Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Piloss válasza Cicero (#13748) üzenetére


Piloss
senior tag

Főleg ha még hozzácsapódik egy krites medic

Am a 23-i frissítéssel vették ki

(#13749) gmx9 : Mármint setup time alatt? Melyik mapon? Akkor az valami bug lehetett

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13752) CloZee


CloZee
aktív tag

Milyen paranccsal tudnám visszahozni a meccs vége high score -t? Chris's highframe configom van (legalábbis túlnyomó részben) és nincs vele meccsvége high score táblázat.

Illetve miért van az benne a config leírásában, hogy ha használom a -dxlevel 81 indítási parancsot, akkor első indítás után ezt vegyem ki, ne hagyjam benn a launch optionsban

[ Szerkesztve ]

(#13753) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Az egyik beta map kicsit buggos . Oldalra mész s mielőtt leesnél visszafordítod magad s a domb alá bekerülsz . Nagyon élvezték a buggerek . :(((

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#13754) htc07 válasza ƵøŁĭ (#13753) üzenetére


htc07
addikt

Ekkora felbontáson tolod? ;]

(#13755) ƵøŁĭ válasza htc07 (#13754) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Majd lesz jobb is . ( szar a gépem xD)

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#13756) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Változott már valamit a magyar pub jatek ? Meg mindig nepszeru az eszetlen rambojatek?

(#13757) Cicero válasza BeriHampeR (#13756) üzenetére


Cicero
őstag

Nem csak a magyar pubon van az...

(#13758) vhw


vhw
addikt

Van esetleg valami jól bejáratott, megbízható módja/helye annak, ahol lehetne cserélni fegyvereket játékosokkal (itt most kifejezetten magyarra gondolnék).
Semmi seftelés, csak beszerezni pár fegyvert ami tetszene.

(bár gondolom ez nem kedvelt itt, de akit érdekel, ez felfogható konkrét felkérésnek is cserére)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13759) CloZee


CloZee
aktív tag

Fow -ot milyen paranccsal tudom állítani? Ha a settingsbe húzogatom, abban a pillanatban vissza állítja

(#13760) sgergi válasza CloZee (#13759) üzenetére


sgergi
veterán

Konzolban viewmodel_fov (szám). A szám helyére a neked megfelelő érték megy , mondjuk 80 vagy 90.

[ Szerkesztve ]

(#13761) Cicero válasza vhw (#13758) üzenetére


Cicero
őstag

Mi kéne? Én szívesen adok fegyókat, már rég nem játszok vele.

(#13762) Trapitus#MLG


Trapitus#MLG
újonc

Sziasztok! 3 Unusualt adok el Green Energy Backwords Ballcap, Circling Heart Bonk Boy es Miami Nights Brain Bucket. Elsö 10 bud vagy 13 sapkaban, masodik 9 bud vagy 11 sapkaban, harmadik meg 1.8 bud. Ha barmelyik erdekel irjal :). Nem fogadok el Robo sabkakat es a sapkak csak 1st gen effectel lehetnek. Es veszek Fuleseket 17 kulcsert :).

(#13763) po1son válasza Trapitus#MLG (#13762) üzenetére


po1son
addikt

Hát ne reménykedj, hogy ezeket eladod ennyiért... Most már a traderek 95% csak quicksellbe vásárol... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13764) Ra3 válasza po1son (#13763) üzenetére


Ra3
őstag

Akkor nem csak nekem tűnt húzósnak az ár, de én nem akartam leoltani, mert régóta nem trédelek.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13765) starpeter


starpeter
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom megnézni ,hogy mennyit ér egy Párbaj minijáték. Mennyit érhet?

