Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#301) mrfire válasza Menthirist (#300) üzenetére


mrfire
őstag

Igazából mindegy is, a friss telepítés után kell egy klón az egész meghajtóról és legközelebb nem telepíteni kell, csak visszaállítani.

(#302) Yllgrim válasza mrfire (#301) üzenetére


Yllgrim
őstag

En mindig ujra huzom :) Ennyi Win 7 update-nal mar neha a hocipom is televan, de egy normalisabb megoldason gondolkodom, mert a programokat frissiteni kell, az updateket is le kell szedni, szoval... Nem egyszeru...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#303) .tnm válasza mrfire (#301) üzenetére


.tnm
addikt

elvileg win8 ota, van factory reset a windowsokban, tehat ezeket mar tenyleg soha nem kene ujratelepiteni. (max mbr rendberakni lemezzel/flash drive-val)

Microsoft tulajdonkeppen valt, es sztem ha bevalik nekik, akoor egy ev utan is ingyen lesz a windows. az uj piaci modelljuk mar a marketplace-en es a cloud elofizeteseken alapszik. egyebkent is egyre nagyobb piacot veszit a windows, vulkan api csak ra fog tenni egy lapattal, viszont egy ingyenes és (jó) windows sokakat visszatarthat a linuxra váltástól.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#304) Yllgrim válasza .tnm (#303) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az a csodas factory reset... :) Az nem baj ha ingyen lesz a Windows, en nem banom, a kovetkezo lepes alehetne a nyilt forraskod :) Sokan ki fogjak probalni a Linux-ot, lesznek akik megmaradnak, de nem sokan.

Ahogy en itt korbenezek pl UK-ban, az emberek baromira el vannak kenyelmesedve, nem fognak ezek valtani semmire, foleg amint beleszaladnak egy kis hibaba, nehezsegbe. De igy legalabb nem higul fel a piac, egyre jobb penzert lehet elmenni Linux supportra, hiszen vallalati kornyezetben van ra igeny.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#305) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Kérnék egy kis elemzést urak. 2mS os monitorok és az 5mS os monitorok között van akkora különbség, hogy a 2mS osat érdemesebb lenne megvenni ? Mert árban nincs különbség.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#306) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#305) üzenetére


mrfire
őstag

Monitor topicban parasztvakításnak tartják a 2ms-et.

(#307) Drenadar válasza mrfire (#306) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De ha árban nincs különbség akkor mi szól az 5ms mellett?

Mas:mi ez a hülye rang? PH kedvence... Mi vagyok én? Kutya?

[ Szerkesztve ]

(#308) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#305) üzenetére


Menthirist
veterán

Én msec-ek alapján sosem döntök. Ami lényeges az a panel típusa (TN kerülendő, főleg ha nem 120-240 hz-es monitort keres az ember, úgyhogy inkább IPS vagy VA panel javasolt), és akinek szükséges, a frissítési sebessége. gyors (120-240 Hz) monitorok jelentős része TN paneles, ez betekintési szögekben és színhűségben gyengébb a többinél, de IPS-ből meg VA-ból drágább az ilyen gyors monitor. Akinek viszont jó a 60 Hz-es is (pl nekem perpill), annak olcsón lehet jobb panellel szerelt monitort szereznie. Szóval inkább egy 5-6 ms IPS mint egy 2 ms TN. Legalábbis nekem.

2 ms és 5 ms között nincs drámai különbség érzetre sem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#309) mrfire válasza Drenadar (#307) üzenetére


mrfire
őstag

Hát, csak azt mondom, hogy biztos van más szempont, ami jobban számít, ahogy Menthirist mondja.

(#310) GypsFulvus2 válasza 77.PX_Drebil (#305) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ezek az értékek gyanúsan TN film panelre jellemzőek leginkább (különösen a 2 ms). TN filmest semmikképpen se vegyél, az ipari hulladék. Menthrist jól mondja: vagy IPS, vagy valamelyik VA.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#311) Drenadar válasza mrfire (#309) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az ok, de azt hittem hogy panel és ilyesmi mindkettőnél oké, mármint hogy ugyanaz.

