Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Brutális eb válasza Narxis (#3100) üzenetére


Brutális eb
addikt

Sajnos annyira nem mert 30 évig kertes házban laktam most pedig csajommal panelba költözök arra van pénz(Az sem csak az én érdemem ...ilyen a világ, szülők segítenek rendesen.KIváncsi vagyok hogyan fogom bírni.Szerencsére nem a klasszikus panel szépen felújított 4 emeletes társasház szerü.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3102) KicsiUbul válasza Brutális eb (#3101) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Kíváncsi leszek, mikor bővül az aláírásod a digivel :DDD

Értem én...

(#3103) Brutális eb válasza KicsiUbul (#3102) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nyugodj meg valszeg soha ugyanis voltam már ügyfelük 2 évig és mégcsak egy szakadásom sem volt.
Unokaöcsém lesz a szomszédom nála kb szintén 2 éve semmi probléma.
Ellenben a szánalmas tréhommal már másodszor kötök szerződést reménykedve,hogy az évek folyamán javúlt valamit de csak egyre lejebb süllyed a szinvonal :DDD.

Talán 5 év múlva ismét megpróbálkozom..........
És ha még csak a net lenne gond.4 hónapot szoptam a kaksi ipari hulladék sagem beltérivel sat-tv előfizetésemnél.Többet fagyott mint az öregemék nézhették volna.És megpróbáltátok(ta)a cég(ed) magyarázni,hogy semmi baja jó az.Aztán ugye ismerjük mi lett a vége a több tonna panasz után.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3104) KicsiUbul válasza Brutális eb (#3103) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Nálam DSL van, meg IPTV, semmi bajom velük. :)
Most épp ezt hozza, hogy TVzek is:

Értem én...

(#3105) Brutális eb válasza Brutális eb (#3103) üzenetére


Brutális eb
addikt

Lejárt a szerk.

Úgyhogy szerintem aki szeretne offline szerencsejátékot játszani kössön t.home előfizetéseket.Nyeremény:A szerződéskötéskor beigért minőség szolgáltatása.
Vesztés esetén füll károsodás, nyakizomgörcs a telefontól esetleg berekedés az értelmetlen beszélgetések miatt ínyhüvelygyulladás a legépelt emilek után
:)

Örülök ha nálad és másnál jó nekem nem jött be ez van.

Nálam most ilyen 25/5:

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3106) KicsiUbul válasza Brutális eb (#3105) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Mondjuk kábelnetet nem köttetnék az is igaz :U

Értem én...

(#3107) Rick4 válasza jegenye77 (#3083) üzenetére


Rick4
félisten

Ott van a linken, azért linkeltem be őket...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3108) JarrekStar


JarrekStar
tag

Sziasztok!

Tegnap kötötték be:

remélem ez mindig hasonló lesz :DD

(#3109) priti válasza JarrekStar (#3108) üzenetére


priti
addikt

És ez egy kábelnet? Mit akartok a matematikai kutatóintézet vonalán vagyok éppen, az ilyen, igaz a feltöltés egy kicsit barátibb.

Hardverlesen

(#3110) JarrekStar válasza priti (#3109) üzenetére


JarrekStar
tag

Igen ez kábelnet :)
Hmm..igen az a feltöltés tényleg barátibb :D de én ezzel is megelégszem, ha stabilan tartani fogja a sebességet

(#3111) priti válasza JarrekStar (#3110) üzenetére


priti
addikt

:Y
Megelégszel? Hülye ez qrvajó, kábelnettől meg aztán pláne jó. Én még nem is láttam ilyet sehol.

Hardverlesen

(#3112) JarrekStar válasza priti (#3111) üzenetére


JarrekStar
tag

Úgyértem az feltöltéssel:D amúgy egy 80/5-ös csomagtól nem várok el többet, ez így pont optimáls :DD remélem idővel nem fog lecsökkenni a sebesség. :U :DDD

(#3113) Brutális eb válasza JarrekStar (#3112) üzenetére


Brutális eb
addikt

Még pár torrent razzia és elég lesz a 15 megás net is. ;] Ne vedd komolyan csak irónia.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3114) JarrekStar válasza Brutális eb (#3113) üzenetére


JarrekStar
tag

Ettől én is tartok :DDD pont akkor kötötték be, miútán volt a razzia :U

(#3115) Rick4 válasza Brutális eb (#3113) üzenetére


Rick4
félisten

Pedig Január elején pont az volt a gond, hogy pár ilyen szervernél szabad szedés volt, és mindenki nyomult is rendesen... Jött is 1.5Mbittel a net ahogy kell.... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3116) Rick4


