Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) KeyBee


KeyBee
tag

Na meg is volt az új frissítés sztem ennyi volt a Cow Mangler pályafutása, én arra tippelek h a földig nerfelték. De valaki megnézhetné h igazam van-e ^^

Btw táskám első sora még mindig eladó :P

"Ha az élet citrommal kínál, vedd el és spricceld valaki szemébe."

(#7002) Kassadin válasza KeyBee (#7001) üzenetére


Kassadin
addikt

Te is utána tudnál nézni, semeddig sem tartana.

Improved the impact sounds for the Cow Mangler 5000’s projectiles
Optimized many particle effects related to the Cow Mangler 5000 and the Righteous Bison.
Updated the Cow Mangler 5000 to display the drawbacks in its attribute list.

Added recoil/draw/crit/reload forces for the Cow Mangler 5000 and the Righteous Bison.
Added charge shot force for the Cow Mangler 5000.

[ Szerkesztve ]

(#7003) KeyBee válasza Kassadin (#7002) üzenetére


KeyBee
tag

:$ De én kipróbálásra gondoltam, de azért köszi az objektívabb leírást :)

"Ha az élet citrommal kínál, vedd el és spricceld valaki szemébe."

(#7004) Kassadin válasza KeyBee (#7003) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem eddig se volt az a nagy szám fegyver, egy black box/direct hit ezerszer használhatóbb szvsz.

Rendesen gyengítettek rajta.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7005) KeyBee válasza Kassadin (#7004) üzenetére


KeyBee
tag

Ha jól látom már nem éget :PP De hát egyértelmű volt h lebutítják de mindegy amíg a 2 nap alatt sapiért el lehetett adni :))

"Ha az élet citrommal kínál, vedd el és spricceld valaki szemébe."

(#7006) whisperity válasza csana (#6998) üzenetére


whisperity
tag

Nem érted jól. A fegyver tud rendes critelni, csak nem látszik (a modell nem létezik hozzá, tehát nem fog a fegyvered "világítani" amikor kritelsz).

A Medium/Long range a közepes/nagy távolságról okozott sebzés, a point blank távolságnak viszont két értelme van:

1. A ballisztikában az a távolság, amikor a lövedék pontosan ott sebzi meg a célpontot, ahova célzol. Tehát nem szükséges pl. "fölé célozni kicsit" (nem vagyok lövész), mivel a golyó lejjebb esik a gravitáció miatt. Az a távolság, amikor a kilőtt lövedék nyílegyenesen oda megy, ahova céloztál, nem kell izagatni a célzást.

2. A törvényszéki orvosoknál a 'point-blank' távolság egy extrémen kicsi távolságot (<3 láb, <~1 méter) jelöl abban a pillanatban, amikor a golyó elhagyja a csövet, de nem lesz "közeli lövés" (tehát a fegyver nem érintkezik a testtel).

@KeyBee: Ha az élet citrommal kínál, ne csinálj limonádét. Add vissza a citromokat, és KÖVETELD AZ ÉLET MENEDZSERÉT. Mondd meg neki, hogy NEM TUDSZ SEMMIT SEM KEZDENI A ROHADT CITROMJAIVAL.

[ Szerkesztve ]

(#7007) Cicero


Cicero
őstag

akkor jól éreztem hogy a cow magnler nem marad úgy, ahogy bevezették :N

közben meg szereztem milkman sapit, így teljes a szett :K

(#7008) csana válasza whisperity (#7006) üzenetére


csana
senior tag

Azért gondoltam, hogy nincs kritje a fegyónak, mivel leírásában ez szerepel:
-"No random kritikal hits" (Ettől nincs random krit, ez tiszta)
-"Cannot be crit boosted" (Ez meg a Kritzkrieg hatása lehet)
Más eset meg nem jut eszembe, amikor kritelhetne egy fegyver.

Ráadásul a wiki-n nem elítik a crit-es sebzés nagyságát sem. Csak a minikritről esik szó. Az alap RL-nél ott van az érték.
Szóval nekem továbbra is gyanús a dolog..

Amire viszont rácsodálkoztam, hogy számít sebzésnél, hogy milyen messziről találom el a célpontot rakétával. Így már tiszta a többi definíció is (Maximum ramp-up, Maximum fall-off). Eddig még sosem lestem meg a rakétavető sebzését, és abban a tudatba voltam, hogy ha messziről telibekapok valakit, azt ugyanúgy megérzi, mintha 5 lépésről találnám el (hiszen a rakéta robbanással sebez).

