Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) bolic válasza alpihun (#9999) üzenetére


bolic
őstag

Inkább szerezd meg a Sticky Jumper fegyót (narancs-fehér csíkos fegyó), önmagában nem okoz sérülést és sajnos az ellenség számára sem, cserébe nagyon hasznos a sérülésmentes "mátrixugrás".

my youtube 30mp video :DDD

Ez a kedvenc pályám (orange x3 stb.) és imádom noobozni! ;]

Habár ez volt az első renderelésem, és nem tetszik nekem. Majd kipróbálom 1080p-re konvertálni a lehető legjobb képminőséggel. Érthetetlen számomra, hogy fel kell telepíteni a QuickTime progit a renderelés minimum követelmény szerint. :F

(#9997) Franklin & (#9998) P00By: Inkább megtartom, ki tudja mit rejthetnek a ládáimban... :(( :)) :P Ennyit nem ér! :W

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10002) Franklin válasza bolic (#10001) üzenetére


Franklin
addikt

Jó a videó, csak azt nem értem, hogy a youtube miért kínai videókat ajánl a jobb oldali sávban hasonló videónak??? :-D

(#10003) bolic válasza Franklin (#10002) üzenetére


bolic
őstag

Ja hmm, éppen néhány perccel ezelőtt töltöttem fel ezt a videót, időbe telik a youtube indexelése és kiválogatása, asszem pár nap és megjavul a hasonlati lista. :)

(#10000) Cucuska2: Gratulálok a tizezredik hozzászólásodra! :K

(#9999) alpihun: Szóval figyelj a fizikai robbanási pont(ok)ra, hogy melyik szögben kíván ugrani. Pl. ha csak meredeken fel akar ugrani, elég ha lábai alatt vannak az ugrálóbombák és space gombbal felugrod néhány centiméterre a bombá(k)tól és azonnal kioldod a bombá(ka)t. Dőlési szög szerint meg kell tapasztalni, általában 45 fokosan rá kell ugrani, hogy csak késleltetve érdemes használni.

tf2_sticky_jump_fast_tutorial képben

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10004) P00By


P00By
nagyúr

Secret Saxton ára lefelé vagy fölfelé fog menni szerintetek?

(#10005) Cucuska2 válasza P00By (#10004) üzenetére


Cucuska2
őstag

Fölfelé, tekintve hogy folyamatosan fogynak. De nem lesz túl magas, mivel elég sok fegyver esik belőle.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10006) P00By válasza Cucuska2 (#10005) üzenetére


P00By
nagyúr

A nem lesz túl magas mit jelent kb? 2 rec?

(#10007) Cucuska2 válasza P00By (#10006) üzenetére


Cucuska2
őstag

Utánanéztem, 10-20% esélyben dob sapkát, tehát én max. 0.33-ért vennék.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10008) KisTopi95 válasza P00By (#10006) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Hát most olyan 0.55ért adják. Ez alatt venném én is szívesen. Mondjuk eddig sapit nem jött belőle, de spycicle meg még pár apróság igen.

Mit is kéne ide írni?

(#10009) bolic


bolic
őstag

Akinek kell a The Cow Mangler 5000 Soldier fegyó, privizz!

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10010) alpihun válasza bolic (#10003) üzenetére


alpihun
senior tag

Ez vicc, vagy tényleg ennyire bénának nézel? :D
Az alap dolgok mennek(hosszú ugrás,magas ugrás,90 fokos kanyar stb.).Az "alaptól profiig"-ban volt egy kis irónia, nem éreztétek.
Soldierrel is pont így állok.Tudok hietetlen nagyokatugrani, ugrás közben pontosan célozni és kicsit navigálni is.Könnyen megy a double rocket jump és overhealolva a tripla is.
Kicsit komolyabb dolgok érdekelnek, mint pl falmászás soldierrel, 180 fokos visszafordulás demóval.Vízszintes ugrások soldierrel stb.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#10011) fpeter07 válasza alpihun (#10010) üzenetére


fpeter07
veterán

[link] Nem is gondoltam volna, hogy egy egész oldal van fenntartva csak a jumpra. Ezeket a pályákat letöltöd és már csak sok szabadidőre lesz szükséged.
szerk: Falmászásról vannak szép emlékeim. Vízszintesen elég nehéz manőverezni, ráadásul ha kicsi volt a lendületed nem tudtál átugrani a másik oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#10012) bolic válasza alpihun (#10010) üzenetére


bolic
őstag

Te melyiket oktatod ki? Az alap- vagy a profi szintet? Csak leírtam a fizikai törvények általi megvilágosodást, hogy rájöjjön a micsodára, a többi lehetőségeken a felhasználón múlik. A levegőben kilővését is már alkalmazkodtam, akkor is szar a Soldier kasztni, túl lassúnak mondható Demoman után, Scout is már kevésbé lomha kategóriába tartozik! :W :F :(

Rocket Jump felejtős, ezt meg akartam venni és sokáig filozófiáztam rajta és lemondtam.

