Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) Apollyon válasza tonyrulez (#7700) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez a rész ugyanakkora tré volt mint az első három. Nem történik semmi, üres párbeszédek, üres az egész. 46 perc alatt megtudtuk, hogy a US Army rejteget valamit. Az egészből a lényeg kb 2, jóindulattal max 3 perc volt, a többi barátok közt szintű fecsegés meg hisztizés.

Továbbá eljutottak arra a szintre, hogy egy zombis sorozatban nem látni egy élőhalottat sem.

Teljesen más az egész amúgy, érezni hogy más a rendezés, a sztori nem tart sehová csak úgy lóg a levegőben, hogy aztán majd jöjjön a következő rész. A TWD-ben még a 2. évad párbeszédei is sokkal többre vitték, de amúgy ott egyébként is vannak érdekes elemek, történések, valahogy emberközelibb, drámaibb... és itt még szó sincs a trancsírozásról meg belezésekről.

FTWD-ben eddig 4 rész volt, ami összesen 180 percet tesz ki. Ezalatt garantáltan sikerült megutálnom mindenkit.

De a legrosszabb az egészben, hogy ezzel a szarral lejáratják a TWD nevét.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7702) Kvelstadt válasza Apollyon (#7701) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az még nem akkora baj hogy nincs mindig zombi.
Nekem az eredeti sorozatba az egyik kedvenc nem zombis részem mikor Daryl meg Beth együtt vannak egy házba amit végül felégetnek.
Zombi nem volt benne de tartalom az igen.

Az meg hogy lejáratják a sorozatot az attól függ honnan nézzük. Nekem ha nem fog tetszeni ez a sorozat akkor nem fogom nézni és kész. De nem szoktam ilyeneken gondolkodni hogy az ehhez tartozik és nem olyan jó. Csak simán tudomást sem veszek róla ha ara sem érdemes.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7703) flash-


flash-
veterán

Ki az a patrick? kinek írt a lány levelet?:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7704) matyialiga válasza flash- (#7703) üzenetére


matyialiga
tag

Az öreg zombi mamának a férje, akit a 3. rész végén elvitt a katonaság.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7705) Yayoh


Yayoh
aktív tag

FTWD 4. rész

Ez egész tűrhető rész volt, de még mindig nem az igazi. Volt egy kis TWD hangulata a körbe kerített városkertnek, tiszta Woodbury ;] De az a baj a sorozattal, hogy nem arról szól amiről kéne, nem tudom mi ezen az előzmény sorozat amikor a 4. résznél ugornak 9 napot :F. Az meg egészen vicces volt hogy a nő kiszökött, és egyetlen egy walkeral se találkozott..Az még érdekes lehet hogy Nick-el mi lesz, bár már az elején sejteni lehetett hogy a katonaság a betegeket el fogja különíteni, ők már biztos tudják hogy aki harapás nélkül hal meg az is vissza zombul.

(#7706) enginev3.0 válasza Yayoh (#7705) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gondolom a villogó fény volt ahol lelövik azt aki nem kell
Egyébként ez volt a leggyengébb rész, de nem baj, viszont most meg túl gyors volt, hogy hirtelen mindenki egy kerítés mögött lett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7707) Enton válasza enginev3.0 (#7706) üzenetére


Enton
addikt

Ott egyértelmű mészárlás zajlott, hisz az egész részen átt villogtak, még sötétben is, a végén miután az infó le lett adva egyértelműen lövések és villogás vége.
A betegeket majd következő részben úgyis látni fogjuk hova viszik majd el mert nem hadják a fiukat "elrabolva", plusz a volt neje is oda ment segíteni ápolóskodni, ez a része még lesz mutogatva tutira.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7708) enginev3.0 válasza Enton (#7707) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezt nem akarod ujra fogalmazni??:D

Bocsi :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7709) Ventur@ válasza Yayoh (#7705) üzenetére


Ventur@
senior tag

Előzmény - szerintem - abban az értelemben a sorozat, hogy bemutatja, hogyan omlik össze a társadalom, az egész civilizáció, míg Rick fel nem ébred. Mindenki mindenkinek az ellensége, senkiben sem bízhatsz meg. Kb. :D .