Rick4
félisten

Hugomék 5 megás t-s netje is egy fos:


cod4 játszhatatlan, böngészni megintcsak lehetetlen...Szeged kellős közepe... :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3117) Syl válasza Rick4 (#3116) üzenetére


Syl
nagyúr

Beázott a kábel :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3118) LucifeI2 válasza luciferk (#3087) üzenetére


LucifeI2
őstag

8 mbit volt most 15 mbit. Persze pont ilyenkor van torrent razzia. ;]

(#3119) Syl válasza LucifeI2 (#3118) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem határozottan jót tett ez a razzia :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3120) Syl válasza Syl (#3119) üzenetére


Syl
nagyúr

Kellett nekem dicsérni ezt a trágyadombot!?!?! :F
A tréonlány 20 óra után valamikor úgy döntött, hogy kirúgja a DNS szerver oldalát. Még szerencse, hogy a telefonhoz van mobilnet. Csak rádugom a gépre, internet tethering on és lőn világosság.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3121) Benji21th


Benji21th
tag

Üdv
Én és az egyik szomszédom is eme remek szolgáltató előfizetői vagyunk, mindketten a 15mbites kábelnetre fizettünk elő, tv-vel és telefonnal. Két hete eléggé érdekesen működik a dolog mindkettőnknél. Az egy dolog h elég sűrűn félórára-órára elmegy a net...Amikor épp van, akkor az oldalak vagy betöltődnek, vagy nem...egy mp3 szám letöltése kb 3/4óra ( 3-4mb) youtube-on egy videót se tudok megnézni...gondoltam levan terhelve vagy vmi ilyesmi...úgyhogy nyomtam egy speedtestet, nos ott minden rendben, havernak is. Aztán kirpóbáltam egy torrentet, az is rendben van, maximális sebességel jött le, csak a feltöltés volt a szokásosnál gyatrább. Többen javasolták, próbáljam ki másik böngészővel a dolgokat...mindegyikkel ugyanaz...akkor vírus, eddig két formatáláson vagyok túl...ugyanaz. Nézzem meg másik géppel, 3 gép van otthon, ugyanaz a probléma. Router? Jó megnézzük router nélkül. Ugyanaz. Szomszédban detto. A telefont természetesen nem veszik fel. Az ötletekből kifogytam...Szóval ha van vkinek valami ötlete, kérem ossza meg velem.
Köszi
Benji

(#3122) Rick4 válasza Benji21th (#3121) üzenetére


Rick4
félisten

Keress másik szolgáltatót. Ez az egyetlen relatíve gyors, fájdalommentes, és legcélravezetőbb megoldás.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3123) Benji21th válasza Rick4 (#3122) üzenetére


Benji21th
tag

A varázsszó: hűségnyilatkozat...Egyébként meg van itt invitel és t-home...Inviteltől jöttünk, jóval drágább, az emberrel ugyanúgy bánnak mint t-nél...sehogy. De valaminek lennie kell mert ez volt jó is...De ha valami mondjuk a kábelekkel történt, akkor a torrent miért megy jól? Legalább lenne az is ilyen okádék, akkor könnyebben viselném el :))

(#3124) Rick4 válasza Benji21th (#3123) üzenetére


Rick4
félisten

Egyrészt a hűségnyilatkozat egy szerződés elválaszthatatlan része, de amint a szolgáltató megszegi a szerződést, akkor élhetsz a rendkívüli felmondás lehetőségével. Akkor meg olvass vissza, volt aki az nhh-hoz írt egy szép levelet, és úgy látszik, megoldódik a problémája.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3125) Benji21th válasza Rick4 (#3124) üzenetére


Benji21th
tag

Ez oké, de én azt szeretném h tutira tudjam h nem nálam van a gebasz...nem akarok írni senkinek, azzal hogy lassú a böngészés, de a torrent megy remekül...

(#3126) Rick4 válasza Benji21th (#3125) üzenetére


Rick4
félisten

Te érzed, hogy mennyire zavar az 1-2 Mbit-es netezési sebesség.... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3127) club1


club1
veterán

Olyanok jelentkezését várom, akik ezt a szolgáltatást használják, és a szolgáltató időnként IP címet vált náluk. Az a gondom, hogy a szolgáltatói IP cím váltást követően a router felől elérhetetlenné válik a net, újra kell mindig indítani a kábelmodemet, hogy lássa a router megint. Kábelmodemet már cseréltek a T-sek (másik típusra) de ez nem segített. Nektek mi a tapasztalatotok?

