Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) Peti78 válasza S e t h (#8598) üzenetére


Peti78
őstag

Pont ezek miatt selejtes szinte az összes sztársorozat, és film. Hirtelen eszembe jutott egy nagyon megrázó alkotás, a Szerb film. Marhára nem ide tartozik, de ha már dráma, és apokalipszis, akkor ez a film a humán apokalipszis megtestesítője.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8602) matyialiga


matyialiga
tag

Innentől kezdve, hogy Denise-re ráruházták Abraham halálát, bárki meghalhat az évadzáróban, és talán jól is va ez így, legalább a Comic olvasók sem unatkoznak majd.
Számomra Daryl tűnik az egyik legesélyesebbnek, míg az évad első felébe kb 2 epizódban szerepelt, azóta az évad 2. felében abszolút a képernyőn legtöbbet mutatott karakter lett, lehet ezzel próbálják az alkotók még megadni az utolsó Daryl adagot, ki tudja, biztos kemény lesz az utsó 2 rész....

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8603) Woodslave válasza matyialiga (#8602) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát az kemény húzás lenne a közönségkedvencet (nem erre a közönségre gondolok, mert itt már mindenki csak fikázik ;] ) kinyírni mondjuk ha nagyot akarnak ütni akkor nincs más olyan karakter most akinek a halála ekkorát szólna

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8604) pilóta


pilóta
nagyúr

Szerintem jó rész volt ez meg az előző is. Bár én a helyükben, amikor megjelent a nyílvessző hegye a csajszi szeméből (apropó, az élőknek is fekete a vére?), inkább fedezéket kerestem volna gyorsba, nem állni a síneken, mint a f@sz...

Inkább az idegesítő, hogyha ekkora háborúba kezdtek, akkor nem kellene kideríteni, hogy hányan vannak, hogy laknak, milyen felszerelése van stb. stb. az ellenségnek? Mondjuk Jézustól kideríteni, hogy hol vannak még kizsákmányolt települések, és azokkal is elbeszélgetni a megváltókról meg ilyenek? Nyomokat keresni, felderíteni? Képregényben legalább megtették?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8605) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Vagy nem hal meg senki mert Carol aki mort durcizik, megint megment mindenkit Terminus vol 2.
Daryl szerintem azért nem fog meghalni mert Ő és Rick viszik a hátán az egész sorozatot. Ha Ő meghal akkor lesz Rick, meg 30 galamblelkű "mindenki jó ember valahol" agonizáló ....

De ez az őrség is egy vicc, mindenhol áll egy ember akit mit csinál ha támadnak kiabál/levegőbe lő?
Mert az odavonzza a zombikat.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#8606) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Itt egy összesítő ki él még,,,
Walking Dead Comic Characters Life

PSN: sirarcheer

(#8607) mepet válasza sirarcheer (#8606) üzenetére


mepet
addikt

a sorozathoz képest vannak eltérések rendesen...

(#8608) Arpee78 válasza sirarcheer (#8605) üzenetére


Arpee78
senior tag

Amikor a síneknél kiabált meg hangosan beszélt a csaj már sejthető volt, hogy balhé lesz. Hogy jut eszükbe ilyen zombiföldén?! Dennise halála volt eddig a legjobban megkomponált, nagyon elégedett voltam vele, hogy WD-sen morbid legyek. ;]

Az őr puskája lehet hangtompítós, az őrködéssel nem is a hang a probléma, még a riadóztatás is megoldható lenne relatíve halkan. Hanem az, hogy ott fenn remek célpont (könnyen észrevehető). Míg az erdőben kiszúrni valakit – pl egy álcaruhás mesterlövészt – kb esélytelen. Őrködős jelenetnél mindig azt várom mikor pukkantja le valaki a fejét.

(#8609) keIdor válasza sirarcheer (#8606) üzenetére


keIdor
titán

Most már nagyon kíváncsi vagyok a faszira...[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8610) sirarcheer válasza keIdor (#8609) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Remélem nagyon badass lesz, Ő játsza majd.

