Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) Spet válasza oriic (#13700) üzenetére


Spet
addikt

Ahhoz hosszú hónapokat kellene játszanod, hogy 1 kulcsot be tudj szerezni fém áron. Inkább kezdj el cs:go-val játszani és az ott eső dolgokkal bizniszelni, abból hamarabb lesz kulcsod, mint a tf2-ből :K .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13702) Źşë' válasza Spet (#13701) üzenetére


Źşë'
addikt

na igen, csgo még elég új ahhoz hogy elértéktelenedjenek a dolgok, tf2 is pörög, csak a baj tf2 esetében h rengeteg a farmoló...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13703) po1son válasza Źşë' (#13702) üzenetére


po1son
addikt

Most már nem nagyon farmolnak az emberek...
Tavaly kivették a textmodet, ami a lényeg volt a hardcore farmoloknak...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13704) po1son


po1son
addikt

tf2be készülődik vmi....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13705) killer095 válasza po1son (#13704) üzenetére


killer095
őstag

Pont ezt akartam linkelni vmit tudni róla?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#13706) htc07 válasza killer095 (#13705) üzenetére


htc07
addikt

hajnal 2kor kiderül :DDD

gondolom valami special über strange killstreak australium fegyók lesznek, többet már remélni sem tudok... :(

vagy valami mvm újítás.

[ Szerkesztve ]

(#13707) gyantaszuz válasza htc07 (#13706) üzenetére


gyantaszuz
tag

(#13708) BigBlue69 válasza gyantaszuz (#13707) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ok pár új taunt.. De hogy lehet megszerezni? Dropból csak? Vagy h van ez?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13709) Piloss válasza BigBlue69 (#13708) üzenetére


Piloss
senior tag

Ahogy vettem észre most még sehogy

Más:
Fasza az új ápdét :D [link]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13710) killer095


killer095
őstag

Most néztem a Day 2 paget de ezeket az uj fegyokat dobja a játék vagy csak nyitni lehet vajon?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#13711) po1son válasza killer095 (#13710) üzenetére


po1son
addikt

Dobja is.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13712) Cicero


Cicero
őstag

Az összes pub szerveren táncolnak :C

(#13713) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Most kezdtem el játszani és egyenlőre nehezen igazodom ki a játékon. Jól értem, hogy itt nincs szint lépés és a tárgyakat random módon dobja a játék. Amennyiben ez így van, egyes tárgyak mellé miért írja ki hogy level 20 vagy 25?

A craftoláshoz szükséges anyagokat honnan lehet beszerezni? Egyszerűen csak ki kell várni, hogy dobjon belőle a játék? Egy achievement-et többször is meg lehet csinálni?

"Per aspera ad astra"

(#13714) Ra3 válasza K3NZO (#13713) üzenetére


Ra3
őstag

achievementet egyszer lehet megcsinálni, a craftoláshoz a tárgyakat random dobálja, heti fix mennyiséget, a tárgyak szintje nem számít semmit, egy random szám.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13715) K3NZO válasza Ra3 (#13714) üzenetére


K3NZO
senior tag

Van valamilyen mód, a farmolásra? Látom van valami co-op mód. Ebben esetleg?

"Per aspera ad astra"

(#13716) Spet válasza K3NZO (#13715) üzenetére


Spet
addikt

Közösségi szerverek között keresel olyan szervert ami tartalmazza az idle kifejezést, csatlakozol a szerverre és még játszanod sem kell a játékkal futhat a háttérben.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13717) Źşë' válasza Spet (#13716) üzenetére


Źşë'
addikt

:K + még azzal kiegészíteném h miután dob valamit addig nem kapsz újat míg nem fogadod el

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13718) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Csak engem bosszant, hogy egy ilyen "faék grafikájú" játék, mint a TF2 szana-szét akad egy 3GHZ-es processzor és 7750 VGA mellett?

A kezdetekkor (sapkák, free2play, itemek és a többi marhaság előttt) rengeteget játszottam eme nagyszerű játékkal egy E6300-as C2D és egy x1950, majd utána egy 3870 VGA társaságában. Gyakorlatilag full grafikán tökéletesen, simán, magas fps szám mellett futott a játék.

Hosszú idő után, unalmas nyári szünetem kezdetén gondoltam újra előszedem a játékot és darálok kicsit, de nagy szomorúságomra azt kellett tapasztalnom, hogy egy kétszer erősebb CPU-n és kitudja hányszor erősebb VGA-n egy 32 fős szerver gyakorlatilag játszhatatlanul akad.

Miért kellett ezt a játékot is tönkretenni? Eleve nem értem hogy erősebb HW-en miért fut silányabbul?