Más:

Próbáltam kis párhuzamot vonni a TWD és az FtWD pár szereplője között és erre jutottam (agymenés kövekezik :DDD ):

Travis: Nekem a pap jut róla az eszembe. Ugyebár a pap is végig a hitben bízott és állandóan e mögé "bújt". Mondjuk meg is zakkant csöppet :D . Na Travis is folyamatosan optimista, míg körülötte mindenki már tudja, hogy ez nem lesz egyszerű menet.
Daniel Salazar: Kicsit nekem Herschelt juttatja az eszembe. Valószínűleg egy sokat látott/tapasztalt figurát játszik.
Alicia: Talán Bethre hasonlít. Nem a korai Bethre, hanem mikor már kezdet ráeszmélni, hogy itt bizony geb*sz van.
Chris: = Carl. Szépfiú, jófiú és van egy érzésem, hogy ha kell akkor oda is fogja tenni magát a srác.
Nick: egyelőre nem tudom hova rakni. Kizárólag a nem tiszta múltja miatt Darylt juttatja eszembe.
Liza: Passz. Még itt sincs ötletem kire hasonlít a TWD-ből.
Madison: a fehér Michonne. Komolyan mondom a nőnek csak egy bszom nagy katana kellene a hátára és szedne szét mindenkit, mint Michonne :D .

Egyébként arra kíváncsi lennék, hogy milyen számokat hozz a sorozat, mert kétlem hogy túlságosan erőseket. Amennyire beharangozták, hát.....nekem egy picit csalódás. Megnéztem eddig minden részt (feliratosan. Szinkronosan belenéztem a 2. részbe és egyáltalán nem jöttek be a szinkronhangok. Nem vagyok anti-szinkronos, mert amit tudok magyar hanggal nézek meg, de ez valahogy nem jött át. TWD meg csak szinkronosan jó nekem. Ott egy-pár szereplő valódi hangja nembegyere :D .) mert érdekel a sorozat, de nem vagyok úgy vele, mint a TWD-vel, hogy alig vártam az új részt mindig.

Egynek elmegy a FtWD :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7710) mepet válasza enginev3.0 (#7708) üzenetére


mepet
addikt

EZ MOST KOMOLY, HOGY EGY NYAMVADT ZOMBI SEM VOLT EBBEN A RÉSZBEN?
Elnézést, de ki vagyok akadva. Nem kicsit, nagyon. :U

[ Szerkesztve ]

(#7711) Outlander válasza mepet (#7710) üzenetére


Outlander
őstag

Tele volt/van velük a város.... csak lelettek lövöldözödve... ;]

Meg ahogy néztem, a spanyol nő is átfog változni hamarost.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7712) enginev3.0 válasza mepet (#7710) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jol láttad engem is bosszantott, foleg hogy hirtelen lett kerítés es azon kivul mindenki halott, ezt igy nem kellett volna megugrani, bar igy olcsóbb volt

Mas:
Chris es a lábon sérült nő szerintem mar halott, mivel egyszer olvasni lehetett hogy nem azok lesznek a főszereplők akiket az első részekből majd megismerunk, es még egy szereplő sem halt meg aki fontosnak tűnt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7713) Yayoh válasza enginev3.0 (#7712) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Gondolom Nickre gondolsz, nem hiszem hogy már megölték,imdb 6 részre írja őt, szerintem a következő részek arról fognak szólni hogy hogyan szökik meg az armytól.

[ Szerkesztve ]

(#7714) twine válasza Yayoh (#7713) üzenetére


twine
addikt

Még +két részben követhetjük őt zombiként ;] :DDD :DDD

Am. az utolsó két részt nem is láttam már,,majd egyszer, ha nagyon unatkozom megnézem...
Innen értesülök csak a topic spoiler "részlegéből" hogy mi a stájsz....

Azok alapján amit írtatok, kis értetlenség fogalmazódik bennem...:

Úgy tűnik, az "előmény" sorozatban, már most mindenki tudja, illetve körvonalazódik az emberekben az, hogy szimplán bármilyen halál után is újraéled mindenki....

Ehhez képest a TWD-ben, akkora "titok" volt, amit a giga tudós tudott csak, és ezt a titkot is csak megsúgta Ricknek... :U
Nem tudom,, kicsit furcsa ez így nekem...még ha nem is tökéletesen fogalmazom a "problémám"...

