Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Ricardo128 válasza Hangm4n (#11950) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Megpróbáltam, nem nyert :(

gölmétcsül ©

(#11952) chewycl


chewycl
tag

Sziasztok!

Nemrég tradeltem egy kis értékű unusualt és másikra (az övé többet ért de nem sokkal), és megegyeztünk hogyha nem tetszik neki akkor vissza cserélhetjük, és le is screenshotoltuk.. na már most a probléma ott van, hogy 5 órával a trade után rámírt, hogy akarja vissza azon nyomban...pedig már majdnem elcseréltem azt megint.

Ilyenkor köteles vagyok neki vissza szolgáltatni? ...természetesen már csak jóindulatból is vissza kellene neki adnom, pedig jó üzlet lehetett volna :U Ja igen, és azt írta az usernél, hogy warning, this user is on trade ban probation vagy mi a fenét. Nem vágom, hogy ez most számít-e. :)

[ Szerkesztve ]

(#11953) ayo válasza chewycl (#11952) üzenetére


ayo
addikt

hat ha megegyezel valakivel akkor nem art tartani amit mondasz viszont ha steamrepen ilyenje van akkor nemfeltetlenul erdemes szorakozni vele. a kerdes hogy o kerte hogy egyezz bele abba hogyha nem tetszik csereljetek vissza v te mondtad neki? csak mert en arra gondolnek hogy o kerte ezt hogy trukkozzon vele, ha mar scammerkent titulaja a steamrep...

http://jateknaplo.blog.hu

(#11954) chewycl válasza ayo (#11953) üzenetére


chewycl
tag

Vissza akartam cserélni vele a régi sapimra, de betett egy másikat és mondta hogy az sokkal többet ér ( azt írta hogy 2 buds) miközben 20 kulcsot írnak rá máshol...és így győzködött 10 percig. Na utána ezt lefotóztam és leblokkoltam, nem szórakozok én az ilyenekkel...

Szerk: komolyan mondom, most egy ideig abbahagyom ezt a tradelgetést, amúgy is jobban szeretek játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#11955) Piloss válasza chewycl (#11954) üzenetére


Piloss
senior tag

Hát igen akkor nem véletlenül kapta a trade ban-t :)

Steamrep-en tehetnél bejelentést

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11956) ayo válasza chewycl (#11954) üzenetére


ayo
addikt

na akkor megvolt a lenyeg - lehet tradelni de az ilyeneket le kell szarni. viszont ha steamrepen ezt kapod akkor jobb ha kerulod.

http://jateknaplo.blog.hu

(#11957) BeriHampeR válasza ayo (#11956) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Ha nagy értékű tárgyat cseréltek, vagy pénzért akkor minden esetben le kell ellenőrizni az ügyfelet, és ha bármilyen bannal kapcsolatos dolog felmerül vele akkor felesleges belemenni olyan üzletbe ami számodra káros, jelen esetben egy "sokkal többet ér" :D

(#11958) Siera


Siera
senior tag

Szerintetek is jó elgondolás s. f. huntsmanba befektetni?

Ahogy nézem a tavalyi s. f.-ek kb 3-4x annyit érnek, mint a mostaniak jelenleg (megfelelő tiereket egymás mellé rakva).
Emellett a sima s. huntsman a 40. ládából pottyan, ami ki tudja meddig droppol - ez pedig megint csak dobhat az áron majd.

(#11959) Freezbeee


Freezbeee
csendes tag

Szabad itt tf2 tradet hirdetni? :D Mármint hogy eladok/veszek ... cuccot.

(#11960) #56230144 válasza Freezbeee (#11959) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szia freez (Danko) arra ott a steam trade topic.

(#11961) Freezbeee válasza #56230144 (#11960) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Cső Danko :D . Okés köszi ! Egyébként hogy lehet nem premiumossal tradelni?

(#11962) Joci93 válasza Freezbeee (#11961) üzenetére


Joci93
senior tag

Sehogy tudtommal.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#11963) Freezbeee válasza Joci93 (#11962) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Nemrég tradeltem egy játékossal aki azt állitotta hogy nem premium. :S

(#11964) Spet válasza Freezbeee (#11963) üzenetére


Spet
addikt

A nem prémium játékos is tud tradelni itemet...amit egy másik prémium játékostól kapott, amit "trial"-ként craf-tól azt majd még az esetleges prémiummá való válása után sem fogja tudni eltradelni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11965) BeriHampeR válasza Spet (#11964) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

tud cserélni a nem prémiumos de ha minden igaz akkor csak "kapni" tud.