Bocsánat a kirohanásomért, de már a tököm tele van azzal, hogy ami egyszer működött, azt egy idő után úgyis tönkreteszik. Nem ez az egyetlen játék/platform.

(#13719) gmx9


gmx9
aktív tag

Üdv!

A strange fegyverek vagy misc-ek mennyire kelendőek még a steam marketen? Inkább máshonnan szerzik be, vagy azért érdemes még egy-két apróbb cuccal megpróbálni üzletelni? 1-2 eurót szeretnék csak összedobni, hogy ne kelljen mindig feltöltögetni a walletet, csak nem tudom van-e értelme foglalkozni vele ebből a szempontból.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13720) v-paci


v-paci
aktív tag

Az miért van, hogy szinte minden indításkor "ismeretlen hiba" üzenettel nem indul a játék és csak az appcache törlése segít?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#13721) K3NZO


K3NZO
senior tag

Mi értelme a pontozásnak, ha úgy sem lehet "szinteket" ugrani?

"Per aspera ad astra"

(#13722) Unbaised-Ben válasza #41635072 (#13718) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

dehogy csak téged bosszant :/
tökmind1 milyen géped van, a játék láthatóan szaggat, az fps számától függetlenül.

(#13723) Assimilator válasza #41635072 (#13718) üzenetére


Assimilator
őstag

Vannak szerverek amik iszonyatosan laggolnak/szaggatnak annak ellenére, hogy alacsony a ping.
Viszont az általam eddig meglátogatott nem kevés szerver 95%-a tükörsimán futott fullgraffal.
Ez a gépem:
AMD Phenom II X4 965 BE 3.4 Ghz
Kingmax 4GB 1333MHz DDR3
Sapphire PCI-E Ati HD5770 Vapor-X 1GB DDR5

Közel sem mai csirke és még csak erősnek sem mondható.

(#13724) gmx9


gmx9
aktív tag

Gyors kérdés: MvM-hez minden csapattagnak kell Tour of Ticket vagy elég egynek és azzal mindenki játszhat, akit meghív?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13725) Erdei88 válasza gmx9 (#13724) üzenetére


Erdei88
veterán

Mindenkinek kell

(#13726) gmx9 válasza Erdei88 (#13725) üzenetére


gmx9
aktív tag

Köszönöm.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13727) hakkan


hakkan
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy ha egy fegyver újratöltődik (például Jarate) és közben görgővel fegyvert váltok, ne akadjon meg az újratöltődő fegyvernél? Mindig kattog és nem elég gyorsan vált.

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#13728) BigBlue69 válasza hakkan (#13727) üzenetére


BigBlue69
őstag

Használj számokat.. Amúgy is jobb ha inkább átszoksz arra.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13729) hakkan válasza BigBlue69 (#13728) üzenetére


hakkan
tag

3 év után nem szándékozom

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#13730) Evome


Evome
aktív tag

pár hete trollkodik velem a TF2...
elindítom beadja a liogót meg a töltőhangot és kilép.... újra és újra és újra
Eddig megoldotta a problémát hogy letöröltem 100% és egy másik partícióra felraktam külön de ma már ez sem oldja meg a problemát :/
Se a játék adatok frissítése se semmi nem hoz sikert...
Valakivel hasonló történt vagy tudtok erre gyógyszert ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13731) htc07 válasza Evome (#13730) üzenetére


htc07
addikt

talán a konfig fájlt kellene kitörölni, meg az egyéb fájlokat, amiket felhőbe ment. szerintem ott lesz valami probléma.

(#13732) Evome válasza htc07 (#13731) üzenetére


Evome
aktív tag

Konkrétan a steam mappában az egész TF2 mappát meg minden hasonlót kitöröltem belőle
A felhőkből hogy tudok törölni ? Ezt nem igazán értem, vagy nem úgy céloztad?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13733) htc07 válasza Evome (#13732) üzenetére


htc07
addikt

Steamen a tf2-n properties-nél updates fülön az alsó checkboxból kiveszed a pipát, és utána újrateszed. A konfig fájlokat a steam cloudba menti le, és amikor újratelepíted, a rongálódott konfig fájlt tölti le. Legalábbis nekem ez a tippem

[ Szerkesztve ]

(#13734) Evome válasza htc07 (#13733) üzenetére


Evome
aktív tag

hát megpróbálom, nincs mit vesztenem :D

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13735) Piloss válasza Evome (#13734) üzenetére


Piloss
senior tag

Steamen belül még megpróbálhatsz egy játékfájlok épségének ellenörzését

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13736) Evome válasza Piloss (#13735) üzenetére


