Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#11651) BioNiCMaN válasza JSaN (#11649) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Akkor marad a költözés (vagy indíts el egy aláírás gyűjtést). ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#11652) gtamate2 válasza BioNiCMaN (#11651) üzenetére


gtamate2
veterán

egy játékért azért durva lenne :DDD

*Sn0w

(#11653) KubanitoS válasza csaba951 (#11650) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha giftelnek egy játékot, akkor olyan régiós lesz, mint ahonnan kaptad. Én Japánból kaptam a Skyrimet és azt is látom, ha megnézem a licences and subscriptionst: Skyrim (JP). Nincs vele semmi gond, a mai napig tökéletesen működik, pedig Japánban csak december 7-én jelenik majd meg a játék.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11654) BioNiCMaN válasza gtamate2 (#11652) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A Fallout 3-mal már kettő. :K

:DDD

Meg nem csak a játékokkal van itt baj... De ezt inkább hagyjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#11655) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Már megint Borderlands..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11656) JSaN válasza BigBlue69 (#11655) üzenetére


JSaN
addikt

Maros kolega segitsegevel four packban mar beszerezve nem sokkal korabban a goty.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11657) DeFranco válasza BigBlue69 (#11655) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hm... a Claptrap dlc még hiányzik... meg kellene venni... aki játszott vele: megéri?

(#11658) szacsee


szacsee
nagyúr

Border tulajokat kérdezem, hogy mind a 4 dlc-t megvettem, de 2 kulcsot látok csak.
Másnál is így van, vagy 4 kulcsnak kellene lennie? :F

Defranco: Ennyit szerintem simán megér a Claptrap DLC. A fegyvertárad is ezzel tudod ha jól tudom kimaxolni csak.

[ Szerkesztve ]

(#11659) sfdrakex válasza szacsee (#11658) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Zombie Islandhoz és Mad Moxxi's DLC-khez mutat cd kulcsot nálam is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11660) szacsee válasza sfdrakex (#11659) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi, akkor megnyugodtam. :D

(#11661) DeFranco válasza szacsee (#11658) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne az árát nézd, hanem azt, hogy egyáltalán megéri-e elkezdeni, eléri-e a knoxx vagy az alapjáték színvonalát, tud-e annyi pluszt adni, hogy ne unjam meg (régóta játszom már vele, nem unom még, de nem tudom belekezdjek-e még ebbe is.)

Amúgy itt a szintezés hogy van? Alkalmazkodik már a játék az aktuális szintedhez, vagy ugyanaz a kavar van, mint eddig, hogy a PT1-et el se kezdjem vele? (Alap megvolt PT1-2, és a Knoxx PT1 végén járok, kb 54-es szint)

szerk: vagy te csak most vetted meg? (most olvasom) akkor a többiekhez is szól a kérdés természetesen...

[ Szerkesztve ]

(#11662) szacsee válasza DeFranco (#11661) üzenetére


szacsee
nagyúr

Elsőre az alapjátékot vettem meg, utána a DLC packot.
Alapjátékon kívül a topikban a Knoxx-ot ajánlják és az említett dlc-t mint értelmes kiegészítőt.
Amikor megvettem legalábbis nekem ez jött le, de inkább a topikjában kérdezd, mert lehet másnak más véleménye lesz róla. Knoxx-ot még nem próbáltam, PT1-et fejeztem be és Claptrap's-al folytattam amikor elővettem a Bordert.

(#11663) Amantius válasza DeFranco (#11661) üzenetére


Amantius
senior tag

Én csak ezt, meg a Knoxx-ot vettem meg. Szerintem ennyit megér. Nekem tetszett. Jók voltak a helyszínek, voltak jó poénok, jó harcok, de nehéznek nem mondanám.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#11664) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Sziasztok!

Ha megvettem egy STEAM-es játékot eredetiben, be is aktiváltam, de nem jött be, és el szeretném adni, akkor van arra lehetőség, hogy deaktiváljam, és miután eladtam, más felhasználó a saját accountjával használja? Köszönöm előre is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11665) Debilon válasza 04ahgy (#11664) üzenetére


Debilon
addikt

nem, nincs ilyen lehetőség

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#11666) kovsol válasza 04ahgy (#11664) üzenetére


kovsol
titán

nem lehetséges, az örökre beleég az accountodba, vagy mindet vagy egyet se adsz el, de a szabályzat tiltja az account eladását

May the Force be with you!

