Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) enginev3.0 válasza james001 (#7041) üzenetére


enginev3.0
félisten

Maradjunk a szokenel :D
Datass :Y

Mindenki másnak:

Azt rohadtul nem értem hogy, mért mondta Carol hogy meg kell ölni a szoszke csak férjét, hisz az egyik legrosszabb lépés lenne, persze Carol elmebeteg és eg szimpla nézeteltérést is gyilkolassal old meg, de na... Nem lenne logikusabb lebuktatni hogy veri az asszonyt meg a gyereket? (Uh az a szőke...:D) akkor legalább nem bacnak ki őket a falakon kívülre, ha csak simán megöli akkor nem sok jövőjük lesz ott bent

(#7047) AndrewBR
Köszönöm a gondolatokat:D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7052) .LnB válasza Dyrtyho (#7045) üzenetére


.LnB
titán

Zene a 14. részben: Nem Skrillex mix volt mikor elindulnak. Knife Party - Internet Friends csak mondom :) (Knife Party-t pedig a Pendulum két tagja alakította)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7053) csadi0011 válasza .LnB (#7052) üzenetére


csadi0011
őstag

Ami egy 2011-es szám. Most akkor mikor is játszódik a sorozat? :D

(#7054) Apollyon válasza csadi0011 (#7053) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen ez elég gáz, ugye 2010-es a sorozat, tehát ott elvileg meg kellett volna állnia a technikai meg stb. civilizált fejlettségnek. Aztán nehogy meglássunk majd egy új epizódban egy hajlított tv-t.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7055) AndrewBR válasza enginev3.0 (#7051) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:R :D

A.

(#7056) .LnB válasza Apollyon (#7054) üzenetére


.LnB
titán

A sorozat történései több mint egy évet felöleltek már szerintem. Csak egyszerűen nincs benne tél, ősz stb. Említés szinten szerintem már jelezték, hogy szépen haladunk az időben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7057) Woodslave válasza csadi0011 (#7053) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ausztráliában lehet semmi gáz nincs... :U :D Mondjuk hogy szerezték meg a számot az már más kérdés :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7058) .LnB válasza csadi0011 (#7053) üzenetére


.LnB
titán

Most esett le Woodslave kommentje után :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7059) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tényleg, lehetne tél a sorozatban. Azért az új távlatokat nyitna, fagyott zombik, nyomok a hóban, stb

(#7060) enginev3.0 válasza FoxiestFox (#7059) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, a technikusok hogy örülnének minden zombi lehelletet eltávolÍtani :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7061) Apollyon válasza .LnB (#7056) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen tudom, pont ezért is írtam. Amúgy Carl is idősödött egy jó 5 évet, külsőre legalábbis :D
De amúgy pont ez az, hogy amikor beütött az apokaliszis, onnantól már ugye nem gyártanak semmit, szóval elvileg a 2010 után megjelent eszközökből már semmit nem szabadna mutatniuk, pl. win8-as tabletet meg ilyesmiket – pedig az ilyesmit még simán lehetne tölteni valami napelemmel.p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7062) csadi0011 válasza FoxiestFox (#7059) üzenetére


csadi0011
őstag

Már egyszer ki volt beszélve itt a fórumon, hogy az éghajlati tényezők miatt nincs hó. Szóval lehet, hogy volt tél, de nem volt hó. :D

(#7063) xenom0rph válasza Apollyon (#7054) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem értem, hogy ez miért gáz? Kíváncsi lennék hogy minden a sorozathoz írt zene elkészült e 2010 előtt szerintem nem. Az, hogy knife party most bekerült azt is csak azért vesszük észre mert egy diszkó sláger volt. De ettől még teljesen illett az adott jelenethez. (Now you gonna die - Akinek itt nem esett le hogy mészárlás lesz.. :D)

halahala

(#7064) Woodslave válasza csadi0011 (#7062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom, de a google szerint Washington környékén már előfordult hóesés :D (úgy értem később lehetne)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7065) .LnB válasza csadi0011 (#7062) üzenetére


.LnB
titán

A kepregenyben is van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7066) Apollyon válasza xenom0rph (#7063) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én mondjuk ismerem nagyon ezt a fajta zenét, de azt hallottam rajta hogy ilyen 2010 előtt nem igazán volt. Az hogy illett hozzá.. hát max a szöveg, de hagyjuk.
Zavarni nem zavaró végülis csak az azóta megjelent újdonságokat már nem kéne belerakni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7067) .LnB válasza Apollyon (#7066) üzenetére


.LnB
titán

Én jót nevettem rajta, szerintem jó poén volt. Kár ilyeneken fennakadni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7068) twine válasza xenom0rph (#7063) üzenetére


twine
addikt

Azért na....Ha nem muszáj ne fussunk ilyen hibákba...