(#312) mrfire válasza GypsFulvus2 (#310) üzenetére


mrfire
őstag

+(#305) 77.PX_Drebil

Ja, nézd meg a milyen monitort vegyek topic összefoglalót Drebil.

(#313) 77.PX_Drebil válasza Menthirist (#308) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Bevallom a panel típusát nem néztem. Köszi az infókat megnézem a felhozatalt ilyen aspektusból is.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#314) Yllgrim válasza 77.PX_Drebil (#313) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ne kapkodd el, most jonnek IPS paneles, 4K-s, 60Hz-e Acer monitorok.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#315) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#313) üzenetére


mrfire
őstag

Én csak így szűrtem rá: [link] (Bár most nem állítottam be képátlót.)

(#316) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Na majd a masodik generacios HBM-el keszult 490X-re beruhazok, addig teszteljetek csak :)

Jon a csere billentyuzetem, kicsit jobbat kapok mint ami volt :)

Corsair Gaming CGK95 RGB Backlight Keyboard Black

holnap este tesztelem is :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#317) Yllgrim válasza 77.PX_Drebil (#313) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezt sasold, ha most vennek moncsit, ilyet vennek, az arcimket ne nezd :) De mivel most meg sem a VGA kartyak sem hajtjak meg ugy ahogy en szeretnem, sem az ara sem tul kedvezo, jovo nyaron, amikor mar tele van a piac es az ennel jobbakat felarnak a feleert aruljak, akkor fogok venni :)

Egy kis leiras magyarul, vegyel egy IPS-eset, nekem 24" Dell p2414H-m van, szep kep, emg minden jatekra is ezt tolom, nem draga annyira es mar 2 is atment a kezeim kozott, sokan ezt ajanljak, PWM-es, vagyis nem vibralja bele az agyadba magat, nem farasztja a szemet.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#318) 77.PX_Drebil válasza mrfire (#315) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Na most végül is maradtam a 24 col nál és LG 24MP56HQ-S monitort tűztem ki célnak 2016-17 ig akkor váltok 4K ra. Addig átmeneti cuccnak jó lesz szerintem. Viszont ebből lehet veszek most kettőt.:D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#319) GypsFulvus2 válasza 77.PX_Drebil (#318) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez jó lesz. Egyetlen apróság, hogy nincs DVI-D-je csak HDMI. Kicsit már bánom, hogy a 15 KFt-al drágább Dell helyett nem ilyet vettem.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#320) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#318) üzenetére


mrfire
őstag

Én nem látok semmi érdemi különbséget a kettő között:
[link] - [link] De javítsatok ki, ha tévedek. A műszaki adatokat nézve egyik oldalról a másikra kattintgatva, szinte full ugyanaz a kettő, csak az egyik 40 a másik 50k.

[ Szerkesztve ]

(#321) mrfire


mrfire
őstag

:((( :((( :((( Még három kérdés van, de már most több mint 4 A4-es oldal a 10FTProducers... :O

(#322) Yllgrim
Nincs rajta display se. (Nekem amúgy se kéne mondjuk csak HDMI PS3-hoz..., de a lényeg, hogy legyen rajta egy valamilyen digitális bemenet, a többit egy átalakító megoldja, ha muszáj.)

[ Szerkesztve ]

(#322) Yllgrim válasza mrfire (#321) üzenetére


Yllgrim
őstag

Latod, ezert nem ferditgetek en :) Tanuljon meg mindenki angolul :)

(#319) GypsFulvus2: A Display Port meg smafu, mi? :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#323) Menthirist


Menthirist
veterán

Hát... kemény ez a kártya :) 3DMark-on kívül mindenhol elég beteg, ilyen 50-60%-okat hoz átlag a húzott 7950-re, de Unigine Valley-ban konkrétan 11.4 fps átlagról (min 6.5, max 21.3) felcsúszott 55.9 fps átlagra (min 21.8 egy beakadás miatt, max 93.7). Ez meg ötszörös előrelépés :)

