Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) hackeeeee válasza wmati (#23800) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez oké.

De, ád 1... Ezek a kártyás boxok valami szörnyűek voltak, jók is, hogy eltűntek... De ha lenne helyettük más, azt is ki kéne vinni minden, nem IPTV-vel rendelkező ügyfélhez. Ád2, ha azt tennék meg, nem lennének kódolva a digitális csatornák, és levennék az analógot, akkor kib@sznának rengeteg, jelenleg analóg kábeltv-t néző, használó ügyféllel, mivel ugye nem mindenkinek van DVB-C-s tunerrel rendelkező TV-je.

Szóval, egyik sem opció, csak az, hogyha marad az analóg.

Ezt pedig lehetne, sőt, lehet most majd fogják is, a fene tudja.

Véleményem szubjektív...

(#23802) wmati válasza hackeeeee (#23801) üzenetére


wmati
addikt

én a digitálisat átgyúrnám ha pl nem kell box akkor nincs bérleti vagy kevesebb vagy conax kari bérlet analógot ugy ís szép lassan elkel tüntetni iptv digitális ktv és internetre jó hatással lenne

(#23803) hackeeeee válasza wmati (#23802) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kábelről sokáig nem fog még eltűnni az analóg, épp az miatt, amit írtam az előbb.

A földfelszíni igen, az majd lassan eltűnik, de az megint más tészta.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23804) wmati válasza hackeeeee (#23803) üzenetére


wmati
addikt

igen a föld felszíni az más dolog, azért van bőven hely a kábel tv sokk minden bele fér

(#23805) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

No, elindult az RTL II. Jó, hogy nincs már a német RTL II, különben lehetne keverni. :D

Tényleg megszűnt az adás a többi adón egy kis ideig?

Véleményem szubjektív...

(#23806) jani4454 válasza hackeeeee (#23805) üzenetére


jani4454
tag

Se Reflektor, se RTL II. IPTV optikán. Újra índitás több is volt. Mit lehet még tenni?

(#23807) wmati válasza jani4454 (#23806) üzenetére


wmati
addikt

örülj h van optikád többet nem nagyon am v vársz v 1412

(#23808) bopeti98 válasza hackeeeee (#23805) üzenetére


bopeti98
őstag

UPC D.-en még nincs RTL 2. Elvileg a 19-es csatornán lenne de nincs ott, csak a 18. MuzsikaTV 20. Prizma. T-Home-on van csak Reflektor TV van a műsörújságba írva.

[ Szerkesztve ]

(#23809) jani4454 válasza wmati (#23807) üzenetére


jani4454
tag

Meg van, a 110-es progi helyre rakták be.

(#23810) hackeeeee válasza jani4454 (#23809) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyi. :)

ED3-on a 21-es helyére rakták, és a reflektor eltűnt.

Mondjuk ma reggel már látható volr restart után, de ugye még adás nem volt, csak monoszkóp. Mondjuk gondolom folyamat pakolgatják befelé.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23811) #78121280 válasza hackeeeee (#23805) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem szűnt meg a többi adón, hanem ugyan az köszöntő vagy minek nevezzem ment mint az RTL2-n. :DDD

(#23812) hackeeeee válasza #78121280 (#23811) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Atyaég.. :D Csodás. :)

Véleményem szubjektív...

(#23813) #78121280 válasza hackeeeee (#23812) üzenetére


#78121280
törölt tag

Amúgy első rá nézésre és a promokat nézve, ez inkább nőknek szóló csatorna.

(#23814) wmati válasza #78121280 (#23813) üzenetére


wmati
addikt

fem3 rtl módra?

(#23815) hackeeeee válasza #78121280 (#23813) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lesz pár sorozat, ami miatt talán érdemes lesz nézni, dehát majd kiderül.

Véleményem szubjektív...

(#23816) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Szept 23-án leadtam a T-Home oldalán DSL csomagmódosítást DSL Családiról DSL Családi Speciálisra + rendeltem mellé egy VOIP Alap speciális csomagot, de mivel sehol nem láttam My T-Homeban még az nap este felhívtam az ügyfélszolgát ott is azt mondták, hogy nem látják, de ha előkerül törlik a megrendelést így leadtam telefonon ugyan azt.
Mennyi idő szokott lenni még megtörténik a csomagváltás? My T-Homeba azóta is a régi ár szerepel a DSL-re, de az Alap telefon rögtön bekerült a hívás után. Csütörtökön felhívtam őket mi a helyzet, mert szerdára ígérték a futárt, azt a választ kaptam vizsgálják létesíthető-e a 15Mbit + a VOIP... még jó, hogy januártól 15Mbiten lógok... ilyenkor mégis mivan? :F

(#23817) hackeeeee válasza Szokenesz (#23816) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Általában még az nap megcsinálják, amikor megigényli az ügyfél.