(#11966) Spet válasza BeriHampeR (#11965) üzenetére


Spet
addikt

Meg kellett keresnem megtaláltam: kitt-katt

Can receive items and can trade items that have been traded to them

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11967) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki nem tudja, hogy a poker night at inventory itemek mennyit érhetnek?

(#11968) Spet válasza Vasinger! (#11967) üzenetére


Spet
addikt

Érdemes itt...
...vagy itt megnézned. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11969) BigBlue69 válasza Vasinger! (#11967) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kb. Semmit... 1-2 refet a legtöbbjük.. Legalábbis amikor utoljára néztem.. mostmeg lusta vagyok..

De megnézheted magad is : backpack.tf

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11970) BeriHampeR válasza Spet (#11968) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

spreadsheet már nem naprakész és elavult backpack.tf már annál inkább

mindenkinek figyelmébe ajánlom a bazaar.tf jobb mint az outpost.

(#11971) Vasinger! válasza BigBlue69 (#11969) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na faja....annó emlékszem eléggé drágák voltak ezek... :W

(#11972) Spet válasza BeriHampeR (#11970) üzenetére


Spet
addikt

Azért még mindig frissítik 2-3 naponta, illetve még sokan használják azt viszonyításként.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11973) Freezbeee válasza Spet (#11966) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Azt irja ki neki hogy valami Steam Guardot 15 napig kell használni. Az mi egyébként és hol lehet megnézni hogy mióta használja? Ezt egyébként akkor irja ki mikor ö akar rám tradelni . Ha én akarok rá akkor ezt irja : név is not available to trade. More information will be shown to név if they invite you to trade.

(#11974) Spet válasza Freezbeee (#11973) üzenetére


Spet
addikt

A SteamGuard a steam belső védelmi programja az esetleges account lopások/lopás próbálkozások ellen. Ha nincs bekapcsolva akkor például nem kell a rendszernek kiküldenie egy ellenőrző kódot a te e-mail címedre (ha más gépről vagy böngészőből lépsz be) így egyszerűbb annak az ellopása (ezért érdemes bekapcsolni, még akkor is ha te csak egy gépen használod a steamet!). Azt hogy mióta van bekapcsolva azt nem tudom én sem, hogy hol lehet megnézni :N .

Gondolom a a hiba üzenet meg azért jelenik meg mert te trial accountal rendelkezel, de szólj nyugodtan ha ez nem így van :K .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11975) Siera


Siera
senior tag

Várnod kell 15 napot a bekapcsolása után, hogy tradelhess.

(#11976) Freezbeee válasza Spet (#11974) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Sem nekem sem a haveromnak nem trial az accountja . :D Egyébként amikor ki volt kapcsolva akkor sem engedte neki :S .

(#11977) Spet válasza Freezbeee (#11976) üzenetére


Spet
addikt

Akkor kapcsoljátok be a Steam guardot és várjatok 15 napot mert csak azután fogtok tudni traidelni, és hadjátok is bekapcsolva utána.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11978) Freezbeee válasza Spet (#11977) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Nekem be volt a kezdetektöl de tudtam is tradelni mindenkivel . Ha a játékban próbálok olyannal tradelni aki nem premium akkor azt irja hogy elfoglalt.

(#11979) Freezbeee


Freezbeee
csendes tag

Két kérdésem lenne . :D Lehet valahogy a Pigmentation lost Hero's Tail-böl Pigmentation Gained-et csinálni? Mit jelentenek pl a sapkáknál a szintek?

(#11980) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

1 kulcs kb. mennyibe megy a mostani árfolyamon dollárban/euróban?

(#11981) Freezbeee válasza Vasinger! (#11980) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

2,49$ , 1.99€ tudtommal.

(#11982) Hangm4n válasza Freezbeee (#11981) üzenetére


Hangm4n
tag

Ha tudod használni a Steam Market-et, akkor olcsóbb.

(#11983) Freezbeee válasza Hangm4n (#11982) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Ott se sokkal . Most a legolcsóbb ott is 2.35$ :)

(#11984) Spet válasza Freezbeee (#11979) üzenetére


Spet
addikt

A tárgytárolódon belül átállítod a tárgy stílusát. Katt rá és set style-gombra rákattintva megváltoztathatod a stílusát.