[ Szerkesztve ]

(#7715) enginev3.0 válasza twine (#7714) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, az utolso részlet tényleg igaz es bena

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7716) Apollyon válasza mepet (#7710) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk az hogy nem volt benne még mászkáló halott annyira végülis nem vészes (a cím ellenére), ha legalább lekötik a figyelmet mással, túléléssel, jó sztorival. Csak hogy itt ez sincs meg.
A címből amúgy én azt sejtettem, hogy legalább olyan erős lesz mint a TWD, sőt talán még ridegebb és látványosabb.

Aztán még bennem volt a remény, hogy talán csak az elején ilyen unalmas, de már egy bézik szintet nem tudnak megütni, tehát teljesen más a stáb, mások készítik az egészet. Ergo elég csekély az esély, hogy most ezután a négy résznyi unalom után hirtelen majd fúdebeindul és totál pörgős meg látványos lesz és kiizguljuk magunkat a hajunk alól!!!.. nem.

De ez csak egy ultra-low cost, gagyi erőlködés, aminek csak annyi köze van a TWD-hez hogy a nevét használja, és már arra sem méltó hogy ebben a topikban egyáltalán említést kapjon.

A Fear The Walking Dead lehet annak a rövidítése, hogy "Félünk egy szobában a járkálóktól és monopolyzunk közben".

Remélem giga bukta lesz és elsöpri a népharag ezt a ganét.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7717) Yayoh válasza Apollyon (#7716) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én még ennek az első évadnak adok egy esélyt, aztán ha nem javul a színvonal nálam is kasza lesz szerintem.

(#7718) Enton válasza enginev3.0 (#7708) üzenetére


Enton
addikt

Ha gondolod lefordíthatom emberibbre. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7719) enginev3.0 válasza Enton (#7718) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megy a nyelvtan, nem volt nagy gond ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7720) @rglaaf válasza Yayoh (#7713) üzenetére


@rglaaf
veterán

ugy nézki kicsit több action lesz a 5. részben Fear The Walking Dead 1x5 Promo

PSN:BiZzare_0 ️

(#7721) Dani82


Dani82
senior tag

Amugy ha már kiszokott, miert nem ment el a házba, ahol villogtattak?? Nem az volt a cél? Vagy csak kiment hemperegni egy kocsi alá?

Részemről még az 5. részt hajlandó vagyok megnézni, de ha ez ilyen marad akkor kuka. Soha még sorozatot nem hagytam félbe és imadom a TWD-t, de ez az egesz kritikan aluli. Unalmas parbeszedek, logikatalan cselekmeny, unszimpatikus az osszes szereplo es baromira nem erzodik rajtuk, hogy ez egy csalad lenne, vagy barmilyen szinten osszetartoznanal.
Nagy csalodas ez a sorozat

(#7722) Avicularia válasza Bad Pritt (#7638) üzenetére


Avicularia
veterán

Csak most kezdtem el nézni a sorozatot, de szerintem te lemaradtál az elejéről, mivel az első zombi az fehér csaj volt :)

(#7723) vvega30 válasza Dani82 (#7721) üzenetére


vvega30
senior tag

oké 5-nél abbahagyod, de azt ugye tudod, hogy 6 részes lesz? :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7724) Kvelstadt válasza vvega30 (#7723) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kajak úgy kezd mint a rendes sorozat? Akkor lehet ennyi is volt. Mert hogy bár én nézném még de ez közelébe sincs az eredeti sorozat első 6 részének.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7725) matyialiga válasza Kvelstadt (#7724) üzenetére


matyialiga
tag

dehogy kezd ugyanugy...csak 6 részes lesz..de a sztori más...

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7726) Kvelstadt válasza matyialiga (#7725) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ara értettem hogy úgyanúgy hogy hat résszel nyit ez is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7727) Dani82 válasza vvega30 (#7723) üzenetére


Dani82
senior tag

és utána mi lesz? Kezodik a twd? aztan annak az evad szuneteben lesz ez?

(#7728) Yayoh válasza Dani82 (#7727) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Gondolom. Október 12.-én jön a TWD új évada.

