Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#11801) Murder3


Murder3
addikt

daily whislistel volt már valakinek szerencséje?

(#11802) JSaN


JSaN
addikt

Az normalis hogy 4 ora utan sem kaptam semmit a humbletol? paypal mail semmi. meg a freemail is felhuzott, fel oraig nem lehetett belepni, asszem most steamet at allitom gmailra. Amugy megvettem megegyszer a humblet gmailra is, aztan majd meglatjuk. A felesleget majd mikulas nap alkalmaval elosztogatom.

szerk:
bezeg gmailra meg is jott egybol. pfff

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11803) ollie válasza JSaN (#11802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Freemail esetén minden normális, de a spam könyvtárat nézd meg mindkét email címen.

mod: látom, gmail-re már megjött

[ Szerkesztve ]

***

(#11804) HS 2142 válasza JSaN (#11802) üzenetére


HS 2142
őstag

Szintén freemail, szintén 4 órája, szintén semmi. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11805) gtamate2 válasza ollie (#11803) üzenetére


gtamate2
veterán

gmail-re azonnal megjött nekem délután,
Én remélem hogy lesz még ilyen kezdeményezés, tetszenek ezek az indie játékok :)

*Sn0w

(#11806) JSaN válasza gtamate2 (#11805) üzenetére


JSaN
addikt

Biztos hogy lesz, ez is mar vagy 4-5-ik alkalom volt.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11807) gtamate2 válasza JSaN (#11806) üzenetére


gtamate2
veterán

lassan elfogy a játék ;]

*Sn0w

(#11808) Kephamos válasza Murder3 (#11801) üzenetére


Kephamos
addikt

Még sohasem hallottam róla.

(#11809) ittakary válasza Kephamos (#11808) üzenetére


ittakary
nagyúr

Steam nyereményjáték. Naponta be kell jelentkezni, és meg kell nézni a Daily Deal-t és naponta kisorsolnak valakit (az egész világról :( ), aki megnyeri a WishListjéről az első 10 játékot...

(#11810) szacsee válasza ittakary (#11809) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem az egész világról, csak ~4 millió ember közül. :D

(#11811) ittakary válasza szacsee (#11810) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akik viszont bárhol lehetnek a világon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11812) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Beírtam Steambe a Zombie Shooter 2 kódját erre kiírja hogy "You have successfully activated inMomentum" :)) A libraryban viszont Zombie Shooter 2 van.
Ha ezt elindítom akkor bejon az inMomentum? :DDD

7-bol 3 kód mukodott, a tobbi miatt e-mailt kell kuldenem mert már aktiválta oket valaki. Ilyenkor hol marad a "lopott kulcs" duma? :D

Ha másnak is hasonló gondja van, akkor:
For the duplicate key issues, please send the supposed duplicate keys and your transaction ID's of your purchase to support@indiegala.com

[ Szerkesztve ]

(#11813) Serpiko válasza ittakary (#11811) üzenetére


Serpiko
addikt

Az egyik nyertes itt van köztetek. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11814) DeFranco válasza Serpiko (#11813) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Neked én már azt sem hiszem el, hogy "jónapot". ;)

[ Szerkesztve ]

(#11815) KubanitoS válasza Serpiko (#11813) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudom, de valamiért még nem kaptam meg az e-mailt. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11816) gtamate2 válasza Serpiko (#11813) üzenetére


gtamate2
veterán

Na neeeee :D
Amúgy ez a Dungeon Defenders jó játék lett, valakinek van kedve játszani?

*Sn0w

(#11817) Serpiko válasza DeFranco (#11814) üzenetére


Serpiko
addikt

Nyerni fogok azért mert ezt kívántam a kívánságom pedig parancs. :K Majd meglátod miután nyertem majd a barátom akarsz lenni azért, hogy te is nyerj. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11818) DeFranco válasza Serpiko (#11817) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, így már világos... ebben az esetben igazad van, nyerni fogsz. (máshogy értettem amit írtál)

(#11819) szacsee válasza Serpiko (#11813) üzenetére


szacsee
nagyúr

Persze hogy itt van köztünk. :D
4 millió emberből viszont kevés az esély, hogy kihúzzanak közülünk bárkit is.
Ha sikerül valakinek, akkor gratulálok a malachoz! Azt viszont majd leírhatnád, ha Te nyersz Serpiko, hogy csak simán bedobták a könyvtáradba a kívánságlistát, vagy kaptál e-mailt is. ;]

(#11820) ollie válasza Ilsyde (#11812) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek a kulcsok csak a fejlesztőktől származhatnak, mert nem lehet dobozosban kapni ezeket a játékokat. Egyébként ugyanez a probléma fellépett az Indie Royalnál is.