A sapkák szintjeiből vannak érdekesek (lvl 1, 42, 69, 99, 100 stb.), amelyeket egyes emberek gyűjtenek és akár egy kicsivel többet fizetnének érte mint a piaci áruk. Természetesen craft sapiknál nem mindig van ez így.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11985) ayo válasza Vasinger! (#11980) üzenetére


ayo
addikt

eladni v venni szeretnel?

http://jateknaplo.blog.hu

(#11986) Vasinger! válasza ayo (#11985) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Eladni szerettem volna, de igazából tárgytalan már.

Egyébként kb. 10 kulcsot mennyire nehéz elpasszolni és milyen áron megy úgy általában, amennyiért meg is veszik már?

(#11987) Freezbeee válasza Spet (#11984) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Köszönöm :)

Mi van a prohardverrel ? :S

(#11988) Spet válasza Freezbeee (#11987) üzenetére


Spet
addikt

Szerverkarbantartás/hibaelhárítás

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11989) BeriHampeR válasza Vasinger! (#11986) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Marketen egyszerű, ha gyorsan kell a pénz akkor megnézed hogy jelenleg mennyiért mennek és az alá 1centel v pont annyiért felrakod te is a kulcsaid. Ha szerencséd van akkor pár perc alatt elviszik. ha nincs akk ezen az áron max 1 óra, ha persze nem jön 1 ember aki jóval olcsóbban tesz fel jó pár kulcsot.

Régebben PP n adtam el 1.30-5$, de nem tudom h mostanában ez a piac hogy áll, de sztem a market miatt itt is drágultak az eladási árak.

Veszélyes is mert PP a vevő visszakérheti a pénzét, a te számlád meg minuszba megy ha nincs rajta fedezet, így csak megbízható ellenőrzött vevőknek adj el kulcsot.

(#11990) Freezbeee


Freezbeee
csendes tag

Van itt olyan akinek sikerült már kinyitnia unusualt? :D Ha van akkor hanyadik próbálkozásra?

(#11991) Hangm4n válasza Freezbeee (#11990) üzenetére


Hangm4n
tag

Teljesen véletlenszerűen adja be az unusual-okat. Egyik account-omon már több, mint 20at nyitottam és semmi. Másikon pedig beadta harmadikra, viszont utána még 10-et nyitottam és semmi.
Nincs benne rendszer.

(#11992) Ra3 válasza Hangm4n (#11991) üzenetére


Ra3
őstag

jobb ha tudod hogy akkor nagyon szerencsés vagy, régebben volt egy live streames jótékonysági akció ahol élőben nyitogattak ki 100 vagy több ládát, már nem emlékszem pontosan, de az biztos hogy nem volt benne egy unusual sem.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#11993) Hangm4n válasza Ra3 (#11992) üzenetére


Hangm4n
tag

Igen, tudom. Láttam már pár videót, ahol 100 ládát nyitottak és egy db unusual nem volt benne. Nem valószínű, hogy számít, de 2012-es Naughty Winter Crate-ből esett, rá egy napra, hogy bejött ez az update.

(#11994) Źşë'


Źşë'
addikt

1db Backpack Expander aktiválása csak 100 helyet ad hozzá az inventorymhoz? vagy kapásból maximalizálja?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11995) Hangm4n válasza Źşë' (#11994) üzenetére


Hangm4n
tag

Csak 100 helyet ad pluszba.

(#11996) Freezbeee válasza Hangm4n (#11993) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Nem értem azokat akik kinyitnak 100 ládát. Annyi kulcsból már venni is lehetne . :D

(#11997) Hangm4n válasza Freezbeee (#11996) üzenetére


Hangm4n
tag

Igazából egyáltalán nem éri meg nyitni. Max akkor, ha kijött valami nagyobb update és újfajta ládák vannak, mert az új cuccok sokat érnek.

(#11998) Freezbeee


Freezbeee
csendes tag

Idlingnek van még értelme?

(#11999) Spet válasza Freezbeee (#11998) üzenetére


Spet
addikt

Hacsak a heti droppodat szeretnéd megszerezni akkor igen, ha a játék idődet akarod növelni arra is,de másra nem nagyon ;) .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12000) Freezbeee válasza Spet (#11999) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

De azthiszem volt egy update még régebben ami szabályozta hogy ha egyhuzamban játszok sokat akkor csökken a drop. Vagy valami hasonló :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.