PSN: sirarcheer

(#8611) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

6x15 spoiler

Az epizód Carollal nyit, aki találkozik egy csoportnyi Megváltóval, akiket egy Hiro nevű fickó vezet. Később láthatjuk, Carol hogy találkozott velük.
Miután Tobin elmondta Ricknek, hogy Carol elment, Morgan és Rick elindulnak megkeresni őt.
Carol megint a „tehetetlen vagyok” cselt alkalmazza, mint mindig, és hirtelen lefegyverzi őket egy fegyverrel, amit az oldalához rejtett. De a tudta nélkül, az egyik férfi túlélte.
Morgan és Rick utolérnek egy zombit, ami hasonlít Carolra, de miután látják, hogy nem ő az, megölik. Észrevesznek egy srácot, aki egy saját készítésű páncélban van, és egy elhagyatott istállóba üldözik. A fickó ordítozni kezd, mire megjelennek a zombik, amik közül párat Rickék megölnek, majd Rick a fegyverét a páncélos fickóra szegezi. Mielőtt Rick megölné, Morgan ellöki Ricket az útból, ezzel megmentve a fickó életét. Morgan erre elmeséli neki, miért mentette meg a srácot, és ezzel bevallja azt is, hogy titokban fogva tartotta a Farkasok vezetőjét, mert azt hitte róla, sikeresen meg tudja őt változtatni.
Rick bevallja, hogy Michonne ette meg Morgan proteinszeletét.
Carolt megtámadja az a Megváltó, aki túlélte a támadást, és párszor karon meg lábon lövi. Már készülne megölni őt, mikor Morgan pont időben érkezik, és megmenti őt. Morgan megpróbál szót érteni vele, de a férfi nem adja fel sem a fegyverét, sem a törekvését. Morgan végül megöli Carol támadóját, megtörve ezzel az elméletét.
Alexandriában Maggie le akarja vágatni a haját, és megéri Enidet, hogy csinálja meg, de Enid aggódik, hogy túl rövidre vágja, mert eddig csak az apja haját vágta, de már láthattuk, hogy sikerült a frizura... aztán Maggie hirtelen hasfájdalmakra panaszkodik.
Ahogy láthattuk a promóban is, Daryl elhajt Alexandriából. Az erdőben találja magát, és utoléri egy csoport, akik utána mentek, Michonne-nal az élen. Az epizód végére Darylt körbeveszi Dwight és a Megváltók, akik végig követték őt hátulról. Dwight meglövi Darylt hátulról, Daryl vére pedig a kamerára loccsan (de mielőtt félnél/örömödben ugrálnál... a forrás azt mondja, hogyha lassítva nézed a jelenetet, látni, ahogy a fegyvert Daryl vállának célozták).

(#8612) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tényleg nem értem ezt a topicot. Ahányszor benézek csak szpojler van. Akkor ménem van egy külön soiler topik? Pl ilyen
Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8613) Outlander válasza lionshamlet (#8611) üzenetére


Outlander
őstag

Neked muszáj ilyen jósgömbös urban legend ökörségeket beírkáltnod? Már csak a fecebook megosztást és a like-t várom hogy mikor teszed ki, hogy "hamarabb" megtudjuk hogy mi fog majd történni. :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8614) Apollyon válasza Outlander (#8613) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Leírta hogy melyik részről van szó, és spoilerbe is tette. Így semmi gond nincs ezzel.

(#8615) Woodslave: Mondjuk ezen én kikészülnék :U :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8615) Woodslave válasza lionshamlet (#8611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Rick bevallja, hogy Michonne ette meg Morgan proteinszeletét. - ezen xarrá röhögtem magam. Tudom hogy a legnagyobb leleplezés a részben de akkor se rakom spoilerbe :DD :D ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8616) mepet válasza Woodslave (#8615) üzenetére


mepet
addikt

Tényleg marha izgalmas lehetett ez a rész, mert a felénél aludtam el, de az elejére sem emlékszem. :B

(#8617) pilóta válasza mepet (#8616) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nembaj, a következő 90 perces lesz ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8618) Pearce válasza pilóta (#8617) üzenetére


Pearce
aktív tag

A következő a 15-ös rész. Az évadzáró lesz 90 perces /vagyis kb. 60/.

(#8619) pilóta válasza Pearce (#8618) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na már úgy értettem én is. :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8620) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudom ki hogy van vele de ez a 6. évad egyre nagyobb csalódás a Carl-os rész óta, ott valami megindult, vagyis ezt hittem, de azóta csak lejtmenet, Negan a picsába sincsen, ez az éved is szörnyű lett, lassan semmi elvárásom nem lesz már a széria felé, pedig amikor tavaly 1 hónap alatt behoztam a 4 évadot szavakat se találtam, most meg...

Paranormal Cocktivity

(#8621) Apollyon válasza cyberkind (#8620) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valaki már az évad indulása előtt megmondta, hogy Negan csak az utolsó, 16. részben fog feltűnni.

