Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#351) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#349) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát a radeon 285 tudja, de talán a többi nem a PLP-t (portrait-landscape-portrait), és az is csak valami új driverrel
eyefinity plp

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#352) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#351) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Aha, akkor ez a GCN v3-hoz kötődő okosság lesz. Jó tudni, mert a régi monitorom még megvan. Ha veszek mellé még egy u. olyat (tizenegynéhány ezer lehet), és kicseréltetem a régiben kondikat, akkor elvileg én is építhetnék hasonló rendszert mint vaakuum.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#353) mrfire válasza .tnm (#350) üzenetére


mrfire
őstag

Számítottam rá, hogy nehezen megy majd HOTASsal, mikor megvettem, és még most is gyengébb vagyok sz'tem, mintha maradtam volna az egérnél. Kell hozzá egy-két év gyakorlás az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#354) .tnm válasza mrfire (#353) üzenetére


.tnm
addikt

ez igazából egy Logitech Extreme 3D, ami kb. csak egy bot, nem is igazán HOTAS. (legalábbis mindenképp úgy jobb használni, hogy a bal kéz a bill-en van.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#355) vaakuum válasza GypsFulvus2 (#352) üzenetére


vaakuum
addikt

Én sajnos nem építek, csupán "hangosan gondolkodtam". :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#356) GypsFulvus2 válasza vaakuum (#355) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én is. Egyelőre a VGA-m a szűk keresztmetszet. Azt kell a nyáron beújítanom, aztán meglátjuk. A problémám az okozza, hogy a Witcher 3 jóval hamarabb érkezik, mint az R akárhány 3xx sorozat.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#357) mrfire


mrfire
őstag

Volf, Dio, Yll
Lassan jöhetne még egy kör Borderlands 2, nem? Mikor fogom így végigvinni? :D

(#358) Yllgrim válasza .tnm (#350) üzenetére


Yllgrim
őstag

A joy az a fun miatt kell, meg gyakorlassal lehet am eleg jol fejleszteni, na meg jol be kell allitani :)

Nekem sem mindig all kezre, de majd idovel... :)

(#357) mrfire: most ilyen nagy gepatepito lazban vagyok, mar kezd korvonalazodni par dolog, egy feature miatt mobo-CPU csere van a nagyon kozeli jovoben. Bujom a teszteket, konfigokat, ha valakinek van I7-ese 4ik generacios megoszthatna a tapasztalatait.

Ha meglesz akkor tollhatjuk, de ram ne varjatok, en nagyon hektikus vagyok ilyen teren.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#359) mrfire válasza Yllgrim (#358) üzenetére


mrfire
őstag

:(((

Más:
Elköltöttem szinte az összes REC-emet. :D Vettem két ilyen babát, meg egy erős pajzsot. Ezek kerültek 5100-ba, így még jó, hogy szereztem egy kis REC-et amíg lehetett, mert amúgy nem tudtam volna kifizetni. Kicsit be vagyok zsongva, hogy kipróbálhassam őket. :))

[ Szerkesztve ]

(#360) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#359) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Készülj fel, hogy az a két baba megzabálja a reaktorodat reggelire.

Volt szerencsém S2-esekből 4-et feltenni a Hornet-re, hát le kellett szoknom a folyamatos tűzről, ami az S1-esekkel simaliba. Már az S2-esek is iszonyúan zabáltak, ez meg S3-as... Ugye nem az Aurora 2-es reaktora mellé akarsz ebből feltenni egy párat?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#361) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#360) üzenetére


mrfire
őstag

Taurusom van, amit te ajánlottál, sz'al Hornetre pakoltam, de elég jól szuperálnak, az energiafogyasztást pont nem néztem, de jobban hűtik magukat, mint a CF117 a Hornet alapfegyvere, így összességében ha még többet is esznek többet tudom használni őket, mert az előtt a túlmelegedéssel volt nagy baj. A sebzésre sincs panasz, persze nem tudom gimballra tenni, ezt tudtam is, de gyakorolnom kell a rögzített fegyver használatát illetve az a lényeg, hogy a célzást gyakoroljam HOTASsal. A pajzs is jó, de továbbra sem fogja meg a ballisztikus lőszert persze, így hiába van maxon, most legutóbb is kilőttek egy jól irányzott lövéssel, csak pislogtam. Páncélt kéne upgradelni.