Beolvasztási nap előtt 1 nappal bármelyik Soldier fegyóra a Cow Wangler 5000 fegyó, ha megjelenik a másik Soldier dropitem fegyó! Ígyis-úgyis jól fog járni egyvalakinek, mielőtt beolvasztok.

(#10011) fpeter07: Nagyszerű, ki fogok próbálni. Hisz az időm mint a tenger, majd ha kb. befejezem a vasúti szimulátorozásom! :D

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10013) bolic válasza bolic (#10012) üzenetére


bolic
őstag

The Cow Mangler 5000-et akartam írni.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10014) P00By


P00By
nagyúr

:B
Sima Deus szemcsi mennyit ér? Van belőle non-craft is?
:B

(#10015) Cucuska2 válasza P00By (#10014) üzenetére


Cucuska2
őstag

4 ref körül a sima, a nem kraftolhatókat pedig 2-3 körül láttam menni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10016) P00By válasza Cucuska2 (#10015) üzenetére


P00By
nagyúr

Mi lenne velem nélküled!

;]

(#10018) Cucuska2 válasza #69079808 (#10017) üzenetére


Cucuska2
őstag

Esetleg nem tudsz 3, 3.5 kulcsért szerezni nekem Company of Heroes - Tales of Valort?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10021) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Mi folyik itt Gyöngyösön?

KÉP

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10022) Lewzke


Lewzke
őstag

LOL
Szép ajánlat. :D

[ Szerkesztve ]

(#10023) P00By válasza BigBlue69 (#10021) üzenetére


P00By
nagyúr

Engem is állandóan át akarnak baxni. Meg nem kérek sapkát csak refet sapkáért mivel fingom sincsen mi mennyit ér! :D Így mondjuk senki sem vezsi meg a cuccaim :U :D Türelem...

[ Szerkesztve ]

(#10024) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Vanillia is elmehet.. lejáratta magát a szemembe az egész.. viccelődők h ennyi mert kb az egész kört egyedül lehozom.. erre én vagyok lebaszva.. vicc.. -.-

Meg h normál mod ban lennék ilyen nagymenő.. közben az előtte lévő körben is én törtem csak előre..

És ezek engem basznak le hát grat!

EZ lett a vége végül.. sztem egyáltalán nem rossz!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10025) P00By


P00By
nagyúr

Az miért van, hogy hétről-hétre egyre kevesebb cuccot találok? A mostani héten például csak 5 darabot! Büntiben vagyok? :D

(#10026) Cucuska2 válasza P00By (#10025) üzenetére


Cucuska2
őstag

Postagalambbal küldtem el Gabennek a nevedet, meg azt, hogy kevesebb itemet kapjál. :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10027) P00By válasza Cucuska2 (#10026) üzenetére


P00By
nagyúr

Eddig is utáltam a galambokat! :( :D

(#10028) Lewzke válasza P00By (#10025) üzenetére


Lewzke
őstag

Nekem is kevesebbet dobott, bár nem hiszem hogy lejárt a heti 11 órám ... Szép lassan refeket próbálok összehozni, a nyári/téli steames akciókra. TF2-őt unom. :D
De akkor is megérte premiumra átállni.

[ Szerkesztve ]

(#10029) P00By válasza Lewzke (#10028) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is most refet gyűjtök, már csak a szemcsit kell eladnom aztán elkezdek vásárolni!
Táskám

(#10030) Pr0GrEsSiVe

COD MW3-at adok Earbuds (fülhallgató) + Bills sapiért ! ennyi semmi más nem kell :)
2 darab maradt.

(#10031) alpihun


alpihun
senior tag

Elérkeztem oda 155 óra alatt,hogy megvan minden fegyóm, amire szükségem van.Sőt, sokat nem is használok.Ott van pl soda popper, nagy nehezen kicraftoltam, most meg scatergunnal megyek.Ugyanaz van black boxxal.Rocket launcher jobb nála.Bár a phlogisinator/persian persauder/tomislav megérte. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem várnám csütörtököt, mert mindig kapok valami jót.
Ám nekem is hasonló problémám van, mint Pó-nak,5 hét alatt egyszer sem kaptam heti 7 fegyónál többet,hetet is csak egyszer kaptam.Kinek kell írni erről?Cucuska a linked nem jó, valami képet hoz elő.Bugreportot már írtam 3x is.Hátha kapnék kiengesztelésül prémiumot :)

Ja és jump-adventurén első két részt tudom mint demóval mint soldierrel.Tudtok még valami jó soldier fragmovit?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#10032) JSaN válasza alpihun (#10031) üzenetére


JSaN
addikt

Nem is fogsz tobbet kapni, heti 6-7 a limit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10033) alpihun válasza JSaN (#10032) üzenetére


alpihun
senior tag

6-7?Nem hiszem.
Egyszer is kb 50 percenként dob,11 órán keresztül, az kb 10-11-12 fegyó.
2. Haver mondta volt,hogy ő csütörtökön éjjel berakja idlézni és péntek reggel 11 fegyója van.
6-7 nél többet kéne dobjon.Neked is bugos szerintem.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#10034) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Portal 2 Steam Giftet cserélnék TF2 cuccokra.

