Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) BigBlue69 válasza zalan04 (#13649) üzenetére


BigBlue69
őstag

Statisztikák kimutatták, hogyha még több smile-t beraksz előbb lesz kulcsod.. Azon kívül.. Simán összejöhet maaaajd egyszer. Játsz sokat:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13652) spanyoll válasza zalan04 (#13649) üzenetére


spanyoll
addikt

Azért ennyire ne verd a fejed a falba. Ha ilyen itemjeid vannak akkor nem lepődnék meg ha valami random ládát akarnál kinyitni amiért kár a kulcsod pazarolni, de ha ennyire rá vagy gyógyulva a témára akkor költs rá 500ft-ot és vegyél egyet :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13653) Spet válasza spanyoll (#13652) üzenetére


Spet
addikt

De a legjobb, hogy még mindig F2P az acc így igen nehéz cserélni dolgokat ;)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13654) spanyoll válasza Spet (#13653) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja azt nem néztem, lusta voltam kiguglizni, hogy merre lehet usereket keresni ingame, de volt egy ilyen sejtésem :U

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13655) Spet válasza spanyoll (#13654) üzenetére


Spet
addikt

Shift+Tab és máris mintha a Steam-ben lennél :DDD Bár nekem nem szokásom in-game embereket keresni. :N

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13656) zalan04 válasza BioNiCMaN (#13650) üzenetére


zalan04
csendes tag

jó ahoz kell még pénz is :O

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#13657) spanyoll válasza zalan04 (#13656) üzenetére


spanyoll
addikt

Tyű ezek a smileyk...
NO lássuk az okfejtésem: fej falbaverése és sírás; ha ennyire kiakaszt a TF2 akkor fogjál 500ftot, vegyél rajta egy kulcsot a storeból (voila, rögtön ki tudsz nyitni valamit, bármi is legyen az a sürgős kinyitnivaló) és ezzel egy csapásra teljes jogú felhasználó leszel, nem f2player. Ha tényleg tetszik a játék akkor ennyit megér azt hiszem, nem?
Én is így csináltam, meg vettem később egy soda poppert (mert türelmetlen barom voltam, lusta voltam kilootolni). Támogattam a játékot is és legalább nem vagyok f2player :)
Problem solved :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13658) BioNiCMaN válasza zalan04 (#13656) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Számoljunk közösen...

Ha heti 10 sima fegyvert dob a játék, és egy kulcs kb. 7.55 ref (~136 fegyver), akkor 14 hét (4 hónap) alatt lehet annyi vasad, hogy tudj venni egy kulcsot. De még mindig nem tudod elcserélni a vasadat kulcsra... ;]

Maradjunk annyiban, hogy szerintem pénz nélkül sajna nem megy. :N

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#13659) Źşë' válasza spanyoll (#13657) üzenetére


Źşë'
addikt

a vétellel szerintem inkább csak az a baj hogy nagy valószínűséggel nincs neki saját bankszámlája, a legtöbb esetben ez a probléma, a szülő meg lehet nem ért a steamhez és nem meri "regisztrálni" a dombor-nyomott kártyáját

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13660) spanyoll válasza Źşë' (#13659) üzenetére


spanyoll
addikt

No offense, de akinek nincs saját bankkártyája vagy tudja megoldani az ilyen dolgokat az vagy játsszon offline játékokkal vagy vásároljon dobozos dolgokat. Szerintem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13661) Assimilator válasza spanyoll (#13657) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem itt olcsójánoskodásról van szó. Nagy lóvét akar szakítani ingyen, de még ahhoz is lusta, hogy utánanézzen F2P accounttal soha semmit nem fog tudni elcserélni.