[ Szerkesztve ]

(#362) .tnm válasza Yllgrim (#358) üzenetére


.tnm
addikt

hát az az igazság, hogy már a játékot se várom annyira. talán a Hornet-et érdemes lenne leváltani egy Aurora-ra.

nagyon szépek a hajók, nagyon jó ötleteket dobálnak be pl. a bányászathoz is, és mégis a(z egyébként maga nemében nagyon király) DFM indítását is néha kényszernek élem meg. Aztán 5 perc után ki is lépek. :(

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#363) Szőrös  válasza .tnm (#362) üzenetére


Szőrös 
veterán

Néha kell egy kis szünetet tartani. Már én se bújom a hiv. fórumot. Hetente 1-2szer belépek , repkedek egy kicsit és annyi.
Így ha jön vmi hírt , érdekesség , patch akkor meglepődök.
Így pont jó.
Hiába no messze van még az év vége is ( SQ42 ) nem hogy a 2 év.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#364) mrfire válasza Szőrös  (#363) üzenetére


mrfire
őstag

Pont így vagyok vele én is, és biztos mások is. Jön egy két singleplayer játék, az elveszi a kedvemet az SC-től, aztán jön valami jó trailer vagy patch és visszanézek rá, néha újra magába szív egy kicsit, aztán elenged :D
Most volt nálam is pár hét szünet, a forumot is csak végigdarálom, de kevesebbet reagálok, de most hogy vásárolgathattam és szerelgethettem a hajót újra megjött a kedvem az SC-hez. Várom már, hogy helyretegyék a multit, mert kell a gyakorlás tagadhatatlan, így napi 1-2 meccset be kell iktatnom, ha nem akarok a PUban bénázni a HOTASsal.

[ Szerkesztve ]

(#365) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#360) üzenetére


Yllgrim
őstag

Zsomi, ha gepet iden akarsz epiteni, akkor 1150-es foglalat, es eghy 5th generacios 4790K, vagy 4690k ha I5.
Z97-es alaplap es mehet is a mandula, ez meg jo par evig eleg lesz. Ha megnezed az Intel konfigok nem nagyon veszitenek az ertekukbol, ugyhogy akar ha jovore jon valami utos AMD proci, amire en is szamitok, akkor eladod ezt es veszel egy AMD konfigot. Erdemes hasznalni egy mar bejaratott technologiat, nem pedig mindig a legujjabbat megvenni csak mert uj :) AMD-nel is vartam 2 evet, ez a Z97 nem tunik annyira veszesnek, raadasul kell az egyik projektemhez, asszony sem sir, mert az AMd lapot - procit eladom majd, igy mindjart nem akkora lepes.

DDR4 meg alakul, majd jovore jo lesz. Uh lenyegeben egy proci-alaplap cserevel 2 evig van egy jo geped. tegnap ota ezen porgok, mar kineztem magamnak a kombot is, Asrock OC Formula Z97 es egy 4970K. Nem piros de most ez kell a melomhoz meg a jovo evi terveimhez... :U

Ahogy AMD az elmult evekben szepen lenditett elore a PC is par kereken ugy erzem az a ZEN utos kis darab lesz, megkoronazando az eddigi erofesziteseket. En is arra varok. :)) Majus 6-an AMD szepen kiadja a 2016-os roadmapot, addig izgulhatunk, az mar csak egy honap meg egy kicsi.

(#362) .tnm: en mostanaban elegge sokszor vagyok igy, most mas erdekel, a jatekok nem kotnek le, csak ideig oraig, neha talalok valami gyongyszemet, es vegigjatszom (Metro sorozat, Wolfenstein) amugy meg olvasgatok, forumozgatok, probalgatok uj dolgokat meg mindig kitalalok valamit hogy mit miert halasztok el egy kicsit :)

Majd amikor mar alakulnak a komolyabb modulok egyben meg SQ42, hat meg majd a megjelenes, akkor kell igazan aktivnak lenni. En sem fogom valoszinuleg ejjel nappal tolni, de jo lesz.

Most elvezem a gep fejlesztegeteset, alkatreszek cserelgeteset, neha kis tuning, aztan valami mas.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#366) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#361) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arra mondjuk okés, de a Hornet nem az a fürge vas, amivel könnyű célozni. Mindenesetre Joy-al nekem problémát jelentettek a gimbal-os fegyók, úgyhogy toltam inkább egérrel.

