Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#29701) GabN73 válasza bul07 (#29698) üzenetére


GabN73
addikt

679 / db

[ Szerkesztve ]

(#29702) bul07 válasza GabN73 (#29701) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké
privát megy

(#29700) Alien83
Megoldható megy neked is majd privát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29703) Alien83 válasza bul07 (#29702) üzenetére


Alien83
senior tag

THX

(#29704) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Na ha akartok jót röhögni... Pár hete itt nyígtam a fórumon, hogy miért nem lehet megvenni pl. a Dungeon Siege 1-2-őt külön Steam-en, csak a 3-al együtt. Nekem megvan a 3, még egyszer nem akarom megvenni, viszont az 1-2-vel is szívesen játszanék, ezért gondoltam megkérdezem a Supportot mi van a dolgok hátterében...

Első levelem:

"1 Message by you on Wed, 8th Aug 2012 1:08 am
Dear Support,

I noticed that, in some cases (for example the Dungeon Siege III offer I mentioned above) I can only purchase a game if it comes in a bundle. I already have Dungeon Siege 3 with the DLC, but I'd love to play with the first two parts of the game too... So my question is: why can't I purchase Dungeon Siege 1-2 separately? Is this some kind of legal restriction or steam policy? And this happens occasionally with other titles too (like Master Levels of Doom, etc.). Can you please give me some clarification on this?

Kind regards,
..."

Erre jött az okos válasz:

"2 Message by Support Tech Joey on Tue, 14th Aug 2012 10:02 am
Hello,

Thank you for contacting Steam Support.

If you are running in Windows Vista or Windows 7, please completely exit Steam, and right-click on the shortcut which you use to launch Steam and select "Run as Administrator."

If you are running in Windows XP, take the following steps:

1) Exit Steam.
2) Go to the "Start" menu, select "Run", type "regedit" and click "OK".
3) Navigate to the following registry key: HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\VALVE
4) Right click and select "Permissions"
5) Check the "Allow" boxes for "Admin" and "System" for both "Full control" and "Read".

The remaining steps apply to *all* versions of Windows.

Then, verify the game's files at least once:

Title: Verifying Game Cache Files (GCF)
Link: http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335

NOTE: There may be files that fail to validate. This is normal and can be ignored.

If the issue persists, you may also need to manually run secondary installers required by this game.

First, exit Steam entirely.

Please download and install the latest DirectX update, available here:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=2DA43D38-DB71-4C1B-BC6A-9B6652CD92A3&displaylang=en

Also, please download and install the latest version of PhysX, available here:
http://www.nvidia.com/object/physx_system_software.html

Then, please install the latest Visual C++ run-time components, as described in the following article:
http://support.microsoft.com/kb/259403

If you have not already done so, please install the following .NET framework software packages:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=AB99342F-5D1A-413D-8319-81DA479AB0D7&displaylang=en
-and-
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992&displaylang=en

You may also try the steps outlined in the "Games do not run after 'Preparing to Launch' FAQ:
http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6218-USFX-5568

As well as the "This game is currently unavailable" FAQ:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4595-WEXN-6831

If the issue persists and this game is not made by Valve, further support for this title is handled by a third party support department:
https://support.steampowered.com/kb_cat.php?id=87 . Otherwise, please reply to this ticket if you still require assistance."

Sikerült nagyon jól megválaszolni a kérdést, nem? Na erre gondoltam írok megint:

"3 Message by you on Fri, 17th Aug 2012 5:16 am
Dear Support,

Thank you for the answer, but please read my question carefully, this is NOT what I asked, and my problem is NOT client-related.

"I noticed that, in some cases (for example the Dungeon Siege III offer I mentioned above) I can only purchase a game if it comes in a bundle. I already have Dungeon Siege 3 with the DLC, but I'd love to play with the first two parts of the game too... So my question is: why can't I purchase Dungeon Siege 1-2 separately? Is this some kind of legal restriction or steam policy? And this happens occasionally with other titles too (like Master Levels of Doom, etc.). Can you please give me some clarification on this?"

Links to the specific items (so you can see what I am talking about):
http://store.steampowered.com/app/39190/ - Notice: Dungeon Siege and Dungeon Siege II are available only as a part of Dungeon Siege III offer.
http://store.steampowered.com/app/9160/ - It is only available when purchasing DOOM Pack Complete.

So my question is still: why? Is that a legal restriction or steam policy? Why can't I buy these games separately?

Kind regards,
..."

És erre ma érkezett ez:

"4 Message by Support Tech Bruce on Wed, 22nd Aug 2012 10:53 am
Hello Richard,

The information on the Steam Storefront is the only available information at this time.

Please refer to the Steam News section for the latest news and updates on upcoming Steam titles and content.

Steam News
http://store.steampowered.com/news/

Thank you for your interest."

