Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Preda válasza fpeter07 (#3000) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát ez a crafting ez kb arra van, hogy kaptunk is valamit meg nem is. Nekem majdnem tele van a hátizsákom, de így se elég. Csak arra jó ez, hogy a sok cuccot amiből van 7-8 db összerakjuk hely spórolás céljából. Aztán szépen lassan lehet belőle cuccot gyártani.

(#3002) fpeter07


fpeter07
veterán

Sokan azt mondják hogy ronda a játék [link] Nekem tetszik :D Van pár 10 pontos képem, majd feltöltöm később valahova

(#3003) h.adam.92 válasza fpeter07 (#3002) üzenetére


h.adam.92
őstag

külső nézet?
hogyan?

(#3004) Vasinger! válasza h.adam.92 (#3003) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Úgy tudom, ha íjazol Sniperben, akkor átvált arra.

(#3005) Preda válasza Vasinger! (#3004) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem vált át éppen tauntol csak annyi.

(#3006) attiati


attiati
veterán

hogyan tudok magamnak nevet adni? mindig unnamed néven vagyok

illetve a pontok, amiket kapok, azok mire jók?

(#3007) attiati


attiati
veterán

Illetve a "steam validation rejected" hibaüzenetet ír, amikor magyar szerverhez szeretnék csatlakozni. Ez amiatt van, mert tört a progi?

Azért tudok ezzel játszani magyarok ellen valahogy? :)

(#3008) Vasinger! válasza attiati (#3007) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Sajnáljuk, de tört dolgokkal nem foglalkozunk. Vedd meg, most úgy is akciós.
Ha megveszed a felsorolt problémáid mind megszűnik.

(#3009) bolic válasza attiati (#3007) üzenetére


bolic
őstag

Na pontosan ezt az üzenetet kaptam a dedikált szerver felállítás követően a belépésemet megkísérelve (korábban a hl2dm idejében simán ment, akár rengeteg moddolt szerver progikkal is WTF), sztem nem tört progira gondoltál.

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3010) attiati válasza bolic (#3009) üzenetére


attiati
veterán

dede, arra gondoltam

Vasinger!: Egyébként mire használhatóak a pontok, amiket kapok?
Megvenném, mert jó kis játék, de nem tudom élvezni 20 óra játék után sem, mert még egy szerelő, vagy orvos is leszed, meg állandóan tudják, hol rejtőzöm :) (van valami térkép? gyanús, hogy kapásból arra fordulnak, ahol vagyok) Én meg nem tudok még egy heavy-vel sem leszedni egy medicet. Ezt azért van, mert fejlődött a karakterük?

Meg hogy a fenébe tudnak ilyen gyorsan célozni? :B Lagolna a gépem?

[ Szerkesztve ]

(#3011) C^^ válasza attiati (#3010) üzenetére


C^^
őstag

Előfordulhat, hogy tört szervereken sok a cheater, ez lehet az ok.

"Egyébként mire használhatóak a pontok, amiket kapok?"
Milyen pontokra gondolsz? Amiket killekért, és assistokért kapsz, azok semmire, csak a játékosok vannak rangsorolva.

(#3012) pachito válasza attiati (#3010) üzenetére


pachito
őstag

"(van valami térkép? gyanús, hogy kapásból arra fordulnak, ahol vagyok)"
Nincs map. Ennek rengeteg oka lehet. (gondolom spy-ról van szó)
1. Elfogyott a cloak ("rejtőzés", nemtom hogyan kellene fordítani), s így látható lettél,
2. A cloak ugyan nem fogyott el, de beleütköztél valakibe, s így láthatóvá váltál egy pillanatra,
3. Rutinos játékosok, akik ismerik a pálya minden egyes négyzetcentiméterét, s tudják, hol keressenek egy spy-t,
4. Még távolabbról látták a (kék csapat esetén vörös, vörös esetén kék) villanást, mielőtt eltűntél, s tudták, hogy hol keressenek,
5. Még távolabbról látták, ahogy álcát váltasz, s így az árulkodó füstöt is, ami ezzel jár.
Több hirtelen nem jut az eszembe. :))

"Én meg nem tudok még egy heavy-vel sem leszedni egy medicet. Ezt azért van, mert fejlődött a karakterük?"
Megint csak a rutint említeném. (illetve esetedben annak hiányát, sorry :))

"Meg hogy a fenébe tudnak ilyen gyorsan célozni?"
Dettó. De igen, az is lehetsz, hogy csak laggolsz, nem tudom.

