Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#10651) Воланд válasza BioNiCMaN (#10650) üzenetére


Воланд
titán

nemtom, megernek? ;]

mondjuk meg ilyen sz@r euro arfolyam melett sem oszt, szoroz ez az 1,25 euro. azert alszok ra meg egyet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10652) HS 2142 válasza BioNiCMaN (#10650) üzenetére


HS 2142
őstag

Itt találni róluk leírást.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10653) BioNiCMaN válasza Воланд (#10651) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ne aludj, vedd meg. ;]

(#10652) HS 2142

Köszi, de én képben vagyok, a kolléga tanácstalan. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#10654) GeneraL_XTX válasza HS 2142 (#10644) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

pont mikor itt a Skyrim? :DDD

egyébként a képeket elnézve nosztalgia fogott el, ez volt az első találkozásom a Bethesda RPG-ivel, ami napig is a kedvenceim közé tartoznak. Viszont így a képeket nézegetve kicsit érdekes, hogy egyesek azt állítják szebb mint a Skyrim :U

[ Szerkesztve ]

(#10655) Воланд válasza HS 2142 (#10652) üzenetére


Воланд
titán

uu, benne van a horse armor pack? ez az. :DDD vak vagyok, ezt steamen is irjak

(#10653) BioNiCMaN: jol van na. :P

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10656) BioNiCMaN válasza GeneraL_XTX (#10654) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Morrowind is nagyon jó volt. :K

Csak most nincs jó áron. :N

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#10657) Balazs_ válasza HS 2142 (#10647) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Hááát... :DD
-L4D1
-Portal2
-King Arthur legutóbbi kiegje
-Dungeon Defenders

(#10658) HS 2142 válasza Balazs_ (#10657) üzenetére


HS 2142
őstag

A Left for Dead 1 gyak feleslegessé vált, mindegyik kampány fut a 2-ben. :DDD
A Portal 2 jó választás, a kieg az aprópénz lesz egy leárazáskor, az utolsót meg nem ismerem. Továbbra is azt mondom, ha RPG-ket szereted, akkor vedd. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10659) Rabbitf_24 válasza HS 2142 (#10644) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

B@sszus tegnap nem néztem rá.... :)
Ez az ajánlat csütörtök estig tart ugye?

(#10660) HS 2142 válasza Rabbitf_24 (#10659) üzenetére


HS 2142
őstag

Igen, még van 38 órád. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10661) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Srácok egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki próbált már beregelni dobozos Batman Arkham Asylum-ot? Válaszokat előre is köszi (és bocs, ha volt már róla szó)
Steam elég rapszódikus retal regek tekintetében, ahogy észrevettem. UT III szó nélkül bement az accomba, CoD4 nem és Crysis + Warhead sem. CoD 4 nél még írtam is supportnak, azt mondták, bocs, de nem támogatják, azt ennyi...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#10662) HS 2142 válasza SQX_Barto (#10661) üzenetére


HS 2142
őstag

Az UT 3 steamworks támogatását is utólag oldották meg, eredetileg azt sem lehetett. A többi általad említett játéknak pedig egyáltalán nincs (és nagyon valószínű, hogy nem is lesz), így a Batman:AA sem lesz steamen regisztrálható. Ami a steam storeból megvásárolható, az nem jár automatikusan azzal, hogy a játék steamworks támogatással is rendelkezik. Kiindulási alap

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10663) SQX_Barto válasza HS 2142 (#10662) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen a linket! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#10664) Dodder


Dodder
tag

75%-of. nem rossz ár.

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#10665) Dodder válasza Dodder (#10664) üzenetére


Dodder
tag

Meg is vettem. :D

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#10666) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sziasztok! Erre tudnátok mondani nekem valami okosat? Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10667) ollie válasza hoffman_ (#10666) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, tudok okosat mondani: Einstein. Ő nagyon okos volt. :)

Na de komolyan. Nem, nem fogod tudni továbbadni a régit, és bele sem fogják számolni az árba. Sőt, nem is lesz belőle két példányod, csak egy, ugyanis csak annyiban különbözik a két kiadás, hogy több DLC van hozzá (vagyis a játék DLC listájába bekerül az összes, ami még nem volt, és ennyi lesz a változás).

***

(#10668) hoffman_ válasza ollie (#10667) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Einstein szerintem is nagyon okos volt. De a mai napig tartom, hogy megcáfolom a relativitás elméletet, mivel szerintem fénysebességgel utazni nem csak a fény kiváltsága :D

Na de komolyan. Mint kiderült(2 vasat tartok a tűzbe), a gift-re ez nem érvényes. És én ezt a sima GOTY verziót gift-ként kaptam. Így mi változott? El tudom ajándékozni például egy barátomnak?