(#13662) spanyoll válasza Assimilator (#13661) üzenetére


spanyoll
addikt

Valamilyen szinten megértem ezt az érzést, mert én is ilyen lelkes voltam amikor felfedeztem, hogy van steam market és el lehet adni a ládákat. Ú mondom még ha csak 0.1€-t is kapok értük akkor már kitermelik a minigame vásárlásaimat, de amikor rájöttem, hogy 0.03-ért sem kellenek a kutyának sem akkor jöttem rá, hogy természetesen ez nem így működik, ami érthető.
Ennek örömére fogtam aztán elajándékoztam egy random trade-t kereső emberkének az összeset, mondván töltse csak meg vele ő az inventoryját :D

Bezzeg a trine kettő ahol a ládákból hullik mindenféle trading card amik 0.06-ért is elmennek :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13663) Źşë' válasza spanyoll (#13660) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom hallottál már nem egyszer gyerek hangon megszólalni játékosokat, én sacc per kb megmondom olyan 7-16éves korig játsszák talán a legtöbben, mivel f2p - most ilyen embereknek hiába adsz jó tanácsot ha még azt sem tudja mi az a dombor-nyomott kártya....

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13664) Assimilator válasza spanyoll (#13662) üzenetére


Assimilator
őstag

Bezzeg a trine kettő ahol a ládákból hullik mindenféle trading card amik 0.06-ért is elmennek

Ez most valami gonosz poén vagy van előélete és azért nem értem? :D

(#13665) spanyoll válasza Assimilator (#13664) üzenetére


spanyoll
addikt

Munkától megfáradt elmém beteg mellékterméke csupán :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13666) spanyoll


spanyoll
addikt

Azt nem értem amúgy, hogy honnan meg hogyan esnek ilyen spécibb fegyverek? Mert nézegettem a crafting listát és ott semmi olyan nincs, amikbe néha belefutok. Killstreakes fegyvereket ha jól láttam szintén nem craftingolni kell, és a különböző színű itemek, amik nem sárga nevűek sem craftolhatók, mégsem esett nekem még egy sem. Ezek aktuálisan játszott játékórától függnek,hogy mikor esnek, vagy csak vehetők / tradelhetők, vagy szintén random drop, csak az én szerény ~120 órányi játékidőm alatt még nem esett semmi ilyen és majd néha fog?
Plusz átnevező itemet sem láttam, hogy lehetne craftingolni, tehát akkor az is random drop lenne? :F

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13667) Assimilator válasza spanyoll (#13666) üzenetére


Assimilator
őstag

A kulccsal nyitható ládákból nyithatóak ilyesmik. Csak úgy soha nem fog neked ilyesmi pottyanni.

(#13668) BigBlue69 válasza Assimilator (#13667) üzenetére


BigBlue69
őstag

Name Tag meg Desc Tag azért eshet.. Illetve 1-2 olcsóbb festék is.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13669) spanyoll válasza Assimilator (#13667) üzenetére


spanyoll
addikt

Ááá, tehát vegyek kulcsokat (mert ha jól láttam akkor azt sem lehet craftolni csak venni, vagy tradelni, de tradelni gondolom nem tradel senki kulcsot sima "basic" itemekért) és akkor lesznek jó itemjeim, amik igaz nem "jobbak" a szó szoros értelmében, de vannak jobb featurejei. Ja plusz várjam meg, hogy jó dobozok essenek, vagy azt is vegyem meg. Oké, nem ódzkodok attól, hogy költsek egy játékra amit használok, sőt, de nem lenne jobb rendszer az, ha lenne egy f2player szekció trade nélkül basic item droppal meg lenne egy subscription verzió "profibb" item droppal, amik nem adnának többet, csak mondjuk kinézetre lennének jobbak és akkor nem áll fenn a play2win veszélye sem?!