Tűzerűben hogy érzed? Mennyivel harapnak a párducok nagyobbat a borzoknál?

(#365) Yllgrim: Zsomi, ha gepet iden akarsz epiteni

Na, itt ugrott a teljes okfejtésed. A mostani vas egyelőre bírja és amíg nem lesz másképp, addig nincs okom cserélni. Ha nagyon muszáj még mindig belevághatok egy Piledriver-t, mert bár régi a lap, de BIOS-cserével megeszi az AM3+ procikat.

Intel-lel amúgy se vagyok megelégedve. Félek, hogy megint kupakosak lesznek, akkor meg ugrik a garancia a csába...

A másik probléma, hogy én nem cserélgethetek fél-egy évente gépet. Az lehet, hogy az Intel proci nem veszít az értékéből, de a lapra való vízhűtés minimum feleződik, az meg úgy már húzós.

Bármit is veszek, a következő gép már DDR4-es lesz. Ezt már akkor irányelvnek tekintettem, mikor a mostani gépet lőttem be, csak akkor még úgy nézett ki, hogy 2014 lesz a DDR4 éve. Nem gondoltam, hogy az AMD törli a Kongó-t, aztán a lehetséges utóddal is csikicsukizik még vagy egy évet.

Az a baj a ZEN-nel, hogy egyrészt nem feltétlenül lesz jó választás, másrészt nem is biztos, hogy lehozzák Gamer vonalra. Elindította az AMD a HSA-t és erre ráugrott 2 nagy kiadó is. Az EA meg a Square Enix. Na most a HSA-nak APU kell. Gamer APU. A ZEN meg egy sima CPU, akár az Intel LGA2011-es dögei. Ha az AMD a ZEN-t hozza le a Gamer vonalra, azzal -kvázi- szemen köpi az EA-t és a Square Enix-et a HSA-ról nem is beszélve. Ezért megy most a tilitoli. Még nem tudja az AMD, hogy mivel járna jobban...

Én Gamer vonalra kihoznék egy combosabb APU-t 130-160W TDP-vel, 8-10 maggal meg ami GPU még belefér. Asztali, de főleg gamer vonalon úgysem a TDP fog számítani...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#367) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#366) üzenetére


mrfire
őstag

Nehéz megmondani az erejét, sajnos nem jutottam el sokáig vele, de érezhetően erősebb, nem érzem olyan szerencsétlennek a hajót így, mint korábban. Persze kíváncsi vagyok multiban milyen eredményt hoz, mert ott emlékszem pl. hogy egy alap Hornet fegyverzettel túlmelegedésig lehetett telitalálatokkal osztani egy Cutlassst akkor sem halt bele.
Talán 40%-al sebezhet jobban egy ilyen, de fene tudja, ez csak egy tipp. Az hogy nem melegedik annyira nekem fontosabb mondjuk. Végre tudtam az orra is szerelni fegyvert, így az is hozzáadódott az egészhez. Előtte meg a 6 fegyveres SH-t próbáltam ki, annak volt 4db S2-ese és 2db S1-ese, ennek meg most van 2db S3-asa és 1db S2-ese. Nem ér fel az SH fegyverzetével az biztos, de erős középúton jár most a sima és az SH tűzereje között.

(#368) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#367) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én arra leszek kíváncsi hogyan oldják/oldották meg az új fegyverport-rendszerrel az Avenger orrán levő S3-as gimbal-t. Akkor arról most le lehet tépni a gimbal-mechanikát és betenni a helyére egy S4-est fixen? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#369) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#368) üzenetére


mrfire
őstag

Mármint egy majd M50 méretű fegyvert? Nem hiszem. Nekem van Avengerem, annak a hajónak együtt jön le a fegyverével a gimball, leszedni már sikerült, de nem néztem meg mit lehet tenni a helyére. S4-es ugye még nincs, de sz'tem nem lehet, délután megnézem mit ír a foglalatra. Sz'tem S3-as hely és a fegyver is S3-as csak épp össze van építve egy gimballal, ami vagy azt eredményezi, hogy a méretéhez képest gyengébb a fegyver, mintha S2-es lenne, vagy ez valami kiskapu lesz, hogy az Avenger kapjon némi előnyt.

