Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Peti78 válasza marilllyo (#8899) üzenetére


Peti78
őstag

Úgy kell lezárni, hogy a kamera mutatja a szereplőket amint bemennek az erdőbe.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8902) vvega30 válasza marilllyo (#8899) üzenetére


vvega30
senior tag

Lori kijön a zuhany alól.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#8903) Outlander válasza marilllyo (#8899) üzenetére


Outlander
őstag

Rém egyszerűen Rick felébred a kómából... a csülköspacaltól volt rémálma...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8904) marilllyo válasza Outlander (#8903) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát az eléggé Dallas-os lenne. :DDD
Van arról infó, hogy kb mennyi idő telt el a járvány kitörése óta? Mindig ezen gondolkozom amikor azt mondják, hogy "elmegyünk portyázni" ...mire? Már a teszkós konzerv baboskáposzta is megdöglött. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8905) Outlander válasza marilllyo (#8904) üzenetére


Outlander
őstag

Már egy párszor belinkeltem, de tessék újra..

Igazából ez is összevisszás picit nekem... van h sokkal-sokkal többnek láttatják, meg van h mintha csak hetek teltek volna el.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8906) vendingo válasza Outlander (#8905) üzenetére


vendingo
veterán

Havat még soha nem láttam a sorozatban :)
Mennyivel egyszerűbb dolguk lenne, hogy a fagyott zombikat csak összetörik

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8907) marilllyo válasza vendingo (#8906) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem meg mindig eszembe jut, hogy van otthon egy bivalybőr kabátom. Ha zombi apokalipszis lenne egyből felvenném mert azt át nem harapja egyik sem a szuvas fogaival.
Bár mondjuk ebben a filmben a zombiság már harmadrangú. Úgy döfködik át a fejüket a margarinozó késsel mintha valami puding lenne. Nem para már.

Egyébként behozhatnák a sorozatba a 28 nappal később szerű rohangálós zombit. :D Az milyen félelmetes már?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8908) Apollyon válasza marilllyo (#8907) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Arra én is gondoltam már, hogy átvehetnék a Left 4 Dead érdekességeit, pl. boomer, smoker, tank :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8909) Archanon válasza marilllyo (#8907) üzenetére


Archanon
őstag

"Úgy döfködik át a fejüket a margarinozó késsel mintha valami puding lenne."

:C

Ha már rohangálós zombi... A Dead Island rohangálós zombijai amikor tömegével jöttek, elég para tudott lenni, a két méteres csaknem legyőzhetetlen kosárlabdázókról már nem is beszélve. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8910) vendingo válasza marilllyo (#8907) üzenetére


vendingo
veterán

Én a számszeríjon akadok ki, hogy mindig megáll a zombi fejében a vessző, miközben egy ennél gagyibb változat is átvisz keresztben 2 vaddisznót. :)

Archanon: Esetleg zombi állatok is lehetnének a sorozatban, mint a resident evilben.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8911) S e t h válasza vendingo (#8906) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk egyértelmű lenne ha a hidegben lelassulnak, akkor északra kéne vándorolni, de ilyen okfejtésekre nincs idő a sorozatban, Ricknek is elveszi az idejét a sok remegés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8912) marilllyo válasza S e t h (#8911) üzenetére


marilllyo
veterán

Én sem gondoltam volna, hogy Rick parkinson kórban fog meghalni... ahogy elnéztem itt az utolsó részben ez már valami végső stádium lehet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8913) gerii


gerii
addikt

Fear 201: idióta emberek 2. felvonása. A tinipicsát inkább itt kellett volna kinyírni nem a 100-ban.

[ Szerkesztve ]

(#8914) Apollyon válasza gerii (#8913) üzenetére


Apollyon
Korrektor

The 100 spoiler
"itt kellett volna kinyírni nem a 100-ban."

