Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) jegenye77 válasza james001 (#7600) üzenetére


jegenye77
addikt

Így van!Kár lenne egyből belecsapni a lecsóba!Semmiben nem különbözne akkor a TWD-től.Unalmas lenne ha megint ugyan azt kapnánk.
Na meg meg is kell szerettetni a főszereplőket ill. főbb szereplőket akiket majd ( olyan drámaian ) elvesztenek ;]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7602) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nekem nagyon bejött. Így már érthetőbb hogyan is lett az ami. Az emberi tényezőt mindig elfelejtem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7603) Carvus válasza Woodslave (#7602) üzenetére


Carvus
senior tag

Jaja, annyira tipikus..valószínűleg a legelső pár zombi is ez miatt lehetett! Kíváncsi leszek megtudjuk-e azért a miértet..

(#7604) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem ez a rész már nem jött be annyira mint a pilot. Viszont legalább megtudtuk hogy az egyik oka a vírus elterjedésének tényleg az emberi hülyeség lehetett. Nekem a travisnek a családja is nagyon idegesített, de főleg a kölke,de az is milyen már hogy telefonban nem lehet elmondani hogy világvége van, majd ha oda ér elmagyarázza :F. Viszont továbbra is Tobias a kedvenc karakterem, egyből tudta hogy kell majd a kaja,meg a kés :DDD. Az igazgató csak átzombult, de elég gagyin volt megcsinálva, nem éppen egy TWD minőség volt szvsz.

(#7605) tonyrulez


tonyrulez
őstag

FTWD 1x2

Egy dolgot nem értek, de nagyon. Mi az istenért nem mondják el, legalább egymásnak, hogy mi történik? Hazamennek, a következő néger áldozat készül meghalni mellette a lányuk. Nem azt mondják, hogy figyelj lányom, valami járvány van, látod mi folyik az utcákon is, aki belehal az feltámad és megtámad másokat. Neeeem, menj onnan, hozz vizet, fogalmad se legyen róla hogy mi folyik itt. Ja és mi elmegyünk, de te ki ne menj az utcára, mert sajt. Vagy mikor a fiukért mennek, bemenekülnek a fodrászatba. Neeem kell neki mondani semmit, üljön le aztán netezzen, golndolkozzon azon hogy a szegény homelesst miért lőtték le hússzor stb. Egek... :W

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#7606) Outlander válasza tonyrulez (#7605) üzenetére


Outlander
őstag

Azé mert így drámai... :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7607) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na megnéztem, izé, nekem tetszett, sőt kicsit már gyorsnak is tartom a dolgot, nem gondoltam hogy ilyen gyorsan ki fog bontakozni az egész
Kár hogy nem mutattak többet a rongálásból és mindenből, bár az kicsit megdobná a költségvetést, az effektek így is elég bénák

Alisha jó csaj

És igen tényleg idegesítő, hogy mi történik? Majd elmondom, semmi, hagyjuk, tisztára mintha egy nőt próbálnál megérteni :D

A végén nagyon tetszett a szomszéd megölése, az kellett bele, így legalább már ott is lesznek zombik, nem csak a városon belül. Terjed ez.

De már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mitől van, kapják be. Remélem nem lesz túl sok évados

Egyébként emberi hülyeség/kíváncsiság. Senki nem tud semmit, talán a hatóságok, de azok meg hallgatnak, persze hogy az emberek meglátnak egy másikat akibe belelőnek két tárat, de megy tovább, odamennek és nézik mi történik, szerintem igen sokan ezt tennénk :U Ja és amúgy meg amerika, ott nem sok okos ember van:D

De az a bénáskodás a nőnek, miközben az igazgató eszi a gyereket :W

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7608) Woodslave válasza enginev3.0 (#7607) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is úgy éreztem hogy eléggé begyorsult. Csak ne a menekülő roadmovie legyen a továbbiakban... A TWD-ben szerettem azokat a részeket, de ettől mást várok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7609) matyialiga válasza enginev3.0 (#7607) üzenetére


matyialiga
tag

Nyugi 3. részben már lesz rongálás, lövöldözés stb....gondolom nem akarják már az első 2 részben szétzúzni a "diszletet" és várhatóan ebben az évadban még nem fog elesni a város, majd csak a 2. évadban, sok évados lesz ez hidd el, ha hozza azt a nézettséget, vagy majdnem azt a nézettséget, mint a TWD.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7610) Yayoh válasza enginev3.0 (#7607) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Az is beszédes volt amikor a rendőr tele pakolta vízzel az autót. Aki tud a dologról az inkább menekül, mint a főszereplő család is, mintsem hogy szólnának mindenkinek hogy miez.

