Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Alien83 válasza Delta× (#13050) üzenetére


Alien83
senior tag

Vannak dolgok amik eltűnnek, de a kártyát uána is lehetne adni-venni kitüzőzni, annak nem látnám értelmét ha eltűnnének, mert tegyükfel valaki 9-nél tart még 1-et akarna szerezni erre a steam törölné, hát ha bemész a raktáradba a sale kariknál nincsen lejárati dátum.

(#13052) Siera válasza Alien83 (#13049) üzenetére


Siera
senior tag

Ládákról beszélt, nem kártyákról. ;)

(#13053) Delta× válasza Siera (#13052) üzenetére


Delta×
senior tag

:DD
Mind 1 majd kiderül hogy mi lesz!!

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13054) chts


chts
csendes tag

sziasztok! Mann Co. Supply Crate Key hol tudok szerezni? azt láttam hogy shopba lehet venni euróért, de eshet is?

#13055: mi az a ref?

[ Szerkesztve ]

(#13055) Delta× válasza chts (#13054) üzenetére


Delta×
senior tag

Vagy shopban vagy marketban lehet venni .. ezen felül 5.66-6 refért lehet cserélni

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13056) munky


munky
őstag

Nálatok nem csinál olyat a TF2, hogy nem indul el, de a Steam azt jelzi ingame vagytok :F A feladatkezelő szerint a hl2.exe fut a háttérben, de semmilyen hibaüzenet vagy ablak nem ugrik fel. Kilövöm az exe-t, majd újra elindítom és ilyenkor már menni szokott rendesen. Közvetlenül kliensből indítom, nem parancsikonról és szinte minden alkalommal eljátssza legalább egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#13057) Alien83 válasza Siera (#13052) üzenetére


Alien83
senior tag

Tudom, ettől még én irhatok a kártyákról. :)

(#13058) Jhonny06 válasza munky (#13056) üzenetére


Jhonny06
veterán

De, állandóan. Meg nem tud szinkronizálni a felhőből, lefagyás után kilépek és újraindítanám, de nem lövi ki magát, hanem 'app is already running' hibaüzenettel nem enged tovább, stb. :D

(#13059) Piloss válasza munky (#13056) üzenetére


Piloss
senior tag

De, rendszeresen előfordul, sőt olyat is csinál hogy szabályosan kilépek a játékból, de az exe tovább fut a feladatkezelő szerint

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#13060) GrotESC válasza chts (#13054) üzenetére


GrotESC
aktív tag

ref = Refined Metal
Bővebben itt.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#13061) munky


munky
őstag

Nos, a Valve nyilatkozott IDLE ügyben: An Active Solution to an Idle Threat

(#13062) Siera válasza Alien83 (#13057) üzenetére


Siera
senior tag

Biztos jó párbeszédek szoktak kerekedni a beszélgetéseidből. ;]

Valve hírből: "Is responding to in-game drop notifications while not utilizing external programs to do so. "
Érdekes, ezért vajon lesz bann, ha észreveszik, hogy bot kattyintgat az emberek helyett?

[ Szerkesztve ]

(#13063) Siera válasza Siera (#13062) üzenetére


Siera
senior tag

Lejárt az edit-time:
"Will I be VAC banned for not actively playing the game, also known as ‘idling’?

No, you will not be banned for just idling. You may be banned if you use external programs to circumvent idle detection. See VAC FAQ. "

(#13064) balcsida válasza Siera (#13062) üzenetére


balcsida
senior tag

Szinte látom már, hogy kínában megalakulnak az erre szakosodott "rabszolgahajcsár" cégek, hogy fizess x dollárt, és 1 hétig farmolunk neked, élő emberekkel.

(#13065) Delta×


Delta×
senior tag

Hogyha prémiummá teszek egy profilt akkor utána annak dobnia kellene 5 kártyát ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13066) cashback válasza Delta× (#13065) üzenetére


cashback
őstag

Ha elindítod a játékot és várod hogy dobja... kb 20percenként 1kártya.
Bár ha jól emlékszem akkor PremiumGift-es aktiváláskor ez nem működik... csak ha veszel valamit MannStore-ban.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#13067) Delta× válasza cashback (#13066) üzenetére


Delta×
senior tag

a csudába.. sebaj annyi bajom lenne :)

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13068) Siera válasza cashback (#13066) üzenetére


Siera
senior tag

Már akkor sem szerintem. Kivéve, ha a kártyás dolog előtt vettél valamit.

