Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) munky válasza bododani (#11400) üzenetére


munky
őstag

A véletlenszerű drop már csak ilyen. Érteeed', véletlenszerű. :U

Felejtsétek már el ezeket a városi legendákat. :P

[ Szerkesztve ]

(#11402) Telda


Telda
addikt

Hali!

A robotos upgrade óta, 5 percenként hl2.exe hibával kifagy a játék, hibának a studiorender.dll-t írja. Van erre valami megoldás? Mert kib@szottul de idegesítő, hogy perceknél tovább nem tudok játszani. A google-be beírva a problémát, kidobott pár dolgot, de egyik sem segitett...

(#11403) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Hazajöttem.. 4. Drop Desert Marauder..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11404) GabN73 válasza Telda (#11402) üzenetére


GabN73
addikt

Esetleg a multi-core izébizévalamit kell kikapcsolni. Ma full highon kicsit néha leesett az fpsem, mondom rákukkantok már, hogy mégis mit lőtt be alapnak a gép. CS:S-ben hozott némi fps-t, így bekapcsoltam, de után engem is kidobált.

Amúgy egész jól esnek a cuccok tegnap vagy 4-5 dolog esett.
Ja, ládákat érdemes kinyitni, vagy el kell őket passzolni? (Mennyit érnek kb?)

(#11405) Telda válasza GabN73 (#11404) üzenetére


Telda
addikt

Köszi megnézem, ha jól emlékszem be van kapcsolva.
Amúgy jöhetett valami fix, mert már tudok 1 órát is játszani és nem dob ki.

(#11406) GabN73 válasza Telda (#11405) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem meg nem volt semmi baja, bekapcsoltam, félóránként kidobott, kikapcsoltam, jó lett :DDD

(#11407) BigBlue69 válasza GabN73 (#11404) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ládát ne nyiss.. Bár a karma feléd jónak kéne lenni.. de nem nagyon érdemes.. Sokan megbánják ám.. Am pedig max az ujak érnek csak valamit.. Meg persze.. 30-as, 40-es , megmentett ládák.. Azokat esetleg érdemesebb nyitni..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11408) GabN73 válasza BigBlue69 (#11407) üzenetére


GabN73
addikt

43-as. Kb mit érhet?

(#11409) JSaN


JSaN
addikt

Az eddigi legjobb SFM video amit lattam, nagyon jo. :Y :C [link]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11410) BigBlue69 válasza GabN73 (#11408) üzenetére


BigBlue69
őstag

1 fegyot.. kb.semmit..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11411) GabN73 válasza BigBlue69 (#11410) üzenetére


GabN73
addikt

(#11412) po1son válasza GabN73 (#11411) üzenetére


po1son
addikt

Nem nagyon, habár a duel mini game az megér egy rec metal-t a tf2 piacon... :DDD
itt van árlista.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11413) BigBlue69


BigBlue69
őstag

SR 3 sorsolás!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11414) Źşë'


Źşë'
addikt

ilyen új tavaszi ládák szoktak lenni a játékban?! nekem új, igaz nem régóta játszom csak

//a link nem jön be, de lehet később jó lesz... őszi crate

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11415) Źşë' válasza Źşë' (#11414) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam már tavasz van ^^:DDD bocsi az elírásért, lefárasztott a 7 órás út hazafele osztrákiából

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11416) Lewzke válasza Źşë' (#11415) üzenetére


Lewzke
őstag

Nekem már dobott egyet, amúgy én is keverem a tavaszt az ősszel mármint a szót és nem a fogalmat. :D
Én nem fogom nyitogatni, vihető akinek kell egy refinedért.

[ Szerkesztve ]

(#11417) Piloss válasza Lewzke (#11416) üzenetére


Piloss
senior tag

Azta, ez a láda bizniszelés kurva nagy üzlet :D

Az előbb 3 fall crate-ért kaptam egy soviet gentleman sapit

szerk: hopp nem válasznak szántam

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11418) Lewzke válasza Piloss (#11417) üzenetére


Lewzke
őstag

Ja, pont néztem, hogy miafene a tf2wh.com-on csak 500 pontot ér ami jóval kevesebb mint amennyit írnak róla, persze hamarosan lemegy az ára de két scrap áráért veszi ez az oldal.

(#11419) Piloss válasza Lewzke (#11418) üzenetére


Piloss
senior tag

Még nem frissítették az oldalt, ha egy új item megjelenik az első napokban, mindegyik bagóért beszerezhető ott

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11420) po1son válasza Lewzke (#11418) üzenetére


po1son
addikt

Ez az oldal mi célt is szolgál? Eladhatom a cuccaimat nekik ár alatt? :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11421) Liudvikas


Liudvikas
tag

valakit érdekel egy name tag?

