Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#10251) #65675776 válasza m1sk4r (#10250) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kelet-Európában csak dobozosan kerül forgalomba.

(#10252) m1sk4r válasza #65675776 (#10251) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Ez valami kiadói döntés, de mi állhat mögötte?

Aurea mediocritas

(#10253) HS 2142 válasza m1sk4r (#10252) üzenetére


HS 2142
őstag

Valószínű, mert a kiadó (Bethesda) másik játéka, a Skyrim is hasonló helyzetbe került.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10254) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Na .. Át álltak 7 órára! :D Amikor kezdi az ember megszokni..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10255) Vasinger! válasza #65675776 (#10248) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, köszi, akkor használom a steam beépített progiját! :R

(#10256) zseko


zseko
veterán

Nem tudom elindítani a Darksiderst! :O Egyszer belenyúltam, többek között a mentésekbe is, mert valamit csinálni szerettem volna (hogy most ez magyarítás lett volna vagy más, már nem emlékszem :( ) azóta nem indul el :O Az első kisvideó lefut ahol a kiadót reklámozza, onnantól feketeség, és semmi :( Már 3x töröltem és húztam le újból, registryt is kézzel átnéztem, mindent töröltem amiben a neve volt, de semmi..

HR24.hu

(#10257) KubanitoS válasza zseko (#10256) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem hinném, hogy ez Steames hiba, azért csak próbáld meg a "verifiy integrity of game cache" funkciót. Ez elméletileg visszaállítja az eredeti állapotot.

Library / jobb klikk / properties / local files.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10258) zseko válasza KubanitoS (#10257) üzenetére


zseko
veterán

Én sem azt mondom hogy steames hiba. Próbáltam. Nem megy :(

HR24.hu

(#10259) maross


maross
veterán

Karacsonyi learazasok mikor szoktak indulni?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10260) KubanitoS válasza maross (#10259) üzenetére


KubanitoS
veterán

Karácsonykor előtt egy pár nappal.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10261) ollie válasza KubanitoS (#10260) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De volt már olyan is, hogy pont Szenteste.

***

(#10262) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Tavaly Mikuláskor volt egy kincsvadászat is...:D Szoval kb egész december végigi izgulos..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10263) maross válasza ollie (#10261) üzenetére


maross
veterán

óh...azt hittem karacsony elott vagy ket hettel :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10264) zseko válasza zseko (#10258) üzenetére


zseko
veterán

No, siker :)) Törölni kellett az AMD_Logo_movie.wmv videót. Találtam magyarosítást is, úgyhogy most már teljes az öröm :) Igaz így most kezdhetem teljesen előlről, pedig már eléggé benne jártam a történetben, de ezúttal legalább érteni is fogom :))

HR24.hu

(#10265) marcias


marcias
őstag

Egyébként nem lehet rábírni a steam-et arra, hogy felhőben tárolja a mentéseimet? Vagy ez játékfüggő? Király lenne.

Steam: marcias88

(#10266) Wolverine válasza marcias (#10265) üzenetére


Wolverine
félisten

Játékfüggő. Amelyik játéknál a listában van egy felhő ikon (nem emlékszem melyik nézetben látszik...), annál a mentések felkerülnek a Steamre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10267) KubanitoS válasza marcias (#10265) üzenetére


KubanitoS
veterán

Dropbox-ot be lehet lőni úgy, mintha Steam cloud lenne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10268) ollie válasza Wolverine (#10266) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott sem mindegyiknél, de többnyire igen.

***

(#10269) marcias válasza KubanitoS (#10267) üzenetére


marcias
őstag

Igen, ezt csinálnám, ha fontos lenne. :)
Reméljük idővel elterjed a steam cloud.

Steam: marcias88

(#10270) Serpiko válasza BigBlue69 (#10254) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem nem sikerült megszokni itt volt az ideje az átállásnak végre. 19 óra sokkal szimpibb nekem. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10271) TazLeacher válasza maross (#10259) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

2010-ben december 20-án indult.