[ Szerkesztve ]

(#7729) razorka777


razorka777
veterán

Most hogy lezavartuk asszonnyal az öt évadot, azt kell mondjam, várom a hatodikat.
Bár az első három évad után a négy, öt pici csalódás, de ettől független nagyon megszerettem a sorozatot.
Ennek fényében a FTWD iszonyat gyenge, sajnálom, hogy elkezdtem nézni. :(

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7730) Avicularia válasza razorka777 (#7729) üzenetére


Avicularia
veterán

Első résznél FTWD-ből a falat kapartam és nem akartam elhinni, hogy tényleg ez a rész egy sorozatnyitó rész. Főleg a fősorozat első részével összehasonlítva iszonyat nagy a különbség. A spinoff szerintem csak csináljunk több pénzt a nézettséget meglovagolva.

(#7731) razorka777 válasza Avicularia (#7730) üzenetére


razorka777
veterán

A vicc az, hogy a FTWD, amit elkezdtünk nézni, majd szólt haver, nézzük meg a TWD sorozatot is.
Annyira megtetszett, majd egy hét alatt lezavartuk.
Vitt magával a sorozat, nem bírtuk abbahagyni.
Ennek fényében igazi f*s a FTWD.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7732) james001


james001
veterán

FTWD S01E04

Végre egy jó rész! Feszültség a köbön,király jelenetek,végre színészkedtek is az emberek. Amikor a nő kiszökött a kerítésen kívülre,az a rész nagyon tetszett. És persze kiderült hogy a katonaság megint csak árt inkább,nem segít :D Remélem marad ez a szint,de azért gáz hogy erre 4 részt kellett várni...

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7733) Apollyon válasza james001 (#7732) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Végre egy jó rész! Feszültség a köbön,király jelenetek"

Te jó ég, biztos ugyanazt láttad?

(#7730) Avicularia: Szerintem tök más a stáb, valószínűleg amatőrök és/vagy operatőr szakos főiskolások kaptak kis üres játékidőt a csatornán. Nem kell ehhez TWD első rész, TWD legbénább része atomszétrobbantja ezt a névkópis paródiát. Szerintem amikor épp adásba kerül 1-1 ftwd, visítanak a röhögéstől a készítők hogy ez mekkora egy tré már.
De segáz, már csak két hét és jön az új TWD rész, a nevet lopó borzalom meg a feledés homályába vész.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7734) james001 válasza Apollyon (#7733) üzenetére


james001
veterán

Képzeld igen,megértem a hate-t a sorozat iránt,de ha nem tetszik nem értem miért írogatnak ide az emberek még mindig róla hogy ilyen meg olyan szar :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7735) Avicularia válasza Apollyon (#7733) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha jól olvastam a sorozatjunkie-n, akkor a spinoff-ban komolyabb sorozatszínészek kaptak szerepet, mint az eredetiben. Nem tudom, nekem csak a főszereplő csávó ismerős valahonnan. Szóval nem mondanám amatőröknek őket.

(#7736) Apollyon válasza Avicularia (#7735) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A főszereplő csávót Die Hard 4-ben láttam, meg lehet máshol is, de az már passz, nem egy kiemelkedő teljesítményű valaki. Lehet ő nem amatőr, de a forgatókönyv az.
Egyedül a kiscsaj aki a The 100-ben volt, tűrhető de emiatt nem fogom már nézni. Ok, még az utsó két részt megnézem, aztán majd várom a hírt a kaszáról ;]

(#7734) james001: Ha mondjuk önálló sorozat lenne és nem referálna semmire akkor max röhögnék és legyintenék, mert úgyis elfelejtené mindenki. Viszont ez egy sikernek a nevét használja, vagyis kihasználja, visszaél vele. Az ilyet pedig mindenkinek utálnia kellene, és elsöpörni, hogy ne csináljanak több ilyen gyenge semmit. Nagyon sok potenciál van a sztoriban egyébként, de ehelyett csak ballaszt az egész, nem is arról szól amiről kéne.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7737) james001 válasza Apollyon (#7736) üzenetére


james001
veterán

Pont ez az,hogyha nem lenne ott hogy The Walking Dead lehet senki se nézte volna,bár ha már meglátták volna Kirkman nevét akkor biztos nézték volna ugyanúgy.
Abban egyetértek hogy a színészek semmilyenek,de itt a 4. részben már azért mutattak valamit. Sztori meg miről szóljon akkor? Kirkman mondta hogy (sajnos) az nem derül hogy tör ki a vírus meg ilyenek,de szerintem kellő sebességgel haladnak,ha egyből káosz lenne meg invázió akkor meg az lenne a baj...
Egyébként kint egész sikeres a sorozat,persze megoszlanak ott is a vélemények de többen szeretik mint utálják. Szóval tuti lesz 2. évad,bár szerintem akkor is lenne ha elbukna.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7738) Apollyon válasza james001 (#7737) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Őszintén szólva, vissza is vonom a korábbi megjegyzésem, még azt túl is lehet élni hogy nem mutatnak benne annyi zombit. A TWD is már inkább szól az élő emberek miatti fenyegetésről mintsem a visszatérő holtakról. Azonban itt még ez az oldal sincs.

