Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Siera válasza Delta× (#13199) üzenetére


Siera
senior tag

Mit árulsz, és miben fizetnek túl?

(#13202) Delta× válasza Spet (#13200) üzenetére


Delta×
senior tag

Nem rossz de lehetne jobb is ><

(#13201) Siera : Mikor mit árulok .-.
legutóbb egy premium giftet értékesítettem mert azt kaptam egy valami scout hátiládáért cserébe, már maga ez az ület is megérte nekem :D ezt a premiumot 2 kulcs 1 refért raktam fel netre..30-35 perc és jön az umpa benyom 3 kulcsot a trade menübe mire raknám be a refet (mint visszajáró) ő hamarabb megnyomta trade-t és hagyott nekem 5 ref borra valót :N
Volt még 1-2 ilyenem pl egy ifjú harcos akit trade szerveren vettem fel szerintem ő volt a második legjobb bizniszem eddig :D 35-40 kártyáért adott nekem egy Unusual-t amit marketban 22 euró haszonnal + amit market elvett tőlem adtam el...
És ez a sorolás folytatódhatna nekem sokáig mert most elmúlt 2 hétben minden 4. ember túlfizet engem :R

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13203) Delta× válasza Delta× (#13202) üzenetére


Delta×
senior tag

2 perce megint túlfizettek de mondjuk cska 1 scrappal... :D
odaírtam hogy 1 ref + 1 scrap és adott 1 ref + 2 scrap ... nem sok de amikor a 30. ilyet is megkapom az már ér valmit

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13205) Alien83


Alien83
senior tag

Ha kell valakinek TF2 kulcs eladó 1.4 euroért. (12 darab van)

(#13206) munky


munky
őstag

A héten elég sok dolog történt: 17 éve jelent meg az első Team Fortress.

A TF2 kapott egy egész terjedelmes frissítést, ami sok változást hozott: Animált státusz panel. Megszűnt az 50-es láda dropja. Itt van helyette a 60-as Select Reserve Mann Co. Supply Crate néven, valamint az 56-os ládát váltotta a 71-es láda... Strange sapkák... :D

Részletesebb leírás a frissítésről:

TF2 Frissítés - 2013. augusztus 27

[ Szerkesztve ]

(#13207) BigBlue69 válasza munky (#13206) üzenetére


BigBlue69
őstag

Valaki avasson be, hogy miért jó a Strange sapka?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13208) Siera válasza BigBlue69 (#13207) üzenetére


Siera
senior tag

Dota2ben is van tudtommal. Elvileg azokhoz a classokhoz, amiknek nincs fegyverük.

Itt már szerintem inkább csak a Valve tekereg, mert kifáradt az ötletekből. Mondjuk még mindig jobb ez talán, mintha nem jönnének updatek.

/e: A chemistry szetteket elnézve, ez majd használ fel rendesen a túltengő itemekből.

[ Szerkesztve ]

(#13209) alratar válasza BigBlue69 (#13207) üzenetére


alratar
addikt

Sztem epénisz növelésre! :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#13210) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Akkor ez is kimarad az életemből..:D

Viszont a parti sapinak örülök. Rég megakartam szerezni:)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13211) Piloss válasza munky (#13206) üzenetére


Piloss
senior tag

-Kijavítva egy hiba, mely megakadályozta, hogy a Jarate és a Mad Milk minden ellenfelet bevonjon hatókörön belül;
-Kijavítva egy hiba, ami miatt a Marked For Death ikon a pályán maradt a játékos halála után;

Na végre!

BigBlue: Nocsak-nocsak, új arckép? fasza :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13212) Tacsi18


Tacsi18
csendes tag

Sziasztok!!
Valaki tudna segíteni!
Ma lesszettem a TF2-őt és mikor betöltenék egy szerverre azt írja ki hogy: Nem védett módban vagy. Újra kell indítanod hogy védett szerverekhez csatlakozhass! Valaki tudna megoldást erre ?????
A választ előre is köszönöm!!

(#13213) munky válasza Tacsi18 (#13212) üzenetére


munky
őstag

Nem használsz valami cfg-t, ami a set launch optionsbe is ír? Ha igen nézd meg nincs-e ott ez: -insecure Ha ott van ki kell törölni.

Amit még meg lehet próbálni: jobb kattintás a TF2-n Steam Library menüpontnál, majd Properties és ott Verify integrity of game cache.