(#3128) Rick4 válasza club1 (#3127) üzenetére


Rick4
félisten

Valami gond van a routerrel, lehet beállítási dolog lesz. Inkább a router topicjában kérdezz rá.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3129) Vicoo


Vicoo
senior tag

Kis helyzetjelentés: jelenleg nem megy semmilyen külföldi oldal. Ide be tudtam jelentkezni, de msnre nem, meg semmilyen külföldi oldal nem jön be. :W

(#3130) luciferk válasza Vicoo (#3129) üzenetére


luciferk
senior tag

Nálam is ez a helyzet, nem tudom mi a fax van már megint :F

(#3131) KubanitoS válasza luciferk (#3130) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most baszakszok itt már vagy egy fél órája a router csereberével, modemrestarttal, mivel örökké sárga felkiáltójelet kapok, ráadásul a magyar oldalak mennek, viszont Steamre nem akar beengedni. Azt hittem behalt a modem, legalább mostmár tudom, hogy a tréonlányosok csinálnak valamit.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3132) KubanitoS válasza Rick4 (#3116) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is szegedi vagyok, szintén öt megás netem van és bizony mostanság elég sűrűn tapasztalom én is ugyanezt a problémát. A sebesség lecsökken a béka segge alá, speedtest is kiakad meg hasonlók. Aztán megjavul. Valószínűleg nem bírja a rendszerük a terhelést, mivel Gyulán a 15 megás tréonlány net atomstabil

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3133) Syl válasza luciferk (#3130) üzenetére


Syl
nagyúr

Egyre sűrűbbek az ilyen jellegű hibák, és sehol semmi infó róla. A híroldalak is csak az iphone fikázással vannak elfoglalva...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3134) jegenye77


jegenye77
addikt

Még mindig azzal szívok hogy multis játéknál /MW2/ később látom az ellent.Mindent kipróbáltam már de nincs javulás.5 megás netem van ennél a nagyszerű T-online-nál.Speedtesten jó a pingem de játék közbe 99%-ba rossz.
Mivel hogy más szolgáltatónak nincs kiépítve hálózata itt az utcában ezért arra gondoltam hogy egy gyorsabb sebességű net előfizetés segítene rajtam???
Vagy attól ne várjak javulást?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3135) KubanitoS válasza jegenye77 (#3134) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem hinném, hogy megoldaná a problémád, mint ahogy feljebb írták az MW2 van rosszul megírva.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3136) jegenye77 válasza KubanitoS (#3135) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor a másik szolgáltató se segítene ezek szerint.
Csak olyan bosszantó hogy elindul a játék és megnézem 12 játékosból sokszor csak nekem szar a pingem.De ha 2-3 nak akkor is benne vagyok az biztos.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3137) KubanitoS válasza jegenye77 (#3136) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mégis mennyi a pinged játék közben?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3138) jegenye77 válasza KubanitoS (#3137) üzenetére


jegenye77
addikt

Hogy tudom megnézni játék közben?
MW2-ben ilyen csíkok vannak.

Ha megvan mind a 4 csík sötétzölden akkor jó.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3139) Narxis válasza jegenye77 (#3136) üzenetére


Narxis
nagyúr

Lehet már kérdeztem, de milyen tűzfalat, vírusirtót, routert használsz?

Thanos was right.

(#3140) jegenye77 válasza Narxis (#3139) üzenetére


jegenye77
addikt

Routert kikötöttem,tűzfal ami a win7-en van,és Avast vírusirtó.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3141) priti


priti
addikt

Nagyon tele van a répám a kábelnettel. Az utóbbi időben állandóan lekorlátoznak itthon, de csak úgy divatba jött, évekig semmi, most meg minden másnap... Most is itt copok, amikor már rég nézhetném az esti filmemet, mert 450k-500k le, 50k-60k fel. Nemhogy a csomaghoz, a csomagon belül elvileg garantálthoz messze-távol köze sincs. Ilyen brutálisan megvámolnak és lassan többet ilyen, mint jó. Most akkora forgalom napi 4GB, hogy ezért korlátoznak? Ez már "úrIsten" kategória?
Úgy imádom, hogy itthon az a pár szotyi az átlagnetező szerintük, aki kikeresi a piskótareceptet, meg elolvassa az unokák e-mail-jét és egy hónapban van fél GB forgalma és szerintük ez a rendeltetésszerű használat, amikor egyetlen HD film 12GB minimum. Nehogymár sok legyen a napi 4GB-os forgalmam... menjenek a büdös francba.