[ Szerkesztve ]

(#7009) bAtt001 válasza kexksz (#6989) üzenetére


bAtt001
addikt

ha jóltudom rakétánként 15 hp szóval nem annyi ahány ember eltalálsz vele :DDD de fixme

(#7010) csana válasza bAtt001 (#7009) üzenetére


csana
senior tag

Természetesen sebző rakétánként értendő a +15 hp. Kicsit op lenne ha minden megsebzett ember után jönne vissza élet. Pogóba olyan lenne, mintha quickfixel tolnának folyamatosan ;) .

(#7011) Akos96


Akos96
senior tag

Medieval moddal szokott valaki játszani? Nekem nagyon tetszik, kár, hogy csak egy map van (cp_degrootkeep).

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7012) whisperity válasza csana (#7008) üzenetére


whisperity
tag

Bocsánat :R . Ez valami új updatetel jöhetett be, mivel amikor legutóbb néztem a Cow Manglert, még úgy volt, hogy az effekt bugos, de kritelhet.

@Akos96: tf_medieval 1 és bármelyik mapon engedélyezhető a medieval mód.

(#7013) cbr688


cbr688
senior tag

éjszaka olyan játékmódról álmodtam ahol a két csapat összesíiett eredményei alapján győz az egyik vagy másik,2 perces körök, minél több dmg vagy backstab vagy heal és a pálya kiírja mi a feladat,gondoltam megosztom veletek:DDD
ezt aztán lehet variálni akárhogy,nem tudják mi a feladat,csak megy mondjuk a terület foglalás és a legjobb játékosnak esik egy cucc, vagy kulcs :))
vagy egyik csapat csak demo a másik meg csak soldier és minél több kill..

(#7014) Cicero válasza cbr688 (#7013) üzenetére


Cicero
őstag

látom vannak itt eléggé megszállottak is :DDD

(#7015) Akos96 válasza Cicero (#7014) üzenetére


Akos96
senior tag

Pedig nem rossz ötlet, ha a játékosok ötleteit jobban figyelembe vennék, akkor sokkal többet ki lehetne hozni a játékból, és nem lennének benne lézerfegyfegyverek. :P

whisperity: tényleg? ezt nem is tudtam, azt hitem, csak a váras pályán lehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7016) ricsy888 válasza cbr688 (#7013) üzenetére


ricsy888
senior tag

Azért egy játékról álmodni... :D

Amúgy a "legjobb játékosnak/játékosoknak esik egy cucc" nem rossz elgondolás. Jó lenne, ha a rendszer figyelembe venné mennyire vagy ügyes és ez alapján osztana jobb, esetleg rosszabb dolgokat.

(#7017) bAtt001 válasza ricsy888 (#7016) üzenetére


bAtt001
addikt

nem újdonság főleg ha szereted is azt a dolgot, én sokat álmodtam a wow-al, hülye fejem nemtudta mi a jó ;]

(#7018) Akos2110 válasza ricsy888 (#7016) üzenetére


Akos2110
aktív tag

Legjobb játékosnak esnek cucc ötlet, nem lenne valami jó (szerintem). Ha bevezetnék egy nappal az update után jönnének a szétmoddolt szerók ahol farmolni lehetne...

(#7019) whisperity válasza Akos96 (#7015) üzenetére


whisperity
tag

A váras pálya normál esetben kötelezően csak középkori módban indul. Az összes többi pályát az említett szerveroldali paranccsal középkorissá lehet tenni.

De hát szerveroldali változókkal meg szkriptfájlokkal sok vicces dolgot meg lehet csinálni :) (Pl. a Pyro égetése gyógyítja az áldozatot, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#7020) Sonja válasza ricsy888 (#7016) üzenetére


Sonja
veterán

Na, én meg tavaly az utcán(!) mentem hazafelé, amikor hirtelen arra leszek figyelmes, mintha valaki medic-et kiáltozna állandóan. Hátranézek és egy kisgyerek kiabál az anyjának, hogy anyu, anyu. :DDD Ez súlyosabb azért. :o :DD Akkor 2 hónapig nem is játszottam a játékkal, ezért. :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7021) Cicero válasza Akos96 (#7015) üzenetére


Cicero
őstag

annyira sok bajom magával a lézeres dologgal nincs, szerintem hozza a golden age fílinget, csak máshogy közelíti meg. Ha beletúrod magad a témába sok ilyen futurisztikus pulp regényt találhatsz, amiben igenis így képzelték el a jövőt anno. Vagy csak nézz meg egy jetsons részt.