(#7611) enginev3.0 válasza Yayoh (#7610) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, a rendőr nem titkolta hogy mi a tervbe, bár furcsa hogy rendőrautót pakol tele

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7612) Outlander


Outlander
őstag

Szerintem akkor is carul van megcsinálva. :U

Azt még érteném, h a kormány titkolja, mert az alap... dehogy az emberek egymás közt, ráadásul még közeli barátnak, családtagnak sem, ez abszurd...
Ha meg attól fél hogy hülyének nézik (mert nincs olyan h valaki meghal és utána mégis él és embert akar enni), akkor is, mondanám, h "mindmeghalunk" vírus van, ne pofázzatok, azt csináljátok amit mondok... :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7613) james001 válasza enginev3.0 (#7607) üzenetére


james001
veterán

Én is remélem hogy nem sok évad lesz ebből,max 2-3.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7614) tonyrulez válasza Outlander (#7606) üzenetére


tonyrulez
őstag

Persze, így drámai, de életszerűtlen is. Vagy a kommunikáció ugyanúgy ismeretlen ebben a világban, mint a zombi fogalma :D

4 8 15 16 23 42

(#7615) csadi0011 válasza tonyrulez (#7614) üzenetére


csadi0011
őstag

Pont, hogy így életszerű. Láttak egy embert aki számukra megmagyarázhatatlan dolgot csinált. Senki nem hinne nekik, ha mindenkinek azt beszélnék, hogy az egyik ismerősük meghalt majd felállt. Soha senki nem látott ilyet és megmagyarázni sem tudják. Ők nem néztek meg 5 évad twd-t...

(#7616) brownus válasza enginev3.0 (#7607) üzenetére


brownus
veterán

alisha? aham, lexa-ként is bejött :) (remélem itt is ilyen vagány-harcos csaj lesz)

(#7617) Woodslave válasza csadi0011 (#7615) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7618) brownus válasza csadi0011 (#7615) üzenetére


brownus
veterán

ezt most találtam:D
http://tzasg.tumblr.com/

(#7619) enginev3.0 válasza brownus (#7616) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát nem lennék benne biztos, de talpraesett, bár néha idegesítő :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7620) matyialiga


matyialiga
tag

Engem egyedül az zavar, hogy nincs "kémia" a családtagok között, nem érzem azt itt, mint a TWD-ben Carl esetében, hogy itt Apa-fia, Anya-Lánya-Fia kapcsolat lenne......ez mondjuk Nálam sajna negativum.,..

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7621) jegenye77 válasza matyialiga (#7620) üzenetére


jegenye77
addikt

Kémia :F
A tini drogos srácért az anyja megtesz mindent a műfater meg mivel ezt a nőt választotta szintén igyekszik megtenni mindent a gyerekért.
Tini csaj meg pont olyan korban van amikor aztán a szülők neki semmit ne mondjanak meg,pláne ne a műfater.
A másik srác még nem sokat szerepelt de érződik,hogy haragszik a faterra mivel gondolom az hagyta ott őket.
Majd mikor jobban elszabadul a pokol (vagyis a zombik ) akkor biztos kevésbé lesznek utálattal a másik iránt.Mentik egymást,ahogy tudják.
szerintem :B

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7622) enginev3.0 válasza jegenye77 (#7621) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kíváncsi vagyok itt hogy halnak ki a szereplők :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7623) Pearce


Pearce
aktív tag

A showrunnner elmondta, hogy miről nem fognak beszélni a sorozatban: [link]

Röviden:
- mi okozta a járványt
- crossover az anyasorozattal
- gyógymód
- CDC /járványügy/
- Politikusok, kormány küzdelme a zombik ellen
- könnyen kinyírható zombik
- nem fogják walkernek nevezni őket

(#7624) Yayoh válasza Pearce (#7623) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Magyarul akkor semmi értelme a sorozatnak. Kasza ;]

- nem fogják walkernek nevezni őket. Majd lesznek kóborlók :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7625) twine válasza Yayoh (#7624) üzenetére


twine
addikt

Váááá....akkor most itt tényleg értetlenül állok...mi értelme az egésznek? Ja megvan..."csináljunk pénzt"
Oh wait...hiszen mindig ezt mondom..már nekem is unalmas...:D

(#7626) enginev3.0 válasza Pearce (#7623) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hogy mi????