Hogy mi? Bakker, ne spoilerezd már le, még nem láttam a 3. évadot :W

Szerk: de ez nem (F)TWD spoiler, hanem The 100 spoiler, szóval azt is ki kéne írnod :DDD

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8915) rétisün válasza Apollyon (#8914) üzenetére


rétisün
veterán

még szerencse, hogy hirtelen azt se tudom, melyik tinip***a :D (a the 100 majd évad végén jön, darában)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8916) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hát a fearnek az évadzárója qrva jó volt, az S02E01 se volt rossz. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8917) pilóta válasza Woodslave (#8916) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát nem tudom. Az eleje jó volt, de a vége? Szánalom. Állnak az óceán közepén (előtte még mentek, semmi szó nem volt róla, hogy megállnak, na mindegy...). Aztán egy roncs odaúszik a ködből, körülötte egy csomó zozóval. A rezzenéstelen sima óceánon. Semmi áramlat. A működő hajó áll, a fejrefordult roncs meg odaúszik. Brilliáns rendezés... :O

feri1014: a kedvedért :P

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8918) feri1014 válasza pilóta (#8917) üzenetére


feri1014
senior tag

Spoilerezel és még off topic is a téma, komolyan muszáj ezt itt? :U

(#8919) mepet válasza Woodslave (#8916) üzenetére


mepet
addikt

Nekem nagyon-nagyon tetszett a FTWD S02E01! Tengeri zombikat kaptunk! Ilyen a TWD sok évada alatt egyszer sem volt még! Külmotorral aprított zombifej??? IGEN, IGEN, IGEN! Közben remekül felvezetve ismét a senkiben sem bízhatunk téma. Egyszerűen szuper volt, mondjuk még igencsak belefért volna a tengeri ütközet, de legalább van okunk megnézni a kövit is (meg a többit...).

(#8917) pilóta: simán lehetséges egyébként, ha ott volt egy áramlat, a jacht pedig horgonyzott.

[ Szerkesztve ]

(#8920) mepet válasza S e t h (#8893) üzenetére


mepet
addikt

Tartoztam még egy válasszal a TWD-FTWD hasonlítós témánál, nem akarom bonyolítani, csak tömören, vastagbestűs részenként:
(zombik a szigetre) - értem, hogy szerinted nem érdekes a kérdés, de engem érdekel.
(katonákkal mi lett) - értem, hogy szerinted nem fog kiderülni, de engem érdekel.
(humánus kivégzések) -hát a "többség érdekében" kivégzem a lakosság többségét? Érdekes.
(objektívkép) - minél több egyéni történetet látunk, annál közelebb kerülünk a teljes képhez.
(emberiségsorsa) - nem utal rá semmi, hogy kiderül, de engem érdekel, és bízom benne, hogy kiderül.

(#8921) Outlander


Outlander
őstag

Mintha hiányozna egy rész a ftwd 1. évad utolsó és 2. évad első része között nem?! :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8922) pilóta válasza Outlander (#8921) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát azt képzeld hozzá, hogy mi történt közben.

Pedig érdekelt volna engem is, hogy a tűzszerész zombik hogy robbantották fel LA-t... :D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8923) Outlander válasza pilóta (#8922) üzenetére


Outlander
őstag

Ez a felgyúllad/leég/robban L.A ez ilyen általános alap dolog, nemzeti fájdalmuk.... mert ugye megtörtént egyszer.
Amúgy, gondolom a webepisode-kat is megkellene nézni... :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8924) freeknight válasza pilóta (#8922) üzenetére


freeknight
őstag

Úgy látszik nem nézted meg a részt, mivel a légierő bombázta le a várost :D . SVA release-ben 6:25-nél látni is a két bombázót :D

[ Szerkesztve ]

(#8925) pilóta válasza freeknight (#8924) üzenetére


pilóta
nagyúr

Láttam. Ez a leglogikusabb lépés, hogy bombázzuk le a még életben maradottakat, akiket a zombik még nem öltek meg, nehogymá túléljék :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8926) mepet válasza pilóta (#8925) üzenetére


mepet
addikt

Pont odakapcsoltam a tévén a FTWD S02E01 utáni Talking Dead-re, és ott mondott vmi ilyesmit egy csúnya szakállas ember (talán rendező lehet, mert a sorozatban sztem nem szerepel), hogy a csomópontokat bombázzák (ezt nem teljesen értettem), meg azt, hogy ez még később ki lesz fejtve.