(#11422) Piloss válasza po1son (#11420) üzenetére


Piloss
senior tag

Ez azért nem teljesen igaz, de van amit valóbban olcsóbban lehet beszerezni ott

Amúgy az oldal lényege kb annyi, hogy a beadott cuccokért cserébe kreditet kapsz, az item értékétől függ hogy mennyit, és később ez más cuccokra le tudod vásárolni
Ami az árakat illeti, nagyjából egy szinten van a tf2spreadsheet-en lévő listával

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11423) po1son válasza Piloss (#11422) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a felvilágosítást. :R
Esetleg tudsz tanácsot adni miket érdemes beadni?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11424) Piloss válasza po1son (#11423) üzenetére


Piloss
senior tag

Hát én igazából azt szoktam csinálni hogy ha megjelennek új itemek akkor az az elején nagyon olcsó ott azokat begyűjtöm, majd ha rendes árat kapnak akkor visszadobom azt vagy eladom máshol

Mit érdemes beadni? Az kb mindegy, egyik itemmel sem jársz rosszul

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11425) killer095 válasza Piloss (#11424) üzenetére


killer095
őstag

Sziasztok kérdésem az lenne hogy freetoplay játékossal tudok cserélni pl:summer shadet adna hogyha becsomagolja akkor visszatudja küldeni?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#11426) Źşë'


Źşë'
addikt

ezt a sapit +lehet szerezni valahogy acsivementel?

(#11425) killer095 sztem a non premium játékos egyáltalán nem tud cserélni

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11427) killer095 válasza Źşë' (#11426) üzenetére


killer095
őstag

Miért van az hogy nem lehet becsomagolni a summer shadest lehet azért mert f2p az accont?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#11428) BigBlue69 válasza Źşë' (#11426) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem achivmentes sapi.. Mint azt láthatod wiki-n is..

Szerintem attól becsomagolhatná mert nem prémium.. de cserélni nem fogja tudni..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11429) po1son válasza killer095 (#11427) üzenetére


po1son
addikt

A kérdésben ott van a válasz is. Szerintem f2pnél nem lehet. :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11430) GabN73


GabN73
addikt

Valami értelmes MVM-es szeró létezik? :DDD

(#11431) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Ma kedvet kaptam egy jófajta pörgős TF-hez. Még mindig csak arról szól a játék, hogy kinek milyen cucca van, meg mi-mennyit ér, vagy kicsit visszatért a "gyökerekhez" a játék? :U

Oda mentem, ahol vagyok!

(#11432) GabN73 válasza Tomaaasz (#11431) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem inkább az tűnt fel, hogy az nyer, akinél a vén rókák vannak. Sajna sok újonc azt se tudja mit kell csinálni... :(
Ami nekem feltűnt ebből a 2 hétből...

(#11433) Ra3 válasza GabN73 (#11432) üzenetére


Ra3
őstag

hát igen, azért a tapasztalat sokat számít, ennyi kaszt, fegyver, játékmód és map között eligazodni nem egyszerű.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#11434) BigBlue69 válasza Tomaaasz (#11431) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én sose értettem, hogy miért mondjátok ezt..Én akárhol játszottam sose tapasztaltam ilyet...

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11435) Liudvikas válasza GabN73 (#11432) üzenetére


Liudvikas
tag

járj ugyanarra a szerverre gyakran, és vegyél fel bátran pár "vén rókát" ;)

2-3 ember ha okosan összedolgozik (egy spy bontogat hátul, és egy medic- akármi párral pl.) simán lehozza a kört

(#11436) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Szeretsz Matricázni?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11437) VásRló


VásRló
tag

Sziasztok!
Ebben a játékban van arra szükség, hogy valaki bizonyos tárgyakat adjon el másoknak esetleg? Itt mivel szoktak kereskedni?

(#11438) BigBlue69 válasza VásRló (#11437) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen van.. De nem hiszem, hogy ez magyar viszonylatban nagyon menne.. Plus nem olyan könnyű ám olyan dolgot szerezni amiért pénzt is adnának..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11439) Ra3 válasza VásRló (#11437) üzenetére


Ra3
őstag

szükség azért nincs rá, ez inkább csak lehetőség, fegyverek, kozmetikai jellegű cuccok képzik a kereskedés alapját.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#11440) VásRló válasza BigBlue69 (#11438) üzenetére


VásRló
tag

Lehet, de hallottam, aki pl bányászattal nagyon sok pénzt keres. de gondolom eben a játékban aktívan ott kéne lenni, hogy szert tegyek jó fegyverekre.. tehát harcolni kell hozzá, nem?