(#3013) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet megoldani, hogyha 3-an vagyunk, akkor együtt legyünk egy csapatban (mondjuk a kékben), és az összes ellenfelet (az összes pirosat) a gép adja?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#3014) fpeter07 válasza piadex2 (#3013) üzenetére


fpeter07
veterán

Meg lehet, viszont csak azt csinálják a botok amilyen parancsot adsz nekik, önálló életre nem képesek sajnos..

(#3015) Unbaised-Ben válasza fpeter07 (#3014) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

De, koth mapokon már mozognak simán, és nem is hülyék, a War updattel együtt jött.

(#3016) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a game? Hol lehet beszerezni? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3017) BalaNce87


BalaNce87
addikt

steamen digitális formában, illetve szinte mindenhol DVD formában, az orange box részeként.

(#3018) ollie válasza cellpeti (#3016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenhol árulják, ahol árulnak pc-s játékokat. Soroljam? De most e legjobb vétel az Orange Box keretében, a Steam-en, épp féláron adják.

***

(#3019) DarkByte válasza Preda (#2996) üzenetére


DarkByte
addikt

Be**arás! Már ilyet is lehet csinálni? (igaz most olvasom hogy nem sokat ér. mindegy, a lényeg hogy még mindig kalapálják a játékot) Csak daráljam le a vizsgákat és jövök játszódni. (illetve jön az L4D-m is :) )

[ Szerkesztve ]

(#3020) Preda válasza DarkByte (#3019) üzenetére


Preda
aktív tag

Hm mennyiért vetted meg ? Ez az egy vagy kettő?

(#3021) piadex2 válasza fpeter07 (#3014) üzenetére


piadex2
senior tag

hello!

na, ezt a botos dolgot kicsit tudnád részletezni? mehet privátban is.
nagyon kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#3022) Preda válasza piadex2 (#3021) üzenetére


Preda
aktív tag

Játék beállításoknál megkeresed a keyboard->advenced majd pipa az Enable developer consol. Create server ,de botok csak koth_viaduct, koth_sawmill és koth_nucleus on mennek.
Ha elindult akkor előhozod a konzolt "ó" val azz hiszem vagy ott mellette valamelyik gomb :D.
Parancsok:
tf_bot_add. random bot random teambe.Van három opció, ha pontosítani akarsz <hány bot >, <milyen class>, <csapat>
tf_bot_add red 5 ----- 5 random a red csapatba....

Ha bot vs embert akarsz akkor mp_autoteambalance 0,mp_teams_unbalance_limit 0. Ezt kell beírni ez kikapcsolja az autobalance-ot....

tf_bot_kick all --------összes bot kidobása
tf_bot_kick<bot neve>------------- egy darabot kidob

(#3023) Vasinger! válasza DarkByte (#3019) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát igen. Ha valami értelmeset akarsz csinálni, mondjuk egy sapit, ahhoz 81 item kell, ami ügye nem kevés. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3024) cellpeti válasza ollie (#3018) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem tok vásárolni a Steam-en. Nincs olyan kártyám!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3025) attiati válasza C^^ (#3011) üzenetére


attiati
veterán

Néha szokott lenni glória a játékosok feje felett, és valami cheatert ír ki hozzájuk. Olyankor lehet látni, hogy ők a cheatelők?

Pachito:

A játék végén, mikor kikaptunk, elbújok egy sarokba, és látom hogy jön be az ajtón, és nem keresget, hanem egyből arra fordul. Aztán a másik: meglátom a mesterlövészt, gyorsan húzok vissza a helyemre, és olyan helyen esek össze, ahol már rég nem voltam lővonalban.

Vagy nem elég, hogy futok, és épphogy résnyire látszódom, kétszer egymás után eltalál mozgás közben. Ugrás közben leszednek, és végig követni tudnak shotgun célkeresztjével is, és 3 lövésből mind betalál.... Lehet, hogy nincs rutin, de így élvezhetetlen :(

(#3026) C^^ válasza attiati (#3025) üzenetére


C^^
őstag

Nem, a glória az egy bónusz "sapka", és az a neve, hogy Cheater's Lament.

