Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#10501) Franklin válasza cskamacska (#10500) üzenetére


Franklin
addikt

Majd megdobnak mindenkit egy TF2 hacker sapkával oszt csá :-D

[ Szerkesztve ]

(#10502) Hunork


Hunork
veterán

Apám, letolom a gatyám! :Y Ekkora blama! :W
A jó hír nekem, hogy viszonylag új arc vagyok a Steam-en, ezért ott még nem fizettem, karis akciókat tervezek majd. :K Viszont a jelszó megváltoztatva, sőt a hozzá tartozó email-é is! (pedig hogy mondta mindenki, hogy ez tuti és biztonságos...erre jön egy majom és szétcsesz mindent...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10503) ( V )


( V )
veterán

szerintem nem kell túlságosan megijedni, rá kell dobni egy új combos jelszót az acc-ra (lustábbaknak - mint én :DDD - ajánlatos ez az oldal [link]) esetleg a kontakt emilre is és mindenki nyugodtan alhat. szvsz nem kell rohanni a bankhoz hogy néhá... JÓpárezerért kártyát cseréljenek mert holnaptól eltűnik a kassza. még ha el is lopták az adatbázis egy részét (jelen álláspont szerint csak behatoltak), kulcs nélkül pár ezer évig még majd törögethetik a titkosítást ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#10504) BigBlue69 válasza cskamacska (#10500) üzenetére


BigBlue69
őstag

Keressük meg a megfelőlő topicot és árasszuk el agodó levelekkel..
Ha nem válna be jöhet a jó öreg "Fuck you" ..XD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10505) Niczo válasza BigBlue69 (#10504) üzenetére


Niczo
senior tag

esetleg Serpiko izgulós topikja? :DDD

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10506) gYaLo


gYaLo
őstag

Telefonról vagyok, kicsit lemaradtam.. Valaki összefoglalná légyszi h mi történt?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10507) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok. Tegnap a steam frissítés után a COD MW3 játék elindításánál ezt az üzenetet kaptam.
"Ez a játék jelenleg nem érhető el" Újratelepítettem, így a Multi megy a single player nem.
A Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 3\ mappában nincs SP ikonom. Ha valaki tudja a megoldást kérem segítsen.(eredeti játék) Előre is köszönöm a segítséget.

(#10508) danih válasza kisferi (#10507) üzenetére


danih
addikt

Single-en toljál egy Verify cache-t (fájlok ellenőrzése vagy mi, nem tudom a magyar mit ír).

(#10509) kisferi válasza danih (#10508) üzenetére


kisferi
tag

Köszi danih hogy segítesz.A single playert nem tudom elindítani, mert annál írja ki, hogy "Ez a játék jelenleg nem érhető el"

(#10510) danih válasza kisferi (#10509) üzenetére


danih
addikt

Jobb klikk a library-ben a single-n, properties (tulajdonságok) és valamelyik fülnél lesz olyan gomb hogy verify cache (játék fájlok ellenőrzése) - hagyd hogy végigmenjen, utána próbálkozz megint.

(#10511) kisferi válasza danih (#10510) üzenetére


kisferi
tag

A libraryban csak a dedicated server látszik. a tálcán benne vannak a játékok.

(#10512) danih válasza kisferi (#10511) üzenetére


danih
addikt

Library/All Games-t válaszd, valszeg te most a Tools-ot nézed. "Tálcán" nem megy a jobb katt.

(#10513) 04ahgy válasza KubanitoS (#10385) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Köszönöm! Töröltem azt a fájlt, és utána bőszen elkezdte updatelni magát a STEAM. Utána meg jó lett a játék...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10514) kisferi válasza danih (#10512) üzenetére


kisferi
tag

Köszönöm a segítségedet danih. Így már látom. Előbb a barátom átküldte a single player exe-t (eredetit), azt bemásoltam és így jó lett. Valami a steam frissítésekor romolhatott el. Még egyszer örök hálám a segítségedért.