(#11441) BigBlue69 válasza VásRló (#11440) üzenetére


BigBlue69
őstag

Idlezhetsz is... Aztán vagy jön vagy nem.. De 1 év alatt se hiszem h nagy összegek összejönnének.. Esetleg egy kis üzleti hajlammal..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11442) po1son válasza VásRló (#11440) üzenetére


po1son
addikt

Ha hardcore trader akarsz lenni bele kell fektetned pénz. Máshogy jelenleg nem lehet elkezdeni. Akikről azt mondod, hogy bányásznak azok vagy nagyon régóta játszanak vagy ők is bele fektettek pénzt. A heti idle az kb semmit nem ér.
Ha jön update, akkor lehet jókat nyerészkedni.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11443) BandiHUN válasza VásRló (#11440) üzenetére


BandiHUN
veterán

Itt amit értéknek tartanak,az 99%-ban olyan cucc,ami a játékhoz magához nem tesz hozzá,csak "dekoráció"...És ráadásul csak pénzért lehet eleve hozzájutni,hiszen aki szerzi,azt fektet be,nem is keveset.Leszámítva 1-2 szerencsést.
Ha konkrét nyerészkedést próbálnál,akkor inkább nézz szét az MMORPG-k között,mert itt mire a semmiből konkrét pénz üti a markod...
Amit a játékban találni lehet csak úgy,az még a játékban is alig ér valamit,hiszen mindenki kapja heti leosztásban,maximum cserélgetni jó.Mire a sok kacatból konkrét pénzreváltható dolog lesz...mondjuk 1 accounttal ki tudsz hozni havonta esetleg 5$-t.De ehhez is "idővel" jutsz,vagyis menni kell a játéknak heti 12 órát mondjuk,és még akkor is beleszól a véletlen...
Bányászat amúgy az MMORPG-kben van amúgyis.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11444) Liudvikas válasza BigBlue69 (#11436) üzenetére


Liudvikas
tag

ennek mi értelme? :B

(#11445) munky válasza VásRló (#11440) üzenetére


munky
őstag

Az elmúlt évek egyik legegyedibb és leghangulatosabb játékából mindössze ennyi mozgatta meg a fantáziádat?

[ Szerkesztve ]

(#11446) BigBlue69 válasza munky (#11445) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem.. best buy vagy steam topicbol kuldtek..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11447) Lewzke válasza VásRló (#11440) üzenetére


Lewzke
őstag

Pénzt ezzel tényleg csak befektetéssel tudnál szerezni, legtöbben játékokat szereznek ily módon. Mondjuk fél év alatt, mivel játszanak vele, vagy van egy gépük idle-zni és az értékes dropokat eltradelik kulcsra és azzal szereznek játékot vagy direkt módon már játékot kapnak érte. Skyrim-re sokat kell idle-zni egy accountal, de olcsó játékokra jó módszer. Ehhez is szükséges premium account, hiszen csereberélni csak azzal lehet, szóval 5 eurót kell steamre felrakj (ez a minimum) , abból veszel valamit a TF2 boltjában mondjuk egy kulcsot, a megmaradt pénzt arra költöd amire akarod. Egyetlen TF2 vásárlással premiummá alakul, így már csereberélni is tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#11448) munky


munky
őstag

Az előbb jöttem le az egyik Valve public szerverről. Egy haverom Medic volt én meg Heavy és elég rendesen rommá lett lőve az ellenfél csapat, Dustbowl kanyargós harmadik részén. Ami durva volt, hogy az ellenfél csapatból ezt páran nagyon nehezen viselték és ki akartak kickelni, meg persze ment az észosztás mekkora nyomorult vagyok amiért van Medicem stb. Persze az ember hiába írja nekik, hogy kettőnél kevesebb ember eleve nem is tud összedolgozni, tehát ha ezt nem tudják megemészteni egy Team Fortress című játékban, akkor a hiba az ő készülékükben van... Érdekes tapasztalás volt. Szóval itt tartunk. Ha egy Heavy+Medic páros megoldhatatlan feladat 12 ember számára, akkor még az én családfámat emlegetik fel. Úgy tűnik, manapság szinte bűn ezzel a játékkal a csapatmunka szikráját is felmutatni egyesek szerint, bezzeg ha a csatornában nyilaznék, meg kémmel megbökném a Sentry előtt, hogy aztán azonnal elporladjak, az aztán nem zavarná...

[ Szerkesztve ]

(#11449) S0m30n3 válasza munky (#11448) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Valve public szerveren mindig ez van... ezért sem lépek fel valve szerverre tök régóta. Az újoncok gondolom úgy gondolják, hogy a valve szerver az eredeti, a többi meg csak gagyi. Ezért a sok kezdő felmegy valve szerverre, nem értenek a játékhoz. Viszont ha egy tapasztaltabb ember fellép és tud is játszani, akkor az már csíternek számít. Valve szerveren még egyszer sem vettem részt rendes játékban. Szerintem Te is kerüld el a valve szervereket, jobban jársz.

(#11450) munky válasza S0m30n3 (#11449) üzenetére


munky
őstag

Igen sajnos így van. Ha valaki a Play Multiplayer menüpontot használja, akkor a matchmaker Valve szerverre küldi. Emiatt a sok kezdő játékos összegyűlik ezeken a szervereken ami meg is látszik a színvonalon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.