Én eddig arra gondoltam, hogy megy ez a sorozat, szép lassan kihal minden, és áttérünk a TWD szereplőkre az utolsó részekben még Rick kórházba jutása előtti napokra

Arra sosem gondoltam hogy ebből fogjuk megtudni mitől van, arra tippeltem, hogy szépen húzzák és a TWD utolsó részeiben kiderül :W

De hogy semmit nem mondanak, pfff
Pedig a kormányra kíváncsi lettem volna

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7627) twine válasza enginev3.0 (#7626) üzenetére


twine
addikt

Személyes véleményem, hogy ez egy sz@r így ebben a formában...elnézést kérek a "hívőktől"... :R

Nem a "kivitelezésre" gondolok itt, vagy a sztorira...ráadásul nézni is fogom valszeg még egy ideig...inkább itt arra gondolok, hogy nincs a legkisebb "érték" sem mögötte...tartalom,bármi....
Azt amit most nyomnak le a torkunkon,,(igen az enyémen is) simán elindíthatták volna az "eredeti" sorozat elején, mondjuk első évadnak...
megismerjük a drogos gyereket, és a családját....valami illegális őrület miatt a drogos belekeveredik egy rendőrségi ügybe, ahol megismerjük Ricket, (és érintőlegesen a környezetét) kezd kialakulni, majd elindul a káosz, szép lassan kihalnak a szereplők....Majd jön Rick "lövöldözése) és indul a második évad TWD, ott ahol kezdődött eredetileg....

Ez így egy rakás idegesítő kutyaszar lesz...
Van a sima kutyaszar, meg van amelyikbe a kapud előtt lépsz bele, mikor kiszállsz a kocsiból,mert valami gyökér állandóan odaviszi a kutyáját, te meg folyton beszopod...
Na ez utóbbi....mert mindig hiszed hogy jobb lesz,ezért nézed,de mégis folyton beszopod...

[ Szerkesztve ]

(#7628) Apollyon válasza Pearce (#7623) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A felsoroltak közül amúgy a járványügyes, meg politikai megoldás lenne az érdekes, de gondolom akkor lesz majd helyette mindenféle családon belüli hiszti meg vergődés.

Van egy tippem arra is, hogy a drogos gyerek újból drogozni fog, legalábbis szembe fog találkozni a problémával, azaz filler epizódok. Mondjuk, most már nézni fogom, ha annyira gáz lesz, akkor max pár perc alatt áttekerem. Azért annyira bízok még benne, hogy egy évadból csak ki tud jönni összesen 1 résznyi nézhető idő.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7629) Outlander válasza Apollyon (#7628) üzenetére


Outlander
őstag

Szerintem meg kell várni az első 2-3 évadot...

Mert ha már meg van, akkor könnyebben tudsz majd belepörgetni, vagy éppen részt ugrani, így nem fáj várni 1 hetet a következő részig ami vagy jó lesz, vagy nem..

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7630) enginev3.0 válasza twine (#7627) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én is nézem továbbra is, mert érdekel, és mert annyi időm mindig van egy héten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7631) Woodslave válasza twine (#7627) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát azért nem túl helytálló a hasonlatod, hacsak abba a kutyaxarba nem direkt lépsz bele azt remélve hogy rózsaillatú lesz a cipőd talpa... :U

én is hajlamos vagyok beleállni a fikázásba, de aztán arra gondolok mire fel? Van egy "anyasorozat" ott se olvastam még olyat hogy mindenki el lett volna ájulva, aztán itt a Fear, de senki nem kényszerít hogy belelépj. Vagy mazoista vagy de akkor meg úgyis jó :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7632) twine válasza Woodslave (#7631) üzenetére


twine
addikt

Arra gondoltam, hogy mindig hazamész,(mert hazamész) és mindig bízol benne, hogy most nem lesz kutyaszar, de amikor kiszállsz, mégis újra ott van az a kbsztt sz@r, de csak akkor jössz rá, mikor már beleléptél...