Bár a legnagyobbakkal is előfordul :U

;] :D

forrás

[ Szerkesztve ]

(#7069) csadi0011 válasza Woodslave (#7064) üzenetére


csadi0011
őstag

Eddig nem washingtonban voltak. De igazából én mégúgy sem tudom, csak egyszer írta valaki. De aztán lehet, hogy tévedett. De felőlem lehet hó. :D

(#7070) xenom0rph válasza twine (#7068) üzenetére


xenom0rph
őstag

Jajj. Pedig én már azt hittem, hogy nincs olyan aki bedől ennek az ezer éves photoshopos humorizálásnak. Egyik legnagyobb hoax az interneten.

halahala

(#7071) twine válasza xenom0rph (#7070) üzenetére


twine
addikt

Ok....nyertél,,,:R
De talán érzed, hogy nem a konkrét példa volt a lényeg ;)

(#7072) djculture válasza FoxiestFox (#7059) üzenetére


djculture
félisten

Ja havat lapátolnának a zombik.. ;]

(#7073) twine válasza djculture (#7072) üzenetére


twine
addikt

télen a zombik a hóban ragadva
+

=

(#7074) Avicularia


Avicularia
veterán

Abraham milyen rohamot kapott? Az a pár résszel ezelőtti vágás okozhatja, hogy lassan beváltozik?

(#7075) james001


james001
veterán

[link] :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7076) S e t h válasza james001 (#7075) üzenetére


S e t h
nagyúr

omg, ez nagyon gyenge

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7077) mepet válasza james001 (#7075) üzenetére


mepet
addikt

A "Wifi password" kifejezés elhangzott egyáltalán a sorozatban? Én nem emlékszem rá, bár ezeken a részeken rendszeresen elalszom... :B

(#7078) james001 válasza mepet (#7077) üzenetére


james001
veterán

Dehogy,azért a zombi apokalipszisben nehezen van net :D Ez csak poén akar lenni.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7079) Jakesz


Jakesz
őstag

Gabrielt most sokan megutálták, hogy azt "hazudta" Deanna-nak Rickékről, hogy rossz emberek, és hogy rosszat akarnak tenni velük. Talán nincs igaza? Ahogy odakerültek Alexandriába, már elhatározták, hogy akár erőszakkal is át fogják venni az irányítást a város felett. Most meg már az is tervben van, hogy Pete-et megölik, amit Rick persze meg is fog tenni csak azért, hogy megkaphassa Jessie-t. Szóval nem igazán értem, hogy miért támadják Gabrielt, hiszen teljes mértékben igazat mondott. Attól, hogy a csapat egykor rendes emberekből állt, és megszerettük őket, még el kell fogadni, hogy idővel negatív karakterekké válhatnak. Márpedig Rick jelenleg nem sokkal van feljebb attól a szinttől, mint amit anno a kormányzó képviselt. Carolról meg nem is beszélve, ő már egy az egyben pszichopata.

(#7080) MunezXBK válasza Jakesz (#7079) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem annyira antipatikus az a pap, hogy szó nélkül szájbarúgnám.

Lapáttal.

15x

;]

(#7081) djculture válasza Jakesz (#7079) üzenetére


djculture
félisten

Ilyen helyzetben nem nagyon lehet máshogy túllélni:) Attól még megvan a maguk törvénye amit betartanak, abszolute nem rossz emberek csak éppen az élethez alkalmazkodtak. Ez a csoport ahova beköltöztek sokkal hülyébbek becstelenebbek mint ők. Látod bármi baj van menekülnek otthagyják a társaikat.

