Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Syl válasza xboxos-béka (#2998) üzenetére


Syl
nagyúr

Invitel ADSL, T-home kábeltévé, NetsurfClub 3G, itt-ott Tvnetwork mikrohullámon.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3002) Rick4 válasza xboxos-béka (#2998) üzenetére


Rick4
félisten

Netsurf jó lesz neked... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3003) luciferk válasza Brutális eb (#3000) üzenetére


luciferk
senior tag

"1 nap eltelt a szerelés óta és még mindig jó a sebesség.Csoda...."

Végül még megérjük azt, hogy T-s fan leszel. ;]

(#3004) xboxos-béka válasza Rick4 (#3002) üzenetére


xboxos-béka
csendes tag

a netsurf 3g tenyleg jo, vagy csak ironizalsz?:)

(#3005) Brutális eb válasza luciferk (#3003) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ha végigolvasod a hsz.-t akkor láthatod,hogy sajnos ez nem fog bekövetkezni. ;]
Természetesen nem az én hibámból.
A lehető legjobb lenne ha minden renden működne. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3006) Rick4 válasza xboxos-béka (#3004) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyen most (és általában mindig, mondjuk 4-6 körül lemegy 6Mbit körnéykére) a 8/2-es netsurf 5990-ért:

Egyébként végi jól működik:

És ilyen volt a 15/1-es T-kábeles netem 6850-ért:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3007) jegenye77


jegenye77
addikt

Ma kipróbáltam modem nélkül és ugyan olyan szar a pingem játék közbe. :W
Mit lehet még tenni hogy javítsak rajta?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3008) forrest85 válasza jegenye77 (#3007) üzenetére


forrest85
senior tag

Keress másik szolgáltatót. Nem sok ember van itt aki szereti ezt a szolgáltatót. Talán még a cFosSpeed segítene? :F

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#3009) jegenye77 válasza forrest85 (#3008) üzenetére


jegenye77
addikt

TV-netvork-öt várom hogy kiépítse itt a hálózatot de nem hiszem hogy idén lesz belőle valami.T-omlinével már tele van a fa...m.Megpróbálom ezt a cFosSpeed-et hátha segít.Csak az a furcsa hogy eddig nrm volt semmi bajom.Idén kezdődtek a problémák.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3010) Syl válasza jegenye77 (#3009) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem csoda, hisz decemberben kezdték el dömpingszerűen árusítani a családi csomagot, amit nem tudnak teljesíteni és ezzel nagyon is tisztában vannak. A szerelő egyszer telefonon beismerte, hogy az utcánkban egy 35 Mbites kártyára több tucat családi előfizetés van rákötve!!! :Y :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3011) Sz.Miki válasza TiMoN (#2996) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Szia, igen win 7 gadget. nagyon szeretem, jól működik.

(#3012) Rick4 válasza TiMoN (#2996) üzenetére


Rick4
félisten

[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3013) Rick4 válasza Rick4 (#3006) üzenetére


Rick4
félisten

Netszörpnél túlterhetlség van, 5 herlyett 7 ms a ping-...

A letöltés se 8Mbit.. Most mit tegyek? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3014) Syl válasza Rick4 (#3013) üzenetére


Syl
nagyúr

Cseréljünk! :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3015) luciferk válasza Brutális eb (#3005) üzenetére


luciferk
senior tag

Ja most már látom a szemüveg megtörölve :D vagyis a sebesség jó, de a ping viszont az egekbe van legalábbis az európai szervereken, vajon mi az oka az ilyen magas pingnek az európai szervereken, ez is egy magneta féle trehányságnak tudható be vagy mi :F

(#3016) Brutális eb válasza luciferk (#3015) üzenetére


Brutális eb
addikt

Fogalmam sincs. :F

De mostmár egyre több helyen hallom olvasom(mint írtam már nekem is bevalotta az arc),hogy sokszor bevallják a t dolgozók is,hogy fejleszteni kellene mert több előfizető van mint amit elbír az adott terület hálója.És türelmet kérnek megoldják bla,bla,bla....... :W
Az a gondom,hogy igéretekből már annyit hallotam nem csak a t-től,hogy amikor elkezd valaki mesélni vagy otthagyom vagy rá b.szom a telefont.
Asszem most nyitok egy üveg hideg Pilsner Urquell-t mielött idegbajtt kapok. :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3017) Brutális eb válasza Brutális eb (#3016) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ja igen és mi lesz itt ha hamarosan megérkezik az ip-tv kábelra aminek van sávszél igénye rendesen még sd adások esetén is nem beszélve a HD-ről...... :( :F

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3018) Narxis válasza Rick4 (#3013) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mielőtt beköttettük a kábelnetet én is nézegettem ezt de félek az ilyen vezeték nélküli internettől, haveromnak TVNetwork mikronet volt Újszegeden de soha se tudta használni...