Mindezt úgy, hogy halkabb mint a 7950-esem volt :D és ugyanúgy csak 65 fokig megy fel (ilyen 35%-os venti mellett)

Első pillanatban egy picit csalódtam a Star Citizenben, az eddigi 30-35 fps-ről 45-70 fps-re gyorsult a szteroid hangár... Aztán eszembe jutott hogy high helyett very high-on pörög :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#324) Yllgrim válasza Menthirist (#323) üzenetére


Yllgrim
őstag

Jo kis kartya, en nagyon szeretem, hasznald elvezettel :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#325) Menthirist válasza Yllgrim (#324) üzenetére


Menthirist
veterán

Köszi... most még csak bele-belekapok mindenbe, aztán majd választok valamit amit játszani is fogok :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#326) Volfram42 válasza Menthirist (#325) üzenetére


Volfram42
senior tag

Adatlap átírást is lehet eszközölni, hogy mindenki lássa az új szerzeményt.:P

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#327) Menthirist válasza Volfram42 (#326) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, kb mindenhol :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#328) Szőrös  válasza Menthirist (#323) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mennyiért vesztegetnek mostanság egy ilyen kártyát ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#329) Yllgrim válasza Menthirist (#327) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem is at kell irnom, ez az RGB mechanikus billentyuzet valami zsenialis :) Imadom :)

Cherry Brown gombok kenyelmesek, jol adja :) Azert neztek ma bent az arara, nem ertettek hogy lehet egy billentyuzetert ennyit adni :)

Most mar csak az eger kell hozza, Corsair M95 :) Remelem ebbol is van szinvaltos :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#330) Menthirist válasza Yllgrim (#329) üzenetére


Menthirist
veterán

jaja, nekem is a tesoro-m brown-okkal van szerelve. Rendkívül jó kompromisszum játékosoknak és sokat gépelőknek is :)
Egy rgb billentyűzetre még nem vagyok felkészülve, mármint hogy 40-50k-t adjak érte, egyelőre jó ez a sima durandal is 21k körül :P Az biztos hogy nagyon szeretem, és cirka 88-90 szó per perc volt vele a rekordom itt

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#331) Volfram42


Volfram42
senior tag

Gratula a bill-hez. Azt majd egyszer nekem is kell szereznem jobbat, bár inkább a joy-t használom a játékokhoz. Rákerestem arra Tesoro-ra és nagyon jónak tűnik. na lehet majd olyan lesz egyszer.
Az egeremmel viszont úgy meg vagyok elégedve, hogy ha egyszer megdöglene akkor is ilyet vennék utána.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#332) Menthirist válasza Volfram42 (#331) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát nekem a legalapabb Durandal G1N-em van. Nem világít, nincs benne USB, nem nkro csak 6kro (legalábbis usb-n), viszont "csak" 21k volt. A régi scissor billentyűzeteimhez képest szokni kellett eleinte a kilométer magas gombokat, de amúgy valójában piszok kényelmes ha az ember megszokta :D Illetve ahogy olvastam, számomra az Cherry MX Brown-ok voltak az ideálisak, nem túl nehéz lenyomni, nem túl könnyű, nem túl hangos, de bőven van hangja :)

Az egerem meg egy sima Logitech G400... A kb 6 évet leszolgált MX510-esemet váltotta. És egy Steelpad Qck heavy-n van most (eleinte idegenkedtem a szövet egérpadoktól, de a steelpad ismét bebizonyította hogy lehet ezt jól csinálni :) Előtte az Mx510-el simára csiszoltam egy Steelpad S&S-t :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#333) Yllgrim válasza Volfram42 (#331) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszi, en epp Menthirist kartyajat nezegetem, kar hogy nem kell majd 2 :) Akkor meg beneveztem volna ra, de majd meglassuk :) Nagyon nem kell semmi nekem ehhez a gephez mar :)