(#370) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

http://m.logout.hu/tema/star_citizen_chris_roberts_nagy_visszaterese/hsz_25574-25574.html

Zsömi: értsd amit írok.
Te írtad hogy majd 10 év múlva egy AMD CPU igpje elég lesz.

Én erre írom hogy nekem az egyből pl kizárva, mert csak Intel. Intelnel is vannak eziranyú fejlesztése, és ki tudja mi lesz 10 év múlva.

Amúgy csak igp - Ben gondolkodni egy ilyen játéknál félelmetes...

[ Szerkesztve ]

(#371) vaakuum válasza Drenadar (#370) üzenetére


vaakuum
addikt

Félreértések elkerülése végett én sem igp-ben gondolkodok a jelen körülmények között, csak 290x-et már nem akarok venni a mostani áron, a 980 meg rohadt drága.
Várom, hogy mi lesz az újabb amd kártyák hatása...addig meg igp, mert nincs más játék, ami miatt vga-ra lenne szükségem. Illetve lehetne FC3-at játszani (a gyerek emlegeti) de nem vészes a kihagyás.
CSupán annyi van, hogy amikor látom a fórumon, hogy valami nagyobb patch volt, elindítom a játékot, és miután letöltötte a dolgait, mindig teszek egy próbát, hogy igp-vel lehet-e repülni. De nem lehet.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#372) Drenadar válasza vaakuum (#371) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem szerencsére elindul, most már nagyon gyengének számít a kártyám. Hd7770. Én se akarok most már újabbat venni inkább remélem hogy minimum graffal elfut.

(#373) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Zsominek :)

AMD APU meg nincs azon a szinten most hogy szamomra alternativa legyen. FX remek processzor, imadom, de van hogy most valoszinuleg kell vennem egy 4790K-t. Kell par dolog ami csak ebben a prociban van meg, kell a nyers ero es mell egy IGP. Mondhatnam azt hogy szorakozasra kell, am nalam mindig az ilyen garazsprojekteim utan lett jobb melom, tobb penzem ami miatt boven megterul, amellett sokat tanulok mellette es elorebb visz.

Ha szamszakositani akarom a dolgot, 420£ az uj szett, a mostanit el tudom adni 220-250£-ert ezaltal van egy eros procim ujjab masfel-ket evre. Ha addigra kiforrja magat egy eros AMD Proci es/vagy egy APU akkor azt fogom megvenni, akkor is jo aron el tud menni a lap meg a proci es johet az uj kis kiegeszitessel, igy mar nem hangzik olyan rosszul.

AMD-t szeretem mert innovativ, jol latjak a dolgokat, jo iranyba viszik a fejleszteseiket, csak most nincs olyan termekjuk ami most kell nekem mert az a jo termek.

Raadasul azert varni meg 1-2 evet mert majd jo lesz abban az estben oke, ha a jelnlegi hardveremen minden ugy fut ahogy en szeretnem. Asszony is azert nem szol mar semmit mert egyreszt latja a wallet-en hogy nekem van igazam, masreszt ugyis megveszem mert ez a hobbim. Ha mondjuk fotozni szeretnek, vagy autokat epiteni, akkor abba tolnam a penzt. Most vegre az a hobbim ami a melom is tobbe kevesbe, igy meg meg jobb.

Nem fogjuk egymast meggyozni, mert nem is az a lenyeg, csak ez is egy szempont.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#374) Volfram42


Volfram42
senior tag

Auróra kicsit másképpen.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#375) mrfire válasza Volfram42 (#374) üzenetére


mrfire
őstag

Baj van a gépemmel... :(((
A következő a hibajelenség: megnéztem már gond nélkül pár youtube videót ma, az egyiknél elkezdett megakadni a hang. Azt hittem a videó rossz, de a az egér is megakad erre a fél másodpercre, a hangfal rezgő hangot ad, mintha kiakadna egy rövid pillanatra az egész gép, aztán meg tovább, de ez olyan, mintha valami komolyabb KO előszele lenne. Valami ötlet, mi lehet a baj?

