Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#401) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Imperium Galactica 2 Intro HunDub

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#402) mrfire válasza vaakuum (#400) üzenetére


mrfire
őstag

Ez a HD verzió felújított vagy mi, de én úgy tudom az csak ilyen tabletre meg mobilra jött ki.

(#401) TESCO-Zsömle
[link] :))

[ Szerkesztve ]

(#403) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#402) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah, az intro is azokhoz tartozik.

Ha lesz majd tabletem megnézem, hogy sikerült-e használhatóra lebutítani az irányítást.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#404) vaakuum


vaakuum
addikt

Akkor viszont nem tudom, honnan lehetne megszerezni :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#405) ConantheBarb válasza mrfire (#398) üzenetére


ConantheBarb
csendes tag

Akkor te ezt keresed :D

Nem kicsit vigyorogtam amikor rátaláltam :D

Kellemes elbaszott órákat :D

http://open-imperium-galactica.en.uptodown.com/

(#406) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#403) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem telefonon nagyon gáz, és ez abból adódik hogy imperiumba ugye sok funkció folyamatos lenyomást igényelt plusz használta a játék az f1-12-őt.
Es ezek kaptak külön gombot.
Nagyon káosz volt elsőre...

(#407) mrfire válasza vaakuum (#404) üzenetére


mrfire
őstag

[link]

Itt az egy is: [link]

(#408) Yllgrim válasza mrfire (#407) üzenetére


Yllgrim
őstag

Egy modern verziot szivesen latnanak azt hiszem :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#409) mrfire válasza Yllgrim (#408) üzenetére


mrfire
őstag

Nem is értem hogy hagyhatják veszni hagyni ezt a címet... :( Valahogy ki kéne vinniük kickstarterre.

[ Szerkesztve ]

(#410) Diopapa


Diopapa
addikt

Mi Sword Of The Stars 2-zni szoktunk multiban, nem IG2, de elég komoly cucc... :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#411) vaakuum


vaakuum
addikt

ezt találtam az előbb:
[http://index.hu/tech/2015/03/27/egy_lepessel_kozelebb_a_kezvezerlesu_vr/]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#412) Yllgrim válasza vaakuum (#411) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezt lattam, jo dolog ez, idovel kialakulnak ezek a technologiak es egyre jobbak lesznek.

Ami egy picit elgondolkodtat hogy vannak helyek a vilagban ahol aram sincs, iras/olvasas nehezsegekbe utkozik, torzsi szinteken vannak... Lattam ilyen eles kontrasztokat utazasaim soran elegge durva tud lenni.

Ha ezen sikerulne csokenteni az nagyon szuper lenne, az olyanintezmenyeknek mint ENSZ es tarsai ez lenne a feladatuk, ehelyett... Politika mindenhol...

Raadasul minel szegenyebb, elesetebb az ember annal tobben, tobbet es nagyobbat rugnak belejuk...

Ebbol a megkozelitesbol nezve kisse arnyaltabbak nekem ezek a technologiak :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#413) mrfire válasza Yllgrim (#412) üzenetére


mrfire
őstag

Ahol törzsi szinten élnek azt sem tudják, hogy a föld gömbölyű. Bedobni őCket NewYorkba durvább lenen számukra, mintha minket átteleportálnának Cruscantra. De igazából nem kell sajnálni őket, fogalmuk sincs szerencsére a világról, így nem is vágynak olyan dolgokra, mint mi, jól el vannak magukban és sokan még boldogabb életet is élhetnek. Én nem igazán csökkenteném ezt, éljenek csak a saját fejlődési szintjükön, a dagad chipszabálók meg majd fényképeznek a dzsipből. :)

(#414) vaakuum válasza mrfire (#413) üzenetére


vaakuum
addikt

Valahol azt olvastam, hogy talán mexikóban külön minisztérium van, ami az erőben, civilizációtól távol élő, és azt nem is ismerő törzseket felügyeli, merthogy annyira távol élnek a mai embertől, hogy az immunrendszerük is jelentősen eltér, és egy egyszerű civilizációs nyavalya (mint pl. egy átlagos nátha,) képes lenne az egész kolóniájukat elvinni...
Igen...máshol meg naponta 20 kilométereket gyalogolnak, hogy sorban álljanak ivóvízért a kannáikkal.
A föld eközben népesedik, és egy zárt rendszer.
A rendelkezésre álló vízből vagy mondjuk szénatomokból vagy ember, vagy állat, vagy növény lesz...ha sok lesz az ember, a másik kettőből kevesebb lesz, hiszen nem jut rá elegendő építőanyag.
Az utóbbi időben [ez] a vízegyenérték téma nagyon piszkálja a fantáziámat.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#415) Yllgrim válasza vaakuum (#414) üzenetére


Yllgrim
őstag

Lesznek meg itt izgalmak az biztos :) Teljesen szetgyakjuk ezt a bolygot, pazarlo, felelotlen szemlelet uralkodik ami majd egy komolyabb megrazkodtatas utan meg kell hogy valtozzon, csak addigra mar lehet keso lesz...

