Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) cass válasza munky (#10850) üzenetére


cass
aktív tag

Epic néven futok már 3 éve játszom a Team fortress 2-vel avagy a gyengébbek kedvéért a Trade fortress-el. Összesen talán van 4-5 ezer órám az összes accountommal együtt. Soldier a main classom azzal van vagy 1-2 ezer órám, rengeteg csapatban játszottam, nem fogom felsorolni, többek között unity is ott volt az utolsók között, de elég gyenge csapat volt még egy-két hónapja, ezért kiléptem, most éppen div 1-2-be készülök roam soldierként. ETF2L-en most fogok komolyan játszani eddig vagy csak pcw-n voltam vagy frenh pick up stb. Igaz egyszer csak úgy betettek d3-mba highlanderbe nagyot is nevettem, mert nem akartam menni, de sebaj.. Ami nagyon az én világom az az mge és egyébb duelek, meg a bball amit lassan 1-2 éve folyamatosan játszom, nem rég ETF2L kupán indultunk egyik cseh haverommal, de persze, hogy akkor befosik a net és 300-as pinggel kellett végigjátszanom, ezt nem is hagytam annyiba, mert egy másik kupát viszont már vittünk, miután helyre jött az internetem. Munky privátban elküldhetnéd az id-d aztán ha gondolod felveszlek.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#10852) pc gamer válasza munky (#10850) üzenetére


pc gamer
tag

Ez igen! Ez nagyon szép megfogalmazás volt,grat!. Magam is egyet értek a csapatok terén,sajna pár Magyar csapatnál több nem lesz :(

(#10853) fpeter07 válasza munky (#10850) üzenetére


fpeter07
veterán

Még ha nem is vérre menő warok lennének, csak kikapcsolódásként, akkor is jó lenne a helyzet. Csak ugye ehhez megint csapatok kellenének. Én sem voltam anno profi csapatban, sőt a csapatmunka is gyenge volt, de a játékkal nem volt semmi. Ha volt 15 klán, jóval nagyobb eséllyel talált az ember közel egyenlő felosztást. Így nem volt sem csúfos vereség, sem fölényes győzelem. Warok nélkül pedig a csapatmunkát is igen nehéz fejleszteni, így a csapat sem jut előrébb.

Slussz: Warozó emberek kellenének és megoldódna a probléma.

(#10854) cass válasza fpeter07 (#10853) üzenetére


cass
aktív tag

Ezek szerint nem nagyon vagy otthon a magyar tf2 játékosok terén, mert a jobbak mixelnek, waroznak, nem vérremenően csak fun. De fel tudnék sorolni 100-200 magyart aki jobb és mixelgetnek is. Csak ahhoz be kell illeszkedni persze, hogy ilyeneken rést tudj venni. Te milyen néven vagy?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#10855) fpeter07 válasza cass (#10854) üzenetére


fpeter07
veterán

Tisztelettel, én már visszavonultam. :R [link]

(#10856) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Új Sorsolás: Masiniszta Kalap

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10857) Piloss


Piloss
senior tag

F*ck yea :D

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10858) po1son válasza Piloss (#10857) üzenetére


po1son
addikt

Gratula. ;)
Eladod vagy szerencsét próbálsz?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#10859) Piloss válasza po1son (#10858) üzenetére


Piloss
senior tag

Köszi :)

Asszem utóbbi
Hátha esik egy huntsman vagy egy sapper :)

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10860) Źşë' válasza Piloss (#10857) üzenetére


Źşë'
addikt

szép darab, ilyet sem láttam még :DD grat!! :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10861) Piloss válasza Źşë' (#10860) üzenetére


Piloss
senior tag

Köszi :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10862) Ra3


Ra3
őstag

Super MNC-s promó itemek:
[link]
[link]
a sniper-é egész jó...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#10863) pc gamer válasza Ra3 (#10862) üzenetére


pc gamer
tag

Jaja, nem rossz :D

(#10864) P00By válasza Ra3 (#10862) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem a pyroé tetszik :B Ha erre rárakom a deus specs-et, akkor ez is olyan színű lesz, mint az alap "plexi"? :U

(#10865) Spet válasza Ra3 (#10862) üzenetére


Spet
addikt

Ohh lvl 20.... sok játék kell ahhoz,de talán megéri kifarmolni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#10866) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Kis hosszabitás, illetve kivételes szabály változás : Duel!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10867) Źşë'


Źşë'
addikt

az mi a szarért van hogy idlézek és az inventorymba nem rakja bele a droppolt itemeket? tegnap esett 3, most 2, és semmi... pedig követem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10868) cass válasza Źşë' (#10867) üzenetére


cass
aktív tag

Ennél nagyobb gondod ne legyen. :U

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#10869) pc gamer


pc gamer
tag

Valaki leírná,hogy melyik gomb megnyomásával lehet pacsit adni? Mert én sehol nem találtam.. :B