(#13214) bAtt001


bAtt001
addikt

újra el kezdtem kicsit játszadozni a játékkal, hogy meglegyen az 500-adik órám is benne, nem változott semmi rég óta :D olyan mint a piac, belépek játszok 30 percet már ír valaki h ezt meg ezt nem adom-e el :) maga a játék még mindig király, lehet aprítani :DDD

(#13215) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
Nyár elején kezdtem el játszani a játékkal, nagyon megtetszett. Első két hét után meg is telt a hátizsákom, dobta is a játék az üzenetet, hogy vegyek valamit a shopban, hogy több hely legyen a hátizsákomban, illetve hogy prémiumos legyek. Vettem is 1-2 fegyvert, megvan a prémium, megvan a több hely. Viszont azóta, tehát több, mint 2 hónapja az égadta világon SEMMIT nem dobott a játék, maximum 1-2 cuccot, vagy még annyit se. Rágugliztam, több helyen is olvastam erről, megoldásnak a Steam újratelepítését, a Steam mappájában található GameOverlayUI.exe elindítását, illetve a ClientRegistry.blob fájl törlését írták, ezek közül egyik sem jött be, a Steamet is kb. 3x telepítettem újra, azzal együtt a játékot is. Esetleg tudnátok a problémára valami megoldást? Számomra így értelmét vesztette a játék, mivel fejlődni csak pénzért cserébe tudnék. Köszi előre is!

(#13216) Siera válasza Flyme (#13215) üzenetére


Siera
senior tag

"fejlődni" :DDD

Nem lehet, hogy a szeró, amin játszol, nem dob fel ablakot, ha cuccod esett? Most már csak akkor kapsz új itemet, ha az előzőt elfogadtad. (idle prevenciós eljárás)

(#13217) Flyme válasza Siera (#13216) üzenetére


Flyme
senior tag

Fejlődni alatt erősebb, jobb fegyverekre gondoltam... Persze elsősorban a csapatmunka a lényeg, de valljuk be, hogy a jó fegyvereknek is örül az ember :)
A legelejétől fogva 4 magyar szerveren játszottam, elején még adták a tárgyakat rendesen.
Azt, hogy nem dob fel ablakot úgy érted, hogy a hátizsákomban ott vannak a tárgyak, csak nem dobja ki a szerver az értesítő ablakot, vagy nem is dob fel, ezáltal nem kapok semmit? Ha az utóbbi, akkor a szerver erre vonatkozó beállítását valahol meg tudom nézni? És az előző tárgyat hogyan tudom elfogadni? :B

(#13218) Siera válasza Flyme (#13217) üzenetére


Siera
senior tag

Menüben látsz egy felkiáltójelet, hogy esett tárgy, majd rákattintasz, és elfogadod. Normális esetben nem kell csekkolni a menüt, hanem ha meghalsz, akkor feldobja az ablakot magától.

Persze az is lehet a baj, hogy nem szoktál meghalni. :))

(#13219) Flyme válasza Siera (#13218) üzenetére


Flyme
senior tag

Hát, azzal, hogy nem halok meg nincs probléma :D
Igen, eddig magától dobta fel mikor meghaltam, egy köszönjem meg a játékajánlást annak, aki ajánlotta nekem című üzenet volt a felkiáltójel alatt, meg is köszöntem, most már remélhetőleg dobálni fogja a cuccokat. Köszönöm :R

(#13220) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hali :)

Hogyan lehetne a "legkönnyebben" Szivármányhoz, illetve különböző ünnepi fegyverekhez hozzájutni? (TF2outpost, craft, community, random drop...)
Illetve miért van egyes játékosok fegyvere mellett kiírva, hogy mennyit öltek vele, és ez nekem miért nem látszik?
Lehet hogy ezek alap kérdések, ha igen, elnézést :B

https://www.twitch.tv/csehla

(#13221) Delta× válasza Cheesus (#13220) üzenetére


Delta×
senior tag

Nehezen :D
Továbbá a kill számolós fegyverek Strange fegyverek.. Ha kinyitsz egy ládát akkor dob egy strange fegyver-t
Ami a ládáda rávan írva fegyverek azok közül dob egyet vagy pedig 1% eséllyel valami csudijó sapkát :d

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13222) Siera válasza Flyme (#13219) üzenetére


Siera
senior tag

No problem : -)

(#13223) devilinsid3


devilinsid3
addikt

tudom, hogy nem a reklám helye, de akit érdekelnek tf2 cuccok az vegyen fel: ati07
backpack
minden cuccot eladok kivéve a kulcsokat, azokat csak paypal fizetéssel (1,74 US dollár / 400 Ft/db áron)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#13224) Delta× válasza devilinsid3 (#13223) üzenetére


Delta×
senior tag

dejó hogy ezt 5 napja nem tudtad kiírni :D Megvettem volna mind az összes kulcsot :D

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13225) alpihun


alpihun
senior tag

Léteznek strange sapik. Ez új nekem.
Van valahol lista ezekből?

(#13226) devilinsid3
A hangsúly itt lenne:
Van valahol lista ezekből?