"A játék végén, mikor kikaptunk, elbújok egy sarokba, és látom hogy jön be az ajtón, és nem keresget, hanem egyből arra fordul."
Aki ismeri a pályát, annak a játék végén a kezdőhelyeken nem kell keresgetnie az embert, tudja, hogy hova szoktak elbújni. Ha bemész egy kezdőre és veled szemben nincs senki, akkor valószínű, hogy valahova oldalra megpróbált elbújni.

"Aztán a másik: meglátom a mesterlövészt, gyorsan húzok vissza a helyemre, és olyan helyen esek össze, ahol már rég nem voltam lővonalban."
Ez sajnos a lag miatt van. Vagy te vagy a szerver lagos.

"Ugrás közben leszednek, és végig követni tudnak shotgun célkeresztjével is, és 3 lövésből mind betalál..."
Sajnos ez is a lag miatt lehet.
Vagy távoli a szerver, amin játszol, vagy gyenge a netkapcsolatod. Milyen ping-értékeid vannak?

[ Szerkesztve ]

(#3027) BalaNce87 válasza C^^ (#3026) üzenetére


BalaNce87
addikt

"Aztán a másik: meglátom a mesterlövészt, gyorsan húzok vissza a helyemre, és olyan helyen esek össze, ahol már rég nem voltam lővonalban."
"Ez sajnos a lag miatt van. Vagy te vagy a szerver lagos"

Ez inkább a szar hitbox miatt van, ami jellemző a source engine-re.

(#3028) Vasinger! válasza C^^ (#3026) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

De azt a glóriát én már nem is szerezhetem be, mi? Azt csak egyszer osztották, úgy mint volt ilyen a L4D2 előrendelésével is volt sapi. Ez elég nagy kib@szás a többi emberrel, aki csak most kapta. :\

(#3029) Unbaised-Ben válasza Vasinger! (#3028) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Ez a játék sokszor lesz még kibaszás, hidd el nekem...

(#3030) pachito válasza Vasinger! (#3028) üzenetére


pachito
őstag

Szabadjon megjegyeznem, hogy a glória a leggusztustalanabb vacak, amit a játékban eddig láttam sapka gyanánt. Mindenki azzal rohangál (bár inkább múlt időben), 100-ból 90-nek megvan, phuj, kerülendő. A Halloween-es cucc legalább ötletes volt, és kellett is érte tenni. De persze szigorúan szvsz. :))

(#3031) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Már várom, hogy lehessen adni venni, cserélgetni a cuccokat. Jó dolog lenne.
Nekem tetszik, vagyis az alap sapka helyett jobb, de más sapka helyett nem.

De maga az érzet, hogy te kiváltságos vagy, hogy ilyened van...ez zavar a legjobban.

(#3032) englandfan


englandfan
csendes tag

Srácok, ha én CD Galaxisról online rendelem, tehát a letöltős formában az mennyire megbízható. Na és milyen bankkártyával lehet fizetni, csak dombornyomásossal?

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#3033) C^^ válasza englandfan (#3032) üzenetére


C^^
őstag

A CD Galaxissal nincs gond, de jobban jársz, ha steamen veszed meg. Még 1 óráig ugyanennyiért a teljes Orange Boxot kapod meg, vagy csak a TF2-t 500Ft-tal olcsóbban.

(#3034) pachito válasza englandfan (#3032) üzenetére


pachito
őstag

Annak idején, 2007-ben én is onnan rendeltem, teljesen ok.

(#3035) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha valamit craftoltam, akkor azt a valamit visszatudom alakítani amiből csináltam? :F

(#3036) Unbaised-Ben válasza Vasinger! (#3035) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

nem

(#3037) fpeter07 válasza Unbaised-Ben (#3015) üzenetére


fpeter07
veterán

Nafene, ezt nem is olvastam :) Meg kell néznem

(#3038) fpeter07 válasza BalaNce87 (#3027) üzenetére


fpeter07
veterán

Mennyire örülök neki mikor heavyvel már beugrottam a fal mögé és utánna lő le. Lag nem lehetett mert magyar szeró volt :)

szerk: olyat lehetne hogy a haloweenes zacsit és a glóriát beváltod egy random sapira nem?

[ Szerkesztve ]

(#3039) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Erről a prancsról mi a véleményetek? Bannable? test_itempickupsuppression 1
Ez elvileg azt csinálja, ha látsz egy fegyót a földön, akkor azt megkapod itemként. Csak ez alapból le van tiltva.