Egyébként szokott olyasmi történni, hogy ami túl népszerűvé válik, az egyben gagyi is lesz. Annyira nem vészes még az itteni lejtmenet, sok röhejesen béna sorozat van ezen kívül.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8622) Woodslave válasza cyberkind (#8620) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem így vagyok vele, nekem qrvára bejön az idei évad.

de lehet csak azért mert csak 40 perc jó szórakozást várok el és qrvára nem foglalkozok olyan dolgokkal amiken itt ki vagytok akadva. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8623) cyberkind válasza Apollyon (#8621) üzenetére


cyberkind
félisten

Gondoltam hogy lesznek bajok de egyszerűen a 4. évadig minden olyan eszméletlen jó volt hogy csak na, azóta meg csak kóvályog minden/mindenki mint gólyafos a levegőben és ez nem tetszik, kb semerre se haladunk.
Negan meg egy rész erejéig lesz és meg is ölik vagy hogy van az?

(#8622) Woodslave
Én nem olvastam egy TWD képregényt se de azért ennél bőven többet várok el ha már rászolgált a legjobb zombis sorozat megnevezésre ebben a galaxisban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8624) Woodslave válasza cyberkind (#8623) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem valószínű mivel a képregényben az egyik legnagyobb ellenség. Gondolom egy jó kis cliffhangerrel bemutatkozik és a teljes 7. évad a vele való harcra épül (ez nem spoiler)

8623: nyilván ez a te dolgod. Mondjuk a címre sokan nem pályáztak. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8625) cyberkind válasza Woodslave (#8624) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem így lesz, ez az hogy senki sincs mint ellenfél, így a minimális befektetéssel nyomathatják a részeket és nézik mert ez van, még szerencse hogy az előzmény sorozat most kezd beindulni és ott lehetnek izgalmak hosszútávra. :)

Paranormal Cocktivity

(#8626) Woodslave válasza cyberkind (#8625) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem nagyon tetszik ez megoldás, a portyázások, a kutatás a zombikkal (meg emberekkel) való küzdelem. Nekem bejött a múltkori rész hangulata is (összezárva az ellenséggel) stb. De megértem ha valaki többet vár ezen nem veszünk össze

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8627) Apollyon válasza cyberkind (#8625) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért a minimális befektetést nem mondanám. A sminkesek munkája elég durva lehet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8628) cyberkind válasza Woodslave (#8626) üzenetére


cyberkind
félisten

Viccelsz, az első 4 évadon olyanokat izgultam mint soha egyetlen sorozaton, most meg semmi és várnám azt a nagy bummot amit valszeg Negan ad majd meg.

(#8627) Iscariah
Itt a sztorira gondolok nem a sminkesekre, ők művészek. :K

Paranormal Cocktivity

(#8629) Apollyon válasza cyberkind (#8628) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sztorival kapcsolatban lehet nem akarják leelőzni a képregényt, azért van ennyire nyújtva.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8630) lionshamlet válasza Outlander (#8613) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Kinn is van a neten az évadzáró történése, de akkor nem rakom be, akit erdekel az megtalálja.
De durva lesz, negan bemutatkozik ahogy kell...

(#8631) Woodslave válasza lionshamlet (#8630) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja inkább ne rakd ki pls. hiába spoiler úgyis megnézem :o :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8632) keIdor válasza sirarcheer (#8610) üzenetére


keIdor
titán

Supernatural 1-2 évadból ismerős.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8633) mepet válasza lionshamlet (#8630) üzenetére


mepet
addikt

Jöhet! Én pl. csak a spoilerekért járok ide. Meg a mémekért. A többi hsz a szememben a szükséges rossz (az enyémek is). :K

(#8634) matyialiga


matyialiga
tag

Jaj gyerekek, az egyik legkeményebb Cliffhanger jön az évadzáróban, ami kicsit csalódás is, meg egy hatalmas kérdést fog felvetni :D

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8635) B1T3 válasza lionshamlet (#8630) üzenetére


B1T3
addikt

Hol?
Korábban is kérdeztük, hogy mi a forrás, de nem válaszoltál.

(#8636) lionshamlet válasza B1T3 (#8635) üzenetére


lionshamlet
senior tag

[link]

!A linken az évadzáró tortenete olvasható, kurvanagy spoiler!

Ha visszaolvasod ami a 6x14-ről írodott spoiler, szóról szóra megegyezett a valós tortenesekkel, - még az epizod megjelenése előtt.

