Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) Uncle Ben


Uncle Ben
csendes tag

Hello srácok! Olyan kérdésem lenne, hogy most vezetékes telefonon jönne 5 megás net, és nekem van egy régebbi szolgáltatótol modemem, D-Link DSL-360R a becses neve, konkrétan az lenne a kérdésem, ez "bírni" fogja-e az 5 megabitet, vagy vennem kell új modemet?Köszönöm szépen a segítséget előre is.

AMD Athlon X2 4600+, 2 giga DDR2 RAM(Kingmax), Gigabyte 9800 GT 1 GB, Jetway alaplap

(#3252) radi8tor válasza Uncle Ben (#3251) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez a kábelnet topic. Kérdezd meg ezt az ADSL topicban.

Egyébként bírni fogja.

⭐ Stella

(#3253) Uncle Ben válasza radi8tor (#3252) üzenetére


Uncle Ben
csendes tag

Elfelejtettem írni, hogy kábelnetre kötöttünk szerződést a t-online-al, más kérdés hogy itt nincsen kiépítve a technikai háttér.
Köszönöm :R.

AMD Athlon X2 4600+, 2 giga DDR2 RAM(Kingmax), Gigabyte 9800 GT 1 GB, Jetway alaplap

(#3254) Thomi2682


Thomi2682
csendes tag

sziasztok

Olyan problémán van hogy a T-kábel internetnettel a firefox-al se az IE-vel nem tudom megnyitni weblapokat " akiszolgló nem található" jelenik meg, de skype meg torrent működik rendesen.
Probáltam másik laptoppal wifi-n keresztül de annál is ugyanez van.
Mi lehet e probléma??

(#3255) ludsimon válasza Thomi2682 (#3254) üzenetére


ludsimon
veterán

Nálam is ugyan ez torrent mellett.
Lődd le teljesen a torrentet.

undefined

(#3256) aerosmith


aerosmith
őstag

Vasárnap este óta nem megy nálam a kábelnet és a thome üfsz nem tudja megmondani mikorra lesz jó mert valami általános sokakat érintő probléma van.
Tapasztalt valaki hasonlót?

(#3257) Lurco


Lurco
csendes tag

Hello!
Olyan kérdésem lenne, hogy Érden lakok és most még adsl-em van, de hamarosan átváltok kábelnetre, méghozzá 15megás csomagra...kb mennyi fog ebből a csomagból teljesülni? 10mega, vagy kevesebb...és mennyire maceráns a kábelnetet bekötni a házba, úgy hogy vezetékes telefon van, és nincs kábeltv "csak" UPC..és hogyha már bekötötték egyből fog menni a net, mielőbb még a szerelő elmegy??
Köszi előre is! :)

"HDTV mond el nékem, ki a legszebb a TV-ben!"

(#3258) ludsimon válasza Lurco (#3257) üzenetére


ludsimon
veterán

" nincs kábeltv "csak" UPC"

Tehát kábelen?
Vagy parabolán?

Ha kábelen és van még hűségidő akkor gondok lehetnek.
Nem tudom, hogy 1 házszám alá be lehet e kötni 2 koax kábelt (feltéve, hogy a UPC is koaxon jön).

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3259) club1 válasza Lurco (#3257) üzenetére


club1
veterán

Az Érd Velencei úton lévő 25/5-ös előfizetésem 95% < teljesít. Amikor bekötötték volt rajta net. Egy koax kábelt húznak be az utcáról. Te mondod meg, meddig (hova kerüljön a modem). Ezt találd ki míg oda nem érnek...

(#3260) Lurco válasza ludsimon (#3258) üzenetére


Lurco
csendes tag

a UPC parabolán jön, tehát az utcáról csak 1koaxot kötnek be..
azért kérdem a sebességét, mert itt az ADSL tapasztalataim szerint nagyon sz.r, és a kábel szerintetek jobb lesz? :F

[ Szerkesztve ]

"HDTV mond el nékem, ki a legszebb a TV-ben!"

(#3261) ludsimon válasza Lurco (#3260) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor rendben, nem lesz gond vszeg.