[ Szerkesztve ]

(#7082) .LnB válasza Jakesz (#7079) üzenetére


.LnB
titán

Ilyen eretnekséget!! :Y Még ha igaz is, akkor se mondjuk ki!
Rád férne egy kis kertészkedés Carol-lal na... ;]

Egyébként részben igazad van, de nem emlékszem olyanra, hogy bármikor is ártatlanokat öltek volna ok nélkül. És Rick nem vert se nőt, se gyereket. Pete azt kapja amit megérdemel (abban a helyzetben). A szerelem ereje bármire képes :D

(#7080) MunezXBK ahhahaha ez jó vó't... :K

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7083) Jakesz válasza MunezXBK (#7080) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem az elejétől kezdve nem volt vele bajom. Max annyi, hogy csendben volt, és nem nagyon lehetett kiismerni.

(#7081) djculture
Erre megint fel tudom hozni a kormányzót. Ennyi erővel ő is az élethez alkalmazkodott, és belátta, hogyha nem foglalják el a börtönt, akkor meghalnak. És ő sem akart gyilkolni, felajánlotta a lehetőséget, hogy nem öl meg senkit, ha Rick beleegyezik a börtön átadásába. De vele valahogy nem voltunk ennyire elnézőek, pedig hasonló a szituáció annyi különbséggel, hogy a kormányzó már az elejétől kezdve pszichopata volt, Rick meg csak most kezd azzá válni.
Mellesleg ezek az emberek nem olyan tapasztaltak, bátrak és erősek, mint Rickék, ezért nem mernek kockáztatni veszélyes helyzetben, hogy ők is ott maradjanak. Ez szerintem érthető.

(#7082) .LnB
Valahogy kihagynám a virágainak a nézegetését :D
Egyrészt Ricknek semmi köze nincs ahhoz, hogy Jessie-t meg a gyereket verik addig, amíg Jessie nem szól neki, hogy tegyen valamit, másrészt meg verésért nem szokás megölni valakit, főleg akkor, ha az áldozatnak semmi köze nincs a gyilkoshoz. De persze nem is ezért fogja megölni, hanem a szerelem miatt, de az meg egy az egyben aljasság.

[ Szerkesztve ]

(#7084) .LnB válasza Jakesz (#7083) üzenetére


.LnB
titán

Az a baj, hogy azt nem látod át, hogy ez az egész sorozat pont arról szól, hogy hogyan veszítik el az emberi vonásaikat, és fordulnak teljesen ki magukból az emberek attól amin keresztülmennek. Rick sem jó karakter, senki sem az. És a helyzet még csak majd fokozódni fog. Nem kell nekik ok se már arra, hogy átvegyék Alexandria felett az uralmat, ez már rég nem az emberi normákról szól. A papp jól bemutatja az egész hit/papság álszentségét, Kikrkman biztos nincs oda a témáért, ahogy én sem. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7085) Pearce válasza Jakesz (#7079) üzenetére


Pearce
aktív tag

Na ne vicceljél már.

Pont a pap szemétkedik, aki kizárta a híveit, hogy megegyék a zombik, Rickék többször is megmentették az irháját, most meg egy ilyet betol. A nő férje meg nem biztos, hogy meg fog halni, mivel a fejsérült csajt el kell látni.
Egyébként ilyen kis közösségben, mint Alexandria lehet, hogy tudják is, hogy veri a felességét, csak inkább jobb elfordítani a fejet és nem szólni /alá való élet/. Carol meg nem hiába mondta, hogy az az egyedüli megoldás, hisz őt meg a lányát is hány évig terrorizálta a férje.

A mostani részből meg frankón kitűnik, hogy az Alexandriaiak, ha veszély van, gyáva férgek.

(#7083) Jaka

"és belátta, hogyha nem foglalják el a börtönt, akkor meghalnak."

Nem haltak volna meg a másik helyen se. Woodbury körül is falak voltak, a zombik nem nagyon jutottak volna be, az embereket meg megtanították volna lőni és pár ember felment volna mindig őrködni. A kormányzó meg pszichopata volt, ja. Rickről nem nagyon tudnám elképzelni, hogy a társaira lőjön...