(#13766) starpeter válasza starpeter (#13765) üzenetére


starpeter
senior tag

Ja, most nézem ,hogy nem értékesíthető :)

(#13767) gmx9


gmx9
aktív tag

Mennyire van hatással a droppolásra a tradelés? Elvileg csak nem kéne összefüggnie, de mostanában egyre többet szoktam és azt vettem észre, hogy alig esik valami, rosszabb esetben semmi.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13768) Piloss válasza gmx9 (#13767) üzenetére


Piloss
senior tag

Semmi köze sincs a kettőnek egymáshoz

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13769) gmx9 válasza Piloss (#13768) üzenetére


gmx9
aktív tag

Azóta dobott egyet, csak 1-2 hete eléggé lappangott. Köszönöm.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13770) po1son válasza gmx9 (#13767) üzenetére


po1son
addikt

Gondolom meglett a heti limited a dropba (10-12 tárgy) és azért nem kaptál semmit.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13771) gmx9 válasza po1son (#13770) üzenetére


gmx9
aktív tag

Ezeket a dolgokat ismerem, ezért lepődtem meg. A 8-10 óra is nagyjából megvolt, de 5-6 tárgy esett mellé. Nem siránkozás akart lenni, csak nem voltam teljesen biztos benne, hogy a "csere-bere" hat-e erre.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13772) Siera válasza gmx9 (#13771) üzenetére


Siera
senior tag

Nekem úgy rémlik, 8-12őt dob.

(#13773) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Bepróbálkozott a kis kocsog:

Itt a profilja.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#13774) #56230144 válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezek botok, nem értem a valve miért nem lépett fel ezek ellen, amikor még nem terjedtek el.

(#13775) vhw válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére


vhw
addikt

Ez most mi is lenne?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13776) #56230144 válasza vhw (#13775) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha felteszel 1 tradet valamelyik trade oldalra, automatán addolnak ilyen botok, akik fake linkeket küldenek, ha a linken keresztül bejelentkezel, ellopják az accod.

(#13777) gmx9 válasza #56230144 (#13776) üzenetére


gmx9
aktív tag

Yep, sajnos túl sokan vannak, hogy megjegyezzük őket (plusz gyakran váltanak nevet). Jelenteni kell steamen és reménykedni, hogy törlik őket.

Pár napja rakott ki egy hírt a tf2outpost, hogy találtak egy jónak tűnő megoldást az ilyen botok ellen, eddig rendben van. Korábban mikor bumpoltam, volt, hogy 2-3 phisher is felvett, azóta egy sem. Egyébként amit ajánlani tudok: mielőtt elfogadod a jelölést, megnézed a profilját; látod mennyit játszott a tf2-vel, mennyi tárgya van, abból mennyi ref/kulcs. Megnézed írtak-e mások a profiljára, sokszor jelzik, hogy adathalász. Ha privát a profil, azonnali blokkolást javaslok. Akik rögtön felvesznek, miután felugrasztottad a hirdetésed, valószínűleg csalók.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13778) Evome válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére


Evome
aktív tag

Nekem napi 10 ilyen fut be de mindig blockolom.. sajnos nem fogynak el :N
vannak már clever botok, vannak sima botok amik csak préselik a f*st azt arcomba, és van aki manuálisan a gép mögött próbál kicsenni egy linkel valamit tőlem :DD

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13779) #56230144 válasza Evome (#13778) üzenetére


#56230144
törölt tag

Van amelyik beszélget veled, csak úgy veszed észre, hogy nagy szüneteket (space) hagy a mondatok felett, meg persze linkeli ezt a sz*rt.

(#13780) Evome válasza #56230144 (#13779) üzenetére


Evome
aktív tag

tudom tudom :D
nem ma kezdtem az iparágat szóval volt már szerencsém egész ötletes dolgokat is látni :K

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13781) BioNiCMaN válasza gmx9 (#13777) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"Pár napja rakott ki egy hírt a tf2outpost, hogy találtak egy jónak tűnő megoldást az ilyen botok ellen, eddig rendben van."

Hosszabb kihagyás után, ma feldobtam az outpostra egy hirdetést, semmi perc alatt megtalált a már linkelt "emberke"... Úgy érzem van még mit csiszolni a megoldáson...

