Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22309) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

na elvittem a kis suzukit első féltengely cserére, ami szépen is sikerült. mondtam a 2 szerelőnek,hogy kattog hideg indításnál a motor, de amint bemelegszik elmúlik. azt mondták,hogy nem kell vele foglalkozni, az a hideg miatt van. (személy szerint szelep hézagra gondolok, nem mellesleg)... illetve megemlítettem,hogy a kuplungnak is van hangja, de szintén hideg indításnál és nem mindig. ha megyek vele egy kicsit akkor elmúlik, illetve ha benyomom a kuplungot akkor szintén elnémul. azt mondták,hogy kinyomócsapágy a gond, de azzal sem kell foglalkozni, ráér még , nem egy sürgős probléma.

még egy olyan gond van így hidegben,hogy önindítózok, beindul a motor, de azonnal lefullad. másodjára már jó. ezt se mindig produkálja.
illetve, van hogy elindul normálisan,de olyan hangot ad, mintha ráindítanék a járó motorra. ezt nem tudom hova tenni.

a lefulladásra azt mondták,hogy nem tudják,de lehet,hogy a minőségtelen benzin miatt, sok víz gyűlt fel és az miatt.

valahogy engem ezek a "nem kell vele foglalkozni" kijelentések nem nyugtatnak meg.

vélemény ?
:R

'99
1.3

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.