Ugyanez a filmmel...mindig megnézed, mert reméled , hogy jobb lesz, de mikor megnézted, rájössz hogy ismét ugyanolyan sz@r volt mint az előző részek, hiába bíztál a javulásban...de ez csak akkor derült ki amikor végignézted újra és újra a legújabb részeket...

Ha mégsem jó a hasonlat, elnézést...nem is erőltetném...,csak a mazoista "gyanusításom" miatt próbáltam ismét nekifutni :D

[ Szerkesztve ]

(#7633) brownus válasza twine (#7632) üzenetére


brownus
veterán

ez a guilty pleasure :d

a twd, got-nál is már évadokkal ezelőtt megmondtam, hogy nem, aztán mégis... arról a rinya gép arrow-rol ne is beszéljek. kurva vagyok én is.... tuti, hogy nézni fogom, már csak azért is, mert zsu totál rá van kattanva a sorozatra.

ezért mondom, z nation!!! 100x szórakoztatóbb mint a twd! (nem veszi komolyan magát, ami jó) természetesen nézni fogom a twd-ét is, úgy érzem a következő évad jobb lesz mint az előzőek :d

(#7634) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Ez egy újjabb zombi sorozat lett, amit a Walking Dead meg Kirkman névvel adják el, azt ennyi.Mondjuk engem nem zavar, nem sok zombis sorozat közül válogathatunk :D

(#7635) enginev3.0 válasza Yayoh (#7634) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, mint sorozat jó, de ezek tudatában, így eléggé kedv lehúzó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#7636) Woodslave válasza twine (#7632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :D jóvan.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7637) matyialiga


matyialiga
tag

Fear The Walking Dead-Begins

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7638) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

FTWD Spoiler

Lehet volt már róla szó korábban, sorry akkor érte, de az mennyire kemény már, hogy az első három mellékszereplő, aki bezombul pont néger? Oké, értem én, hogy a négerek nem húzzák sokáig ebben a világban, de ez így elég vicces számomra. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7639) Woodslave válasza Bad Pritt (#7638) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért a TWD-ben ha feltűnik egy harmadik néger akkor valamelyik tuti meghal mert kettőnél több még soha nem volt ;] még egy mém is van majd megkeresem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7640) Yayoh válasza Woodslave (#7639) üzenetére


Yayoh
aktív tag

(#7641) Woodslave válasza Yayoh (#7640) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7642) Yayoh


Yayoh
aktív tag

(#7643) mepet válasza twine (#7627) üzenetére


mepet
addikt

Szerintem is harmatgyenge eddig a FTWD.

Viszont ha ezzel kezdődött volna a TWD, a kutya sem nézte volna. Emlékeztek még a TWD S01E01-re? A kislányzombi megadta az alaphangulatot, majd az eddigi legstílusosabb TWD jelenet keretei között lóháton Atlantába érve több zombit láthattunk, mint kb a többi részben összesen. Nem véletlenül ez a jelenet volt a plakátokon is. A végén pedig a tankban a süketítő lövés, miután 100% volt, hogy ottmarad Rick... Aztán befalták a lovat... Na az nyitás volt. Sokkolás ezerrel, gyakorlatilag minden részt úgy néztem azóta, hogy hátha lesz még ilyen jó rész, de...

[ Szerkesztve ]

(#7644) twine válasza mepet (#7643) üzenetére


twine
addikt

A nyitásban azt hiszem igazad van :R
Az a "városnyi" zombi b@szós volt...Atlantában...a tankos jelenettel együtt...

(#7645) brownus válasza mepet (#7643) üzenetére


brownus
veterán

+1, az az erzesem, hogy a 3. epizod utan kuka...

eleg a twd

(#7646) koxx válasza Pearce (#7623) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Innentől kezdve el is raktam a kukába 2 rész után. Annyi jó sorozat van, nem fogom ilyen szarokkal múlatni az időt.

(#7647) #56230144


#56230144
törölt tag

3. rész mikor jön?

(#7648) jegenye77 válasza #56230144 (#7647) üzenetére


jegenye77
addikt

Ha jól tudom csak egy hét múlva.Most kimarad.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7649) james001 válasza jegenye77 (#7648) üzenetére


james001
veterán

Miért marad ki?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#7650) jegenye77 válasza james001 (#7649) üzenetére


jegenye77
addikt

Azt sajnos nem tudom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.