Nekem annó azonnal megcsinálták, csak egy modemrestart kellett, és már élt is az új csomag.

Szal, ha nem él a csomag, akkor lehet nyaggani őket, hogy mi a helyzet a váltással. Igen, ez pedig egy jó példa arra, hogy Ők sem tudják, hogy bizonyos területeken milyen a hálózat/szolgáltatás minősége.

Mondjuk ha már a telefont megcsinálták, akkor valszeg meglesz a net is, miután megnézték a hálózatot.

Véleményem szubjektív...

(#23818) wmati válasza hackeeeee (#23817) üzenetére


wmati
addikt

DSl annyi bol más hogy ott kell vonal vizsgálat is nekem 48 órát mondtak régen kábel netre de leraktam a telefont és kész volt

(#23819) Szokenesz válasza hackeeeee (#23817) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Jaa, csak az a poén, h elvileg múlt szerdán hozta a futár a HGW-t, mivel nekem csak egy sima modemem van, gyakorlatilag rádugtam egy vezetékest a fali csatlakozóra, van analóg vonalam, ami eddig nem volt... még jó, hogy digitálist kértem mivel csak az van speciálisban. HGW-m azóta sincs..
Azt nem tudom, hogy él-e a csomag mivel 15ről 15Mbitre ment a váltás, csak az árnak kellene 4880 helyett 3050Ft-nak lenni, de My T-Homeban maradt még a régi ár.. szóval azt javaslod cseszegessem őket?
Még jó, hogy van analóg amiről csak őket tudom hívni, Telenorrol ez annyira nem buli. :DDD

(#23820) hackeeeee válasza wmati (#23818) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kábelnál is kell, sőt, ott is megnézik.. :)

Legalábbis, amikor jöttek a >=25Mb-s csomagok, és váltottam, akkor Nekem csináltak, de az is megvolt a telefonos beszélgetés közben.

Véleményem szubjektív...

(#23821) #78121280 válasza Szokenesz (#23819) üzenetére


#78121280
törölt tag

Elképzelhető, hogy a My T-Home-ban több ideig tart,hogy frissüljenek az adatok, vagy a szokásos My T-Home bug. Mondani kell nekik, hogy a My T-Home még mindig a régi árat mutatja, csinálják meg.

(#23822) wmati válasza hackeeeee (#23820) üzenetére


wmati
addikt

Nem tudom nálam volt a vonal vizsgálat

(#23823) hackeeeee válasza wmati (#23822) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mint mondtam, Nálam is volt, talán 2 percig tartott.

Véleményem szubjektív...

(#23824) wmati válasza hackeeeee (#23823) üzenetére


wmati
addikt

szép új ászf

(#23825) Gedeon31 válasza wmati (#23824) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egy Ferrari az szép ,de az aszf :D

(#23826) Huroq


Huroq
senior tag

Most a nov. 1. változásokkal kapcsolatban csak én nem találom, hogy milyen változások lesznek az internet díjakkal kapcsolatban illetve az új csomag nevekkel? Mert néztem a díjtáblázatot, de ott csak a vállalati szolgáltatásokról tesznek említést. Persze ha félrenéztem valami bocsi előre is :)

(#23827) hackeeeee válasza Huroq (#23826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annyi van, h nov1-el vezetek ki a régi csomagokat, tehát valszeg majd akkor kiderül, h mik lesznek az új csomagok.

Véleményem szubjektív...

(#23828) #78121280 válasza Huroq (#23826) üzenetére


#78121280
törölt tag

Csak ennyi van benne az összefoglalóban [link]

6. Megszüntetjük az ADSL, Kábelnet és Optikai szolgáltatások közül a Start, Alap, Családi, Extra, Super és Maximum csomagok értékesítését, 2012.11.01-től nem rendelhetőek. Ezen változással módosul a Paletta M 100/ M 200 / L 100 / L 200 integrált csomagkedvezmény is.