A telepítési helyet meg érdemes jól meggondolni, mert nem lehet egyik napról a másikra ide oda vinni, mivel fix helyre/szobába telepítik.

Max annyit lehet tenni, hogy a koax kábelt ami TV felé megy később veszel egy elosztót és lehet többi szobába is TV-t teremteni.
Még nem próbáltam, de hamarosan ez lesz nálam is.

Hogy jobb lesz e a kábel azt egy közeli szomszédtól kellene megkérdezni vagy magától az üzletkötővel aki kijön a házhoz.
Ha ED3 akkor bízhatsz benne, mert vszeg nem lesz rossz. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3262) htctopaz


htctopaz
tag

Sziasztok!
Új vagyok ezen a fórumon.
T-home előfizetésem van, kábeltv, telefon, kábelnet. Másfél évig jól működött. Kb 2 hónapja egyszercsak elment a net és a telefon. Hívtam a 1412-t küldtek egy szerelőt, hümmögött, méricskélt, lecserélte az összes csatlakozót, a splittert, meg a szűrőt. Minden meggyógyult, jó is volt 2 napig. Telefon az üsz-ra másik szerelő jön, megnézi a szétosztót a sarkon, rámér az erősítőre a másik sarkon, aszongya elég kicsi visszirány. Közben megint meggyógyult 1-2 napra. Újabb telefon, újabb szerelő, újabb matatás, majd azt mondja az optokábel leágazásánál rátesz egy kis erősítést. Szerelő el, (soha többé nem láttam) telefon, net magától megjavul néhány napra. Mikor legközelebb megint elromlott, újra bejelentettem. Közben eszembe jutott, hogy mindig akkor javult meg amikor hosszabb ideig szét volt húzva a kábel. Amig vártam a szerelőre széthúztam 5 percre, s lám megjavult 1 napra. Szerelő másnap sem jön, megint széthúzom 5 percre megint jó. Amikor megjavul, mindig kapok egy SMS-t hogy a hibát elhárították. Jó mi? De már nagyon unom!
Hátha van valami ötletetek mi legyen a továbbiakban, megköszönném.

(#3263) jegenye77


jegenye77
addikt

Egy kis segítség kellene.
T-online kábelnetem van.Már többször előfordult hogy ha kihúzom a gépből az internet kábelét akár 1-2 másodpercre, akkor ha visszadugom nincs internet.Ha a modemet reszetelem akkor sincs.Csinálok egy hibaelhárítást akkor azt írja ki hogy :a hállózat nem rendelkezik érvényes IP konfigurációval.
Hívom a hibabejelentőt és azt mondja hogy a modem nincs feljelentkezve a központhoz.Újraindítja bentről a modemet és akkor utána van net.De ha utána egyből kihúzom a kábelt /sőt most már csinál olyat is hogy ha csak kikapcsolom a gépet/ már ugyan az a szitu.
Modem lehet a baj,vagy hálókártya?Vagy valami más?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3264) htctopaz válasza htctopaz (#3262) üzenetére


htctopaz
tag

Természetesen ma reggel sincs net!

(#3265) iwu válasza htctopaz (#3264) üzenetére


iwu
addikt

hali!
most látom , van ilyen topic...

B+, valamit nagyon eltoltak. bár nekem csak 1 hónapja nincs netem. ill letöltésem, mert felfelé megy az 5 mb, lefelé meg használhatatlan.
Dunakeszi, víztorony környéke...
Valaki van innét, aki tkábeles szintén?

üdw,iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#3266) leviske


leviske
veterán

Hm hm. Kaptunk az IPTV-ről egy kis promó lapot, meg is jelent Üllő az IPTV szolgáltatási területek között a T-Home oldalán. Ez azt jelenti, amire gondolok? Tehát már itt is van ED3.0? :Y

(#3267) nova2010 válasza htctopaz (#3262) üzenetére


nova2010
csendes tag

Hy!