Evome
aktív tag

azt írtam hogy olyat már csináltam
napi legalább 4x

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13737) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.Nagyon uj vagyok a tf2 vilägäban, tegnap kezdtem el jätszani vele.Hät mit mondjak bejön a cucc. :)
Csak az a bajom, hogy nem megy valami jol. xD Rohadt sokat jätszottam mär fps jätekokkal de ez valahogy nem megy annyira....Vagy csak egyszerüen tul läma vagyok meg?Kb. olyan ez mintha most kezdenek el cs-zni es eselyem se lenne arra, hogy elerjek bärmit is mert nagyon le vagyok maradva a jätekkal?Plusz nem vägom ezeket a fegyver sebzeseket se.En ujonckent ugye ezekkel a kezdö fegyverekkel vagyok, mig az ellenfelek különbözö agyonszuperält mordälyokkal.Ez a kezdö fegyver mindenben gondolom gyengebb (sebzes,stb..).Igy, hogy van eselye egy kezdönek? :F Elöre is bocsi a läma kerdesekert. :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13738) Evome válasza htc07 (#13733) üzenetére


Evome
aktív tag

Este lenyomtam így is az újrarakását de semmi... :/
Már tényleg nem tudom mi lehet a baj

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13739) gmx9 válasza tibee77 (#13737) üzenetére


gmx9
aktív tag

Ugyanez volt nálam is, de sokkal könnyebben bele lehet jönni, mint azt gondolná az ember. Kezdőként pyro és soldier voltam a legtöbbet, szerintem ezek a legkönnyebb kasztok. A fegyverekkel nem nagyon kell foglalkozni, általában az alapok még jobbak is, mint a különböző tulajdonságokkal rendelkezők (a negatívumaik miatt). Nem dobnak annyit, hogy lehetetlenné tegyék a másik játékát, egyedül spynál a Dead Ringer tűnik szemétnek szerintem. :)

Érdemes először kisebb pályákat nézni egyszerűbb játékmódokkal, legyen az egy pontos vagy támadó/védekező, ezeknél elég sokat lehet gyakorolni és jóval több a f2p, illetve a nem annyira tapasztalt játékos.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13740) Cicero válasza gmx9 (#13739) üzenetére


Cicero
őstag

A fegyverek nem rangsorolhatóak egymás között, mivel mindegyiknek megvan a pozitív és negatív tulajdonsága, a kaszt játékmódját/működését változtatják.
skial -os szervereket kerüljétek.
Kezdőként mediket ajánlom, a mappok megismerésére a lehető legjobb választás, miközben még segítségére is vagy a csapattársaidnak. Mindig figyeld a környezeted, ezzel megtanulhatod a spyok elleni legjobb védekezést is. Übert soldierre, pyrora, demora vagy leginkább heavyre dobd, az összes többi kaszt kizárva. Spyokat ne overhealeld. Kerüld az injekciós tű kombatot, a medik az egyik legjobb kaszt melee-ben.
Soldiert ajánlanám a legutolsó kasztnak elsajátításra, mivel sok időt vesz igénybe a rocket jump helyes használatának elsajátítása, annak ismerete nélkül pedig esélytelen, illetve nagyon visszafogja a lehetőségeket, amit a kaszttal tudnál csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#13741) tibee77


tibee77
őstag

Köszi szepen a tippeket, mär ha nekem välaszoltäl. :)
Amugy a nagy gepägyus csokäval eleg jo szoktam lenni, viszont a spy az ami nagyon bejön.Csak valahogy nem äll kezre a dolog. :D Ha jol ertem akkor a pälyän tudok menni läthatatlanul es igy hätbadöfhetem az enemy-t.Ehhez viszont ki kell lepnem a läthatatlan mod-bol ugye?Plusz meg tudok magamnak olyan kinezetet adni amivel az enemy azt hiszi hogy velük vagyok.Ennyi az egesz amit a spy-rol tudni kell?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13742) Piloss válasza tibee77 (#13741) üzenetére


Piloss
senior tag

Nagyjából igen
Amit még érdemes tudni hogy ha álcázva/láthatatlanul beleütközöl az enemybe akkor elég hamar levágják hogy spy vagy, szóval kerüld az ilyesféle kontaktusokat
Plusz még az engineer cuccait is hatástalanítani tudja (ilyenkor nem veszik el az álca)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13743) gmx9 válasza Cicero (#13740) üzenetére


gmx9
aktív tag

A fegyverekkel kapcsolatban, persze csak az én véleményem, de több esetben pont a negatívuma miatt nem érdemes használni az adott darabot (pl. lassabb leszel tőle, stb.). Egyébként az volt a lényeg a mondandómnak, hogy alap fegyverekkel is lehet alkotni, nincs olyan hatalmas eltérés közöttük, ami miatt óriási hátránnyal, esélytelenül játszanál (nyilván van ami jobban jön, segít, jobban ráérzel). Mindenesetre tökéletesen fogalmaztál azzal, hogy megváltoztatja a kaszt stílusát, idomulhat a játékoshoz.