(#10272) jozsi252


jozsi252
veterán

Külön winyón van nekem a steam meg az os, ha a rendszerem újrateszem a steam klienset telepítsem ùjra fel. vagy elég ha a másik winyon megkeresem a steam exet. csinálok asztalra egy parancsikont és kész?

iPhone 13 Pro Max

(#10273) Wolverine válasza jozsi252 (#10272) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég elindítani a Steamet és működni fog. Ha neked kell parancsikon az Asztalra, csinálj nyugodtan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10274) TazLeacher válasza jozsi252 (#10272) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elég egy parancsikon. Az első indítás egy kicsit tovább fog tartani, de szépen rendbe rakja magát.

(#10275) maross válasza TazLeacher (#10271) üzenetére


maross
veterán

koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10276) unranked


unranked
csendes tag

Ma se kell pénzt költeni :)

(#10277) JSaN válasza unranked (#10276) üzenetére


JSaN
addikt

Nem olyan rossz am ez a game, en tavaly probaltam a demojat. Es nagyon lekotott, most ennyiert mar meg veszem.

Amugy errol van szo: Galcon fusion

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10278) Niczo


Niczo
senior tag

Szerintem se rossz, én valamikor régen egy game packban vettem meg :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#10279) ollie válasza JSaN (#10277) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez csak muliplayer. A single rész csak gyakorlásra jó.

***

(#10280) Serpiko


Serpiko
addikt

Midweek Madness: ARMA

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10281) DeFranco válasza Serpiko (#10280) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Még jó hogy az ARMA II megvan a Greenmangaming ingyen osztogatós akciójából :))

(#10282) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Napi AI War: Fleet Command 3.50
Azért van 234 Achija :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10283) Hunork


Hunork
veterán

Üdv mindenkinek!

Valaki járt hasonló módon?
Ma feltelepítettem a dobozos Kane & Lynch 2-t, plusz letölthető tartalommal, telepítés rendben lement, kódok megadva, listában minden ólrájt, viszont már az furcsa volt, hogy a telepítés végeztével nem történt semmi letöltés, ami ilyenkor szokásos a Steam-nél. Játék gombra katt, erre kijön egy ablak két lehetőséggel:
1. Játék futtatása
2. Játék Setup futtatása
Akármelyikre kattintok, ez az üzenet fogad:
"A játék nem elérhető.
Próbálja meg később újra."

Mi a retek van most? CD Galaxis árú, 1700 pénzbe került, mosoly kiült orcámra, és most úgy ragadt, olyan vagyok, mint Joker... :D
Valakinek valami ötlete van erre?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10284) KubanitoS válasza Hunork (#10283) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szia. Simán túlbonyolítod a dolgokat. :DDD Ez nem telepítési probléma, nem is a CDG-vel van a gond, a Steam szar. ;]

Próbáld meg később az indítást, de érdemes lehet kipróbálni, hogy javul-e a helyzet a clientregistry.blob fájl letörlésével.

Sok sikert!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10285) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok, ami történt most velem azt nem igazán tudom hova tenni, ma feldobta avg hogy trójai vírusos a l4d és l4d2 exe, nah most én nemtudom ezt honnan vette, tegnap óta el se indítottam steamet és ez az üzenet is csak később jött a mai nap folyamán. Az egészet karanténba helyeztem viszont akkor meg ugye nem indul a játék írja hogy nem elérhető próbáljam később, aztán mondom ok visszahelyezem a fájlokat és ugyanúgy jön a nem elérhető szöveg. Most az avg hülyesége miatt újrakéne raknom a játékokat? arra is gondoltam ok lecserélem avg-t, de félek hogy az nem segítene. AVG-val nem volt még gondom nemtudom honnan jött rá ez a dolog a semmiből. Csináltam l4d2-re egy verifyt hogy kreáljon új exe-t, de nem tette.