Valószínűleg elektrosztatikussan feltöltődik az elosztó, Tv tunerje vagy valami miatt.
A hálózat démász "0"-ra van leföldelve ->a házhálózat között 50Hzes szintkülönbség lehet.
Amikor lehúzod a kábelt ez a feltöltődöttség megszűnik....
Úgynevezett Galvanikus leválasztóval(ISOLATOR)kék színű csavaros henger) megoldható ez a problema.
Csak közbeiktatod az osztó elé.
Ilyen az LCD tv-knél a háttérben hallható búgó hang vagy a háttérben halvány csík is.
Remélem segítettem.
--------------------

(#3268) nova2010 válasza jegenye77 (#3263) üzenetére


nova2010
csendes tag

Egy kis segítség kellene.
T-online kábelnetem van.Már többször előfordult hogy ha kihúzom a gépből az internet kábelét akár 1-2 másodpercre, akkor ha visszadugom nincs internet.Ha a modemet reszetelem akkor sincs.Csinálok egy hibaelhárítást akkor azt írja ki hogy :a hállózat nem rendelkezik érvényes IP konfigurációval.
Hívom a hibabejelentőt és azt mondja hogy a modem nincs feljelentkezve a központhoz.Újraindítja bentről a modemet és akkor utána van net.De ha utána egyből kihúzom a kábelt /sőt most már csinál olyat is hogy ha csak kikapcsolom a gépet/ már ugyan az a szitu.
Modem lehet a baj,vagy hálókártya?Vagy valami más?

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Egészen biztos sztem, hogy gépproblem lesz.
Jótanács ha nincs feljelentkezve a modem akkor nemtudják távolról újraindítani.
modemen ledek hogy világítanak ?
Pc szinkron led gondolom olyankor nem világít(hálókártya hiba)
Ha az összes(legtöbb ) led világít nincs sem modem sem háló problem nagy valószínűséggel.

(#3269) jegenye77 válasza nova2010 (#3268) üzenetére


jegenye77
addikt

Pc link nem villog olyankor tehát nem látja a gépet.A többi ugyan úgy ahogyan kell neki normális esetben.Ha csak 1 másodpercre kihúzom a csatlakozót már nincs net.
Viszont ma találtam ismerőst a t-nél aki megnézte bentről és a kollégákkal megvitatták és arra jutottak h a modem kifagy.Ezért kérjek cserét.
Hálókártyával mi lehet.Ilyen lapom van.Drivert már frissítettem.
Érne valamit ha tennék bele egy hálókártyát és azzal kipróbálnám?Egyáltalán lehet pluszba rakni bele?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3270) jegenye77


jegenye77
addikt

Na megoldódott a problémám.
Kijöttek és kicserélték a modemet és minden rendbe vele.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3271) club1 válasza leviske (#3266) üzenetére


club1
veterán

Az IPTV szerintem adsl-en is működik. Én is kaptam ilyen szórólapot, pedig a környéken - kábeles szolgáltató - csak a Fibernet van.

(#3272) roPHka


roPHka
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg van a VII. kerület, Wesselényi közeléből?
Ha igen milyen a kábelnet szolgáltatás? Vagy egyáltalán itt nincs is T-home szolgáltatás, csak upc? :F
Egyelőre nincs az albiban netem, úgyhogy csak mobilnetről tudom nyomni, de szeretnék előfizetni legalább egy 5 megás csomagra, vagy akár nagyobbra, viszont nem tudom melyik érné meg jobban, mivel sokan vannak akik a 15 megás kábelnetre panaszkodnak, hogy nem hozza azt amit kellene, ezért pedig nem szeretnék plusz pénzt kiadni, ráadásul 1 éves hűségnyilatkozattal. :F

(#3273) Rick4 válasza roPHka (#3272) üzenetére


Rick4
félisten

Viccen kívül mondom: addig örülj, míg itt alá nem írsz valamit....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3274) uploader


uploader
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy az utóbbi 1-2 hétben elkezdett ugrálni a pingem. 25/5-ös csomagom van, és már a kezdetek óta 26/5 jön, a ping pedig 5 ms szokott lenni konstans. Eddig nem is volt semmi gondom a szolgáltatóval, de most 10-100 közötti pingeket produkál a vonal, sőt, néha még meg is szakad a net 10-20 másodpercre (bár ez ritka). Ez a jelenség elég zavaró tud lenni online FPS-ek közben, tulajdonképpen játszhatatlanná teszi.
Van egy TP-link routerem, de ha direktbe kötöm a gépet a modemre, akkor is ugyanez van. Több géppel is próbáltam, úgyhogy vagy a modem, vagy a szolgáltató a ludas. Csak nálam vannak ilyen problémák mostanában? Bp. XV. kerület