Én se találom a részleteket.... :U

(#23829) wmati válasza Gedeon31 (#23825) üzenetére


wmati
addikt

akk olyan új ászf mint Kiszel Tünde

(#23830) hackeeeee válasza #78121280 (#23828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mint beszéltük is, szerintem majd novemberben jön egy új aszf, ami dec v jan 1-től lesz hatályos, és abban majd benne lesznek, szerintem. :)

Véleményem szubjektív...

(#23831) Huroq válasza #78121280 (#23828) üzenetére


Huroq
senior tag

Igen érdekes, hogy kirakják a 10.01-től vonatkozó árakat, csak épp a lakosságit kifelejtik belőle :DDD Mert szép, hogy oda írják, hogy nem értékesített csomagok "xy" és ennyi volt az ára, de az kit érdekel :) Akkor megnyugodtam, már azt hittem csak én vagyok ennyire vaksi.

(#23830) hackeeeee:
És akkor novemberben mit értékesítenek, ha nov. 1-vel megszüntetik az összeset és az új csak dec.-től érvényes? :D

(#23832) Roli27:
Jó a kérdés :C

[ Szerkesztve ]

(#23832) #78121280 válasza hackeeeee (#23830) üzenetére


#78121280
törölt tag

És akkor Novemberben milyen csomagot adnak el? A semmit? :DDD

(#23833) Adama123 válasza #78121280 (#23832) üzenetére


Adama123
tag

Majd nov. 1-én megtudjuk milyen új csomagok lesznek novembertől. Emlékszem, tavaly az Interaktív Sat TV esetében is az indulás napján lehetett csak megtudni a részleteket (árak, kedvezmények, specifikációk stb.).

(#23834) #78121280 válasza Adama123 (#23833) üzenetére


#78121280
törölt tag

Csak hát ez így nem szabályos, mert 30 nappal előtte be kell jelenteni.

(#23835) wmati válasza #78121280 (#23834) üzenetére


wmati
addikt

jah mert ha kedves vevőnek nem tetszik akk van ideje felebezni meg felmondani

(#23836) hackeeeee válasza Huroq (#23831) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attól még lehet, hogy ki fogják adni, csak módosítani nem lehet majd.. Nemtudom. :)

Vagy majd fogják módosítani az aszf-et, mint ahogy a mobilszolgáltatók is tették a telefonadó idején.

#23835) wmati: Mivan? Nem ezért. Hatályba lépés előtt 1 hónappal közölni kell/publikussá kell tenni az új ászf-et, ennyi. Az, hogy erre bizonyos szolgáltatók lehetőséget adtak a telefonadó esetén, az egy dolog, amúgy ettől függetlenül erre csak akkor lehet lehetőség, hogyha az ászf olyan pontja módosul, ami erre lehetőséget ad.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23837) tomy86 válasza [CS]Blade2 (#23745) üzenetére


tomy86
addikt

Tőlem ne várj magyarázatot :) Ha visszaolvastad a kínszenvedésemet a t-home telefonos és személyes ügyfélszolgálatával, akkor láthatod, hogy ahány emberrel beszéltem, annyiféle összeget hoztak ki. Eleve nevetséges, hogy ha fel akarok mondani egy szolgáltatást, akkor megy a félrebeszélés, meg a duma, hogy pontosan ezt nem tudják megmondani, meg egyéb ködösítés. Még abban sem tudtak megegyezni, hogy személyesen a T-pontban is leadhatom-e az eszközöket vagy sem. Bezzeg amikor új szolgáltatást rendelsz, akkor azt is kiszámolják fillérre, hogy ha magenta színre fested a házon az ablakokat, aláírsz x év hűséget és 42-es lábad, akkor mennyit fogsz fizetni az elkövetkezendő 1 évben. De majd ha megjön a csekk, akkor beszámolok a nyerő számokról, mert már csak az a biztos (vagy az sem).

(#23838) hackeeeee válasza tomy86 (#23837) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem lehet leadni, gyakorlatilag ha beviszed, átveszik.

Véleményem szubjektív...

(#23839) tomy86 válasza hackeeeee (#23838) üzenetére


tomy86
addikt

Telefonon azt mondták nem lehet (két variáció volt: vagy szerelő jön vagy postán lehet elküldeni), a Campona t-pontban nem is jutottunk odáig, mert ott hagytuk a fenébe a bunkó ügyintézőt. A Budafoki úton viszont az ügyintéző ajánlotta a lehetőséget, úgyhogy tettem még egy kört, hazamentem a cuccokért és leadtam mindent. De végülis nem ez volt a legnagyobb gondom ebben a történetben.