(#11667) 04ahgy válasza kovsol (#11666) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hát ennek most nem örülök (accomat amúgy sem adnám el, mert más játékokkal nincs bajom). Azért köszi. Legközelebb majd óvatosabb leszek az eredetik vásárlásával, majd alternatív úton tesztelem a játékot. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11668) Balazs_ válasza 04ahgy (#11664) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nekem egyszer deaktiváltak egy kulcsot. A King Arthur-t GS mellé kaptam, most meg IGN Prime-mal kapott kódot beirtam (hátha megkapom giftbe) erre beaktiválta mégegyszer. A Support 'resetelni' tudta a kódot, szóval semmi sem lehetetlen. Max. nem akarják.

(#11669) Franklin válasza 04ahgy (#11667) üzenetére


Franklin
addikt

Ha nem titok, melyik játékról van szó?

(#11670) Kephamos


Kephamos
addikt

Borderlands GOTY 4 packba keresek még 3 embert. Várom a jelentkezőket. :))

(#11671) 04ahgy válasza Franklin (#11669) üzenetére


04ahgy
nagyúr

MW3... Maradok a Black Ops multinál, sokkal jobban bejön. Sőt, igazából a COD2-t (multi) még semmi nem tudta nálam überelni, de ott már rengeteg a csaló...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11672) Reinqe válasza Kephamos (#11670) üzenetére


Reinqe
csendes tag

Én kérek egyet a négyből.

[ Szerkesztve ]

(#11673) kovsol válasza 04ahgy (#11671) üzenetére


kovsol
titán

de egy nap alatt hogyan döntöd el, hogy tetszik-e egy multis játék ?

May the Force be with you!

(#11674) BigBlue69 válasza DeFranco (#11661) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mondjatok akármit nekem a zombie-s kieg jött be legjobban!:D a Claptrapost meg nem nagyon játszottam mert volt egy feladat amit baszott számolni.. vagy valamit nagyon rosszul csináltam..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11675) (Bundás)


(Bundás)
addikt

A Brink-et ki milyen videokártyával tolja és milyen felbontás/grafikai beállításokkal? Konfigol valaki? :)

(#11676) BigBlue69 válasza (Bundás) (#11675) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én 9500 Gt-vel felbontást játékon belül nem tok váltani amugy mediumon van asszem kb minden.. és elég jol is megy!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11677) maross válasza BigBlue69 (#11674) üzenetére


maross
veterán

Ezekenkek a kiegeszitoknek van szintkovetelmenye? Vagy hozzaidomul a player szintjehez?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11678) BigBlue69 válasza maross (#11677) üzenetére


BigBlue69
őstag

Passzolok.. :D Nekem nincs meg.. megakartam venni de ink Assasin Creed lett belőle:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11679) DeFranco válasza maross (#11677) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A knoxx-ig bezárólag tudok nyilatkozni: van szintkövetelmény, nem idomul. Éppen ezért figyelni kell, hogy ne legyél sem túl- sem alultápolt. Valamennyire jó, valamennyire rossz ez. Gugli biztos megmondja, hogy melyik hányas szintről indul.

(#11680) HS 2142 válasza maross (#11677) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy a zombis és a moxxis dlc-be már 10-15 szint környékén is lehet érvényesülni első playthroughba, a többibe pedig 35 körül. Átmenni amúgy át tudsz, csak ha kevesebb a szinted, akkor nehezebb lesz a dolgod. :)
Tehát nem az számít milyen szinten vagy, hanem hogy hanyadik (1, 2, 2.5) playthroughnál jársz.
Ahogy DeFranco mondja megvan ennek a hátránya is, például mire eljutottam a Knoxxig már csak pt2-ben volt érdemes elkezdeni, mert túl voltam fejlődve. :DDD

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11681) maross válasza HS 2142 (#11680) üzenetére


maross
veterán

Koszi a valaszokat. Egyszer mar kijatszottam, a zombis nehezsege megfelelo, de felek hogy tultapolom magam a tobbire.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11682) 04ahgy válasza kovsol (#11673) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Miből gondolod, hogy egy nap alatt döntöttem el? Nem írtam sehol időtartamot. Nem jön be és kész... Ennek kitárgyalása azonban nem ennek a topiknak a hatásköre.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11683) kovsol válasza 04ahgy (#11682) üzenetére


kovsol
titán

félre olvastam "Ha megvettem..." én ezt Ma megvettemnek olvastam

May the Force be with you!