HA igen, akkor élnék vele - de csak akkor, ha a dlc-ket fel tudom rakni hozzá külön. Erről tudtok nyilatkozni, hogy megy-e?

nem is lesz belőle két példányod

Ez mondjuk tök logikus, nincs is vele bajom.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10669) ollie válasza hoffman_ (#10668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És én ezt a sima GOTY verziót gift-ként kaptam. Így mi változott?

Semmi, amennyiben benne van a játéklistádban. Csak akkor tudsz elajándékozni egy játékot, ha az a Steam inventoryban van.

***

(#10670) hoffman_ válasza ollie (#10669) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tehát ez konkrétan azt jelenti, hogy ha egyszer már felraktad, játszottál vele, akkor azzal eldobod a lehetőségét, hogy továbbajándékozd. Hm, ez cseles, nem túl szimpi. Így csak azt tudod továbbadni, ami már megvan, vagy valóban nem kell. Ha utólag vált feleslegessé, akkor köszöni szépen, mégis marad. Azért köszi.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10671) chatran


chatran
őstag

Az Oblivionban vannak pókok?

(#10672) HS 2142 válasza chatran (#10671) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez egy meglehetősen érdekes kérdés, de én határozottan úgy emlékszem, hogy vannak. :K
De csak kíváncsiságból, komolyan: Ez döntő tényező lehet abban, hogy megvásárolod a játékot?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10673) nepszter1 válasza HS 2142 (#10672) üzenetére


nepszter1
addikt

Lehet valami fóbiája van .

(#10674) Rabbitf_24 válasza HS 2142 (#10660) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Még 3 óra és otthon vagyok..... ;]

(#10675) maross válasza HS 2142 (#10672) üzenetére


maross
veterán

Vajon akkor veszi meg ha vannak, vagy akkor ha nincsenek? :U :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10676) Balazs_ válasza HS 2142 (#10672) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Én speciel most vagyok 18, de kb 2 éve még iszonyatosan tartottam a pókoktól. Pl.: WoWban sosem volt Night Elfem, mert volt olyan küldi... Nálam szerencsére ez a fiatalság, bolondság időszakba esett. :D
(Mondjuk a bazinagy pókok kicsit megdobogtatják a szívem, de már teljesen kezelem a helyzetet.)
Viszont az Obliért így nem fizetek most... 6.24€-t nem ér meg, hogy legyen +DLC-m. Ha esetleg lesz valakinek fölös példánya alapból, mert most megveszi a sokDLC-set, akkor azzal tárgyalnék. :) .

[ Szerkesztve ]

(#10677) chatran válasza HS 2142 (#10672) üzenetére


chatran
őstag

A minap olvastam a GK-n egy hírt, hogy a Skyrimhez készített egy arc egy modot, ami a pókokat medvékké változtatta. Innen jutott eszembe és kíváncsi voltam. :)
Gondolom akkor már a Morrowindben is szerepeltek a nyolclábúak.
Amúgy eszem ágában sincs megvenni, úgysem játszanék vele. A Fallout3 elég volt a fejlesztőktől.

[ Szerkesztve ]

(#10678) zseko válasza BioNiCMaN (#10650) üzenetére


zseko
veterán

Meg is vettem :DDD

Pont tegnap este töltöttem le a "virágbolti verziót" :B kipróbálásra, mert néztem hogy drága steamen. De így, hogy ennyiért árulják, meg is vettem a Deluxe változatot :)) azt meg törlöm is lefelé! :D

Remélem nem bánom meg, nem igazán az én műfajom az rpg, legjobban az fps-t szeretem, nem is igen játszom mással (kivéve Tomb Raider), de már beleuntam egy kicsit az ugyanolyan játékokba, az agyonscriptelt játékmenetbe, és a kötött útvonalakba.

A Sacred 2-t szeretném még megvenni mert azt is kipróbáltam, de valamiért kivették a mi régiónkból :O A kívánságlistámban benne maradt, csak megvenni nem tudom :( Lehet abból dobozos lesz, úgyse vészes az ára (2e) és legalább magyar is.

HR24.hu

(#10679) Mukorka


Mukorka
addikt

Létezik hogy a steam lassan küldi ki még a jelszó pótláshoz is az emailt?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#10680) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Diner Dash:® Hometown Hero 3.06 Euro

VAGY

Diner Dash:® Hometown Hero 2.99 $ coupon code: NEW299

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10681) HS 2142 válasza Mukorka (#10679) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha nem freemail, citromail vagy hasonlóakat használsz, akkor általában azonnal fel szokott tűnni a levél, illetve arról se tudok , hogy le lenne terhelve a steam szervere.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10682) Mukorka válasza HS 2142 (#10681) üzenetére


Mukorka
addikt

Hotmail.