Más: Valaki elárulná ezt a halloween-es cuccot? Nem játszottam még evvel a game-mel mikor volt ez a dolog..

(#3040) Preda válasza fpeter07 (#3038) üzenetére


Preda
aktív tag

Olyat nem lehet ezeket a sapikat nem egnedi craftolni sajna.

(#3041) fpeter07 válasza Preda (#3040) üzenetére


fpeter07
veterán

Akkor minek? Ki az aki 2 sapit elcserél 1-re? :(

(#3042) pachito válasza Vasinger! (#3039) üzenetére


pachito
őstag

"Erről a prancsról mi a véleményetek? Bannable? test_itempickupsuppression 1"

Hát ez tuti permaban. :))

"Valaki elárulná ezt a halloween-es cuccot?" Október végén volt egy kisebb update, új map-okkal, és speciális, halloweenes achivementek teljesítéséért lehetett kapni 2 új sapit, az egyik Ghastly Gibus néven futott, és egy szakadt kéményseprőkalapszerűségvagymifene, a másik egy zacskó volt, kasztonként eltérő rajzzal rajta (pyroén pl. egy kacsa volt meg asszem egy felkiáltójel, amit a mai napig nem értek, sebaj), és a zacskót a fejedre húzva tudtál ökörködni.

(#3043) Vasinger! válasza pachito (#3042) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor van egy érzésem, hogy nem fogom használni ezt a parancsot. Egyik csávó, már több éve használja és vidáman játszik még mai napig is...fura.

És ezt a halloweenes achi-t csak halloweenkor lehetett csinálni? Meg lehet még valahogy szerezni ezeket a zacskókat?

(#3044) Preda válasza fpeter07 (#3041) üzenetére


Preda
aktív tag

Ha van 3 ugyanolyan sapid :).

(#3045) bolic válasza attiati (#3025) üzenetére


bolic
őstag

"Aztán a másik: meglátom a mesterlövészt, gyorsan húzok vissza a helyemre, és olyan helyen esek össze, ahol már rég nem voltam lővonalban."

Ez legjobban idegesít engem, Sniper is voltam. Kísérleteztem hogy mennyire bugos ez a f*szsági lövés, pl. egytized másodpercre feálltam a falról és vissza, akkor is estem össze a fal előtt. :W Néhány nappal ezelőtt betelt a poharam és elküldtem a bugreportot. :((

Meg hogy a fenébe tudnak ilyen gyorsan célozni?

Rövidítsd meg a reakció idődet, ez nem gyors, csak időben kell lőni és nem pedig később akár tizedmásodperccel. :K ;] Ne gondolkodj, cselekedj azonnal. Ez a lényeg. :P

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3046) Vasinger! válasza bolic (#3045) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Valóban.
Ha valaki játszott a CS:S-vel és ott AWP-zet és utána kipróbálja a TF2 Snipert...ég és föld. Teljesen máshogy kell vele lőni. Mintha késne golyó, nem tudom. Minden esetre érdekes. :W

(#3047) attiati válasza C^^ (#3026) üzenetére


attiati
veterán

aszem ilyen 50-200 közötti szokott lenni a ping

(#3048) pachito válasza Vasinger! (#3043) üzenetére


pachito
őstag

Na jó, nem tudom, hogy permaban jár-e érte, mivel soha életemben nem csíteltem, és nem is szeretnék a jövőben sem, így nem igazán vagyok naprakész ebben a témában...:U De nyilván nem simogatják meg érte a buksid. :)) Én amondó vagyok, jobb az ilyeneket hanyagolni, és nem tudnak belédkötni. Nem ér annyit az egész.

(#3049) fpeter07 válasza Preda (#3044) üzenetére


fpeter07
veterán

Annak elég kicsi az esélye hogy 20 sapi közül pont ugyanazt fogja 3x megadni :D
De legalább erre is gondoltak :N

(#3050) Vasinger! válasza fpeter07 (#3049) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én itt úgy látom, hogy csak 2 sapi kell.
És ha azt veszed, kb mindenkinek van már a kéményseprő sapkája, abból meg már csak 1 kell és van egy új sapid, ami azért elég jó szerintem. (ha jól látom a dolgokat)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.