Üdv

(#3275) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Nagy problémáim vannak T-kábellel, lassan fél éve, hogy be van kötve, 5Mbites alapcsomag, eleinte voltak sebesség gondjaim, de utána minden működött rendesen egész nyáron.
Utóbbi egy hónapban a tünet a következő, Délután 16:00-után elkezd néha néha szakadozni a kapcsolat, 17-18h között már hosszabb időkre megáll a net, majd 18h-tól egészen reggelig egyáltalán nincs kapcsolat, egy darabig világít a négy led a modemen, majd elkezd próbálkozni az újracsatlakozással, és így megy reggelig, utána megint kezdődik minden előröl, egész nap van net, majd este elmegy teljesen.
Az MT ügyfél azonosítómat már fejből tudom, lassan egy hónapja 3 naponta újra kell hínom őket, mert mindíg azt az sms-t kapom, hogy a hibát elhárították, persze kényesen ügyelve, hogy a 72-órából ki ne lépjenek....

Mit tudok tenni?

Már volt kint szaki, természetesen délután amikor minden rendben volt a sebességgel és a kapcsolattal is, de neki is mondtam, hogy csak este van probléma. Persze este megint nem volt net.

Most már ott tartottam, hogy üvöltöttem az ügyfélszolgálattal, hogy mint egy papagáj elmondom mindig ugyan azt , ők továbbítják és nem történik semmi, persze ők is látják, hogy vagy nem csatlakozik fel a modem, vagy elvesznek a ping csomagok.

Ilyen esetben hűség időn belül felbonthatom a szerződést?? mit tudok tenni??

(#3276) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Jelenleg ilyen a modem setupja:

(#3277) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

(#3278) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Annyit még hozzátennék, hogy a szembe szomszédom egy hónapja kötötte be ugyan ezt a szolgáltatást, és neki is dettó ez a problémája, persze ott sincs megoldás.

(#3279) msgt.fubar válasza Sz.Miki (#3278) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Én most akartam kábelnetet megrendelni, de ezt látva elgondolkodtam érdemes-e... melyik kerületben volt ez?

gottagofast

(#3280) Rick4 válasza Sz.Miki (#3275) üzenetére


Rick4
félisten

Elolvasod az ászf-et, és ha a szolgáltató súlyosan, többször ismétlődően megszegi azt (ami a köztetek létrejött szerződés alapja) akkor erre hivatkozva rendkívüli felmondással felmondod.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3281) Sz.Miki válasza msgt.fubar (#3279) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Szia XVI. kerület Sashalom. Ma dèlutàn megyek szerzõdést bontani, màr a hibabejelentõ vonalon is tanàcstalan volt a helpdeszkes ember, ő is alàtàmasztotta, hogy felmondhatom a szerzõdèst. Megint csak annyit tudott volna tenni, hogy 100. alkalommal is rögzíti az esetet, ès persze 72 óra eltelte elõtt megkapom az smst, hogy a hibàt elhàrítottàj majd minden kezdõdik elõröl.

(#3282) Lt.zole


Lt.zole
tag

Sziasztok!
Kábelnet Extra előfizunk van és olyan problémám van, hogy szeretnék IP-t váltani,de sehogyan se sikerül. Tudtok ebben segíteni?
Előre is köszönöm.

(#3283) Narxis válasza Lt.zole (#3282) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hali!

Reseteld a modemet, hátulján van egy kis bemélyedésben egy gomb, tollal, ceruzával tudod benyomni.

Thanos was right.

(#3284) macready válasza msgt.fubar (#3279) üzenetére


macready
csendes tag

Mindenkinek, aki kábelneten gondolkodik, Bp. XV. ker, Kábelnet Extra, 25/5-ös csomag.
Mellé még kb 20-30 szakadás naponta.
.