(#10515) Doki16 válasza kisferi (#10514) üzenetére


Doki16
addikt

Ne ijedj meg ilyenkor. A steam-en lévő összes cod játék ilyen. Ha a steamet, a játékot vagy a windowst újrarakod akkor mindig nyomni kell egy fájlellenőrzést.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#10516) kisferi


kisferi
tag

Még egyszer köszönöm a válaszotokat és segítségeteket danih és Doki16.

(#10517) Wolverine válasza Hunork (#10502) üzenetére


Wolverine
félisten

Én meg nem változtattam meg semmit és nem is történt semmi :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10518) Serpiko válasza Niczo (#10505) üzenetére


Serpiko
addikt

+1 :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10519) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Érdeklődnék ezek a NET en APRÓ ban árult MW3 cd kulcsok honnan származnak?
Van ennek valamiféle kockázata ha veszek egy ilyet?

DT

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#10520) Serpiko válasza DonThomasino (#10519) üzenetére


Serpiko
addikt

Eladóval beszéltél mit mond honnan van a játék ez is lényeges. Ha a fentebb tárgyalt helyekről akkor az gáz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10521) Hunork


Hunork
veterán

Hali skacok!
Ezt el kell mondanom.
Ma bevágódtam más ügyből a budakalászi Cora-ba, persze hogy átnéztem a kínálatot a játékoknál, és mit találtam? Quake 4, 990 Ft-!! WTF! Én meg a Steam-ről akartam rendelni, ott most is 20 euro... :D :DD :D Bibibi... ;)
Mielőtt odarohanna valaki, előre szólok, hogy az utolsó darabot hoztam el, áldom a nejem, hogy elküldött ma oda vásárolni... :D
Ájm szó heppi! :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10522) DonThomasino válasza Serpiko (#10520) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ukrán vagy Oroszországról beszél itt mindenki.
Az gáz?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#10523) wednesday válasza Hunork (#10521) üzenetére


wednesday
őstag

Hirtelen azt hittem, hogy a Quake első részét vetted meg 4.990Ft-ért. :D
Néztem is, hogy ebbe meg mi a bombasztikus üzlet, de aztán leesett. :)

(#10524) Hunork válasza wednesday (#10523) üzenetére


Hunork
veterán

:D :D Quake négy és 990 - Ez a WTF üzlet ám! Holnap fel is teszem, ma este megyek melóba... :W majd csak kibírom valahogy. Kíváncsi leszek, hogy hány multi szerver van még... :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10525) Serpiko válasza DonThomasino (#10522) üzenetére


Serpiko
addikt

Asszem pont erről volt szó fentebb pár nappal ezelőtt. Ehhez nemértek ezért inkább nem foglalok állást. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10526) chatran


chatran
őstag

A Trine2 dobozos verziója regelhető lesz Steamen?

(#10527) sketchifun válasza chatran (#10526) üzenetére


sketchifun
senior tag

Igen, de ha felmész SteamPowered.com-ra, és beírod a keresőbe, megspóroltál volna 1 mondatot nekem :D

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#10528) Scholes9 válasza sketchifun (#10527) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10529) Polllen válasza DonThomasino (#10522) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyelőre nem. Mármint a régió korlátozás egyértelmű megszegése, amiért bannolható a delikvens, de még senkinél sem csapott le a banhammer.

Amúgy te nem #120 cod4 huszár voltál? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10530) KubanitoS válasza ollie (#10454) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem indul Steamből, nem is próbálkoztam más módon.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10531) chatran válasza sketchifun (#10527) üzenetére


chatran
őstag

:D Jó duma, de a SteamPowered.com-ról csak annyi derül ki, hogy digitálisan is meg lehet majd vásárolni. A kérdés meg az volt, hogy a boltban vásárolt példányt kell-e regelni Steam-re.
Ha jól emlékszem az első rész dobozos verziója nem volt regelhető Steamen, sőt a GG-es verzió sem. Szóval még él a kérdés.

(#10532) whatever válasza chatran (#10531) üzenetére


whatever
aktív tag

támogasd a fejlesztőket, vedd meg a steamen. meg akkor a betával is játszhatsz azonnal.