BS player alatt is csinálja, elég kicsi az akadás, így csak akkor veszem észre, ha a hang akad meg, de sz'tem folyamatosan meg-meg akad az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#376) Yllgrim válasza mrfire (#375) üzenetére


Yllgrim
őstag

Milyen OS, mikor huztad ujra, melyik Flash van fent, hasznalsz-e codec-pack-ot, probaltad-e masik lejatszoval (VLC-vel nezd meg ugyanazt a videot) melyik browser (probalj meg masikat), huztad-e a gepedet, mas programoknal eszlelsz-e akadast, melyik torrent klienst hasznalod?

Probald meg elso korben kikapcsolni a gepet, szedd ki a tap kabelt, aram nelkul tartsd nyomva a power gombot 10+ secig, kabel vissza, inditsd el, nezd meg valtozik e valamit.

Amikor akad, csinalj a task manageredrol egy screenshotot, hogy lassuk mi fut, csoportositsd cpu hasznaltsag szerint, meg egyet memoria szerint :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#377) Volfram42 válasza mrfire (#375) üzenetére


Volfram42
senior tag

Fogalmam nincs. Nekem a mostanában terjedő 1080p60fps videók akadnak youtube-on. Gondoltam rá, hogy biztos gyenge már a gépem, de nem foglalkoztam vele. A te problémád azért durvább.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#378) mrfire válasza Yllgrim (#376) üzenetére


mrfire
őstag

WTF utorrent 60%-on foglalta a procit :Y, felvitte 100%-ra a terhelését... ilyet még nem tapasztaltam, most egyelőre úgy néz ki jó. Köszi! :R

(#379) Menthirist válasza mrfire (#378) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem a vinyót szereti mostanában megenni az utorrent. Egyszer csak azt látom hogy iszonyat tempóval olvassa a vinyót, közben a milliónyi seek leöli a WD Red-et. Raádásul úgy hallottam volt egy verzió mostanában, ami bitcoint bányászott a fölös kapacitásában, szóval gondolkodom hogy dobom az utorrentet.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#380) Yllgrim válasza mrfire (#378) üzenetére


Yllgrim
őstag

Elmondom mi a gond :) uTorrent felrak egy progit, ami kihasznalja a procidat es banyaszik nekik penzt. Ezert zabalja a geped procijat.

Nem emlekszem mi a progi neve amit felrak, azt kell leszedni meg utorrentet, nekem azota Deluge van fent.

(#379) Menthirist: igy-igy, kukazni a faulty progit :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#381) Menthirist válasza Yllgrim (#380) üzenetére


Menthirist
veterán

na ezt majd otthon kipróbálom. régebben kettőt váltogattam, az azureus-t és az utorrentet, de mindkettő feature-creep szörny lett egy sima egyszerű torrent kliensből.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#382) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#380) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megjegyzem a legtöbb zárt tracker-en azok a szar új verziók nincsenek is az engedélyezettek közt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#383) mrfire válasza Yllgrim (#380) üzenetére


mrfire
őstag

Ez marhajó... és akkor konfigurálhatom be újra az egészet, az is egy év... :((( Még jó, hogy leszokóban vagyok a torrentezésről, most szoktam át a non-stop youtube nézésre. :DDD Kipörgettem a gameday iroda egész csatornáját, a hollywoodnewsagencyt, most Sirius minecraft videóit nézem már több mint egy hete, de még mindig csak 2012-nél járok. :)

(#384) Yllgrim válasza mrfire (#383) üzenetére


Yllgrim
őstag

Mit kell egy torrent kliensen konfiguralni ? :)

Osszevissza par dolog van, amit be kellhet azt annyi :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#385) Malibutomi válasza .tnm (#362) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is kicsit sürüaz irl mostanában így nem bújom annyira a híreket, de nem is lehet éveken át ugyanúgy lelkesedni :)

Na meg engem a világ érdekel majd. A AC annyira nem köt le.