(#3285) grabber


grabber
addikt

De rossz itt olvasgatni,pláne,hogy ilyeneket telepítgetek a nyolcban :U

(#3286) veze


veze
őstag

Szegeden van már 25/5 ös kábelnet extra szolgáltatás?
valaki használ már itt ilyet?
Mert a telefonoso ügyfélszolgálaton teljes a káosz, egyik ügyintézöjuük szerint lehetséges, másik szerint nem.
Aktivalták is a 25/5-ös csomagom, akkor felmet a sebességem 20/2,6 ra de a hároméves thomson modememet nem jöttek kicserélni több mint egy hétig.
megint telefonaltam az ügyfélszolgálatra, megint mással beszéltem, az meg azt mondta ezenm a területen nem lehet elöfizetni és nem a modememt cserlik ki hanem visszaállit 15/1-es csomagra...
Most akkor mi van.. lehet vagy nem?

(#3287) veze válasza veze (#3286) üzenetére


veze
őstag

no..
elzarandokoltam a Tpontba Szegeden, és igen van elérhetö a 25/5 -ös csomag,de a kedves telefonos ügyintézö úr(!) még csak azt sem mondhatom hogy egy szöke nö.. a korábban aktivalt de modem csere hiányában nem teljes sebességgel müködökapcsolatom visszaállitotta 15/1-re mondván itt nem elérhetö a szolgaltatás.. ahelyett hogy a modemcserét sürgette volna.. :U
most ismét 15/1-re vagyok állitva a nyilvántartás szerint, bár a sebesség még több de nyilvan ki van adva már a müszakiaknak a deaktivalas is hisz intézte azt is szorgalmasan..
A T-pontban meg azt mondta a hölgy hogy mivel ma állitották vissza nem tudja törölni mert folyamatban lévö ügy, várjak pár napot, meg felirta a telszámom hogy majd hiv 2 nap mulva kb és addig elintézi és soronkivül bemehetek aláirni vagy kiküldi..
csak azt nem értem miért ültetnek a telefon végére olyat akinek fogalma sincs arról. hogy a szolgaltatasuk hol mire terjed ki és kérésem ellenére önhatalmulan visszaállitja a csomagomat mondván hogy itt olyan nem lehet.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3288) Thom!


Thom!
veterán

T-Home net (kábelnet)
Szeged

5.0Mbit/s/0,5Mbit/s>>>>
WTF??

eddig soha nem volt sebesség probléma, épp lassan akarok 15/1-re váltani, most meg a fórumot is alig hozza be

[ Szerkesztve ]

(#3289) Padam


Padam
aktív tag

Én Érden lakom és itt is tragikus a helyzet az utóbbi napokban.
most is kb. 150k-val tudok tolteni a 15-os csomaggal es akkro meg nem beszeltem a szakadozasokrol..
Tegnap felhivtam oket hogy megis mi a fene van azt mondtak, hogy technikai problema van es javitjak a dolgokat..
Az teny hogy azota nem szakadt meg, de ez a sebesseg ingadozas is nagyon elszomorito..

(#3290) grabber válasza Padam (#3289) üzenetére


grabber
addikt

Sorry,de most nagy munkák vannak Érden.Most is oda készülök.
Zajtalanítás és erősítőcserék vannak.Nem tudom még meddig.

[ Szerkesztve ]

(#3291) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nekem már 3 napja nincs netem Érden, mi a fene van arrafelé?

https://www.coreinfinity.tech

(#3292) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok,
kb. 3-4 napja cseréltek nálunk kábelmodemet, mivel 25megás netre váltottunk. Thomson modemet raktak be, én ezután vásároltam egy TP-Link routert, minden beállítás ok, de eggyszerüen nem akar 0,5 1megánál többel tölteni. Lehetséges az hogy nem kompatibilis egymással a router meg a modem?

(#3293) club1 válasza Huroq (#3292) üzenetére


club1
veterán

A routereddel milyen a kapcsolatod (vezetékes v. vezeték nélküli)?
A speedtest.net mit mond a kapcsolatod sebességére? (Ugye 1 MB/s letöltés megfelel 8 Mbps-os netnek.)