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#13226) devilinsid3 válasza alpihun (#13225) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen léteznek

(#13223) devilinsid3 a kulcs sztornó, sikerült túladnom rajtuk :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#13227) Piloss


Piloss
senior tag

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13228) Delta×


Delta×
senior tag

400Ft / darab áron vennék kulcsokat ha tud valaki akkor addoljon!!!

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13229) Źşë'


Źşë'
addikt

60as crate milyen árban van most?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13230) munky válasza Źşë' (#13229) üzenetére


munky
őstag

backpack.tf szerint 7 kulcs körül.

(#13231) Źşë' válasza munky (#13230) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, ha jól látom akk még esett is az ára :o am ezek a 0-ra végződő ládák mitől ilyen értékesek?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13232) devilinsid3 válasza Źşë' (#13231) üzenetére


devilinsid3
addikt

az eddigiekben csak strange fegyók voltak (30,40,50) és azért :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#13233) alpihun válasza devilinsid3 (#13232) üzenetére


alpihun
senior tag

És ami ennél is fontosabb: nagyon ritkán esnek, szóval nem kap mindenki hármat egy héten. a bennük lévő strange fegyók (általában) nincsenek benne más dobozokban, ergo elég drágák.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#13234) devilinsid3 válasza alpihun (#13233) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen tudom, csak nem akartam leírni azt hittem nyilvánvaló lesz és ebből következik, hogy azért drága a doboz, mert másban nincs benne az a fegyó :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#13235) mdv


mdv
csendes tag

akit esetleg érdekel, az ehet a medvénél
http://www.youtube.com/watch?v=TPtJjnWUkoE

(#13236) Cheesus


Cheesus
senior tag

Mi lehet a baj, hogy lassan már 3 napja nem kapok új itemet :F Nincs új üzenet hogy lenne, item, amit még nem fogadtam el, és mindig random szerveren szoktam játszani.
Válaszotokat előre is köszönöm :R

Persze, ahogy megírtam a hsz-t már dobott is egyet... :(((

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#13237) devilinsid3 válasza Cheesus (#13236) üzenetére


devilinsid3
addikt

egy héten (csütörtöktől-csütörtökig) 10 órán át kapsz itemet (ez lehet változott azóta, de amikor még én játszottam vele így volt :) )

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#13238) Delta×


Delta×
senior tag

http://stats.teamfortress.org/item/1033/The_TF2VRH
Ez a cucc esik még ha Oculus rift-el játszom a játékot ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13239) Spet válasza Delta× (#13238) üzenetére


Spet
addikt

Esni nem valószínű, hogy esne, mivel ez egy promó tárgy volt: wiki

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13240) Delta× válasza Spet (#13239) üzenetére


Delta×
senior tag

Szóval akkor már nem adja a játék ha oculus-al nyomok egy kört... kár

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13241) Źşë'


Źşë'
addikt

heti dropp megnövekedett? csak mert 15 itemet dobott, ráadásul ha jól számoltam egy másik srác is kapott 17dbot..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13242) po1son válasza Źşë' (#13241) üzenetére


po1son
addikt

Számoltad, hogy mennyi esik a srácnak?! :)) :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13243) Źşë' válasza po1son (#13242) üzenetére


Źşë'
addikt

mivel egyszerre ömlesztve kapta meg, nyilván valóan tudtam számolni, és igen azt írta ki hogy ezt találta, nem pedig ezért cserélt... :U :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13244) Delta× válasza Źşë' (#13243) üzenetére


Delta×
senior tag

Hogy ömlesztve ? Úgy tudom ha nem fogadsz el egy itemet akkor a másoik esésénél az első törlődik!!
Tán már nem így van ? vagy ki lehet játszani ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13245) po1son válasza Delta× (#13244) üzenetére


po1son
addikt

Nem törlődik az item. Elméletileg úgy van a rendszer, hogy ha esik egy tárgy, akkor azt el kell fogadni rögtön. Amíg nem fogadod el, addig nem esik új (ezért is halt meg az idle).
Tehát érdekes, hogy zsé moderálva látott ilyet... :DDD

Ne személyeskedj.

[ Módosította: Qru ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13246) Delta× válasza po1son (#13245) üzenetére


Delta×
senior tag

na hát én is így tudtam, és ezért pislogtam hogy rtflcopter

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13247) po1son válasza Delta× (#13246) üzenetére


po1son
addikt

Jó is lenne, ha megint a régi rendszer lenne... Rögtön beüzemeltetném a 27 accountot. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13248) Źşë' válasza po1son (#13245) üzenetére


Źşë'
addikt

Zsé elvtárs gondolt arra hogy csinál egy shotot, de mivel nem tartom lényeges dolognak ezért mellőztem, legalább marad porosodva az a 27 acc... :R

Ne személyeskedj,

[ Módosította: Qru ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13250) killer095


killer095
őstag

Eladnám Half-life giftemet 2 TF2 kulcsért
Vagy 2 cs:go kulcsért!!

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.