Kozben tessek teszteket nezegetni DX12 es Vulkan, valamint video formaban is. Sok processzoros gyenge gepen hoz majd elorelepest, ennek kihasznaltsaga majd valamikor, jovore kezd elterjedni igazan, Persze kell hozza jo VGA is, a Mobo-CPU parost most lecserelem de nem kerul messzire, ocsem behuzta igy kesobb tudom majd monitorozni a kulonbseget, fejlodest. Jobban ki lesznek hasznalva az FX szeriak, de az uj jovore megjeleno processzorok fogjak igazan elvezni ennek a gyumolcset, akkor majd ujra szet lehet nezni a piacon :) Bar nem gondolom hogy a jelenlegi jatekok at lesznek forditva DX12-re, oda kell majd a nyers ero, uh lesz par ev az atallas, illetve mire kijonnek olyan uj rendszeru procik amik hozzak a mostani teljesitmenyt alapbol...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#416) Yllgrim válasza Yllgrim (#415) üzenetére


Yllgrim
őstag

Talaltam meg egy tesztet, ott tobb procit is ossze lehet hasonlitani DX12 es Vulkan alatt. Minden rendszer alatt eszmeletlen gyorsulast fog hozni, 290X es 980 alatt is, Procik kozotti differencia is kijon meg, de FX-ek jol szerepelnek tovabbra is, majd az alkalmazasok alatt kiderul minden.

Hatarozott a fejlodes es ez jot tesz mindenkinek.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#417) vaakuum


vaakuum
addikt

Megnéztem én ezt az imperium galactica 2-t, de nem az igazi...
állandóan olyan grafikai hibák villognak a képernyőn, mintha vga hibám lenne. valamelyik yt vidiben volt, hogy 1024-es felbontásban stabil, de abban is ócska a kép. '08-as patchel sem lett jobb, az 1.14-et meg 5 helyen is néztem , a víruskereső mindenhol bejelzett rá. Gondoltam végül nemérdekel, lássuk mit is tud, de operát, meg mindenfajta szutyok programokat akar még telepíteni magának, még CPU miner is volt a listában.
Letöröltem az egészet a picsába. Szép emlék az a játék, és maradjon is meg így.
Várom az SC-t, majd építek-fejlesztek-kolonizálok abban.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#418) Drenadar válasza vaakuum (#417) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Mit vársz egy 15eves játéktól? Amúgy mobilon nincs grafikus hiba :-D

(#419) mrfire válasza vaakuum (#417) üzenetére


mrfire
őstag

Szomorú hallani, pedig nagyon jó kis játék. :((( Tehát akkor lehet nekem sem futna már rendesen... :O Úgy emlékszem win7 alatt még jól ment pedig. Innen szedted le a patch-t? [link] Elég csalódott lennék, ha innen jönne a bányászprogram. Sz'tem már akkor fent volt a patch mikor még nem volt semmilyen bitcoin. Esetleg az IRC-n találhattál volna valami régi motorost, aki tud segíteni. Nehogy már ne fusson el a játék, csak mert eltelt 15 év, rengeteg régi játékot el lehet futtatni ma is... :((

(#420) vaakuum válasza mrfire (#419) üzenetére


vaakuum
addikt

IRC nekem úgy kimaradt, hogy azt sem tudom, mi az, vagy hogy néz/nézett ki valaha...
Most kb. úgy tűnik, hogy IG-vel kellene vagy 3-4 órát pörögni, meg kutakodni utána, mire elindul rendesen. Miözben lehet, hogy kb. max ugyan ennyit játszanánk vele a gyerekekkel. Így már nem éri meg az erőfeszítést...
Ráadásul a fiam tegnap előszedette az AC2 brotherhoodot, ami 30 másodperc alatt felpatchelte magát az aktuális állapotra, és műxik. Beletoltunk újabb 5 órát.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#421) mrfire válasza vaakuum (#420) üzenetére


mrfire
őstag

Hát az IG2 miatt, ha máshogy út nincs megéri beszerezni egy ilyet: [link] :DDD :DDD :DDD