Nem tudom mi van, kaptam mailt éjszaka hogy kétszer is megváltozott a pw-m a steam fiókhoz. Belépni nem tudok, most erre a mailre várok amit gondolom én kapok hamár emailt kaptam arról hogy megváltozott hacsak azóta le nem hekkelték róla azt is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#10683) Niczo válasza BigBlue69 (#10680) üzenetére


Niczo
senior tag

Így ránézésre messziről kerülendő (hogy diplomatikusan fogalmazzak) :P

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10684) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem túl best buy még, de szeretem, hogy ilyen cuccok is kimennek a főoldalra. Egy új érdekes, ötletes platformer a Bionic Commando:Rearmed után: Rochard (a zene mondjuk wtf :F )

Ennek meg a zenéje jó, pedig nem is kedvelem különösebben a stílust: Sideway™ New York

[ Szerkesztve ]

(#10685) BioNiCMaN válasza nepszter1 (#10673) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ismeretterjesztő Bio ON

Arachnofóbia. :K

Ismeretterjesztő Bio OFF

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#10686) zseko


zseko
veterán

Felment az oblivion, egy problémám van, gamepaddal nem az igazi, billentyűzettel meg úgy fut :F az emberem mint a reumás csiga és akkor a sima sétálásról ne is beszéljünk...

HR24.hu

(#10687) KubanitoS válasza BioNiCMaN (#10685) üzenetére


KubanitoS
veterán

Régen én is féltem a pókoktól, ma már nem vészes a helyzet, gondoltam felnőttem, de bakker arra a tevepókra nézve komolyan megremegtem. Úgy néz ki mégsem sikerült teljesen kigyógyulnom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10688) PhoenixK válasza KubanitoS (#10687) üzenetére


PhoenixK
őstag

Én is mocskosmód utálom őket, erre nyaralásunk első napján, Tunéziában sikerült egy rohadékra rálépnem. Nem volt nagy, nem is mart belém, csak éppen éreztem, aztán gyorsan legyőztem az arachnofóbiámat egy strandpapuccsal heves csapkodás közepette...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10689) zseko válasza KubanitoS (#10687) üzenetére


zseko
veterán

Hát az a tevepók tényleg elég csúnya. Pedig az nem is pók.

HR24.hu

(#10690) HS 2142 válasza zseko (#10689) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem a fóbia szempontjából ez jelentéktelen tény. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10691) BioNiCMaN válasza KubanitoS (#10687) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A Tevepókról jutott eszembe egy vicc. :D

És itt be is fejeztem az OFF-ot. :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#10692) csaba951


csaba951
veterán

Szeretném, ha egy játék eltűnne az accountomról. A Support azt írta, hogy ezt nem lehetséges. Van itt valaki akinek sikerült töröltetnie egy játékot az accountjáról (Library)?

Tudom, hogy a játékhoz tartozó kulcs később nem lesz használható, és a boltban sem adják vissza a játék árát. De ez nem is érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

(#10693) horvathd válasza csaba951 (#10692) üzenetére


horvathd
aktív tag

Egyeseknek sikerült elérni, hogy töröljenek játékokat a listájukból. [link] Főleg a 8. hozzászólás az érdekes.

"The Kid just rages for a while."

(#10694) Zamery válasza horvathd (#10693) üzenetére


Zamery
senior tag

Erre gondolsz:

Steam

Ez érdekes, ha tényleg valódi! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#10695) ittakary válasza Zamery (#10694) üzenetére


ittakary
nagyúr

9. hsz :D

(#10696) ( V ) válasza csaba951 (#10692) üzenetére


( V )
veterán

nem kötözködésképp, csak értetlenül állok az eset előtt: ennek pontosan mi az értelme? netán kompromittáló lenne egy játék?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#10697) KubanitoS válasza ( V ) (#10696) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem kell bonyolult dolgokra gondolni szerintem. Lehet egyszerűen nem tetszik az adott játék, de akár kompromittáló is lehet a My little pony 3 jelenléte a fiókodon. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10698) lordjancso válasza KubanitoS (#10697) üzenetére


lordjancso
senior tag

De gondolom az okkal került oda, nem? :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#10699) Youri válasza lordjancso (#10698) üzenetére


Youri
veterán

Vagy az ex-asszony kollekciója...

RTX ON

(#10700) ollie


ollie
MODERÁTOR

Just Cause 2 Complete Edition - 6.8 GBP

Jó játék, megéri az árát.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.