Az más hogy a kellemetlenségek amik vele jöttek nem kellettek volna, de szerencsére már visszafogták a fegyót és ahogy olvastam a performance dolgon is javítottak.

(#7022) whisperity válasza Sonja (#7020) üzenetére


whisperity
tag

;]

Nekem a buszon volt szerencsém egy kb. 3-5 éves kisgyerekhez, aki azt mondta kacsa, én meg a Portal-os turret Gotcha! mondatát hallottam, azonnal körülnéztem, hogy mi a franc :DD

(#7023) Ptech


Ptech
őstag

Van valakinek esetleg fölös Backburner-je és/vagy Flare Gun-ja, és érdekli csere valamire az alsó 3 sorból, nyugodtan írjon rám :)
(Egyelőre free account, így én nem tudok cserét kezdeményezni..)

(#7024) cbr688 válasza Cicero (#7014) üzenetére


cbr688
senior tag

munkahelyedről nem szoktál álmodni?

(#7025) Cucuska2 válasza Ptech (#7023) üzenetére


Cucuska2
őstag

Backburnerrel megyek, megáldalak. A Bonk! Atomic Punch kéne érte. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7026) Ptech válasza Cucuska2 (#7025) üzenetére


Ptech
őstag

Rendben, mehet. Hogy oldjuk meg a cserét?

(#7027) Cucuska2 válasza Ptech (#7026) üzenetére


Cucuska2
őstag

Majd egy olyan fél-háromnegyed óra múlva steamen rádírok, én odaadom neked a Backburnert, de meg mjd adsz Bonk! Atomic Punchot amikor premium leszel. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7028) Ptech válasza Cucuska2 (#7027) üzenetére


Ptech
őstag

Ja hogy akkor nem is tudok neked adni semmit, amíg nem vagyok premium? Azt hittem csak annyi a korlátozás, hogy nem tudok rádnyomni, hogy tradelni akarok.

PS3-as Orange Box-ot nem lehet véletlenül PC verzióként aktiválni, mert akkor rögtön megoldódna a gond. Bár gondolom nem lehet :o Asszem vehetek egy PC-s Orange Box-ot is..

[ Szerkesztve ]

(#7029) Cucuska2 válasza Ptech (#7028) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pontosan. De úgy is van egy fölös Backburner-öm, és a Bonk! Atomic Punch ráér. Na, 10 perc és ott vagyok.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7030) Kassadin válasza Ptech (#7028) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó nagy kib*szások vannak a free fiókkal rendelkezőkkel szemben, az még hagyján hogy nem tudsz semmit sem adni a másiknak, de barátot se lehet felvenni. Úgy érzem egy kicsit átestek a túloldalra ezzel a korlátozással... :U

KeyBee: Ki az a hülye aki sapkát ad ezért a fegyverért? :DDD
Szívesen megismerkednék vele.

[ Szerkesztve ]

(#7031) Cicero válasza cbr688 (#7024) üzenetére


Cicero
őstag

csak azt ne mondd hogy téged fizetnek hogy játssz

(#7032) bolic válasza csana (#6998) üzenetére


bolic
őstag

Én is raktam össze a Cow Mangler 5000-et, habár a tömeg mészárlásra teljesen alkalmatlan, de nagyon látványosan sugárzik villámgömbként, és hirtelen eszembe jutottam hogy miért nem lehetne hozzáadni a zavaró kiegészítést, pl. füstbomba, vakító reflektor stb. :K ;] Esetleg tükröt, TV-t spynek, hogy előtte tauntolhat egyvalaki és simán ledöfhet stb. :))

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#7033) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tegnap meglőtt valaki Cow Manglerrel. Én Pyroval voltam, és rögtön meghaltam a max hp ellenére. Ez hogy lehet? Crit nem lehetett, mert nincs random critje elvileg.

***

(#7034) BandiHUN válasza ollie (#7033) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet feltöltötte a jobb gommbbal és úgy kapott telibe...egyébként ahogy írják,mintha lenne critje....annyira nekem sem tetszett,de ilyenem nekem is volt más ellen ha jól emlékszem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7035) KeyBee válasza Kassadin (#7030) üzenetére


KeyBee
tag

Az első 2 napban amikor húúú de nagyon új volt akkor sok hülye adott sapit érte :D

"Ha az élet citrommal kínál, vedd el és spricceld valaki szemébe."

