Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) enginev3.0 válasza FoxiestFox (#7149) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én igen, azt hiszem volt már benne hasonló

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7152) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Merle első filmes szereplése, még 96' tájékáról, maga az alkotás elég sablonos, de már csak az öreg miatt is érdemes legalább 1x megnézni :)) :))

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#7153) Enton


Enton
addikt

S05E15 Try:

Na ez vagány lett, a promot se hagyjátok ki, ha nem lenne a rész után: [link]

Érdekes dolgokat várhatunk a 80 perces finálétól. :C

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7154) #56230144


#56230144
törölt tag

Ricknek igaza van amúgy, ez a farm ahol élünk életstílus fogja tönkretenni a helyet. Michonne meg b**a meg :D

(#7155) cyberkind válasza Enton (#7153) üzenetére


cyberkind
félisten

Én attól félek hogy a finálé olyan folytatásos befejezést ad, amire több mint halál lesz várni hónapokat.

Paranormal Cocktivity

(#7156) james001


james001
veterán

Jó rész volt,de elején az a zene... :D Sasha meg már lassan lehúzhatná a rolót.
Amúgy sejtettem hogy most fog kiborulni Rick és mint a képregényben Michonne szépen nyugira téríti :D De Rick-nek tényleg igaza van,ülnek ott tök nyugisan mintha épp nem apokalipszis lenne,de majd megtapasztalják a többiek hogy igazat mondott. Kíváncsi leszek hogy végződik a következő rész,de biztos akciódús lesz ;)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7157) gerii válasza james001 (#7156) üzenetére


gerii
addikt

(#7158) xors válasza james001 (#7156) üzenetére


xors
senior tag

tényleg egész jó rész volt, viszont ne is mondd az a zene az elején... szerencsére kikapcsolták egy perc után :DDD
Amúgy igen Rick -nek igaza van, csak ezt nem egy stukkerrel a kezében véres fejjel kéne hangoztatnia, mert így bizony nem sokan fogják megérteni, még a csapattársai sem...
Carl smárolós jelenetét kihagyták, pedig az még elfért volna ;)
Engem már kifejezetten zavar, hogy semmit sem tudnak ezekről a W -s zombikról, miközben nem most láttuk őket először... és beszélni sem beszélnek róla egymás között Daryl is csak annyit mond, hogy it just happened..

(#7159) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mekkora befejezés :D :D :D hatalmas! :D nagyon tetszett

Carl minden jelenetét ki lehetne hagyni ;] Sasha meg már rohadt unalmas
Jessie meg cigizik :O És milyen szép mikor sír :Y

Nem tudok mást mondani a részről :D
Gondolom Rick komoly szankciókra számíthat, elveszik a borotvát meg minden, amitől a vezető nő akinek a nevét szerencsére nem tudom megjegyezni, még nagyobb gyökér lesz, de na, biztos ez a szerepe

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7160) killer095


killer095
őstag

Most mivan mindenki rick ellen van vagy mivan?Tök igaza van pedig.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#7161) Vladi válasza killer095 (#7160) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nehéz igazságot tenni ebben a helyzetben. Igazi dráma ez már. Tulajdonképpen a maga szemszögéből mindenkinek igaza van.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7162) S e t h


S e t h
nagyúr

Ez gyenge töltelék rész volt, mondhatni teljesen üresjárat, langyos felvezetés a végkifejlethez
Fura nekem, hogy egyszer sem pofáztak még a homlokba vésett w betűről, részek óta terítéken van, de olyan simán elsiklik felette mindkét bagázs, mintha menne a készítők részéről az altatás, hogy a végén nagyobbat szóljon, átlátszó.
A tábor lakói vakon élnek egy fal mögött, hihetetlen, hogy idáig túlélték és mivel most jön majd a W- team, így kicsit ásítozós volt számomra, hogy most végletekig feszítik a két csoport közötti húrt, hogy aztán jöjjön a nagy felismerés, hoppá, van itt azért nagyobb probléma is.
Rick kicsit besokallt a folytonos vezetői státusztól, itt sem nagyon tud felengedni, vakarnia kellene csak a tökét, de a tesztoszteron és a kinti világ a tábor bikáját csinálta belőle, aki nem bír a farkával.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7163) james001 válasza gerii (#7157) üzenetére


james001
veterán

Uhh,ha már rock inkább Metallica (igaz az másabb metál de na) :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7164) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Shane Grimes...

