Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#10451) BigBlue69 válasza TazLeacher (#10449) üzenetére


BigBlue69
őstag

1 hete volt ugyanez velem :W kb ugyanilyen idő tájt és Délután 5 fele állt helyre.. Serpiko-nak is volt.. Neki is helyre jött másnapra.. Én is falat tudtam volna bontani.. Sokat nem tok ajánlani irj esetleg a supportnak..én is irtam bár azota sincs válasz.. :(((
Szoval menj ki labdázni.. :DD :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10452) TazLeacher válasza BigBlue69 (#10451) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megvagyok. A 20. kísérlet után mindenből kiléptem, gépet újraindítottam, és megy... :C

Wazze...az anyjára hozza még egyszer a frászt! :(((

(#10453) BigBlue69 válasza TazLeacher (#10452) üzenetére


BigBlue69
őstag

Na akkor jó.. nekem semmi nem akart segiteni.. :(((

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10454) ollie válasza KubanitoS (#10450) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont a Skyrim kapcsán. Japánban is elindul, ha nem a loadert (amit a Steam indít), hanem közvetlen a játék exe-jét indítja az ember. Egyébként nem indulna.

***

(#10455) olly


olly
aktív tag

A pletykák szerint a Valve ingyen DOTA 2-vel és/vagy Portal 2-vel fogja kárpótolni az érintetteket. Gabe Newell hivatalosan is elnézést kért a történtekért, amit a Steam indításakor felugró üzenetben is elolvashattok.

most mindenki kap portal 2-t vagy dota 2-t? :D vagy ezt kinek fogják adni?

[ Szerkesztve ]

(#10456) ollie válasza olly (#10455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy sok millió játékot el fognak csak úgy osztogatni. Szerintem csak azok kapnak, akiket tényleges kár ért.

***

(#10457) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Szóval hogyha hazaérek és nincs semmi gond,
akkor megvehetem a Dirt 3 / F1 2011 kombót gond nélkül? :U

Wolverine:
Na jó, akkor ma még megtartóztatás lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10458) Wolverine válasza Rabbitf_24 (#10457) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ez neked tilos lesz. ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10459) danih válasza ollie (#10456) üzenetére


danih
addikt

Anno a Sony a PSN balhé kapcsán azt hiszem mindenkinek adott valamit...
Mondjuk engem nem ez érdekel, hanem az, hogy mi ilyenkor a steam felelőssége.

(#10460) ollie válasza danih (#10459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az súlyosabb probléma volt, ott titkosítatlan adatok kerültek ki, és az egész szolgáltatás le volt állítva, itt meg csak a fórum.

***

(#10461) TazLeacher válasza ollie (#10460) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ráadásul nem órákra, hanem hosszú hetekre állt a szolgáltatás. Ez kb. olyan, mintha a STEAM itt is csak offline működne hónapokig. Se multi, se patch, se vásárlás, se dlc, se semmi. Azért ez attól nagyon messze volt. :U

(#10462) danih válasza ollie (#10460) üzenetére


danih
addikt

Nem a szolgáltatás leállása, hanem az adat-leak ami probléma. Persze lehet azzal érvelni, hogy ha nem származik senkinek kára, akkor fátylat rá, de ki tudja...

(#10463) zseko válasza ruti (#10443) üzenetére


zseko
veterán

Én is használnék virtuális bankkártyát, de az én bankomnál (BB) nincs ilyen. Így marad(t) a paypal.

HR24.hu

(#10464) ollie válasza danih (#10462) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értelek, te most kárpótlást akarsz kérni egy olyan dologért, amiből nem származott károd? Vagy mi a probléma? Az természetes, hogy kártalanítanak mindenkit. De ha nem keletkezett kára valakinek, azt nem lehet kártalanítani. Esetleg bepróbálkozhatsz a Valve-nél, hogy a hír hallatára kiújult a gyomorfekélyed, hátha adnak kárpótlásul valamit. Ezt akarod?