Írjatok privit, vagy vegyetek fel a listátokra.

www.steamcommunity.com/id/kubanitos

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10035) KisTopi95 válasza JSaN (#10032) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

10 óra alatt max 13 nagyon szerencsés esetben, de legalább 6. Az a legalja. Én rendszeresen az egyik accal 15-16ot kapok.

Mit is kéne ide írni?

(#10036) BigBlue69


BigBlue69
őstag

7 refbe átszámolva ( Impaler , big elfin deal és 1 s. black boxért) kaptam egy blindig of isaacet!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10037) Akos2110 válasza BigBlue69 (#10036) üzenetére


Akos2110
aktív tag

Most nem akarom rontani az üzleted, de a Binding of Isaac 1 ajró volt karácsonykor (meg azt hiszem egyik humble bundleben is benne volt). Egy ref 0.5-0.6$ szóval vki jó üzletet csinált :D

[ Szerkesztve ]

(#10038) BigBlue69 válasza Akos2110 (#10037) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hát ha karácsonykor 1 "ajró" volt akkor vedd meg nekem most annyiért.. Cseszhetem ha akkor annyi volt.. most 5 euro..

Bundle-t meg hagyjuk mivel ott nem kapod meg csak azt!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10039) munky válasza alpihun (#10033) üzenetére


munky
őstag

Szerencse kérdése többnyire a heti itemek száma.

Érdemes elolvasni a hivatalos TF2 wiki erre vonatkozó írását. Ott is az áll, hogy a tapasztalatok szerint 6-12 item között szokott dobni hetente körül belül 10 óra játékidő alatt.

Lehet összeszedem valamikor magam aztán írok erről, meg a leggyakoribb kérdésekről egy rövid szösszenetet az első hozzászólásba, mert elég unalmasak már ezek a "heti item számos kérdések", ráadásul sokszor le lettek már írva az ezzel kapcsolatos tudnivalók. :U

[ Szerkesztve ]

(#10040) P00By válasza KisTopi95 (#10035) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem 10-11-nél még nem volt több. Ezen a héten esett a legkevesebb. Ráadásul csak fegyó :) Én csak egy accot menedzselek :P

(#10041) KisTopi95 válasza P00By (#10040) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Volt hogy 19 esett, kicsit furcsállom is, de hát nem dobom el sikítva :D Nekem abból egy eureka effect meg egy 37es crate esett.

Mit is kéne ide írni?

(#10043) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Portal 2-t cserélnék TF2 cuccokra nagyjából 15 refined értékben, de jöhet a metál is tisztán.

www.steamcommunity.com/id/kubanitos

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10044) alpihun


alpihun
senior tag

Volna egy kérdésem:
Hogyan lehetne be-bindelni soldierhez a Mouse2-re a másodlagos fegyóra váltást, amikor elsődleges van nálam, éselsődleggesre váltást, amikor másodlagos van.Fontos, hogy ez csak soldiernél legyen így, és csak a kettő között váltson.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#10045) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Eladó FEAR complete pack (steam gift az összes fear+kieg+dlc). Ára 1 Earbuds / Legalább 2 Bills / 24 Kulcs!

(#10046) BigBlue69 válasza alpihun (#10044) üzenetére


BigBlue69
őstag

Sztem azt h csak soldiernél legyen igy az nem megoldható.. de probáltad a gyors vissza váltást ?(q betü alapbol)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10047) P00By


P00By
nagyúr

Birdcage-ből nincsen non-craft?

Cucuska2: Ok.Nincsen köszi! :P

MOD: Akkor miért nem ad el nekem senki? :O :D

[ Szerkesztve ]

(#10048) Cucuska2 válasza P00By (#10047) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pedig van. (Mire mennél nélkülem :P )

Szerk.: Mert nagyon kevés van. Nagyon.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10049) P00By válasza Cucuska2 (#10048) üzenetére


P00By
nagyúr

Az jó, legalább baromi drága lesz! :O

(#10050) Cucuska2 válasza P00By (#10049) üzenetére


Cucuska2
őstag

FYI: Van 25 refed. ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.