Persze az egy is nagyon jó volt, én régen nagyon sok időt öltem bele, de anno sosem jutottam a végére. Pár éve újra elővettem és pontot tettem a dolog végére. Az a baj, hogy a játék eleje kb sokkal érdekesebb, mint a vége. Az elején volt egy rakás bejátszás stb. a végén meg mikor ott az egész galaxis, már csak a végén van egy bejátszás mikor mindenkit legyőztél és annyi. Sztem elfogyott a fejlesztésre szánt idő vagy a pénz, nem tudom. A 2 inkább olyan, mint az IG1 az eleje nélkül, de a 2-ben van egy rakás random generált küldetés és kommunikáció, feleletválasztásokkal, így bőven kárpótol. Egyedül az irritál nagyon a 2-ben, hogy az AI nagyon felszínesen gondolkodik, taktikázik. Egyrészt ellenséges veled ha gyengébb vagy és barátságos, ha erősebb, ha évekig tartó hatalmas szövetséget ápoltok, aztán meggyengülsz rögtön hátat fordít neked. A másik meg, hogy a játék nem nagyon erőlteti a több flotta mozgatást. A gép mindig csak egy főflottát használ, nem túl taktikusan van ez a rész kiépítve. Az egyben legalább ott volt a korlát, hogy hány hajó fér el egy flottába.

(#422) Yllgrim


Yllgrim
őstag

UUUUHHHHHH:)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#423) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#422) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Thank you WCCF for providing us with this information

Nincs több kérdésem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#424) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#423) üzenetére


Yllgrim
őstag

No para, kb ennyit lehetett tudni eddig is, mar az is baj ha az ember orul egy piciket? :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#425) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#424) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Őőő minek örültök ennyire? A HBM memória 9x-es sebessége az öröm tárgya? Én nem vagyok expert a témában, szóval nem kötekedésből kérdem.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#426) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#425) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ki lett leakelve egy kis roadmap, meg pletyik, meg fejlesztesi iranyok es mivel a forras a WCCF ezert Zsomi mar nem is orul neki :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#427) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#426) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak felhívtam a figyelmet, hogy nem kell mindent elhinni, amit a Blikk ír.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#428) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#427) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Oké, én nem is jártam itt. Az ősi egyiptomi mondás szerint nem bölcs dolog bedugni az ujjad két malomkő közé... :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#429) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#427) üzenetére


Yllgrim
őstag

De-de-de :K Hiteles autentikus forras :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#430) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Mindenesetre örülök, hogy a pók-érzékem nem csal. Szívesen látnék 200-300W-os APU-t a következő gépemben, de félek, hogy ez a dolog megmarad specifikusan a HPC-piacra...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#431) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#430) üzenetére


Yllgrim
őstag

A ZEN-el nagyot tudnak loni, lehet SMT-s APU is akar ha ugyis az a trend, ha sikerul otvozniuk az erossegeit... En a ZEN-re varok, remelem jo lesz. 14nm, uber franko cucc es mehet is a csere :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#432) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

tudom rossz topic.

de lehetséges, hogy ennyiért ez jó ventilátor?
https://www.pcx.hu/termek/xilence-coo-xpf120-r-ventil-tor-094840

Mindenki dicséri, én corsairt vettem volna, de így belegondolva 3db kellene , és ebből 3 olcsóbb mint a corsairből 1...

(#433) Yllgrim válasza Drenadar (#432) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha ratudod kotni fordulat szabalyozora, akkor nagyon nem tudod elrontani, 900 forint per darab az elegge barati. Nekem dragabbak vannak a gepemben :) Nem veszithetsz semmit, 2300Ft...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#434) Drenadar válasza Yllgrim (#433) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nincs szabályzóm... de ha halk, akkor felőlem mehet fullba.
Illetve alaplapra tudom esetleg rádugni azt akkor majd ő szabályozza :)

(#435) Diopapa válasza Drenadar (#434) üzenetére


Diopapa
addikt

Sok helyen ajánlott vétel, egyik ismerősöm vett és állítólag elég hangos. Ha jól tudom ebben az árkategóriában az Arctic F12-t szokták ajánlani. De nem vagyok venti expert. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#436) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#432) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

2003-ban alapították a céget. Főhadiszállása Taiwan-ban, gyárai Kínában vannak.

(#433) Yllgrim: Ez sem igaz, mert sok venti nem szereti, ha leszabályozzák. Van amelyikbe a motor, van amelyikbe a csapágy kezd el morogni, ha nincs meg a kelló fordulat és ezek függhetnek az elhelyezkedéstől is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#437) Drenadar válasza Diopapa (#435) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

pedig specificaton alapján elég halk...