***

(#11821) gtamate2


gtamate2
veterán

Orcs must die 2,74-ért nem rossz :N :C

*Sn0w

(#11822) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Napi: Orc Must Die! + DLC-k -75%

Most be is szerzem! :C

Aurea mediocritas

(#11823) Serpiko válasza szacsee (#11819) üzenetére


Serpiko
addikt

Persze leírom majd, hogy mit kell tenned, hogy te is nyerj, de előbb tesztelem a dolgot. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11824) ollie


ollie
MODERÁTOR

És Midweek Madness: King Arthur

***

(#11825) Niczo válasza Ilsyde (#11812) üzenetére


Niczo
senior tag

Én a kollégámnak is vettem egy packot, a 7 kódból csak 2 működött neki, a többi duplikált (nekem mind hibátlan volt). Most írt reklamáló levelet, kíváncsi vagyok milyen hamar reagálnak.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#11826) JSaN válasza Niczo (#11825) üzenetére


JSaN
addikt

Az elso vasarlasom freemailra meg mindig nem jott meg, a masodik gmailra egybol. Azok a kodok mind jok voltak, de ha mar itt is egyre tobb embernek problemaja van szerintem nem egyedi jelenseg lesz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11827) HS 2142 válasza JSaN (#11826) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem már megjött freemailre, de nem tudom, hogy azért-e, mert írtam a supportnak, aztán 5 percre rá jöttek a kódok. (nem volt hibás egyik sem.) :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11828) kovsol válasza JSaN (#11826) üzenetére


kovsol
titán

nekem meg a második vásárlásnál a paypal hibát dobott ki, a pénzt levonta és a kód is megjött, de paypal visszaigazoló levelet nem kaptam, szóval ha most szar lesz a kód akkor nem tudom mivel igazolni, hogy én vettem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11829) Niczo válasza kovsol (#11828) üzenetére


Niczo
senior tag

a paypal accodon belül meg tudod nézni a tranzakciókat és ott az id száma is.
legalábbis remélem, mert más tranzakciós kódot nem kaptam emailben sem (ez pedig nem a szokásos X-el kezdődő kód, mert nálam pl számmal kezdődik)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#11830) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Egy órája kaptam e-mailt a supporttól új kulcsokkal. Gyorsan lereagálták.
Ezeket már elfogadta a Steam.

(#11831) JSaN


JSaN
addikt

Na megjott a masik mail is, abbol eggyik total nem kell. a tobbit mar szet osztogatom, eggyet ide is berakok mikulas alkalmabol. Aki kapja marja. :D

Saira code: [ K6FHE-IGLTQ-8433H ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11832) NFL#13


NFL#13
tag

Lehet ,hogy nagyom buta kérdés lesz, de ez az indiegala teljesen legális? Nem mintha panaszkodnék, mert ennyiért nem ,hogy játékot , még buszjegyet sem vettem. :D Csak nem szeretném emiatt bukni a steam fiókom. (Elnézést ,ha nagy hülyeséget kérdeztem)

(#11833) JSaN válasza NFL#13 (#11832) üzenetére


JSaN
addikt

Teljessen legalis, nyugodtan beregisztralhatos steamre. Neha van olyan humble pack amikor egyben kell regisztralni, akkor a steam humble pack neven azonositja. Szal 100% biztos a dolog.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11834) NFL#13 válasza JSaN (#11833) üzenetére


NFL#13
tag

Köszönöm! Ennek kifejezettem örülök. Most ,hogy jobban szemügyre vettem az oldalt.Megakadt a szemem azon a soron ,hogy az általam kifizetett vételár ,arák jó célt is szolgálhat. (Bár elképzelhető ,hogy ez csak vevőcsalogatás.)