Amúgy hullott már viccesen babarózsaszín festék, annak örültem is, de na...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13670) BigBlue69 válasza spanyoll (#13669) üzenetére


BigBlue69
őstag

Most se áll fent pay to win esete.. Minden fegyvere droppos sztem.. A "régi" vagy "eredeti" tipus semmivel nem tud többet mint egy mezei.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13671) spanyoll válasza BigBlue69 (#13670) üzenetére


spanyoll
addikt

Rosszul fogalmaztam. Nem azt akartam mondani, hogy most megvan, hanem, hogy az általam felvázolt módnál lenne úgy megcsinálva, hogy az előfizetős részleg nem dob erősebb csak "szebb" fegyvereket, hogy ne legyen pay 2 win.
De na. Szemétség, hogy ládázgatni kell ezért :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13672) csana válasza spanyoll (#13669) üzenetére


csana
senior tag

Nem hinném, hogy a steam-nek megérné a váltás. Az a komoly profit amit behoz nekik a jelenlegi rendszer, azt jelzi, hogy egész jól belőtték a dolgot. A F2P-eseket finoman korlátozzák (pl ők nem is cserélhetnek), míg akik perkáltak a játékért azokat nem.
Aki ezen felül nagyon ki akarna tűnni a sorból, az vagy a zsebébe nyúl, vagy csereberél érte olyannal, aki már a zsebébe nyúlt. Utóbbiak is hozzáférkőzhetnek bármihez, csak nem feltétlenül azonnal. És ez a rendszer úgy tűnik bevált. Mivel sok a "tehetősebb" rajongó, akik tejelnek ha előrukkolnak valami újjal, így van bevétel.Szerintem mivel ez a modell hozza a sok eurót, nem hiszem, hogy fontolgatnák a megbolygatását..

Sőt, ha úgy vesszük, a hozzászólásodban képletesen meg is válaszolod a kérdésed. Írtad, hogy nem ódzkodsz attól, hogy költs a kedvenc játékodra, és hogy "subsrciption"-ös verziót tudnál elképzelni ahol eshetnének "profibb" dolgok. Nos fogd fel így: a subscription-ként a kulcs/ticket-et veszel. Ezeket használva jobb cuccokhoz juthatsz . A F2P-esek pedig eddig sem tudtak cserélni ezután sem fognak tudni. Problem solved :)

(#13673) GGeri74


GGeri74
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy van már válasz a kérdésemre, de nem találom. Olyan problémám lenne, hogy most töltöttük le a team fortres 2-t, és amikor indítom, oldalasan jelenik meg a képernyőn, mintha oldalra fordítanánk a monitort és az egér is fordítva működik. Van ennek valami megoldása? Köszi előre is. Geri

(#13674) csana válasza GGeri74 (#13673) üzenetére


csana
senior tag

Ezekkel próbálkozz:
1. vga driver frissítés ( 90%-ban az elavult driver okozza a dolgot)
2. ctrl+alt+fel/balra/le/jobbra nyíl (elvileg ezek a laptopon jól megforgatják a kijelzőt)
3. a játék grafikai beállításánál állítsd be, hogy win ablakba fusson a TF2.. (ne full screen legyen)

(#13675) GGeri74 válasza csana (#13674) üzenetére


GGeri74
csendes tag

Sajnos egyik sem jött be :(

(#13676) G3kko válasza GGeri74 (#13675) üzenetére


G3kko
tag

hátha ez: játékon belül ha tudod állítsd a felbontást native-re (options/video/resolution)

(#13677) GGeri74 válasza G3kko (#13676) üzenetére


GGeri74
csendes tag

Nem lehet, hogy az XP miatt nem megy, érdemes a Win-7-re módosítani?

(#13678) Spet válasza GGeri74 (#13677) üzenetére


Spet
addikt

Nekem annó XP-n is tökéletesen működött, de ha még friss a rendszer akkor lehet egy ilyen próbát is tenni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13679) Assimilator válasza GGeri74 (#13677) üzenetére


Assimilator
őstag

Az XP nem okoz ilyen problémát. De ettől függetlenül szerintem válts Win7-re ha tudsz, nem nagyon érdemes egy olyan 13 éves rendszert használni, aminek már semmilyen gyártói támogatása nincs.

(#13680) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!
Egy gyors kérdés: Jelenleg free-to-play vagyok TF2-ben. Ha veszek egy kulcsot Mann Co. boltban akkor prémium leszek. Ez után nekem is eshetnek kulcsok, amiket eladhatok a Steam Market-en.
Jól tudom vagy rosszul tudom?
:R

(#13681) Assimilator válasza erahurka (#13680) üzenetére


Assimilator
őstag

Ha veszel kulcsot prémium lesz a fiókod, ezt jól tudod.