Tudom, hogy ez elvileg más, 3G vagy mi...de tartok tőle. Ebben a felhős rossz időben is pöpecül működik? Nem szakadozik? Én sokat játszok netes játékokkal és a ping is fontos nekem.

Szerk.: Most nézem..ez akkor most vezetékes? Vagy mi ez? :D

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#3019) Rick4 válasza Narxis (#3018) üzenetére


Rick4
félisten

Ennyire rossz most:

Pár napja iszonyat nagy vihar volt, akkor is ilyen volt...
A tvnetwork meg kábelesen is szar, tehát ne abból indulj ki... :DDD

Nem, fent van a tetőn egy antenna, a padláson egy TP-link AP, és lejön a routerbe egy kábel. Ennyi. Gondolom 5ms elég, T-nél sose volt ennyi...
Ez nem tudom, milyennek számít:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3020) Kraptor


Kraptor
őstag

Az mitől van, hogy egy Cisco 2100 Cable Modem PC LEd-e folyamatosan villog? Nincs semmilyen adatforgalom de villog és a router adat LEd-e is villog. Olyan mintha a router és modem kommunikálna egymással akkor is mikor adat egyáltalán nem jön.

Valakinek valami ötlete? Vagy most szarakszik a Tré Szegeden?

(#3021) luciferk válasza Brutális eb (#3017) üzenetére


luciferk
senior tag

Jaja, a kábeles iptv-nek kel sávszél rendesen nem véletlenül csak ED3-as területen igényelhető csak, gondolom ennek külön sávszélt biztosítanak. Mivel neked 25/5 megás netted van így valószínű, hogy te is ED3-as területen vagy, vagyis ha elindul élesbe akár te is előfizethetsz a kábeles iptv-s szolgáltatásra. ;]

(#3022) Narxis válasza Rick4 (#3019) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem rossz, bár nem vágom, hogy miért ekkora a packet loss. Ha szarakodni fog T-Kábel nálunk akkor megfontolom ezt én is, júliusban jár le a hűségidő asszem. De örülök, hogy legalább van egy alternatíva ami nem 1-2 megás mint az ADSL.

Thanos was right.

(#3023) Brutális eb válasza luciferk (#3021) üzenetére


Brutális eb
addikt

Az rendben,hogy külön sávszélt biztosítanak de hamár a netnek sem elég, országos szinten leterhelt a cucc jellemzően a 15+-os csomagok megrendelőinél akkor ez nem vetít előre valami fényes jövőképet.

Eszembe nincs előfizetni semmiféle tv-re.
Nem is néztem tv-t már vagy 10 éve.(hazudok tv-t nézek csak tv műsort nem)
Jó ilyen 1 perces belenézek valamibe havernál,anyáméknál nem ér :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3024) Rick4 válasza Narxis (#3022) üzenetére


Rick4
félisten

Azt én se, de a csóka aki felszerelte, elég sokáig küzdött vele mire meglett, olyan rossz helyen vagyok (Kapás és a Lant utca sarka) hogy nem is az Algyői út- Olajbányász téri 10 emeletesre néz az antennám, hanem a felső tiszapartra, az is egy 4 m-es csövön van kidugva, ráadásul egy nagyteljesítményű cucc, hálós antenna...
Majdnem nem is jött össze... Ehhez képest netezni tökéletes, nagyon másra meg nem használom. Mérj már Te is egyet a tieddel, és tedd már be, az mit tud.

Most már jobb az érték:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3025) Rick4 válasza Rick4 (#3024) üzenetére


Rick4
félisten

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3026) Narxis válasza Rick4 (#3025) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na ez már tökéletes. Majd mérek egyet de most töltök. Am. korábban mértem már de akkor a packet loss-t nem tudta lemérni mert valami java hiányra panaszkodott, pedig fel van telepítve a gépre a legfrissebb java. Ez jre-6u20-windows-x64. Remélem most majd működni fog.