Hardverlesen

(#3142) Narxis válasza jegenye77 (#3140) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hmm...ezek nem lehetnek hibásak szvsz. Modemcsere volt? Milyen modemed van? Kábelek állapota milyen? Újak vagy régiek?

Thanos was right.

(#3143) jegenye77 válasza Narxis (#3142) üzenetére


jegenye77
addikt

Modem már vagy 5 éves.Kértem hogy cseréljék le de nem cserélik mert az adat ami rajta átmegy kis mértékben hibás.A héten volt kint a szerelő de mondta h ezért nem cserélik le./fizessek elő gyorsabb netre mondta ő/A kábel se túl régi persze lehet megérne egy cserét hátha javulna a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3144) KubanitoS válasza jegenye77 (#3143) üzenetére


KubanitoS
veterán

Figy, ha a net megy rendesen és mellette az összes játék is, akkor nem a modemmel, routerrel van a baj, a játéknak simán rossz a netes kódja. Ezen nem hinném, hogy segítene a gyorsabb net. Szerintem azért a 4/5 kis zöld csíknak is elégnek kell lennie. Ugye nem megy a háttérben torrent vagy valami? De lehet, csak a szkill kevés a játékhoz. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3145) raul560


raul560
tag

Most egész jó!

[ Szerkesztve ]

(#3146) KubanitoS válasza raul560 (#3145) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mert a normál emberek már alszanak. A kockák meg kockák. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3147) jegenye77 válasza KubanitoS (#3146) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem megy torrent se semmi a háttérbe.Csak is ezzel játszom és nem tudom milyen a többi játék multiba.Lehet felrakom a COD4-et hogy azzal mi a helyzet.
Mennyire megy a játék és mennyire vágom?

Mikor jó minden így megy.
De igaz itt is csak 3 csík van. :Y és még is tökéletes volt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3148) napocska2 válasza KubanitoS (#3132) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia! Én Gyulán lakom, meg kell nyugtassalak, itt sem atomstabil a 15 megás kábelnet. :O
Tegnap este is alig-alig döcögtünk 5 megabittel és ez a rendszeres állapot. Még esetleg reggel-délelőtt jön a 15/1, de délutántól csak elvétve...

(#3149) priti válasza jegenye77 (#3147) üzenetére


priti
addikt

Teljesen random, hogy a host hol van hozzád képest az MW2-ben. Dedikált szerver hiányában gyakorlatilag a rendszer sajátosságaiból adódóan megeshet, hogy a világ másik végéhez csatlakozol. Ha megfeszülsz se lesz jó. Az éppen a keresés pillanatában online-ok közül választ host-ot a rendszer. Ha éppen te magad vagy a host, akkor tökmindegy hány csík van nálad, neked jó lesz, a többieknek viszont laggol, így azt hiszed milyen pro vagy, közben meg az ellen valszeg semmit nem lát, csak azt hogy amikor te meglátod akkor neki megakad a kép és a következő pillanatban meg a földön fekszik.

Ez a Steam rendszer arra van kihegyezve, hogy amikor újdonság a játék és rengetegen multiznak vele akkor jó, hiszen ping szerint is rendez, így nagy valószínűséggel magyar host-okhoz fogsz csatlakozni, mert mindig lesz valaki online veled együtt a vonatkozó pillanatban, ha viszont öregszik a játék és csökken az egyszerre online player-ek száma a vonatkozó régióban, akkor a multi is egyre szarabb lesz, mert sok-sok hálózati eszközön keresztül csatlakozol valakihez egy másik régióból, így tehát ha megjelenik az új COD7 akkor rögtön kénytelen vagy megvenni (és ez a lényeg), mert a kemény mag is elkezd azzal játszani te meg kb. akkor tudsz majd élvezhető szinten játszani a hatodik résszel ha éppen te magad vagy a host, viszont ilyenkor a többieknek biztos, hogy szar, szóval ez sem mondható élvezhetőnek, kb. olyan, mint ha csalnál.

Hardverlesen

(#3150) KubanitoS válasza napocska2 (#3148) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor meg nemtom... Erre semmi okosat nem tudok írni, nálam nincs vele gond szinte soha.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.