[ Szerkesztve ]

(#10286) KubanitoS válasza BalaNce87 (#10285) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem az a biztos, ha letörlöd mindhárom programot. Keresel másik vírusirtót, az L4D1-et és 2-t meg letöltöd újra.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10287) JSaN válasza Hunork (#10283) üzenetére


JSaN
addikt

Ma izzitottak be az MW3-t, ilyenkor alap hogy doglodik a steam. Jol esz az a jatek, csak nem eppen a legjobbkor idozitetted az elso instalt. :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10288) Hunork válasza JSaN (#10287) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Köszönöm neked és KubanitoS-nak is a gyors választ :R , igaz, el is felejtettem az MW3 őrületet. (én várok picit, ennyit nem fizetnék ezért a játékért, a legjobb esetben is csak annyit, mint a BF3-ért... :K :K )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10289) Serpiko válasza BigBlue69 (#10282) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez durva néztem 234 öcsi egy ilyen gémben ezt nevezem aki megveszi és ki akarja maxolni lesz dolga az biztos. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10290) bul07


bul07
nagyúr

Feltörték a Steam fórumát és elhelyezték rajta a saját oldalukat hirdető reklámot
A Steam fórumos és a Steames fiókunk két külön bejelentkezés, ezért ez utóbbi miatt nem kell aggódnunk, de ha van fórum bejelentkezésünk, érdemes megváltoztatni annak jelszavát. Aki mindkét bejelentkezéshez ugyanazt a jelszót használta, annak nem árt megváltoztatnia a Steames jelszavát is.
Ha volt már akkor bocs

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10291) robertkill válasza Hunork (#10288) üzenetére


robertkill
aktív tag

hát sajna rajtam úrrá lett az őrület és megvettem elővételben
bár sovány vigasz de így hozzámvágták a COD4-et is

amúgy a single az király... de a multi részét nagyon megkell szokni... nekem MW2-után kicsit fura... itányítás meg a fegyvetek totál másképp működnek... pár órája tolom a multit és még csak 8-as szinten vagyon alíg tudok ölni mások meg már 40 környékén tartanak...

no mind1... csak gondoltam érdemben hozzászólok...
már jó ideje Steam-ezek de ezt a topokot 5 perce találtam :DDD

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#10292) Hunork válasza robertkill (#10291) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Amúgy ez az eksön még most is tart? Mert akkor engem is érdekelne! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10293) m1sk4r válasza Hunork (#10292) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Mivel ma jelent meg a játék így már nem hiszem.

Aurea mediocritas

(#10294) Hunork válasza m1sk4r (#10293) üzenetére


Hunork
veterán

:O :O :O
akkor várnom kell egy ünnepi alkalomra... :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10295) robertkill válasza Hunork (#10292) üzenetére


robertkill
aktív tag

nár nem... ez a megjelenés előtti elővételi akció volt a steam-en... keméyn 60 euróért...

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#10296) cskamacska válasza Hunork (#10294) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként mi ez a nagy sírás, csak nem félsz hogy Gabe bátyó éhen hal, sztímről pont a legdrágább beszerezni a CoD-okat. :P Mármint ahhoz képest hogy ha a boltban veszed 13000-ért, akkor még csak le sem kell töltened azt a tizenpár gigát, és mégis pont ugyan azt kapod, mint sztímen direktben több mint 18000 forintért.(ugyanis a dobozost is sztímen kell regelni)
(és innen szeretnék drakulálni azoknak akik ennek ellenére mégis sztím boltból vették meg ;] )

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10297) cskamacska válasza Hunork (#10294) üzenetére


cskamacska
addikt

now something completely unrelated

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10298) robertkill válasza cskamacska (#10297) üzenetére


robertkill
aktív tag

na ez azért már durva :C

ja és köszi a gratulációt a Steam-ről való MW3-om vásárlásomért... :K

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#10299) Hunork válasza cskamacska (#10296) üzenetére


Hunork
veterán

Nem, nem a Steam-ről akartam beszerezni!!! Csak voltak elővételi akciók, és jól elnéztem az időt...BF3 meg van, DLC-vel...gondoltam, hogy csak észbe kapnak, és lesz majd karácsony előtt valami leárazás, bár ez hazánkban igen kétes kimenetelű mutatvány szokott lenni... :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10300) AxBattler válasza cskamacska (#10297) üzenetére


AxBattler
félisten

LÓL...és máris 5 fonttal ócsóbb'... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.