(#332) Menthirist: Jo ez a szovet pad, nekem Razer az is, 2 eve tolom rajta, annyi tortent vele hogy beszurkult, lehet kimosom a hetvegen :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#334) Menthirist válasza Yllgrim (#333) üzenetére


Menthirist
veterán

hát azért még most vettem meg a 290X-et, még nem eladó :D Mivel a 2 gigás HBM1 gyártása simán lehet hogy őszre csúszik, és az ár sem mindegy ugye, így simán lehet hogy csak október-november környékén lesz ebből 390X nekem, addig meg már tán csak nem fogok a 7950-ennel játszogatni, mikor annyi jó játék és modul jön addig :D

Az én egérpadom kunkorodik az élei mentén, de nem vészes... meg poros, de a lakás is nagyon porosodik. Amúgy szeretem a Qck-t.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#335) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

VGA-t akartam venni, de lehet ebből SSD lesz, mert én a 256gigáson sem férek el (frusztrál hogy csak 70 giga rajta a szabad hely azok után hogy takarítottam rajta...)

m.2 foglalatos megéri? vannak tapasztalatok ezzel kapcs?

VGA ráér még...

(#336) Szőrös  válasza Szőrös  (#328) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na közben megnéztem magamnak ~130k ....höhö ennyiből 1 hétig fetrengek delíriumban vmelyik tengerparton cimborákkal . :))

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#337) Bibgr0 válasza Menthirist (#286) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

(#338) Yllgrim válasza Bibgr0 (#337) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem cicereg a 290X :) ezek nem a gyari ref hutesesek, raadasul mar eltelt egy ev a megjelenestol, jok ezek boven, en tavalt marciusban vettem, perfect stuff.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#339) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Egyre tobb a 4K-s, 60Hz-es IPS monitor, ugyhogy tessek lenyugodni, vannak mar hasznalhato dolgok a piacon, ma is lattam egyet :)

Nem kell kapkodni :) Ezeket nezegettem mostanaban 1 2

Ezt az egeret neztem ki a kovetkezo predanak, ha mar a bill is RGB, akkor ez i, ez jo lesz majd az FPS modulhoz.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#340) Menthirist válasza Bibgr0 (#337) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem cicereg... sőt halkabb mint a 7950-em :D
és igen, olyat vettem. 112k + házhozszállítás

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#341) Bibgr0 válasza Menthirist (#340) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszönöm!

Lehet' benevezek egyre én is. DAI és az SC is félretéve vár, mert a 6950-el diavetítés mindkettő. Viszont a 390x 700-1000 USD-s árát nem szeretném elsőre kifizetni...

(#342) Menthirist válasza Bibgr0 (#341) üzenetére


Menthirist
veterán

Én a DA:I-t a 7950-esemmel remekül eljátszogattam (2x vittem eddig végig, az cirka 150 óra, de az új kártyával is végig akarom :D), annyi hogy az átvezető animok elég out-of-sync-ek emiatt olyan mintha akadna (az fps megvan, de mégis akadozik a hang). Az újjal majd megnézem. Ennek ellenére szépen megvolt a 30-60 fps-em azzal is, elég magas beállítások mellett...

Az SC meg trükkös, nálam pl az aszteroid hangár nagyon szépen megy very high-ban is, de a Revel and York már akad 290X-en is. Gondolom zabálja a vinyót, mert most nem ssd-n van. Ehh, venni kell külön ssd-t is alá :)
Repülés közben viszont very high-on is megvan a sebesség

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#343) Volfram42 válasza Menthirist (#342) üzenetére


Volfram42
senior tag

Biztos kevés az a 8 GB ram. Nekem négy van és nagyon érzem, hogy kell neki a több. Minimumnak van megadva a 8.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#344) mrfire


mrfire
őstag

Úgy néz ki találtam vevőt 68-ért a BenQ xl2420t-s monitoromra. :R Jövőhéten berendelek az árából 2 ilyet:[link] +rá kell dobnom 12k-t, de ha eladom a 3D szemüveget akkor annak a jó része is visszajön. :))
És lenyomtam végül csak ezt a kis konzolt is eBayen, majd ha egyszer beszerzem a 3. monitort is akkor teljesen ki lesz használva, egyelőre tart majd kettőt.