(#8927) pilóta válasza mepet (#8926) üzenetére


pilóta
nagyúr

Igen, nagyon hasznos lehet a csomópontokat lebombázni :D
Főleg, hogy a zozók ugye hangra mennek. Kb. annyit kellene tenni, hogy egy nagy darálót építeni minden város szélére, ahová egy terelőkerítés bevezeti őket, és működtetni folyamatosan egy szirénát, pár óra alatt odagyűlne az összes, problem solved :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8928) Peti78 válasza pilóta (#8927) üzenetére


Peti78
őstag

Osztakkó minden zombis sorozat három részig tartana... ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8929) Outlander válasza Outlander (#8921) üzenetére


Outlander
őstag

Huuu, bocsi srácok, volt egy 6. rész is :B :R .... azt úgy tűnik meg sem néztem, mert olyan jók voltak az előző részek. ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8930) pilóta válasza Outlander (#8929) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ne aggódj, az sem segít :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8931) james001


james001
veterán

FTWD 2x01

Jó volt,kíváncsi leszek a következő részekre. Főleg a néger igazi útvonalára leszek kíváncsi,mert tuti valamiben sántikál.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8932) S e t h válasza mepet (#8920) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a felvetéseidre reagáltam és nem arra ki mit preferál a sorozatban, így kicsit mellément a reakciód, de ha gondolod tessék.

- nem írtam, hogy nem érdekel, leírtam, hogy mindenhol ott vannak a zombik.

- oké, tartson ki a lelkesedésed és várd, hogy hátha lesz vmikor további utalás a hadseregre, ami több lesz mint a TWD-ben.

- várom a te felvetésedet, hogy szerinted miért ölték a civileket, én leírtam a saját verziómat

- családi survivoron kívül én nem láttam semmit ebben a sorozatban, egyáltalán semmi olyat ami segítene az apokalipszis nagyobb léptékű megfejtésében, számomra rókabőr tipikus esete, sőt véleményem szerint crossoverre hajtanak, hogy ezzel érjenek wtf hatást.

- ha szerinted ez az új sorozat fog közelebb vinni a végső megfejtéshez, akkor további kitartást és jó szórakozást kívánok a sorozathoz. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8933) Vladi válasza mepet (#8919) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azért szupernek nem mondanám. :U Jó oké a vizes zombi jó, meg az aprítás is. nade kérem! Ki a fene forgatta az első jeleneteket. Agyamra bír mászni, mikor semmit se látok. :O

(#8922) pilóta :

A hadsereg bombázta.

EGybéként logikus afelvetés, hogyha vannak vízi zombik - a hullát is feldobja a víz - akkor kenhetik a hajukra a sziget elméletet. :U Kirkman olvasta a z világháborút? :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8934) diiCo


diiCo
csendes tag

Szerintem az alap koncepcio jo, csak tulsagosan ramentek a hatterre. Erdekes volt a karakterek sztorija, de hamar kihaltak fobb szereplok (legalabb is szamomra, mivel en konyvben nem kovetem).
Ezaltal a zombik masodlagosak lettek, a gyilok standard neha valami lett.
Hianyzik a "tuleles" belole.
Vadaszat, portya, de abban a formaban, ahol kiveheto mi mire szolgal.
Ezt ertem ugy, h elmentek portyazni es mar is reszeken at nem esznek, igazabol erdemleges nem tortenik es mindig van keszlet. Kerdem en honnan? Nincs mogottuk malhas szamar..
Ez a mas "varosok"-al valo csere kereskedelem se notte ki magat, mert nem errol szolt a resz.
Pedig engem erdekelne egy kis age of empires :)
Azt viszont kezdi kiolni a sorozat, h erdekeljen mi tortent es mikent.
Orulnek egy kis porgetesnek, de nemi "civilizacionak" is.

(#8935) Vladi válasza diiCo (#8934) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem világos, hogy hol jársz a sorozatban. 6. évadnál járunk. Volt már minden. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8936) Woodslave válasza S e t h (#8932) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sőt véleményem szerint crossoverre hajtanak, hogy ezzel érjenek wtf hatást. - mondjuk azért az jópofa lenne, ha Negan elősztorija a fearben lenne

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8937) mepet válasza S e t h (#8932) üzenetére


mepet
addikt

(#8932) S e t h:
Természetesen egyéni véleményeket fejtettem ki, így szerintem a "tagadjunk minden"-t hsz-ed csúszott félre kissé, de ezen nem veszünk össze.