Én feladom, komolyan, ez törvényszerű, hogy supportosnak csak ilyen értetlen szerencsétleneket vesznek fel akik nem képesek másra csak abszolút nem releváns marhaságokat be copy-paste-elni?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29705) beefjeez


beefjeez
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám az eddig szeretett steammel.
Az update sehogy sem futott le, valami olyan hibára panaszkodott, amire a google-ben sem találtam semmit.
Újra kellett telepítenem a steamet, de nem gondoltam, hogy törli a játékaim is a merevlemezről, mert csak a program unistalljára mentem rá.
Szóval nem ért kár, csak nagyon sokáig kell várnom, míg újra játszhatok...

(#29706) hackeeeee válasza ollie (#29668) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó. Csak kérdeztem.. :)

Véleményem szubjektív...

(#29707) Bluerainbow válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

:W

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#29708) SenorGrande válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ugyan így jártam velük a múlthéten.
Megkértem őket, hogy töröljék a tárgytárolómból a 3 Super MNC guest pass-t, mert f2p, mindenkinek megvan, nem lehet vele mit kezdeni.
Copy-paste választ kaptam rá (már láttam ezt szó szerint így!), hogy hogyan, miképp tudnak törölni JÁTÉKOT az ACC-omról, és valóban akarom-e, erősítsem meg. Még nem ment nekik válasz. . . :W

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29709) csaba951 válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem a L1 support részben vagy teljesen automatizált. Kulcsszavak alapján valamilyen program válaszol a kérdésekre. Nyilván a gyakori problémákra, a leghasznosabbnak tartott válaszokat küldik. A Google-nak ez sokkal jobban megy. :)

Az viszont rejtély, hogy miért tart a programnak 2-3 munkanapba amíg válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#29710) Иван válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


Иван
őstag

Jók voltak, jöjjenek holnap is :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29711) GabN73


GabN73
addikt

Ez mitől van?
Nem töltök semmit, mostanában így néz ki... :U

(#29712) sfdrakex válasza GabN73 (#29711) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Frissíti valamelyik telepített játékot?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#29713) GabN73 válasza sfdrakex (#29712) üzenetére


GabN73
addikt

Nem, semmit se csinál, lassan egy 2 hete így néz ki. Nem frissít/tölt semmit.

(#29714) bul07 válasza GabN73 (#29701) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm szépen a segítséget :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29715) Lewzke válasza GabN73 (#29711) üzenetére


Lewzke
őstag

Valami nincs letöltve egészen, szerintem.

(#29716) GabN73 válasza Lewzke (#29715) üzenetére


GabN73
addikt

Szerintem a Half-Life miatt lesz, CS 1.6 mellé, az nincs meg, de a listámban megjelent, és csak purchase van alatta. Szóval ez lesz a bibi, szerintem.

bul07
Nincs mit, máskor is! :R

(#29717) Иван válasza GabN73 (#29716) üzenetére


Иван
őstag

Dettó itt is. Amióta HL1-et becsapta ilyen "le van töltve, de nicns megvéve" állapotba, teccik tudni én is elcsábultam egy 900ft-os 1.6 + cz kombóra. Engem is idegesít.

Vagy lusták javítani a bugot, vagy így gyakorolnak nyomást a megvételre (amúgy egyszer tuti meglepem magamat egy Hl1-gyel, karácsonykor vagy szülinapkor, de ne tukmálja rám... :((( )

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29718) Lucas Kane válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


Lucas Kane
tag

LOL :C

Azért remélem még nem adtad fel, és lesz folytatása is.

(#29719) Alien83 válasza bul07 (#29702) üzenetére


Alien83
senior tag

Nagyon köszönöm a bizalmat hogy előre kaphattam a Trade-et!
:R

(#29720) Иван válasza Lucas Kane (#29718) üzenetére


Иван
őstag

Telefont megérne, csak Amerikába a számla lehet nem ér neki ennyit. (EU support nincs?).

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29721) kervantas válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


kervantas
aktív tag

És ilyenkor fordul a csalódott vásárló a warezhez...

[ Szerkesztve ]

(#29722) Иван válasza kervantas (#29721) üzenetére


Иван
őstag

Amikor megvettem az Orange Boxot, addig szent kalóz voltam, meggyőződve a saját igazamtól és a sok átlag kalóz érvtől (úgyse venném meg, nem okozok kárt stb).