(#345) Yllgrim válasza mrfire (#344) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezek jo kis moncsik :) Az elmult orakban en is monitorokat nezegetek, az egyik projektemhez kell 2 monitor meg 2 VGA, a masodik VGA-nak veszek valami HD5450-et, az csak VM hostra kell, a masodik monitort meg akkor jatekra veszem. Van keret a cegemben amit le tudok irni ilyen IT kutyukre, ezt meg holnap meglatom, most a megfelelo monitor kivalasztasa a fontos. WQHD vagy UHD, 24" vs 27", freesync vagy nem...

Azert arrol a konzolrol meselj majd, ha koltozok utana lehet hogy nekem is kell valami :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#346) mrfire válasza Yllgrim (#345) üzenetére


mrfire
őstag

Rendben, már Menthirist is kérte, úgyhogy mindenképp mesélek róla. Főként azért mertem megvenni, mert egyrészt nagyon áron alul van, másrészt sz'tem, ha később rájövök, hogy minek kellett egy konzolt vennem egy monitor árából, még akkor is simán el tudom adni itthon olyannak, akinek nagyobb szüksége van rá. Csak meg kell nézni a hazai felhozatalt e téren: [link]

Kár hogy elköltözöl, mert nagy mákod lenne helyileg még olcsóbban meg tudnád venni ezeket a tartókat, mivel a gyártó UK-ban székel, és országon belül elég olcsó a posta, csak ide szállítanak horror áron. Még jó hogy megtaláltam ezt a német eladót.

(#347) Yllgrim válasza mrfire (#346) üzenetére


Yllgrim
őstag

Maradok meg az orszag/varoson belul, csak masik lakast/hazat keresunk, ezt mar unjuk :)

A konzol majd attol fugg, mi a megoldas a projektemhez, ha kell ket monitor meg 2 VGA (mert FX-ben nincs beepitett akkor meg nem tudom hogy oldom meg a dolgot, lehet veszek egy monitort a gephez, 4k-t, bagyot, es az intel-es lapin tesztelek, aztan majd kesobb...

Eloszor meg kell kerdezni a konyvelot, mit hogy csinaljak, mit hogy lehet :)

Utana lehet az alvanyokkal is szorakozni :)

A legjobb egy 4K-s, free sync-es IPS monitor lenne, csak az meg nincs... egy hetem van, max ketto hogy kitalaljam a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#348) vaakuum


vaakuum
addikt

Létezik szerintetek olyan monitor, amit állóra forgatva illeszteni lehet egy 2560*1440es 27 colloshoz?
Valami ilyen elrendezésre gondolok, hogy a két szélső kisebb állítva:
[_][__][_]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#349) GypsFulvus2 válasza vaakuum (#348) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát, gondolom ehhez két 1440x900 felbontású monitor passzolna. Ez így együtt 4360x1440 felbontás lenne. Pl. két ilyen Nem hátrány, ha a káva vékonyabb.
Több probléma is adódhat azonban:
Nem tudom, hogy az eyefinity meg a hasonló technikák támogatják-e a két portrait + 1 landscape monitor felállást. Gyanítom, hogy nem.
A kisebb, olcsóbb, 19-es, 1440x900 monitorokon gyakran nem állítható be pivot mód, erre figyelni kell a vásárláskor.
Ha eltér a paneltípus (pl. a kisebb monitorok olcsóbb TN+film panelesek), akkor elég nagy minőségi különbség lehet a középső és a két szélső megjelenítő között. Pl. a betekintési szögek nagy különbsége problémát okozhat.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#350) .tnm


.tnm
addikt

annyira nem jött be sajnos a joystick-kel vezérlés. sokkal pontosabb vagyok egérrel és bill.-el. szal inkább eladom. pár ezer forintot azért megért. ha esetleg ki akarná más is próbálni egy belépőszintű joy-yal az dobjon egy pü-t.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.