Szerintem is emiatt ölték meg a civileket, mert ami felett nem tudnak uralkodni, azt meg kell semmisíteni. De ez az elhibázott politika hosszabb távon csak az ellenállás létrejöttéhez, majd polgárháborúhoz vezethet. Úgyhogy merem feltételezni, hogy jelenleg valami katonai vezető a nagyfőnök, nem egy politikus. De ez biztosan kiderül előbb-utóbb.

Mi értesz egy sorozatnál crossover-nek? Össze fog fonódni a 2 sorozat előbb utóbb vendégszereplősködni fognak? Ez igen valószínű, én nagyon várom is az ilyen részeket.

(#8933) Vladi:
Túl sötét volt az éjszakai parton kövekket ütjük a zombikat jelenet? Ez könnyen lehet, meg ott aztán szépen közelítettek a walkerek, mikor a csónak még tök messze volt, aztán végül mégis csak 1-2 ért oda. Elég gagyi volt, de a TWD ferde csövű puskája óta nem ingerelnek már az ilyen apróságok. :B

A vízihullák úsznak a víz tetején? Utánaolvastam a kérdésnek. A válasz az, hogy a halál után minden hulla elsüllyed (most tekintsünk el a mentőmellényes zombiktól pl), majd előbb-utóbb mindegyik felemelkedik a felszínre. Tehát a felszínen bizony találkozhatunk zombikkal... Korábban azt írtátok ebben a topicban, hogy a WWZ regényben a zombik a tengerfenéken sétálnak. Ez is lehetséges ugye a tudományos tények figyelembevételével, mindaddig, amíg fel nem emelkednek. Vagy esetleg a zombik testében nem képződnek gázok? Szerintem a zombik is bomlanak rendesen, tehát tuti fel kéne emelkedjenek pár hónapon belül.

(#8938) Vladi válasza mepet (#8937) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jogos a felvetés. Nekem atenger fenéekén sétállással csak a nyomás a bajom. Ugye az oldalirányú nyomás megegyezik a függőlegessel. 100 méter vízoszlop mennyi nyomást fejt ki? naugye. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8939) pilóta válasza Vladi (#8938) üzenetére


pilóta
nagyúr

A nyomás és a közegellenállás különböző dolog. Attól sétálni vígan lehet.
Inkább az lenne a bajuk, hogy az apróhalak lezabálnák róluk a húst :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8940) Vladi válasza pilóta (#8939) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na jó, de akkora nyomás összenyom egy régebbi tengeralattjárót is, nemhogy az emberi testet! :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8941) pilóta válasza Vladi (#8940) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azért nyomja össze a tengeralattjárót, mert levegő van benne. A halakat sem nyomja össze.
A zozók nem lélegeznek, nem árt nekik, ha kiszorul a levelgő a tüdőből...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8942) Vladi válasza pilóta (#8941) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nade a koponya sem roppan össze pl? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8943) pilóta válasza Vladi (#8942) üzenetére


pilóta
nagyúr

Talán levegő van benne? Nem. Akkor nem roppan...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8944) Hegasus válasza Vladi (#8942) üzenetére


Hegasus
senior tag

áhhh ebben a zombis témában teljesen felesleges logikát, és párhuzamot keresni a való világgal. totál baromság az egész (ebben a sorozatban), le köll tudni az egészet annyival, hogy csak egy mese :DDD és máris nyugodtabban tudja nézni az ember azt is például hogy egy levágott fej is ad ki hörgő hangokat :U

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8945) james001


james001
veterán

FTWD S02E02

Jó kis rész volt ez,de főleg a vége,na az mindent vitt :C

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8946) Outlander válasza james001 (#8945) üzenetére


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8947) twine válasza Outlander (#8946) üzenetére


twine
addikt

:C :C

(#8948) csadi0011 válasza Outlander (#8946) üzenetére


csadi0011
őstag

:C
Én ezt ismerem:

(#8949) jegenye77


jegenye77
addikt

FTWD ben is az lesz végig, hogy ahova hőseink betérnek ott fél családnak vagy bandának kampec?
Izgi lesz ez is!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8950) Peti78 válasza jegenye77 (#8949) üzenetére


Peti78
őstag

A TWD-ben ugyanez van.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.