[ Szerkesztve ]

(#23840) hackeeeee válasza tomy86 (#23839) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Múltkor benn voltam, az itteni "nagy" T-pont-ban, jött egy ügyfél, hozta a modemet, odament az ügyintézőhöz, mondta, hogy leszeretné mondani a szolgáltatást, és lerakta a modemet az asztalra. Erre az ügyintéző annyit mondott, hogy "semmi akadálya, és jó, hogy behozta a modemet, mert így nem kell postázgatni, vagy nem kell egyeztetni, és várni a szerelő kollégára, hogy elhozhassa". Vagy valami ilyesmi. De a lényeg az volt, h T-pontban is átvették a modemet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23841) tomy86 válasza hackeeeee (#23840) üzenetére


tomy86
addikt

Mondjuk nem értem, hogy akkor miért mondják a 1412-n, hogy nem lehet személyesen leadni. Nekünk a szerelős megoldás eleve problémás lett volna, mert abban a házban, ahol lemondtuk a szolgáltatást jelenleg nem lakik senki és nem is két saroknyira van, hogy átugrok, ha megjön a szerelő. Maradt volna a posta.

[ Szerkesztve ]

(#23842) hackeeeee válasza tomy86 (#23841) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért vannak ezzel kavarban sztem, mert ugye ez nem olyan nagyon rég változott meg, hogy elvileg nem lehet leadni...

nggabi is bizonytalan volt, Neki is azt javasoltam, hogy vigye be, aztán ha beviszi, úgyis átveszik tőle a cuccot, és így lett.

Amúgy természetes, érthető, és ez mellett bosszantó az, hogy maguk az ügyintézők sincsenek tisztában a benn lévő dolgokkal. (Tisztelet a kivételeknek, mert azért akadnak.)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23843) tomy86 válasza hackeeeee (#23842) üzenetére


tomy86
addikt

Értem. A kötbérrel kapcsolatban is azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy most januárban volt valami változás és ebből adódhatnak a félretájékoztatások. Bár erre meg azt mondom, hogy ez érv februárban, de nem szeptember végén.

Abban egyetértek, hogy vannak kivételek. Sőt nekem eddig nem volt gondom a T-s ügyintézőkkel. 15 éve van mobil előfizetésem (még westelesként indultam) és 4-5 éve tripla t-home csomagom (azon kívül, amit most lemondtam) és eddig 99%-ban elégedett voltam.

(#23844) poli27 válasza bopeti98 (#23808) üzenetére


poli27
veterán

Ha újrakeresed a csatikat lesz, nekem is már rég megtalálta 2 óra előtt próbáltam...

(#23845) [CS]Blade2 válasza tomy86 (#23837) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Olvastam az összeset, ezért is vagyok kíváncsi, hogy végül mit számláz ki. Ha jól szűrtem ki, akkor kb 10K havonta a 3 szolgáltatás, és 21K lenne/lesz a kötbér. Én keveslem az alapján amennyire eddig kiismertem a szolgáltató cégeket, de a 60K meg túl sok lenne, annyi amennyit egyébként is fizetnél a 6 hónapért, a 112K pedig beteg.

(#23846) bul07 válasza [CS]Blade2 (#23845) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem az Invitelnél fél év lett volna hátra a hűsségből és 196.000Ft-ot akartak kiszámlázni, fél évig két előfizetésem volt :-)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23847) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Lenne gy kis problémám a T-home internet szolgáltatással kapcsolatban!

Kb egy órája váltottam csomagot 5Mb-es csomagról 15Megás családi csomagra,de sajnos a modem resetelése után a speedtest.net tesztje alapján nem kaptam többet mint 11,26 Mb/s-os sebességet!

[link]

Kérdezem én: miért nem?

[ Szerkesztve ]

(#23848) mlinus válasza Teodor52 (#23847) üzenetére


mlinus
őstag

Sajnos ennyit bir max a vonalad.

(#23849) poli27 válasza Teodor52 (#23847) üzenetére


poli27
veterán

Adsl, messze vagy a központtól, ezért nem is lesz több.Milyen modemed van, ha nem adsl2+ akkor még az is lehet a baj.[link]

[ Szerkesztve ]

(#23850) wmati válasza poli27 (#23849) üzenetére


wmati
addikt

És ha kábel net?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.