A.

(#7165) james001 válasza AndrewBR (#7164) üzenetére


james001
veterán

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7166) .LnB


.LnB
titán

Én most annyira nem vagyok elégedett a résszel, azt hittem frankón elkezdődik valami nagy dolog, és az utolsó részre marad a zúzás. Ennek ellenére elég light-os lett. És félek is, hogy az utolsó rész kevés lesz egy nagy csattanóra. De ne legyen igazam. Michone lehet csak azért ütötte csak le Rick-et, hogy elhallgattassa, ne csináljon nagyobb hülyét magából, még ha igaza is van. Előfordulhat, hogy csak védeni akarta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7167) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Érdemes minden rész után elolvasni egy egy nagyobb TWD fb oldalt
Annyi hülyeséget tudnak összehozni az emberek:D

Nagy kedvenc a Carolos
"Szeretek kerteszkedni, akarsz látni virágokat?" :D
Sok hülye :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7168) mikrosuttii válasza enginev3.0 (#7159) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Deanna a vezető nő neve. :)

(#7169) mepet


mepet
addikt

Megnéztem: s05e15. Több, mint a feléig bírtam, aztán álomba merültem.
Ez volt a sorozat eddigi legrosszabb része. Logikátlanságok, vergődés, felesleges jelenetek, fontos események kihagyva.
Ez az "öljük meg az asszonyverőt" dolog egyszerűen szánalmas. Csak annyit mutat, hogy Rick (és az őt jobb belátásra téríteni képtelen társai) emberi roncsok, megérdemelnék a halált. Azt nem tudom, a rész végén végül megölték-e az illetőt... Ráadásul, ha jól tudom, az a forma orvos. Akkor meg főleg nem kéne megölni. Nem baj, majd a következő influenza járványkor megtudják, milyen okosak voltak...

(#7170) djculture válasza mepet (#7169) üzenetére


djculture
félisten

Nem mutat ez semmit csak azt hogy nem a nyugalmas élethez vannak szokva és kiborulnak ha nem kapják meg a napi adrenalin löketet az élettől.. Így azután csinálnak maguknak okokat ami miatt feltudnak pörögni.

Most majd kiakarják lőkni a Ricket is és rávésni a w betűt, mert fogadnék rá hogy ezek a nagy béke emberek csinálták.

[ Szerkesztve ]

(#7171) jegenye77 válasza mikrosuttii (#7168) üzenetére


jegenye77
addikt

Már most úgy néz ki mint egy zombi ;]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7172) Pearce


Pearce
aktív tag

(#7173) AndrewBR válasza Pearce (#7172) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Hmmm.... :U

A.

(#7174) enginev3.0 válasza AndrewBR (#7173) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felvette a hulla napszemüvegét

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7175) .LnB válasza Pearce (#7172) üzenetére


.LnB
titán

Nem ugyan olyan a kettő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7176) james001 válasza Pearce (#7172) üzenetére


james001
veterán

Azt találgatják hogy a két levágott kéz is Morgan-é. De minek ölnék meg ha még fel se tűnt az évad eleje óta,meg azért ez elég nagy hülyeség lenne. Én azt tippelem hogy lehet Morgan is a W betűs emberekkel van,vagy esetleg elfogták.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7177) gerii


gerii
addikt

Ez a Morgan az a csávó akinek a lakásán a Governor pihizett egy darabig?

(#7178) james001 válasza gerii (#7177) üzenetére


james001
veterán

Nem,ő az aki még az első évadban megtalálja Rick-et és segít neki. Aztán a harmadik évadban (asszem),újra összefut Rick-el.