(#438) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#437) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Spec alapján minden Thermaltake venti 13db-es... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#439) Diopapa válasza Drenadar (#437) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, haver is azért vette :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#440) .tnm válasza Drenadar (#437) üzenetére


.tnm
addikt

sajnos a DB a valóságban nem az egyetlen tényező, ami meghatározza, hogy mennyire fogod hangosnak érezni. a zajának a frekvenciája és egyenetlensége is sokat számít

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#441) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Oké köszi nektek... de akkor mit vegyek, hogy az tényleg halk legyen? :)

(#442) Diopapa válasza Drenadar (#441) üzenetére


Diopapa
addikt

Halk, vagy nagy légszállítású? :) Amire 50k üzemóra van írva több év garival, az már nem annyira szar. :) A 700-as fordulatúak csöndesek, az 1500-1800-asok hangosak. Én csendesről cseréltem hangosra, tettem mellé egy Kaze Master II-t. Így ha kell csendes, ha kell hűt. Ha nem akarsz ilyennel szórakozni, az Arctic F12-ből van hőfokszabályozós, csak okosan kell elhelyezni a szenzort. Mondjuk én nem tennék a saját gépembe.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#443) Drenadar válasza Diopapa (#442) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

kompromiszum, halk legyen de szállítson is léget :D

nem tudom mit kellene én nem szoktam nagyon figyelni a hőfokot, amíg nincs VGAm, addig nem is tuningolok (kellett nekem nagyon a K-s proci... )

csak alul van egy venti hely a táp mellett, és fent van kettő :)

(#444) Diopapa válasza Drenadar (#443) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem Coolink Swif2 120P-t ajánlottam, azt tettem a gépbe, bevált, de 1800-as fordulaton durván hangos.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#445) Yllgrim válasza Diopapa (#444) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem Phantekseim vannak, 14-esek, mekkora kell a hazadba?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#446) Drenadar válasza Yllgrim (#445) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem asszem 12-es, de lehet 14-eseket is tud fogadni...

Bitfenix Shinobi ház de lehet csak 12-es... nekem az is elég lenne ha olyan 800-1000-es fordulattal pörgetné magát és tolná át a levegőt a házon..

http://www.bitfenix.com/global/en/products/chassis/shinobi/

E szerint fentre jó neki 2x 14-es is :D

[ Szerkesztve ]

(#447) Yllgrim válasza Drenadar (#446) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha dobsz priviben cimet, holnap feladok parat, 140-eseket, kell neki par nap mig odaer, en ugysem hasznalom oket, azt talald ki Fractal Design kell vagy Phanteks :)

Nekem csak bent allnak a szekrenyben, szoval...

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#448) mrfire


mrfire
őstag

(#26000) Yllgrim

Nem a gépházban cseréltem ventit, hanem a tápban. Megrendeltem a ventit hozzá és csak később néztem, hogy jaaa ez le van ragasztva egy garmatricával... Pedig azzal nagyon el lehet ám rontani ha lecsavarozom a fedelet... De simán letéptem róla és beletettem a ledes ventit, mert ilyen állat vagyok, hogy nekem az kell, hogy a plexis házon át lássam a fehéren világító tápegységemet :D

Jah, lassan időszerű lesz kitakarítania gépházat, úgyhogy akkor ki is húzok mindent.

Biztos nem ártana megnézetni a hálózatot, bár így belegondolva már évek óta ilyen :B. Általában tök oké minden, néha felserceg, sz'tem a szigetelés rossz, de mikor csinálja mondjuk pont nincs időm, amikor meg jó akkor meg már lusta vagyok nekiállni, úgyhogy az egyiket már ki is kötöttem inkább... de most rákezdett a másik is...

[ Szerkesztve ]

(#449) Yllgrim válasza mrfire (#448) üzenetére


Yllgrim
őstag

En nagyon orulok annak hogy a hazamba nem megy szinte semmi por, jo a porszuroje ennek a haznak, alig kell takaritanom :)

Csak ilyen nagyon apro es abbol is csak eppen hogy egy kicsi... :)

Ha letepted a taprol akkor meg azt lehet megcsinalni, hogy ragasztasz ra egy nagyon eros valamit matricat, hulye figura, akarmi es az egyik vege egy picit kilog a garancia cuccnak, ha nem tudjak leszedni egyben akkor nem tudjak azt mondani hogy te leszedted... :)

Csak a csavarokra vigyazz, ne kopjanak :)

Itt annyira nem aggodok a tapkabelek miatt, van bennuk egy biztositek, ha barmi gond van, az hamarabb leolvad mint a gep, ami azert nem rossz. :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#450) mrfire


mrfire
őstag

(#26040) ConantheBarb
Amúgy mi ez a játékfejlesztés dolog? Tudom írtál róla, de programozó vagy, vagy mi? Vannak ismerőseid, modellező stb. vagy ez csak egy ábránd volt inkább?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.