[ Szerkesztve ]

(#7086) tailor válasza Pearce (#7085) üzenetére


tailor
őstag

Teljesen egyetértek :K

(#7087) Jakesz válasza .LnB (#7084) üzenetére


Jakesz
őstag

Én csak arra utaltam rá, hogy mennyien szidják a papot, hogy ezt találta mondani arról a jótett lélek Rickről. Ha én nem látom át ezt az egészet, akkor ők szerinted mit gondolnak erről az egészről?

(#7085) Pearce
Neki is voltak rossz húzásai, de itt csak és kizárólag Alexandria szemszögéből nézem a dolgokat. Márpedig, ha tudnák valójában az igazságot, amit Rickék terveznek, akkor hálát adnának a papnak a figyelmeztetésért.
Érdekes, Carol meg végig eltűrte a verést, sőt amikor Shane agyon is verte a férjét, még akkor is próbálta menteni. Persze most már egyszerűbben gondolkodik, és jobb a bajt könnyen és véglegesen megszüntetni.

(#7088) tailor válasza Jakesz (#7087) üzenetére


tailor
őstag

Ácsi, Rickék nem akarják mindenképpen átvenni az iránytást Alexandria felett! Csak ha úgy alakul, hogy nincs más lehetőség, akkor természetesen a túlélésüket szem előtt tartva megteszik, amit kell - és az itt lakók gyávaságát elnézve, bizony ez bekövetkezhet. Ez azért nem ugyanaz.

(#7089) AndrewBR válasza MunezXBK (#7080) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C

+1

A.

(#7090) enginev3.0 válasza tailor (#7088) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az ott lakókat elnezve a terület atvetelbol csak egy nagy fal lebontás lenne, mert mindenki megijedne és fejvesztve menekülne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7091) tonyrulez válasza AndrewBR (#7046) üzenetére


tonyrulez
őstag

"Alig maradt fekete szereplő..."

;]

4 8 15 16 23 42

(#7092) djculture


djculture
félisten

Kiváncsi leszek a spinoffra mert mostanában olyan elborult zombis sorozatokat hoznak ki hogy csak lesek..
Pl a legújabb: iZombie
Egy zombivá változott orvostanhallgató lány, Liv, aki goth imidzs mögé bújva álcázza magát és a kórbonctanon vállal munkát, hogy emberi agyakhoz jusson. Csakhogy minden megevett aggyal megkapja a halottak emlékeit, képességeit és különböző tulajdonságait is, így látnokként kiadva magát egy nyomozóval nekiáll az aktuális gyilkossági ügy felderítésének.

[ Szerkesztve ]

(#7093) james001 válasza djculture (#7092) üzenetére


james001
veterán

Sokat szívhatott aki ezt kitalálta :Y :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7094) enginev3.0


enginev3.0
félisten

http://offline.hu/kikapcs/2015/03/a-tudomany-szerint-hamarosan-megmenekulnek-a-walking-dead-szereploi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7095) AndrewBR válasza enginev3.0 (#7094) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Its correct. :K

A.

(#7096) gerii válasza djculture (#7092) üzenetére


gerii
addikt

Ez nagyjából tök ugyanaz mint amikor "egy nő szellemeket látott a hullaházban és kinyomozza ki ölte meg" sorozat.

(#7097) Vladi válasza tonyrulez (#7091) üzenetére


Vladi
nagyúr

:C Nagy. Várom már. :U

(#7094) enginev3.0:

Ehhez azért hozzá kell adni az időjárási körülményeket. Északon ahol hidegebb az éghajlat, lassabban bomlanak. Tehát tovább tartanak. Nade itt nem számolgatunk, mert ez sci-fi ugyebár.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7098) james001 válasza enginev3.0 (#7094) üzenetére


james001
veterán

Lehet hogy a zombik bomlanak,de amíg az AMC-nek folyik a pénz addig nem fognak teljesen szétesni ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7099) FoxiestFox válasza Vladi (#7097) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem, ez csak fi. Sci nélkül. :P

(#7100) Vladi válasza FoxiestFox (#7099) üzenetére


Vladi
nagyúr

Micsodaaa???? :Y Hát nézd csak meg micsoda zombi anatómia meg biokémia előadásokat rittyentettem össze a topik elején! :K :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.