(#10870) Źşë' válasza cass (#10868) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi a segítségedet :W

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10871) BigBlue69 válasza pc gamer (#10869) üzenetére


BigBlue69
őstag

Az külön Item.. berakod a tevékenységedhez és utána "h" betü.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10872) Shaumake


Shaumake
tag

Nos újra benéztem az inventorymba. Üres, ahogy említettem és a Performance Report is reszetelődött. Különös... :W

(#10873) Spet válasza Źşë' (#10867) üzenetére


Spet
addikt

Szervertől függenek, ezért kellene egy olyat találni, ami szinte rögtön bele is rakja az inventoryba az itemeket. Na meg én nem szoktam magam mindíg otthagyni magam ahol folyamatosan halok, hanem beállok egy nem sebződő zónába, aztán kb fél óránként óránként megölöm magam, és akkor már frissül is az inventory.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#10874) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Új Sorsolás : Nyári Szellő

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10875) BigBlue69 válasza BigBlue69 (#10874) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kis Esti Meglepetés

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10876) po1son


po1son
addikt

Meet the Ludas :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#10877) Źşë' válasza po1son (#10876) üzenetére


Źşë'
addikt

ez nagyon komoly lett :D passzol is a szöveg a cselekményhez :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10878) Źşë'


Źşë'
addikt

esett egy ilyen kis fejsze :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10879) pc gamer válasza Źşë' (#10878) üzenetére


pc gamer
tag

Szép darab :D

(#10880) csana válasza Źşë' (#10878) üzenetére


csana
senior tag

A tauntja is jóféle :).

(#10881) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Játékon belül vagy máshol van-e valamilyen kis csapat ,közösség,esetleg szerver?(ph)

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#10882) G3kko válasza ƵøŁĭ (#10881) üzenetére


G3kko
tag

Erről tudok, régebben volt szerver is, arról nincs infóm, hogy most üzemel-e...

(#10883) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Fessünk valami szépet.. :) Új sorsolás

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10884) Franklin válasza po1son (#10876) üzenetére


Franklin
addikt

Óriási videó! Nagyon ötletes!

"Engineer is spy!" :-DDD

(#10885) Piloss válasza Piloss (#10857) üzenetére


Piloss
senior tag

Nah kinyitottam

Egy strange huntsman esett :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10886) Franklin válasza Piloss (#10885) üzenetére


Franklin
addikt

Azta!

18 kulcs az ára!!!

(#10887) BigBlue69 válasza Piloss (#10885) üzenetére


BigBlue69
őstag

1 kulcs jöhet sorsolásra:D :C Gratulálok.. Én nem nyitottam volna ki!:) Bátraké a szerencse.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10888) Piloss válasza BigBlue69 (#10887) üzenetére


Piloss
senior tag

Köszi :)

Á ez marad nálam, de ha találok még egy ládát akkor az eskü hogy fölajánlom
Én is csak a többiiek unszolására nyitottam :D

(#10886) Franklin: Annyi, de nekem ez többet ér bármennyi kulcsnál :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10889) po1son válasza Piloss (#10888) üzenetére


po1son
addikt

Nem kell felajánlani én szó nélkül elfogadom. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#10890) Piloss válasza po1son (#10889) üzenetére


Piloss
senior tag

Hát azt gondoltam :DDD

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10891) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

Szevasztok, új videóm cime:

Playing the Troll on Upward

Jó szórakozást :C :DD :DDD ;]

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10892) po1son válasza CsendesMark (#10891) üzenetére


po1son
addikt

Jó lett. :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#10893) pc gamer válasza CsendesMark (#10891) üzenetére


pc gamer
tag

Hatalmas! Grat,grat! :) :D :D

(#10894) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

Kösszi szépen!

Majd ha lesz új, azt is beteszem ide :)

Ha esetleg van rá mód terjesszétek is :K

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#10895) chosa91 válasza bLL^ (#2) üzenetére


chosa91
aktív tag

Mókás grafika, gyors játékmenet, érdekes PvP, nekem nagyon bejön/bejött korábban is :P

"Find something boring, and make it funny!"

(#10896) Piloss válasza CsendesMark (#10891) üzenetére


Piloss
senior tag

:DDD

Szép, jó vidi lett :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10897) P00By válasza CsendesMark (#10891) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD :C

(#10898) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Üdv

Miért van az ,hogy 2 napja nem kapok egy tárgyat se ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#10899) po1son válasza ƵøŁĭ (#10898) üzenetére


po1son
addikt

Mert biztos meg volt neked a heti drop.
o

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#10900) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Új Sorsolás

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.