***

(#10465) danih válasza ollie (#10464) üzenetére


danih
addikt

Valszeg nem olvastad, leírtam, hogy nem kell nekem semmi a valve-től. Adatvédelmi szempontból tartom aggályosnak, lehet még senkinek sincs kára, de ugye mi a garancia, hogy nem is lesz (már ha minden kártyaadathoz hozzájutottak a hackerek). Nyilvánossá kéne tenni, hogy az adatbázis mely része érintett, és pontosan milyen jellegű adatok, illetve az egyszeri juzer hogyan védekezhet.

(#10466) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Jelszó cserélve (e-mail, és steam) => Dirt 3, F1 2011 vétel => JÁCCÁS :DDD

(#10467) BigBlue69 válasza Rabbitf_24 (#10466) üzenetére


BigBlue69
őstag

kihagytad h pusztán a jó karmáért megveszed nekem is a dirt 3at:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10468) zseko válasza Rabbitf_24 (#10466) üzenetére


zseko
veterán

nagyon kéne nékem is a Dirt3, ha nem ennyi lenne az euro hanem a 'régi' 275 környékén még meg is venném, de így inkább várok...

HR24.hu

(#10469) TazLeacher válasza zseko (#10468) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És milyen szép is volt, amikor még 50 fillér volt egy gombóc fagyi. :DDD

(#10470) BigBlue69 válasza zseko (#10468) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én inkább a -75%-ra várok:D de az euro se jönne rosszul:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10471) zseko válasza TazLeacher (#10469) üzenetére


zseko
veterán

:DDD

(#10470) BigBlue69 Én ~7000-7400-ért már megvenném a két játékot, de ennyiért nem (igaz csak egy ezressel több, de akkor is :DDD)

(csak aztán ne oda jussunk, hogy majd a 75% engedménnyel ugyanannyiba kerüljön mint most az 50%-al...)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#10472) G4ga


G4ga
őstag

Jelszó csere kipipálva emailen, steam és az összes online hejen.

Steam eléggé bevan halva. Kb 1 órája probálom lecserelni a jelszót. :)
eleinte nem tudtam belépni mert hol rossz jelszora hol server hibára hivatkozott.
Email megjött mindenröl.
Aztán a Steam Guard fagyott ki miután beraktam neki a kodott :)
Most sikerült és amikor rákattintottam a storra ki is fagyott :)
Gondolom most mindenki ezerrel cseréli a jelszot és lassu a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#10473) Big M


Big M
tag

50kB-val jön le a css steamről. WTF?

(#10474) Scholes9 válasza Big M (#10473) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Válts letöltési helyet.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10475) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Nemcsak a sok jelszócsere miatt. Nemrég néztem a statot: kb. 150.000-en tolják a Skyrimet, utána a MW3 multi következik cirka 75.000 játékossal... Szóval most kutyakeményen terhelve van a rendszer, majd' négymillióan lógnak perpill rajta.

(#10476) maross válasza Scholes9 (#10474) üzenetére


maross
veterán

tegnap atvaltottam svajcra, ugy jott lefele, orom volt nezni

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10477) HS 2142 válasza TazLeacher (#10449) üzenetére


HS 2142
őstag

Nálam is most kezdődött el ugyanez a folyamat... :(((

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10478) Big M válasza Scholes9 (#10474) üzenetére


Big M
tag

Köszi, bejött :)

(#10479) Scholes9 válasza maross (#10476) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez általában szokott segíteni :)

Big M: :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10480) danih


danih
addikt

Az Urálról szedem cuccot és jó :)

(#10481) Niczo


Niczo
senior tag

Az indieroyale 2 bundliban megjelent a Fate of the World 3db DLC-je (Steamen aktiválható), valamint a soundtrackje is.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10482) Rabbitf_24 válasza BigBlue69 (#10470) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az a baj, hogy az euro addig fog romlani, vagy addig marad ilyen magas, amig a "nagyok" meg nem tudják oldani az adósságproblémát... Ha szétesik az eurózóna.... pff na akkor lesz itt az igazi balhé... :(

(#10483) nepszter1


nepszter1
addikt

Te jóó isten 169,514 169,514 The Elder Scrolls V: Skyrim

ennyire jóra sikeredett hogy az mw3 mat is leveri ?