(#3294) Huroq válasza club1 (#3293) üzenetére


Huroq
senior tag

Vezeték nélküli, és a speedtest.net router nélkül azt irja hogy 26megabit es netem van :)
Tehát, a 0,5 megabit... az elég rossz :)

(#3295) Huroq válasza club1 (#3293) üzenetére


Huroq
senior tag

Én is ezen a dolgon vagyok hogy nincs kompatibilitási gond, de hát már szinte az összes hibát kizártuk :)
Router nélkül minden rendben, ha kábelen csatlakoztatom, akkor átlagosan a max sebességgel tölt :) De most wifi-n van csatlakoztatva és azzal van a gond.
A routert unokatesómnál is kipróbáltam, ott ADSL van, semmi gond nm volt a routerrel, maxal tudtam tölteni. De nálam egyszerüen bármilyen beállítást is probálok, forumokon a javaslatokat megfogadom, de egyszerűen, alig akarja a weboldalakat wifin keresztül betölteni :) max 0,5 megabit :)
Tehát:
A router: TP-Link TL-WR741ND 150Mbps Wireless Lite N
Az adapter: TP-Link TL-WN721N USB 150MbpsNa most az elején ugye mindent az utasítások szerint tettem mármint beállításoknál.
Rendben volt minden, csatlakozott az adapter full jel volt. Ráléptem a netre és észrevettem eszméletlen lassan töltött be az internet. Megmértem a sebességet és tapasztaltam a 0,5 megás netet. Utána olvastam fórumokon, hogy klónozzam a mac címet, adjak állandó ip-t stb stb. (aki tud további beállításokat mondhatja ) tehát amit írtak megtettem. :) Nem javult. Levittem unokatesómhoz, kiprobáltuk semmilyen extra beállítást nem változtattunk, csak a felhasználónevet meg jelszót állítottunk be mivel ADSL net van neki. Full sebességgel töltött semmilyen probléma nem akadt. Tehát gondoltam nem a routernek van gondja hanem a kábelmodememnek. Erre kihívtam a T-Home osokat. Találtak kis jelerősség gondot de ennyi azt mondták minden OK. Tehát ki van zárva hogy a modem lenne rossz, de az is ki van zárva, hogy a router. Akkor mi? Egyszerűen fogalmam sincsen mi lehet a probléma.Ha valaki esetleg tudná szívesen fogadom a választ :)

(#3296) grabber válasza sh4d0w (#3291) üzenetére


grabber
addikt

Túl nagy zaj kerül ki a hálózatra a lakásodból és be raktak egy szűrőt ami ezt megakadályozza.De emiatt nincs neted és amíg a zaj forrását meg nem szüntetik majd a szerelők,addig nem is lesz neted sajna.Olyan szintű zajok keletkeznek ilyenkor,hogy 3 utcával errébb is ki lehet mutatni és másokat is zavar+találkoztam már jelszinttel erősségével megegyező zajjal is ami elég durva már.

(#3297) veze válasza Huroq (#3295) üzenetére


veze
őstag

linksys routert kell használni :D :D

azt írod adsl-re áttettétek és ott gond nélkül ment, mindenféle beállítás módosítások nélkül. viszont adsl-hez PPPoE kapcsolattipust kell beállítani.. mig kábelnethez automatikus DHCP..
a gép hálokártyáján meg kell adni az átjáró címét, DNS1 DNS2 értéket

(#3298) sh4d0w válasza grabber (#3296) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Köszi. Tegnap már felvetettem a ticketet, mert eddig ezen a héten csak hétfőn reggel tudtam internetezni, azóta nem. (De egyébként honnan tudod, hol lakom?)

https://www.coreinfinity.tech

(#3299) Narxis


Narxis
nagyúr

Na skacok, bent voltam T-pontban és 8 megáról 25megára váltottam a kábelnetet, azt mondták 2 héten belül meglesz és adnak új modemet is, remélem most már tényleg megemelik, nem úgy mint régebben amikor a 15 megásat kértem...

Ja és remélem meglesz az a sebesség, nem pedig a negyedét fogom kapni...

Thanos was right.

(#3300) radi8tor válasza Narxis (#3299) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bármi amit a garantált minimum felett kapsz az csak ajándék....

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.