Thanos was right.

(#3027) Rick4 válasza Narxis (#3026) üzenetére


Rick4
félisten

Ez ilyen szinte mindig:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3028) luciferk válasza Brutális eb (#3023) üzenetére


luciferk
senior tag

A T-s fórumban a kábelnet problémák topikban egy új tag elég jó valósághűnek tűnő dolgokat ír az Attilának.Mivel egyszer írtad, hogy nemigen nézel be a t-s fórumba ( lehet, hogy T-s fóbiád van ;) ) bekopizok egy részletet az írásából, való színű, hogy te is meg mások is egyet értenek vele... :K

"....Ezzel megadatott a válasz a beruházási kockázatra is: a Telekom bevállalja távközési cégként az energia-ipart, de saját szakterületén belül vonakodik feljesztésre költeni. Ugyan miért? A válasz újfent egyszerű: bizniszt, nagyobb hasznot lát az energia-iparban, mint a nyomorult, idegtől megőszült ügyfeleiben, akik idejük jelentős részét sebesség-méregetéssel, modem lognézegetéssel, 1400, 1412 hívójelű, romantikus hangú hölgyeményekkel való társalgással töltik, aztán heteket várnak a nagy semmire, a szerelőre, visszahívásra, s a csodára, hogy a kifizetett pénzükért kapjanak cserébe az ígérgetésen kívül valamit... "

(#3029) Brutális eb válasza luciferk (#3028) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hallo miért lenne t fóbiám? :F

Az,hogy nem nézem azt a fórumot másnak köszönhető.
(Annak,hogy semmi értelme.Csak felcseszem az agyam a sok hazudozáson.)
Jó ez a komment de ezzel tisztában vagyok én is.

:R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3030) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Valamit csinálhattak a központban, vasárnap van és egész nap jött az 5Mbit stabilan.

(#3031) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ez az érték is rendben van:

(#3032) TiMoN


TiMoN
senior tag

Nálam is minden ok.

-TiMoN-

(#3033) Narxis


Narxis
nagyúr

Most ilyen.

Thanos was right.

(#3034) Rick4 válasza Narxis (#3033) üzenetére


Rick4
félisten

Majdnem olyan jó, mint ez: :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3035) luciferk


luciferk
senior tag

Az enyém még most is jó, 4 nap van hátra a próbahónapból.

(#3036) Syl


Syl
nagyúr

Szeretett 15/1 Mbites Családi csomag mit sem változott az elmúlt 8 hónapban:

:W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3037) raul560 válasza Syl (#3036) üzenetére


raul560
tag

Akkor miért nem váltasz kisebb csomagra, ha még ez sem megy?

Pl: 5 megás Alap csomag?

(#3038) Rick4 válasza raul560 (#3037) üzenetére


Rick4
félisten

Miért neki kellene váltania? Hűségszerződést írt alá. Ő vállalta, hogy teljesíti az ászf rá vonatkozó részét, és ennyi.... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3039) raul560 válasza Rick4 (#3038) üzenetére


raul560
tag

Én értem, de ha nem megy neki az a sebesség akkor mért fizet annyit, akkor váltanék az olcsóbb csomagra.

Bár nem tudom, hogy folyamatos, vagy átmeneti az állapot, de ha folyamatos akkor elgondolkodnék rajta. :U

(#3040) Syl válasza raul560 (#3037) üzenetére


Syl
nagyúr

Egyrészt Rick4-nek igaza van. Én 15 Mbites csomagot fizetek. Olyan nagy elvárás annak teljesítése?
Másrészt: vissza nem akarok lépni, mert semmi garancia nincs arra, hogy az 5 megás csomagnál megkapom az 5 megát. Vagy inkább csak annak a garantált fél megáját. :F
Egyébként éjfél és reggel 7 között 10 mega fölött megy, sajnos nem vagyok vámpír :DDD

szerk.
Meg aztán ha módosítást kérnék a díjcsomagra (15 megáról vissza 5 megára), az szerződésbontásnak számít, és fizethetném a kötbért... :(((

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3041) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Sziasztok.
Valaki használ közületek a 15. kerületből, egésuen pontosan a Páskomliget utcából T-Home-os kábelnetet???
Mik a tapasztalatok, lasulás, stb???