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7179) enginev3.0 válasza james001 (#7178) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak akkor már bolond :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7180) james001 válasza enginev3.0 (#7179) üzenetére


james001
veterán

Hát igen a fia miatt,de szép "védelmi rendszert" épített maga köré ahol megtalálták :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7181) Pitterix


Pitterix
őstag

Nem volt rossz rész. De remélem Ricknek nem mentek el teljesen otthonról!
Viszont most mióta jó helyen vannak, mintha kevesebb sminket kapnának a hölgyek. :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7182) Avicularia


Avicularia
veterán

Jól kikötözték a fához a szőke bigét és kibeleztették. Ez szvsz hiba ilyen ínséges, nőhiányos időkben, jó lett volna az még másra is, nem kellett volna elpazarolni :D

(#7183) djculture válasza james001 (#7180) üzenetére


djculture
félisten

Jó lenne ha nem térne vissza mert már a Jericho-ban is utáltam, nemtudom nem igen tud szerepet játszani mindig ez az okoskodó meg fél őrült szerepet játsza. Van 30 filmje mindbe ugyanez egy kicsit már unom..

[ Szerkesztve ]

(#7184) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Jó kis rész volt szerintem , Coral becsajozott , Rick bekattant ,Michonne lett az új serif , volt minden:DDD

A szőke csaj már tudom honnan ismerős :D

[ Szerkesztve ]

(#7185) mepet válasza Yayoh (#7184) üzenetére


mepet
addikt

Tehát honnan? :B

(#7186) james001 válasza mepet (#7185) üzenetére


james001
veterán

American Horror Story.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7187) AndrewBR válasza Yayoh (#7184) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C

A.

(#7188) Yayoh


Yayoh
aktív tag

:D

(#7189) killer095 válasza Yayoh (#7188) üzenetére


killer095
őstag

:DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#7190) AndrewBR válasza Yayoh (#7188) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Írtják őket a sorozatban sajnos... :N

A.

(#7191) gerii válasza Yayoh (#7188) üzenetére


gerii
addikt

Mindig a néger hal meg elsőnek. :DDD

(#7192) AndrewBR válasza gerii (#7191) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C

A.

(#7193) cyberkind válasza Yayoh (#7188) üzenetére


cyberkind
félisten

De szar! :DDD

Egyébként fel se tűnik hogy ennyire rasszista a sorozat. :DD

Paranormal Cocktivity

(#7194) enginev3.0


enginev3.0
félisten

https://www.facebook.com/video.php?v=10153139163264284

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7195) Vladi válasza enginev3.0 (#7194) üzenetére


Vladi
nagyúr

Basszus civilben milyen kisimult, értelmes az arca. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7196) twine


twine
addikt

nahh "téli szünet" óta nem néztem a sorozatot, csak titeket olvastalak...
MOst két nap alatt s05e09-s05e15-ig egyszerre néztem meg...így élvezhető volt a sorozat...ha részenként kellet volna nézem, valszeg eret vágok magamon az unalomtól...de összességében viszont jó volt...

Mennyi rész lesz még ebben az évadban? szerintem a jövőben is így fogom nézni...kb 5 részt összegyűjtve... :U

(#7197) .LnB válasza twine (#7196) üzenetére


.LnB
titán

Egy rész lesz még.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7198) Apollyon válasza twine (#7196) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egy duplarész lesz állítólag, másfél óra tömény akció meg izgalom ;]

Egyébként én is így érzek, a következő évadban megvárom amíg lemegy az első 8 rész, aztán karácsonykor-két ünnep között megnézem egyben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7199) L_YKing válasza Apollyon (#7198) üzenetére


L_YKing
addikt

Epp irni akartam, hogy 90 percet kapunk.
Kivancsi leszek mi lesz :D
Remelem tenyleg tomeny izgi lesz :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7200) Yayoh válasza Apollyon (#7198) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én is így tervezem , főleg hogy az első 4 évadot egybe néztem kb egy hét alatt , de szerintem nem fogom kibírni hogy ne nézzek bele :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.