[link]

Így van ra esély hogy ez lesz az evadzaroban is.
Vagy nem, ha vmi változás lesz ugyis javítják majd az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#8637) B1T3 válasza lionshamlet (#8636) üzenetére


B1T3
addikt

Nem akarom elolvasni, inkább az érdekelne, hogy „szivárgott ki”. Arról tudni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#8638) lionshamlet válasza B1T3 (#8637) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Gozom sincs honnan szerzik ezeket.
Gondolom kulfoldi forumokrol hostoljak.

Van ami bejon, van ami nem.

[ Szerkesztve ]

(#8639) matyialiga válasza lionshamlet (#8638) üzenetére


matyialiga
tag

Többségében bejön, többségében nem, én kb a szezonnyitó óta követem ezeket a fórumokat és a "tippek" 80%-ban be is jönnek

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8640) cyberkind válasza lionshamlet (#8636) üzenetére


cyberkind
félisten

Jónak tűnik de megint annyira lassan értünk ide hogy az csak na, és amikor beindulhatna a téma jön a fél éves pihi.

Paranormal Cocktivity

(#8641) matyialiga válasza cyberkind (#8640) üzenetére


matyialiga
tag

Igen, és az a baj, hogy a lehető legköcsögebb lezárása lenne az évadnak, kapunk is valamit, meg nem is.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8642) Peti78 válasza Woodslave (#8622) üzenetére


Peti78
őstag

Szórakoznék rajta én is, de k*rvára nem lehet!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8643) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

A készítők nagyon viccesek, viszont van fél évük eldönteni hogy ki állt a kör közepén.
És hogy ne lehessen következtetni abból melyik színész nincs a nyári forgatáson a 7x1 - 7x3 egy sorozatos flashbackkel indul, miért lesz Negan az aki. Gondolom baseball rajongó bolgárkertész volt, és a Zombik letaposták a buxust, ettől meg ellepte a lila köd.

PSN: sirarcheer

(#8644) Pearce


Pearce
aktív tag

A holland Fox bakizott, így kikerült a netre a 16. rész előzetese: The Walking Dead - 6x16

(#8645) lionshamlet válasza Pearce (#8644) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Aztakurva....libabor

(#8646) matyialiga


matyialiga
tag

Több helyről már eltávolítatta az AMC a a tévesen felkerült trailert, icipicit változtattam a zenei aláfestésen, hátha így nem kerül törlésre:[link]

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8647) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ne beszéljünk már olyan részekről ami a közelbe nincs még :(((

Le voltam maradva 3 résszel, de bepótoltam, kár a dokiért, bár nekem nagyon idegesítő személyiség volt, szóval reméljük lesz másik doki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#8648) Outlander válasza enginev3.0 (#8647) üzenetére


Outlander
őstag

Persze, általános karakter... most olyan 2 rész erejéig nem lesz, aztán a másik "városból" a szülész csávó átveszi a helyét... Na nem mintha ennyire kiszámítható lenne a sorozat, biztos h nem így lesz, ez csak tipp a részemről. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8649) matyialiga


matyialiga
tag

Rick&Negan első bájcsevegése :D
Már nagyon várom az első találkozásukat :D

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#8650) james001


james001
veterán

Na végre bepótoltam a lemaradásom én is.
12-es rész jó volt,várható volt hogy nem fog olyan egyszerűen menni a tervük ahogy ők elgondolták. Jót mosolyogtam azon mikor Glenn ott állt a bezúzott fejűek fényképei előtt ;]
13-as rész kissé uncsi volt,de a vége tetszett ahogy a két csajszi kinyírt mindenkit. Carol mondjuk baromi idegesítő volt :U
14-es is tetszett,Denise-t sajnálom azért. Viszont fura hogy itt ő kapta a nyilat,a képregényben más. Kérdés hogy akkor az az ember meghal-e vagy marad? Dwight-ot meg azért elrondíthatták volna jobban,a képregényben konkrétan a fél arca le van égetve,itt meg csak úgy "meg égette a nap" :P De lehet majd Negan még jobban elcsúfítja neki a félresikerült misszió miatt ;] Ja és az a cella... Áhh vajon kinek készült? :P
Amúgy arra nem jöttem rá hogy ez mi volt? [link] Első tippre egy kisgyerek cipője? :F

Egyébként egyedül vagyok vele biztos,de ez az évad az egyik legjobb szerintem. Változatos,egyre jobban keltik a feszültséget,és hamarosan nagy valószínűséggel még jobb lesz,már ha nem cseszik el Negan karakterét,de csak nem. Aztán nem tudom meddig húzzák ki a sorozatot,de ahol most tart a képregény,azt szívesen megnézném mozgókép formájában (Whisper-ekre gondolok). :K

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.