(#386) Yllgrim válasza Malibutomi (#385) üzenetére


Yllgrim
őstag

Baratnom ma kocsikazott el ismerosevel Oxfordba, korbeviszi kicsit ott :) En meg itt melozom a "dungeon"-ban :) Jovo hetvegen kis kirandulas eszakra, hosszu hetvege, keszulj fel, pentektol keddig, 4 nap :) de jo lesz otthon dogleni, meg kirandulni, meg nem dolgozni :)

(#387) mrfire: Ezt nehez megmagyarazni miert is kell :) Meglassuk penteken milyen lesz, atgondolom es majd eldontom. Elozetesen nagyon erdekel, katonai spec hajo, nagy hatotavolsag, strapabiro rendszerek, heavy fighter, szoval erosebb mint az SH, meglassuk. Ha ez minden igenyemet kielegiti, akkor SH-bol kell csinalni majd valami mast.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#387) mrfire válasza Yllgrim (#386) üzenetére


mrfire
őstag

Más szóval elviszed az asszonyt kirándulni, hogy büntetlenül megvehesd a Vanguardot? :))

[ Szerkesztve ]

(#388) Malibutomi válasza Yllgrim (#386) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Márakinek döglés lesz :) Nekem házberendezés meg ilyesmi már ezen a hétvégén is. :)

(#389) Drenadar válasza Malibutomi (#388) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Miért nálad mi történik?

(#390) Malibutomi válasza Drenadar (#389) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Holnap repülünk UK. Aztán jól ottmaradunk.

(#391) Drenadar válasza Malibutomi (#390) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Gratulálok. Minket meg itthagytok.

(#392) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#390) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Szakmádban találtál állást?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#393) Malibutomi válasza GypsFulvus2 (#392) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mondhatjuk :)
Igazából a párom talált, én neg ott is tudom kb. azt csinálni amit itt.

(#394) Yllgrim válasza Malibutomi (#393) üzenetére


Yllgrim
őstag

Jo ez itt, ha az ember odateszi magat es kicsit is ertelmes fonokei vannak, akkor tud haladni elore. Az atlag angolt nem negy tema felulmulni, ugy vannak vele, ha egyszer mar bekerultek egy melohelyre nem nagyon rugjak ki oket, csak ha valamit nagyon elszurnak :)

Mi meg szeretunk feljebb haladni, dolgozni, azert jo fizut, elismerest kapni... :)

Munkat azert annyira nem nehez talalni, IT-ban mindig lesz kereslet, ha fejleszto vagy hujere keresed magad, vagy ertesz valamihez jol es van is munka. Tobbirol nem nagyon tudok nyilatkozni.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#395) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#393) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az jó. Én szakmában nem találok, ahhoz meg nincs elég elszántságom, hogy fekete mosogatónak álljak.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#396) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#395) üzenetére


Yllgrim
őstag

Voltam feketemosogato is :) Nem itt angliaban az igaz, nemi felkeszulessel lehet fogni jo melokat, en azt mondom ha az ember szan ra fel-egy evet, lazan meg lehet csinalni es utana meg felepiteni a tutit.

Kell personal luck is, az is volt nekem szerencsere uh nem panaszkodom, most mar nem nagyon felek attol hogy nem talalnek munkat. Idovel egyre jobbak az eselyek, vagy ertesz tobb dologhoz jol, vagy 1-2 dologhoz nagyon.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#397) vaakuum


vaakuum
addikt

ConantheBarb: Imperium galacticával valamikor 1996 magasságábna játszottunk, jó kis progi volt, kellemes emlékek fűznek hozzá. A 2-höz nem volt szerencsém, de egy próbát lehet megérne, már csak a gyerekek miatt is. Vagy akár az 1 is, de félek ezek már elérhetetlenek, kipróbálhatatlanok.

"Kapitány, üzenete van a hídon" vagy valami hasonló...és kedves női hang volt, nagyon kedveltük :C

Hát nem igazán kerestem, cska most ugrott be, ahogy olvastam Barb hsz-ében...viszont lehet elkezdem keresni, hátha lehetne vele játszani kicsit még....

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#398) mrfire


mrfire
őstag

Megjött a monitor konzol :C Délután kibontom. :))

(#397) vaakuum
Hogy érted, hogy elérhetetlenek, kipróbálhatatlanok? Az játszik velük ma is aki akar, DOSbox-ban vagy az IG2-höz is van valami patch. Amúgy egyszer tolhatnánk egy nagy IG2 multizást is, nagyon bírnám. :D

[ Szerkesztve ]

(#399) Drenadar válasza vaakuum (#397) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A kettőt pótolni kellene!
Azzal még multizni is lehet jókat!

(#400) vaakuum válasza Drenadar (#399) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha [ez az], lehet még be is nevezek rá. Gondolom az igp elég neki :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.