(#11835) csaba951 válasza NFL#13 (#11832) üzenetére


csaba951
veterán

Valószínűleg legális.

A Steam aktiválásokról biztosan kapnak visszajelzést a készítők. Ezekből a játékokból nem hiszem, hogy olyan sokat vesznek naponta a Steamen. Az www.indiegala.com szerint már több mint 20000 vársárló / támogató volt. Ezek nagy része biztosan aktiválta a játékokat a Steamen. Namármost, ha lopott kulcsok lennének akkor erre már egész biztosan jelzett volna a gyár, és lépet volna a Steam biztonsági szolgálata. Mivel ez szemmel láthatóan nem történt meg, valószínűleg legális az akció. :)

(#11836) csaba951 válasza NFL#13 (#11834) üzenetére


csaba951
veterán

A default beállításban 70% megy a (program) készítőknek, 16% megy jótékonyságra, 14% pedig az akció költségeinek a fedezésére (pl. a web oldal tartozik ide). Charity módban 100% megy jótékonyságra. Developers módban 100% megy a készítőknek. A Custom módban pedig saját magad állíthatod be a 3 terület részesedését.

[ Szerkesztve ]

(#11837) csaba951 válasza Niczo (#11825) üzenetére


csaba951
veterán

Gmailre 2 percen belül megkaptam az e-mailt. Freemailre viszont nem akar megérkezni (a Paypal visszaigazolás viszont megjött 30 perccel később.) Gyakorlatilag használhatatlan a Freemail. :(

(#11838) NFL#13 válasza csaba951 (#11836) üzenetére


NFL#13
tag

Értem, hát jobb félni ,mint... Azért ha ez tényleg így van ,akkor kicsit szégyellem is ,amennyiért vettem. Szóval minden tiszteletem az övék.

[ Szerkesztve ]

(#11839) csaba951 válasza NFL#13 (#11838) üzenetére


csaba951
veterán

Egy másik e-mail cím beírásával újra megveheted a csomagot, és akár többet is fizethetsz a kasszánál! :)

[ Szerkesztve ]

(#11840) ittakary válasza csaba951 (#11837) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ez már 10 évvel ezelőtt is ismert tény volt :D

(#11841) szacsee


szacsee
nagyúr

Nyereményjátékban eddig kiosztott játékok listája.

(#11842) BigBlue69 válasza szacsee (#11841) üzenetére


BigBlue69
őstag

1-2 játékot megvettem volna bárkinek ha cserébe kapok bármit..:D Szoval ezek h 2 copy terraria.. .. :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11843) maross válasza BigBlue69 (#11842) üzenetére


maross
veterán

Nekem is olyan budget jatekok vannak a wishlistben, hogy a hajadat tepned :). De nem ko izgulni, nem fogunk nyerni :DDD.

szerk: amit nem bantam meg, az a dungeon defenders...elsore nagyon gagyinak tunt, igy masodik nekifutasra mage-el nagyon hangulatos. Koszonet jsan-nak, aki nelkul mindez nem johetett volna letre :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11844) BigBlue69 válasza maross (#11843) üzenetére


BigBlue69
őstag

De fogunk.. Fő a pozitiv hozzáállás és akkor már ne a budget-et nyerjem meg.:D szépen kiválogattam a top10-et:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11845) szacsee válasza BigBlue69 (#11844) üzenetére


szacsee
nagyúr

Játszatok itt, több az esély. :DDD

(#11846) ollie válasza szacsee (#11845) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindenkinek. :U

***

(#11847) szacsee válasza ollie (#11846) üzenetére


szacsee
nagyúr

No igen, a nagybetűs rangnak is megvannak a hátrányai.
Szurkolok, hogy mielőbb legalább sapkához juss. :))

(#11848) Youri válasza szacsee (#11847) üzenetére


Youri
veterán

két napja ott van rajta :U

RTX ON

(#11849) JSaN válasza Youri (#11848) üzenetére


JSaN
addikt

En sem latok semmit, vagyis nem tudom mit kene latnom.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11850) Youri válasza JSaN (#11849) üzenetére


Youri
veterán

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.