Aztán a steammel fordult a világ, lassan, de fordult. Most már szerintem 2 éve játékot nem töltöttem le torrentről. Igaz, kevesebbet is játszok, de inkább megvárom steamen az akciókat ha nagyon kell. :))

A steam a sok kis bosszantó hibájával együtt is meggyőzött, hogy van jövő a legális tartalmaknak úgy, hogy mindenki jól járjon. Pedig én anno nagyon makacs és megingathatatlannak tűnő kalóz voltam.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29723) kervantas válasza Иван (#29722) üzenetére


kervantas
aktív tag

Nekünk kb egy éve még mobilnettünk volt tehát ha akartam volna sem tudtam volna torrentezni (adat forgalom korlátozás fúj), ezért ha játszani akartam meg kellett vennem dobozosan. Anno rühelltem ha Steam-es játékot adtak a GameStar-hoz mert állandóan töltögetett stb, és így rettentően fogyasztotta a keretet.
Aztán amikor bekötötték a korlátlan netet akkor sem lettem kalóz párti, de úgy vagyok vele hogy csak azért fizetek ami megérdemli/ megérdemli és van hozzá multipalyer . Nemrég kipróbáltam a Deus Ex HR-t (torrrent verzió) és annyira megtetszett hogy úgy voltam vele elégedve, hogy úgy döntöttem megérdemlik a fejlesztők a pénzemet, ezért meg is vettem.
Többek közt azért is szerettem meg a Steamet mert eredeti játékokat bagóért lehet megvenni, mindig a legfrissebb verzióra frissít a játék, cloud-saving stb.
Tehát ne úgy értelmezzétek az előző kommentemet, hogy én a warezra esküszöm hanem úgy hogy ha már gyökér a support és nincs mit tenni akkor marad a torrent. (másrészt az agyatlan ctrl+ ctrl+v supportos ember nem érdemli meg a fizetését, tehát nem kell támpgatni)

[ Szerkesztve ]

(#29724) Иван válasza kervantas (#29723) üzenetére


Иван
őstag

Értem én, igazad van :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29725) ollie válasza Agyzuzo (#29704) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És áruld el, hogy miért kéne tudnia ezekről a supportnak? Már csak annak fényében is, hogy ennek semmi köze hozzájuk?

***

(#29726) Agyzuzo válasza ollie (#29725) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ad. 1: Miért, kinek kéne tudni erről, ha nem a supportnak?
Ad. 2: Ha nem tudják, írják meg azt, ne ilyen baromságokat... Kulturáltabb support még azt is megírja, kit keressek ilyen kérdéssel.

Azt ne mondd már, hogy ez szerintem teljesen normális válasz és egy supportnak ilyennek kell lennie 2012-ben...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29727) csaba951 válasza Agyzuzo (#29726) üzenetére


csaba951
veterán

Simán próbáld meg vele megkeresni a kiadót. Esetleg megírhatod azt is, hogy aki ezt szeretné megvenni, az a kiadó miatt kénytelen a warezt választani jelenleg. Erre hátha harapnak...

Egyébként ez jogilag nem számít tiltott árukapcsolásnak, amit büntet az EU? Mert akkor azt is írhatnád, hogy tekintsék át a Microsoft folyamatos vergődését (és százmillió eurós büntetéseit) az EU hatóságok előtt. Gondolják már át, kell ez nekik is?

[ Szerkesztve ]

(#29728) ollie válasza Agyzuzo (#29726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell tudnia erről a supportnak, az teljesen más miatt van.

***

(#29729) Reinqe válasza Иван (#29720) üzenetére


Reinqe
csendes tag

Skype-ról ingyenes az amerikai vonalas telefonhívás.

(#29730) Pedro78 válasza GabN73 (#29711) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nem vettel valami jatekot es elkezdted telepiteni? Olyankor szokott ilyet, mikor megallitod a telepitest/letoltest.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#29731) nightmare13 válasza Pedro78 (#29730) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem csak akkor... Én pl megvettem anno az összes Half-Life-ot, nagyon occcóé, felraktam a Half-Life 2-t, és az összes Source motoros játékomnál x%-os letöltöttséget jelzett, és ugyanígy állt az ikonom.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29732) Pedro78 válasza nightmare13 (#29731) üzenetére


Pedro78
senior tag

Igen, remlik nekem is valami hasonlo. Veszel valami sourceos gamat es kiirja hogy mostantol megvan a source sdk 2006 (?) es le akarja tolteni azt is.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#29733) Lenry válasza ollie (#29728) üzenetére


Lenry
félisten

akkor írja meg ezt, de ne mondd már, hogy ilyenkor ez a support követendő policyje, hogy "ha semmi közöd hozzá, másolj be valami random üzenetet neki" oszt' jó lesz...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29734) psycroptic


psycroptic
őstag

Elérhető a mi régiónkban is a Skyrim igaz elég drága, de legalább már elérhető.