(#7036) whisperity válasza Kassadin (#7030) üzenetére


whisperity
tag

A free fiókok korlátozása azért van, hogy ne tudjanak az illetők spamelni.

Tehát ha neked a Steam fiókodon van egy regisztrált Half-Life 2, de a TF2-d frees, akkor tudsz a barátlistára felvenni embereket.

OFF: Te új felhasználót csináltál?

[ Szerkesztve ]

(#7037) JSaN válasza Kassadin (#7030) üzenetére


JSaN
addikt

Az hogy semmid sincs steamen, es nem tudsz felvenni senkit. Nem veletlen, mar nagyon regota igy van. Ez pont az ingyen spamelok es acc lopok ellen van kitalalva, es jo is igy. Az hogy kozben ingyenes lett a TF2, nem jelenti azt hogy ennek valtoznia is kell. Mivel nem fugg ossze a 2 dolog.
Regelj be egy eredeti steamworks jatekot, vagy vegyel valamit a tf2 storeba. Az a 2-3 euro nem fog foldhoz vagni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7038) Ptech válasza Kassadin (#7030) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem nem, bár nekem van vagy 15 játékom Steamen, csak a TF pont nem volt meg eddig. Gondolom csak akkor nem tud felvenni embereket valaki, ha nincs egy darab fizetős játék sem a Steam accountján.

mod: na már leírták előttem is páran :o

[ Szerkesztve ]

(#7039) ricsy888 válasza Sonja (#7020) üzenetére


ricsy888
senior tag

:D Ez jó. Már rohantál volna oda gyógyítani, mi? :D
Amúgy azt hittem az lesz a vége, h tényleg ezt kiabálta a gyerkőc, mert ő is tf2zik. :N

[ Szerkesztve ]

(#7040) #49553920


#49553920
törölt tag

Valaki elmondaná, hogyan szerezhetek earbuds-ot természetesen nem cserére gondolok hanem egyéb 100%-os módszerre.

Előre is köszönöm!

(#7041) whisperity válasza #49553920 (#7040) üzenetére


whisperity
tag

Sehogy. Úgy kapták meg azok, akik megkapták, hogy 2010. június 10-től augusztus 16-ig letöltötték és elindították a TF2-t legalább egyszer egy Macintosh OS X operációs rendszert futtató számítógépen.

(#7042) KeyBee válasza #49553920 (#7040) üzenetére


KeyBee
tag

Menj vissza az időben és játssz tf2-t apple gépen :DD

"Ha az élet citrommal kínál, vedd el és spricceld valaki szemébe."

(#7043) #49553920 válasza whisperity (#7041) üzenetére


#49553920
törölt tag

Köszönöm, de nem nagyon értem miért csak a Mac felhasználok kaphattak ilyet mivel most már a játékban az unusual item után ez a 2. legrangosabb.

(#7044) BandiHUN válasza #49553920 (#7043) üzenetére


BandiHUN
veterán

pont ezért :D de ez is csak dekoráció...lennének inkább még egyedi cuccok a játékban,amik adnak valamit.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7045) #49553920 válasza BandiHUN (#7044) üzenetére


#49553920
törölt tag

Nem is tudom, nekem nagyon bejön ez a kis fülhallgató. Lehet, hogy nem ad semmit, de attól függetlenül elég jól néz ki.

(#7046) Cicero


Cicero
őstag

soda poppert keresek! Cuccaim

(#7047) #49553920


#49553920
törölt tag

Kifelejtettem, akkor ha nincs rá mód, hogy earbuds-ot szerezzek, akkor természetesen akinek több van attól megvenném.

(#7048) Sonja válasza Cicero (#7046) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem van, többit PÜ-ben. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7049) Akos96 válasza Cicero (#7046) üzenetére


Akos96
senior tag

Hmm... az egyik Solemn Vow-ért mit kérnél? Persze nem most, mert egy nap alatt ledobott az item drop mindent, amit nekem szánt. :(((

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7050) Kassadin válasza whisperity (#7036) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez attól még egy f*szság marad. Mindegy.
Új felhasználót igen, de már írtam itt is. Természetesen a sok illegálisan megszerzett achi miatt.

JSaN: Pontosan tisztában vagyok vele, nem kell leírni többször. :DDD
Ha most lesz melóm, akkor tényleg nem fog a földhöz vágni az a 5 euró.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.