(#10533) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Van itt olyan aki már vásárolt innen?

[link]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#10534) jozsi252 válasza DonThomasino (#10533) üzenetére


jozsi252
veterán

jól látom hogy 468.75 rubel ami azt jelenti hogy 3600 ft környéke? :Y :Y

iPhone 13 Pro Max

(#10535) DonThomasino válasza jozsi252 (#10534) üzenetére


DonThomasino
veterán

Jól látod, 16,5 $, ha átváltod,a legördülő gombbal.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#10536) sketchifun válasza DonThomasino (#10535) üzenetére


sketchifun
senior tag

Az a Brady Guide, Steamen 14 euróba kerül. Szerintem kiegészítő.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#10537) DonThomasino válasza sketchifun (#10536) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ez is kiegészítő?
[link]

Szerintem ez egy steam es kulcs scan elve vagy e mailben.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#10538) ( V ) válasza DonThomasino (#10537) üzenetére


( V )
veterán

BF3 Steamen? az volna csak jó :DD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#10539) jozsi252 válasza ( V ) (#10538) üzenetére


jozsi252
veterán

"Az EA és a Valve úgy tűnik, több előzetes tárgyalást követően mégis kiadják a Battlefield 3 PC verzióját Steamen. Mint tudjátok, korábban arról szóltak a hírek, hogy több más EA játékhoz hasonlóan a BF3 is Origin exkluzivitást fog élvezni.

A BF3blog értesülései szerint a két cég már közel van ahhoz, hogy megállapodjanak és a játék Steamen is megjelenjen az október 28-i startkor."

Lehet hogy pár hetet várni kell rá amíg az emberek origin-en megvásárolják így hozva nagyobb haszont ea-nek. és akkor talán steamen közzéteszik.

iPhone 13 Pro Max

(#10540) DonThomasino válasza ( V ) (#10538) üzenetére


DonThomasino
veterán

Csak be LINK eltem vmit.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#10541) ( V ) válasza jozsi252 (#10539) üzenetére


( V )
veterán

no igen, de kétlem hogy már kész kulcsokat lehetne kapni (vagy lehet hogy ezt hackelték meg épp a ruszkik? :DDD ), mindamellett mire abból lesz vmi is... (pont amit említettél pl.) ill. csak akkor látnám értelmét a steames vásárnak ha kiküszöbölik azt a nyomi böngésző/battlelog megoldást!!!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#10542) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

KB 1 napja próbálom letölteni az F1 2011-et.
Azóta kapom a szerver túlterhelt, próbáljam meg pár perc múlva üzenetet...
(Dead Space meg 8MByte/sec-el jött le.., most akkor mi van?!?!)

(#10543) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Alien Breed™ Trilogy

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10544) BigBlue69 válasza Serpiko (#10543) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem szoktam szidni játékokat mert mindennek megvan a varázsa biztos.. de ez.. ez nagyon tréé

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10545) danih válasza BigBlue69 (#10544) üzenetére


danih
addikt

coooban szódával elmegy...

(#10546) KubanitoS válasza Rabbitf_24 (#10542) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az F1 2011-gyel problémák vannak, nem csak neked nem megy a letöltés. Várni kell a javításra.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10547) BandiHUN válasza ( V ) (#10538) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én fel nem tenném...a Steam azért akár 20%-ot is képes a prociból harapni,a bc2-m Steames volt,de ott a kódot lehetett használni Origines letöltéshez is,ég és föld volt a kettő...
A mostani gépemen akadozik a bc2 Steam alatt(hacsak nem veszem le a feladatkezelőben a prioritását,de úgy sem az igazi),a bf3 steammentesen remekül,akadás nélkül megy a legnagyobb mapon is,pedig elvileg az már több procit kér...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10548) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha nem voltam regizve a STEAM fórumán, akkor is érdemes megváltoztatni a jelszavamat?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10549) Rabbitf_24 válasza KubanitoS (#10546) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kössz. :(

(#10550) zseko válasza Serpiko (#10543) üzenetére


zseko
veterán

Nálam nem látszik a kliensben :F

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.