(#11684) KubanitoS válasza kovsol (#11683) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha valami szar, akkor azt az első pillanatban érzi az ember.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11685) 04ahgy válasza kovsol (#11683) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én csak nem rég keltem. Ha azonban akkor kellett volna alvásom megszakítanom, mikor a hsz-t írtad, akkor szerintem ennél cifrábbat is félreolvastam volna. :DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11686) BioNiCMaN válasza KubanitoS (#11684) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ezzel a kijelentéssel vitatkoznék.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#11687) Serpiko válasza KubanitoS (#11684) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez így van szerintem is és nem csak a játékok terén az élet bármely területén.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11689) HS 2142 válasza Serpiko (#11687) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát ha például veszünk egy filmet jól felépített alapszituációval, amit mondjuk elront a színészi játék, vagy az összekuszálódó, egymásnak ellentmondó történetszálak, akkor például nem állja meg a helyét a kijelentés. Játékos példa lehetne mondjuk az Age of Conan, ami a fejlődés kezdetén teljesen élvezhető volt, aztán ahogy az ember haladt előre, a tartalom kiüresedett, mivel nem dolgozták ki kellően a magas szintekre szabott játékmenetet és ez a bukásában is jelentős szerepet játszott.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11690) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Aki akar coop-ozni Left 4 Dead 1 / 2-vel, vagy Dead Island-del az vegyen fel.
Steam: http://steamcommunity.com/id/faithlesshun

[ Módosította: ollie ]

(#11691) gtamate2 válasza phenomHUN (#11690) üzenetére


gtamate2
veterán

Majd kellene valamikor.. de sajnos sosincs időm/kedvem mostanában ezekhez :(

*Sn0w

(#11692) SQX_Barto válasza KubanitoS (#11684) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem első pillantásra szar volt az NFS Pro Street és az Undercover is. Kapták az uninstallt 5 perc után. később unalmamba nekiálltam mégegyszer és Undercover lett az egyik kedvencem, Pro Street-ben meg csak az egykerekezést nem kellett volna berakni, de majdnem a végéig elvittem és szórakoztató volt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#11693) AxBattler válasza phenomHUN (#11690) üzenetére


AxBattler
félisten

Van magyar L4D-group, csatlakozz!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11694) gtamate2 válasza SQX_Barto (#11692) üzenetére


gtamate2
veterán

megveszed 10 ezrekért és 5 percig játszol vele? Ejnye így szórni a pénzt ;]

*Sn0w

(#11695) SQX_Barto válasza gtamate2 (#11694) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ki mondta, hogy megvettem ;]
Az Undercover "rámmaradt", a pro street meg virágbolti volt. Steamen azért van pár olyan játékom, amit kár volt megvenni... :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#11696) ollie válasza Balazs_ (#11668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De amit deaktiválnak az accountodon, azt az után sem lehet már másikra regisztrálni, örökre elveszik.

***

(#11697) JSaN


JSaN
addikt

Mai wishlist jatek akcio: Dungeon Defenders

Es itt jeleznem is hogy egy four packban benne lennek, most kivetelessen masnak kene meg vennie. Van ugyan ra keretem, de kell masra is.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11698) Balazs_ válasza JSaN (#11697) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Én is benne lennék. Van a Steamemen 5€, ha PayPalon tudtok utalni még ma, akkor megveszem a 4-packot.
Ollie: De lehet aktiválni újra a kulcsot, írta a Steam Support. Azért lehet mert volt róla bizonylatom hogy már megvolt a játék és hogy tévedésből aktiváltam.

[ Szerkesztve ]

(#11699) ollie válasza Balazs_ (#11698) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor az kivétel. Felesleges másoknak reklámozni, mert abban a hitben fognak élni, hogy ezt bármivel el lehet játszani.

***

(#11700) danih


danih
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.