PSNID: Tomy83PS

(#29735) HS 2142 válasza psycroptic (#29734) üzenetére


HS 2142
őstag

Eddig is megvásárolható volt itt, sőt, már volt rá 50%-os kedvezmény is. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#29736) psycroptic válasza HS 2142 (#29735) üzenetére


psycroptic
őstag

Hoppá! Akkor nekem nagyon elkerülte a figyelmemet. Elnézést! :B

PSNID: Tomy83PS

(#29737) Иван válasza csaba951 (#29727) üzenetére


Иван
őstag

Miért lenne büntetendő árukapcsolás? Szerintem nincs ezzel semmi gond úgymond. Ő csak bundle-ben árulja és ennyi.

Ollie: egyetértek agyzúzóval, ha nem is a supportnak kéne erről tudnia, akkor legalább küldjék azt vissza, hogy nem tudnak segíteni, keresse az illetékest.
Ezzel a random automatikus(nak tűnő) válasszal magukat járatják le.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29738) ollie


ollie
MODERÁTOR

Trine 2 Collector's Edition - €5.00
Trine 2 - €3.25

***

(#29739) ollie válasza Иван (#29737) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egy dolog, hogy nem tudnak normális választ adni, de az egy teljesen másik kérdés.

***

(#29740) csaba951 válasza ollie (#29739) üzenetére


csaba951
veterán

Ráadásul ezekre az értelmetlen válaszokra is 2-3-4 napot kell várni. A napokban több Steam fórumon is erről olvastam, szóval nem csak mi magyarok kapunk ilyen gyatra supportot, hanem másokkal is pont így viselkednek.

Már sokszor gondolkoztam rajta, hogy miért nincs VIP ügyfélszolgálat a Steam-en. Pl. ha idén 500 USD-t (vagy többet) költöttél nálunk, akkor 2-3 órán belül válaszolunk a problémádra. Nem lenne bonyolult megcsinálni, úgyis meg kell adni a Steam fiók nevét.

(#29741) Иван válasza ollie (#29739) üzenetére


Иван
őstag

Ha az a kérdés, hogy tudtak-e segíteni - márpedig egy supportnál végső soron mindig ez a legfőbb kérdés, akkor a válasz egy egyszerű "nem".

Amúgy szerintem valamennyire a support feladatköre is ezekre tudni válaszolni. Ha érdeklődő vásárló vagyok, akkor kihez fordulok először? Support. Valamit azért tudniuk kéne arról, hogy mit árulnak.

ui: ez pont olyan, mint a hülye piros bolt, ahol a legtöbb eladónak fogalma sincs semmiről, segítséget kérni tőlük szuiszájd :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29742) Agyzuzo válasza csaba951 (#29740) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hát ezaz... Azért ha ránéznek az acc-omra látják hogy én se egy free to play cuccal reggelt valaki vagyok... Az Origin ebből a szempontból jóval a Steam előtt jár...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29743) Иван válasza Agyzuzo (#29742) üzenetére


Иван
őstag

Nem nagyon ismerem Origint. Mondjuk a steamet elég sokan használják, el sem tudom képzelni naponta hány hülyeséget kap a support. persze ez nem mentség, sőt, egy ekkora cégnek kötelessége lenne - ha más nem, a hírneve miatt - jó supportot nyújtani.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29744) Akos2110 válasza Иван (#29743) üzenetére


Akos2110
aktív tag

Az Originen szerintem tizedannyi ember van mint steamen. A másik meg nem értem, hogy ez miért a steam/support problémája, ez leginkább a kiadóé aki elérhetővé tette steamen.

(#29745) Agyzuzo válasza Akos2110 (#29744) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A support problémája hogy nem képesek érdemben válaszolni semmire, csak copy-paste-elgetnek. Pedig a Steam bevételéből futná azért többre is... Ha egy mondatot írnak hogy ez nem az ő hatáskörül és forduljak a kiadóhoz egy szóval se pampogtam volna, de ha HÜLYÉNEK néznek, azért fogok.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29746) Иван válasza Akos2110 (#29744) üzenetére


Иван
őstag

De a support feladata, hogy átirányítsa az illetékesekhez. Ha udvariasan útbaigazítják, egy szava se lett volna Agyzúzónak. Ennyi erővel azonban a szomszéd Dezső bá'-t is megkérdezhette volna.

SZERK
De minimum annyit megérdemelt volna a júzer, hogy egy "we dunno, lul" választ visszakap... :N

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#29747) kervantas


kervantas
aktív tag

Origin support szerintem elég jó. Egyszer a Mass Effect 3-ban nem kaptam meg a commendation packomat, átállítottam a nyelvet angolra és felmentem a support chat-re és kb 5 percen belül megoldódott a problémám.

(#29748) olly


olly
aktív tag

Valaki megtudná nekem mondani, hogy honnan van ennyi Revelations 2012 meg zero gear steamgifts-en? Valahol osztogajták, vagy occón hozzá lehet jutni? :F

(#29749) Youri
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#29749) Youri válasza olly (#29748) üzenetére


Youri
veterán

Új Be mine bundle

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.