(#10484) HS 2142 válasza nepszter1 (#10483) üzenetére


HS 2142
őstag

TES nem jön minden évben, már én is ki vagyok rá éhezve :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10485) Scholes9 válasza nepszter1 (#10483) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Írtam másik topicba is, h pár hónap múlva kb fordított lesz a helyzet :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10486) Niczo


Niczo
senior tag

Most nézem hogy a bankkártya adataim amiket elmentettem a steambe, eltűntek (azért néztem rá hogy töröljem). A feltört rendszer miatt lehet hogy mindenkiét kitörölték?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10487) Rabbitf_24 válasza Niczo (#10486) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az én adataim benn voltak, amikor vásároltam délután.

(#10488) Воланд válasza Niczo (#10486) üzenetére


Воланд
titán

nekem is torolve lett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10489) AMD_ok válasza Niczo (#10486) üzenetére


AMD_ok
őstag

Hol is lehet pontosan megnézni?

(#10490) Niczo válasza AMD_ok (#10489) üzenetére


Niczo
senior tag

Tegyél be egy játékot a kosárba, amikor a fizetési lehetőségekhez érsz meglátod.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10491) JSaN


JSaN
addikt

Nekem is ki toroltek a kartya adatokat, pedig mar vagy fel eve bent van/volt.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10492) olly


olly
aktív tag

LOL
facebook-on a steam résznél ki írták már a holnapi deal-t is :D meg tegnap a mai-t is holnap a Daily Deal - All Alien Breed Titles 75% off! lesz
[link]

és ha megnézitek a mia deal kiírásást facebook-ra láthatjátok, hogy: Published: 2011-11-10 22:58:00 GMT és facebook-on pedig 18 órája via RSS Graffiti

[ Szerkesztve ]

(#10493) AMD_ok válasza Niczo (#10490) üzenetére


AMD_ok
őstag

tudom a kis pipát, de a profilban hol találom? (egyébként nem nem ajánlotta fel az adatokat, tehát nem volt mentve, de azért megnézném)

(#10494) BigBlue69 válasza olly (#10492) üzenetére


BigBlue69
őstag

De ez az EYE mostanában volt nem?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10495) Niczo válasza AMD_ok (#10493) üzenetére


Niczo
senior tag

Ha ráklikkelsz fenn jobbra hogy "xy fiókja", akkor behozza az utolsó vásárlásaidat és ott kellene lennie jobb oldalon ha jól emlékszem (ahol a Steam pénztárca is van).

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10496) csigacska


csigacska
tag

Nekem a hétvégén volt olyan esetem, hogy próbáltam elindítani a Steamot, jelszót beírtam, aztán vártam, és vártam... semmi... rákattintottam a belépés felületre, erre elfehéredett, és jött a hibaüzenet, hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre és leállt. Nah ezt eljátszotta egymást után kb 5x, aztán beengedett, és utána nem volt gond. Néztem a leírást, ott valami apphang.exe hiba vagy mi volt... kapott egy formázást a teljes meghajtó, felraktam ismét a Steamot, de akkor is ezt játszotta el még párszor. Volt valakinek hasonló gondja?

Tegnap ismét eljátszotta ezt 1x, azóta ismét nem jött még elő, a mai hír miatt jelszavamat cseréltem, emailt is cserélek majd hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#10497) Niczo válasza olly (#10492) üzenetére


Niczo
senior tag

A kliensben is ott van már egy ideje alul a Steam főcímek között. Ezek után majd kiderül hogy holnap nem is az Alien Breed lesz a napi akció ;]

csigacska: emailt minek cserélsz?

AMD_ok érdekes, ez a szöveg 20 perce még nem volt ott.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10498) AMD_ok válasza Niczo (#10495) üzenetére


AMD_ok
őstag

Oké, megvan, nem volt lementve, ezt írja: There is no stored credit card information associated with your account.

Köszi

(#10499) csigacska válasza Niczo (#10497) üzenetére


csigacska
tag

Citromailos cím, múltkor szívtam vele jelszó váltásnál, ezért cserélem csak le, kb 4 éve reggeltem azzal, és megmaradt, de most felhúzott nagyon. :(((

(#10500) cskamacska


cskamacska
addikt

Működik újra a Steam fórum. Ingyen ebédet bezzeg nem kaptunk. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.