Kulcs viszont soha nem fog esni, azt csak venni lehet.

(#13682) erahurka válasza Assimilator (#13681) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor miért adják el annyian a kulcsaikat? :F

(#13683) Źşë' válasza erahurka (#13682) üzenetére


Źşë'
addikt

hogy steam walletre (steam pénzre) váltsák azokat, azaz kulcsokat adnak el hogy legyen steamen pénzük más steam piacon kapható dolgokat megvásárolni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13684) Assimilator válasza erahurka (#13682) üzenetére


Assimilator
őstag

A kulcs nem hivatalos fizetőeszköz. Cserealap.
Ezért van belőle olyan sok.

(#13685) gmx9


gmx9
aktív tag

Dobott egy lila átfestő bödönt, értékesnek mondható vagy elhasználhatom nyugodtan?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13686) csana válasza gmx9 (#13685) üzenetére


csana
senior tag

Ha 3-4 refet értékesnek tartod, akkor értékes.

(#13687) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Sziasztok!
Eladó Founding Father katona misc: 2 ref / vagy ennyit érő misc (lehetőleg scout)
Steam: ORANGE

(#13688) zalan04


zalan04
csendes tag

Eladó Levadász
!

Mesterlövész használja :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#13689) BigBlue69 válasza zalan04 (#13688) üzenetére


BigBlue69
őstag

Remélem nem fogsz ide jönni minden egyes alap tárgyadat árulni..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13690) htc07 válasza zalan04 (#13688) üzenetére


htc07
addikt

(#13691) spanyoll


spanyoll
addikt

Nekem is eladó egy nagyon különleges itemem ami full új és senkinek nincs még a játékban!
Csapjatok le rá amíg még tudtok, mert nagyon durván ritka!

;]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13692) Larry303 válasza spanyoll (#13691) üzenetére


Larry303
addikt

mikor toljuk? ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#13693) spanyoll válasza Larry303 (#13692) üzenetére


spanyoll
addikt

A múltkori "játsszunk egy jó szerveren és véletlenül fussunk bele az ország legjobb játékosaiba" után? Hááááát nem tudom, várjunk még vele :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13694) Piloss válasza spanyoll (#13693) üzenetére


Piloss
senior tag

Melyiken toltátok?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13695) Larry303 válasza Piloss (#13694) üzenetére


Larry303
addikt

vmelyik sajáton...csabiék, fx meg társai szaszáék stb banda volt fent szal jó móka volt.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#13696) spanyoll válasza Larry303 (#13695) üzenetére


spanyoll
addikt

Persze, sosincs jobb mint kocapontokra vadászni assistokból meg szerencsefragekre 10hpjú ellenfelekből :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13697) Piloss válasza Larry303 (#13695) üzenetére


Piloss
senior tag

Az fasza, akkor ment a dara rendesen :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13698) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sziaszot. Tudnátok segíteni? Sok helyen látom az embereket, hogy TF 2 kulcsokat adnak el marokszámra pár száz forintért. Kérdésem, hogy honnan vannak ezek a kulcsok? A játék adja őket?

Live-Die-Respawn

(#13699) Spet válasza oriic (#13698) üzenetére


Spet
addikt

Nem ezeket a kulcsokat a játékon belül lehet vásásrolni, vagy pedig steam/dota2/tf2/cs:go/stb tárgyak cseréjével lehet őket beszerezni. Az egyik legegyszerűbb módja a steam-ben lévő pénz "kimenekítésére", mivel már évek óta őrzi az árát. Na meg persze ezekért a kulcsokért beszerezhetőek egyéb dolgok olcsóbban mint a steam-en belüli játékok például.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13700) oriic válasza Spet (#13699) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tehát ha csak simán elkezdek játszani naphosszat TF2-zni,attól még nem fogok tudni szerezni ilyen kulcsokat.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.