Most már 9 dolláronként dob csak, vagy ha orange box kódot aktiválsz.

(#13069) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Ha community marketen vásárolok kulcsot, azt nem tudom egyből tradelni, igaz? :)

(#13070) Jhonny06 válasza gyantaszuz (#13069) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen.

(#13071) BigBlue69 válasza Jhonny06 (#13070) üzenetére


BigBlue69
őstag

Dehogynem.

Már persze, ha premium vagy..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13072) gyantaszuz válasza BigBlue69 (#13071) üzenetére


gyantaszuz
tag

Köszi! :)

(#13073) Jhonny06 válasza BigBlue69 (#13071) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sorry, úgy olvastam a kérdést nagy sietségemben, hogy 'tudom tradelni, igaz?'. :DDD

(#13074) Delta×


Delta×
senior tag

Nem tudtok arra valami tippet adni hogy mit tegyek akkor ha több monitorom van és ilyen 180-as rántásoknál véletlen kikattintok a játékból ?
Mert én csak addig jutottam hogy játék közben offolom a másikat de az macerás minden játék előtt és után ><

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13075) Jhonny06 válasza Delta× (#13074) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elvileg ha a játék indítási paraméterének ezt megadod, akkor 'window' módban fogja elindítani, de a felbontás nem változik, így sokat nem érzékelsz az egészből.

Szokásos jobb klikk a játék ikonjára -> tulajdonságok

-windowed -noborder

De lehet, hogy félreértettem. :) Bár full screen-nél nem is kéne engednie, hogy kimenj a tartományból. :F

[ Szerkesztve ]

(#13076) Delta× válasza Jhonny06 (#13075) üzenetére


Delta×
senior tag

alapból windowedben nyomom :)
csak codot nyomom full screen-ben de sajnos mindig kikattintok a játékokból amikor egy nagyot rántok

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13077) Ra3 válasza Delta× (#13076) üzenetére


Ra3
őstag

ott szerintem nem a tf2vel van a baj, én is ablakban játszok, de kikattintani csak a menüben tudok, egyébként sebességtől függetlenül mindig bent marad.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13078) Siera válasza Delta× (#13076) üzenetére


Siera
senior tag

Nekem is szokott sikerülni, ha ablakban tolom. :))

/e: Már kikattintani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13079) JSaN


JSaN
addikt

Hi egyre tobb emberen latom hogy az oldalan log egy kulacs, az eletet ad vagy mi? hogyan tudom meg szerezni?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13080) munky válasza JSaN (#13079) üzenetére


munky
őstag

Gondolom a Power Up Canteen lehet az amire gondolsz. Mann vs. Machine játékmódban használható és csak ott van a játékmenetet befolyásoló hatása, a normál játékmódban kozmetikai tárgyként funkcionál. Az első MvM misszió teljesítésekor kapod meg, de craftolható is. (4 Scrap Metal)

[ Szerkesztve ]

(#13081) JSaN válasza munky (#13080) üzenetére


JSaN
addikt

Igen erre gondoltam koszonom, :R hmm akkor ki craftolom scrapbol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13082) Jhonny06 válasza munky (#13080) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én azt hittem, hogy sima multiban is lehet használni, az lenne a komoly. :)

(#13083) BigBlue69 válasza JSaN (#13081) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nyomj le egy missiot azt szevasz.. ne pocsékolj erre fémet!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13084) cashback válasza BigBlue69 (#13083) üzenetére


cashback
őstag

Az sem olcsóbb... :)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#13085) BigBlue69 válasza cashback (#13084) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mert? Nem kell hozzá semmi.. Csak felmenni egy szeróra.. Legalábbis én még sose voltam turnusos szerveren és mégis megvan.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13086) Jhonny06 válasza BigBlue69 (#13085) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valóban nem kell, én is public-on kaptam az első meccs végén.