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#13782) gmx9 válasza BioNiCMaN (#13781) üzenetére


gmx9
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy tökéletes, csak hogy valamit elkezdtek csinálni. :D Visszajelzések alapján jobb a helyzet, de kétlem, hogy teljesen kilehetne ezt a botos dolgot iktatni.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13783) #56230144 válasza gmx9 (#13782) üzenetére


#56230144
törölt tag

A furcsa dolog az, hogy ezek a botok ukrán oldallal kezdték, rögtön az ukrán-orosz helyzet után, lehet az ukrán kormány nagy potenciált lát a steamben ;]

(#13784) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valami nagyobb update nem várható a TF2-höz? Még a télen játszogattam vele sokat, de picit pihentetem, viszont akkoriban votl sok videó arrol a havas tájról meg rajta valami vonat ment. Abból elsz valami?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13785) #56230144 válasza laceszgamer (#13784) üzenetére


#56230144
törölt tag

Most volt valami expiration day update.

(#13786) gmx9


gmx9
aktív tag

Az a videó neve volt azt hiszem, ha minden igaz az update-é Love and War. Egyébként Halloweenkor is biztos lesz valami.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13787) laceszgamer válasza #56230144 (#13785) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a Love and War része nem?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13788) Piloss válasza BioNiCMaN (#13781) üzenetére


Piloss
senior tag

Azért javult a helyzet, eddig 3-4bot/bump az arány, most meg minden második bumpra ugrik 1 bot

(#13787) laceszgamer: Igen

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13789) #56230144 válasza laceszgamer (#13787) üzenetére


#56230144
törölt tag

ja

(#13790) Źşë' válasza Evome (#13778) üzenetére


Źşë'
addikt

az ilyen eseteket betehetnéd steam topikba vagy ide is akár, sokan megköszönnék neked, elhiheted!! :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13791) gmx9


gmx9
aktív tag

Olyan szervereket keresnék, ahol nem kezdők vannak, de nem is profik. Csak annyi, hogy az alapokkal már tisztában vannak a játékosok és a csapatmunkára törekednek. Tud valaki segíteni hogy találhatnék ilyen helyeket?

Kicsit már elegem van a 8 emberből 6 spy vagy sniper és egyéb dolgokból.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13792) Evome válasza gmx9 (#13791) üzenetére


Evome
aktív tag

Ilyen nem létezik...
Talán olyat keress amit nincs F2P player de abból is olyat ami minimum 2 éves szerver

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13793) #56230144 válasza gmx9 (#13791) üzenetére


#56230144
törölt tag

Minek tryhardkodsz tf-ben? :P

A kérdésedre válaszolva: Ilyen szerver már alig van, de próbálgass párat végig, hátha.

(#13794) BioNiCMaN válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Még egy majom.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#13795) Domaaaa


Domaaaa
tag

Hello,van nekem egy olyan itemem hogy TheA Googol Üvegszemek amit régen nyitottam,és látom hogy cserélhető,ér ez valamit?

(#13796) Piloss válasza Domaaaa (#13795) üzenetére


Piloss
senior tag

Ja, 1,66 refet

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13797) Domaaaa válasza Piloss (#13796) üzenetére


Domaaaa
tag

köszi,hát akkor nem sokat ér :D

(#13798) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Azt hogy tudom lecsekkolni, hogy a team fortress 2-m véve lett vagy ingyenes? csak mert olvastam olyat, hogy a vett TF2-k jobb vagy több tradelhető itemet dobnak, ennek ellenére nagyon sok nem tradelhető itemet kapok.

Egyébként úgy emlékszem annak idején orange box részeként vettem és ezért szeretném lecsekkolni, van erre valami mód?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13799) csana válasza Dyingsoul (#13798) üzenetére


csana
senior tag

Ha nem cserélhető itemeket dob a játék, akkor az azt jelentené, hogy nem vagy prémiumos, viszont vannak olyan fegyverek amik "achievement"-ek megszerzése után kapod meg (ezek nem cserélhetők), tehát lehet hogy csak sok ilyet csináltál mostanság..

Na de a lényeg, talán a legegyszerűbben úgy tudod leellenőrizni, hogy prémiumos vagy-e, hogy a TF2 batyud csak 50 férőhelyes. A prémiumos tatyi 300-ról indul.

(#13800) Spet válasza Dyingsoul (#13798) üzenetére


Spet
addikt

Bemész a könyvtérba, jobb klikk a tf2-re majd tulajdonságok, és megnézed a dlc fület, ott írja, hogy premium vagy free.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.