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#3042) Brutális eb válasza Syl (#3040) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Meg aztán ha módosítást kérnék a díjcsomagra (15 megáról vissza 5 megára), az szerződésbontásnak számít, és fizethetném a kötbért..."

Ha ennyi hibád van biztos migrálnak lefele kötbér nélkűl.ű
Más kérdés,hogya hűségidő ismét elindúl........

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3043) raul560 válasza Syl (#3040) üzenetére


raul560
tag

"Meg aztán ha módosítást kérnék a díjcsomagra (15 megáról vissza 5 megára), az szerződésbontásnak számít, és fizethetném a kötbért..."

Hűségidőben válthatsz felfelé, illetve lefelé is, annyi a kitétetel, hogy az adott csomagra amire váltasz újraindul a hűségidő, de nem szankcionálják.

Egyébként ha nem folyamatosan 2 Mbit-el megy akkor lehet tényleg nem érdemes váltani.

[ Szerkesztve ]

(#3044) Narxis


Narxis
nagyúr

Router nélkül, modem reset után:

Thanos was right.

(#3045) Syl válasza raul560 (#3043) üzenetére


Syl
nagyúr

raul560, Brutális eb

Az hogy újraindul a hűségidő, nem zavar. Nem első eset lenne a hosszabbítás, több mint öt éve vagyok kábelneten. Viszont ezt csak akkor lennék hajlandó meglépni, ha garantálnák az 5 Mbitet 24/7-ben!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3046) luciferk válasza Brutális eb (#3042) üzenetére


luciferk
senior tag

"Más kérdés,hogya hűségidő ismét elindúl........"

Ezért meggondolandó a lefele migrálás, mert ha 5 mega helyett csak 1 mega jönne általában, akkor 1 évig továbbra is szívna az user mint a torkosborz. ;) Azért ennél a csomagnál is röhejes a garantált 0.5 mega, mert evvel a sebességgel még böngészni sem lehet normálisan. :(

(#3047) Brutális eb válasza Syl (#3045) üzenetére


Brutális eb
addikt

Megértelek nagyon de ezek az arcok max azt garantálják,hogy garantáltan nincs semmi 24/7-ben.

Ilyenkor szokták belökni a vegyél bérelt vonalat dumámát.
Felháborító.
Én sem ugatnék ha néha néha lemenne a sebesség de az a változat ami nálam van,hogy amióta előfizettem 5 hónap alatt jó ha menet 3 hetet rendesen. :( kikészít.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3048) Syl válasza Brutális eb (#3047) üzenetére


Syl
nagyúr

A szeptemberi 15 Mbitre való váltás előtt több mint egy évig volt 8 Mbites vonalam. És végig, 24/7-ben megvolt a 8 Mbit, elhiheted. Kétszer volt kiesés, abból az egyik a híres "józsi bácsi markológépes ügye" :DDD
Szóval tudnának ezek, ha akarnának. Csakhogy a marketingosztály átvette az irányítást és éppen tízszer annyit előfizetést kötnek egy vonalra, mint amit elbír! :((( :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3049) WindyJoe válasza Rick4 (#3006) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Ezt az értéket 10s letöltés után is tudja??
Nekem is meg propernek is visszaesik a sebesség folyamatos töltésnél.
10s-ig a 4 MB van, utána meg kicsivel 3 alá esik vissza és annyi is marad amíg le nem állítom és várok egy picit.

sly:
Eddig tényleg bevált nekem is netsurf. Teljesen baráti a hűségidőmentesség és az akár fél hónap net fizetés. Ping jobb, mint T-nél, volt pár nap, hogy mind2 meg volt még és akkor tesztelgettem. Netsurf 5 körül van (10 alatt) Tré 15 körül (10 fölött).
A TVnetwork már jóideje nem köt új micronet előfizetést Szegeden (hogypusztulnánakmegottaholvannak (: ). Csak tudnám, hogy akkor mi a faxnak van kint a honlapjukon. Egyébként meg, most hogy fölvásárolta a digi lesz egy csomó fejlesztés (terjeszkedés). Érdemes lehet utánaérdeklődni, ha váltást tervez valaki...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#3050) luciferk válasza Syl (#3048) üzenetére


luciferk
senior tag

Ha szeptemberben letelik a hűséged akkor hosszabbítasz vagy maradsz hűség nélkül? mert úgy meg drágább lesz az előfizetés. Vagy van más alternatívád net szempontjából?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.