(#13087) chewycl


chewycl
tag

Sziasztok.
Valahogy hijackelték az accountomat amíg vakációztam, és elszedték az összes fontosabb tárgyamat :O . Van valami módja hogy ezeket visszakapjam, vagy veszett ügy? Kedden törték fel, email címet meg mindent valami litván gyerek..Az accountot kölcsön adtam egy havernak, valószínűleg ő futott bele valamibe.. :W

(#13088) ayo válasza chewycl (#13087) üzenetére


ayo
addikt

veszett ugy

http://jateknaplo.blog.hu

(#13089) Ra3


Ra3
őstag

omg, azért azt megnézném hogy egy steamguardos accot hogyan tudnak feltörni, biztos megoldható de a tulajnak is nagyon b@lf@sznak kell lennie hozzá, már megbocsáss ;]
remélem azért legalább az accot vissza tudtad szerezni....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13090) csana válasza chewycl (#13087) üzenetére


csana
senior tag

A haverod hozzáfér az email fiókodhoz is? Vagy hogy tudták lenyúlni az új gépen történő belépéshez szükséges igazoló kódot a mailcímedről?

Azért a helyedben írnék egy ticketet a steameseknek a történtekről, hátha sikerül visszaszerezni az értékes itemeket.

[ Szerkesztve ]

(#13091) chewycl válasza Ra3 (#13089) üzenetére


chewycl
tag

nem tudom, hogyan sikerült neki összehozni ezt....pedig ő is elég gyakran tradelt outposton, direkt azért adtam neki oda az accot, hogy addig tradelhet a cuccaimmal mialatt nem vagyok itthon..Elvileg valami új linkbe futott bele tf2op-n de még nem nagyon beszéltem vele, most értem haza. Az accountomba pedig be tudok lépni..Olyan 14 earbudsot vittek el :W

Erről vélemény?

(#13092) Siera válasza chewycl (#13091) üzenetére


Siera
senior tag

14 budsot... b*szki :D És ilyen accot kölcsönadni...

Amúgy elég elterjedtek a phising linkek mostanában outposton: "Hello, my friend is interested in your item, but he can't add you, as steam says error. Please add him: www.steamcomrnunity.com/..."
Ha elolvasod, egyből kiderül, hogy csak le akar nyúlni a gyerek. Egy-egy phising accal pár perc alatt össze tudnak szemetelni 3-400 hirdetést a botok.

/e: Ayo-nak nincs igaza. A steam support visszaállíthatja az accod egy régebbi állapotba, ha úgy ítéli meg.

[ Szerkesztve ]

(#13093) Anonymus X válasza chewycl (#13087) üzenetére


Anonymus X
tag

Ezért nem adunk kölcsön accountot. A te accountod a te felelősséged.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#13094) Cucuska2 válasza chewycl (#13091) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mi a jó istenért adsz kölcsön egy olyan accot? :W

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13095) ayo válasza Siera (#13092) üzenetére


ayo
addikt

es hogy fogja bizonyitani az egeszet? kolcson adta az eladta stb. semmi bizonyitek nincs hogy ki tette, mi tette. az mega masik hogy a steam support a legotvarabb dolog amivel valaha talalkoztam, ettol fuggetlen probalkozni lehet

http://jateknaplo.blog.hu

(#13096) cashback válasza chewycl (#13091) üzenetére


cashback
őstag

Raktár előzményekbe meg tudod nézni hova került a cuccod... (először) ;)

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#13097) dejaris


dejaris
addikt

Mi az az earbuds? Azon kivul, hogy fulhallgato.

(#13098) po1son válasza ayo (#13095) üzenetére


po1son
addikt

attól még van rá esély... ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13099) cashback válasza dejaris (#13097) üzenetére


cashback
őstag

[link] 22-25kulcs értékű tárgy. :)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#13100) po1son válasza Ra3 (#13089) üzenetére


po1son
addikt

gondolom az email címre ugyan az volt a password... én úgy gondolom, hogy hamarosan bevezethetnék a mobil aláírást, mint ahogy a blizzard is van, mert a steam guard nem elég ide a csalók ellen...

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.