Soldierhez szerintem nem létszükséglet a rocket jump, de azt elsajátítani tényleg nem egyszerű. Két kezemen megtudom számolni hányszor találkoztam olyan emberrel, aki viszonylag jól használta vagy egyáltalán használta támadás közben az említett játékmódokban. Azért ajánlottam, mert mind közelre, mind távolra hasznos tud lenni, igaz nem a leggyorsabb kaszt és azt is ki kell ismerni hova érdemes lőni. A Heavy talán a legkönnyebb, sok dolga nincs, csak darálni. :D

A medic egy jó tipp, annyit tennék hozzá viszont, hogy elvárni elvárják a healelést, sok esetben azonban a visszája már nem valósul meg, tehát simán otthagynak, ha bajban vagy, ez meg hamar elveheti a kedvet. De kétségtelen, hogy megfigyelésre, a pályák tüzetesebb megismerésére is ajánlott lehet.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13744) Ra3 válasza gmx9 (#13743) üzenetére


Ra3
őstag

szerintem még a demoman-nel is könnyen lehet alkotni, csak ismerni kell a pályákat hogy hol érdemes sticky-zni, meg hova kell szórni a baracot :)
plusz az ugrásokat is könnyebb megcsinálni mint a sollyval.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13745) CloZee


CloZee
aktív tag

Valaki játszik Linux Mint 17 vagy más Ubuntu 14.04 alapú rendszerről?

(#13746) Cicero


Cicero
őstag

Spyal iszonyatosan lehet trollkodni. Egyik jó taktika és sok noobon a mai napig működik, hogy direkt magadra vonod a figyelmet, megpróbál spycsekkolni közben meg rátereled egy lépcsőre és ráugrasz felülről, instant backstab.

gmx9: a medices otthagyásos dologgal kapcsolatban; ez szinte minden kasztra igaz, alapjában sokan nem értik meg, hogy a tf2 nem egy cod, nem lehet egyedül darálni, minden kasztnak megvan az ellentétje, a leghatásosabb ellenfele - pl spy vs pyro, spy vs heavy stb, tehát csapatmunkával játszható a legeredményesebben egy meccs. Pubon ez nagyon ritkán történik meg. Én amikor játszottam pubon és láttam, hogy vannak medikek, akik jól tolják, esetleg heavyk stb, igyekeztem felvenni velük a kapcsolatot steamen, és utána jó pár meccset letoltunk együtt. Kb kettőnk kooperációján múlott mindig a meccs. get rekt volt mindenkinek.

Demo stickyjét sajnos visszavágták rendesen, most már el kell teljen egy kis idő a sticky lepakolása után, hogy teljes potenciáljával sebezzen, így a pubokon gyakori sticky spam már nem nagyon működik...

A market gardeneres soldierek a legszórakoztatóbbak szerintem.

(#13747) Piloss válasza Cicero (#13746) üzenetére


Piloss
senior tag

"Demo stickyjét sajnos visszavágták rendesen, most már el kell teljen egy kis idő a sticky lepakolása után, hogy teljes potenciáljával sebezzen, így a pubokon gyakori sticky spam már nem nagyon működik..".

Ha minden igaz ezt egy frissítéssel kivették ideiglenesen

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13748) Cicero válasza Piloss (#13747) üzenetére


Cicero
őstag

Utolsó információim a breades updateről vannak, így hiszek neked. Nem tudom amúgy, hogy melyik a jobb... a sticky spammes demó tényleg iszonyat irritáló tud lenni..

Btw már jó ideje nem játszom a gémmel, csak van pár youtube channel, amit követek (STAR_, Jerma, meg az eXtelevision amin kompetitív meccsek szoktak menni narrátorral. Engem jobban leköt egy másfél órás Sawmill, mint valami focimeccs :U )

[ Szerkesztve ]

(#13749) gmx9 válasza Piloss (#13747) üzenetére


gmx9
aktív tag

Akkor már értem miért tudtak felrobbantani, mikor még el sem kezdődött a kör...:( Azt hittem csak olyan szerverre dobott.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13750) Cicero válasza gmx9 (#13749) üzenetére


Cicero
őstag

skialra egyszer érdemes befizetni, egyszer vettem egy hónapos tagságot és teleépítettem az összes szervert lvl 3-as sentrykkel. nagyon mókás volt a kill feed. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.