Összehasonlításképp: A House című sorozatban mi történt? Kb. 90%-ban csak beszélgettek, filozofáltak. Ott nem volt lövöldözés, robbantgatás meg ilyesmi (nem ez volt a jellemző), tehát ott durván szólva is csak a pofázás volt a lényeg, ami egy abszolút, tényleg passzív cselekmény. De mégis mekkora királyság volt. Ebben a zombi-apokalipszis univerzumban is meglehetne játszani ezt, minimális befektetéssel – ahogy korábban írtam a látvány is nagyon lényeg, de ilyen összetolt autók, eldobott szemét stb itt már bőven jó. Az elkerített kerület jó ötlet volt az FTWD-ben, ezzel okosan csökkentettek költséget, nem volt égető szükség drága effektekre. Viszont ha nincs látvány csak minimál, akkor tessék mellé olyan párbeszédeket rittyenteni, ami leköti az embert, mond valami újat, vagy érdekeset, mást mint amit megszoktunk stb. De sajnos nem ez van, rengeteg a filler, teljesen felesleges duma ami semmiben nem befolyásolja a sztorit hogy egyáltalán benne volt-e vagy sem. Nekem pedig ez a bajom, mert még nem TWD, azaz átlag sorozat szinten is rendkívül unalmas a széria.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7739) total90


total90
veterán

En eljutottam oda a FTWD 4. resze utan, hogy ez nalam nem eli meg az elso evadot sem, ha az elkovetkezo 1-2 reszben nem tortenik meg a csoda, amit varok :U
Eddig egy unalmas, bugyuta, "csinaljunk sikeresorozatot" probalkozas az egesz.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7740) @rglaaf válasza total90 (#7739) üzenetére


@rglaaf
veterán

1-2 rész múlva majdnem vége is lesz az évadnak:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#7741) matyialiga


matyialiga
tag

Fear The Walking Dead 1x6 The Good Man

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7742) szuszinho válasza @rglaaf (#7740) üzenetére


szuszinho
őstag

Ez nem is baj...

(#7743) Carvus válasza total90 (#7739) üzenetére


Carvus
senior tag

Pedig így a végére kezd azért beindulni! 5. Rész nekem rendesen tetszett, lett pár badass karakter, mondjuk az egyikről már az elején sejteni lehetett, h gyanús! :)

(#7744) matyialiga válasza Carvus (#7743) üzenetére


matyialiga
tag

Ennek ilyennek kellett volna lennie végig, hogy 3-4 szálon fut a cselekmény, nem csak Travis és Madison szemszögéből...bár még mindig nem tetszik, hogy lófaszt sem mutatnak abból, hogy, hoogyan buknak el a katonai bevetések, csak bemennek 10-en és kijönnek 3man, ez elég gagyi sajnos :(Az utsó jelenet mindent vitt, az már TWD-hez méltó volt :)

[ Szerkesztve ]

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7745) matyialiga


matyialiga
tag

The Walking Dead-First Time Again

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7746) razorka777 válasza matyialiga (#7745) üzenetére


razorka777
veterán

Várós! :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7747) leslieke válasza matyialiga (#7745) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7748) razorka777


razorka777
veterán

Még mindig nem szól semmiről a FTWD.
Borzasztóan unalmas, vontatott.
Tizes skálán 0.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7749) Carvus válasza razorka777 (#7748) üzenetére


Carvus
senior tag

Ha valaki(k)nek ennyire nem jön be valami akkor mi a f*szért nézi és kínozza magát vele heteken keresztül??
Azért nézzétek majd meg a következő részt is, hátha az is "szar" lesz.. :D

(#7750) mepet válasza Carvus (#7749) üzenetére


mepet
addikt

Ha tudnád ezt a kérdést hányszor feltettem már magamnak :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.