Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#101) Volfram42


Volfram42
senior tag

Fene se tudja. A legutóbbi Rob interjún nem véletlenül ölelgették egymást a végén. Illetve CR promótálja a játékukat is. Nem hinném, hogy haragban váltak el. Ráadásul már rég az SC előtt is ismerték egymást. Nem egyszer dolgoztak már együtt.
Az engine meg lehet szimplán technikai és anyagi is. Az Unreal ingyenes lett a Crytek meg vergődik. CR is mondta a legutolsó API kérdésben, hogy azt a Cryteknek kellene szolgáltatnia, de megoldják házon belül, ha úgy adódik. Ezt szerintem Wingman-ék nem tudják megoldani. lévén, hogy jóval kisebb cég az övéké és hiába a barátság abban biztos vagyok, hogy a CIG nem biztosít nekik hozzáférést a fejlesztéseikhez. Én se tenném.

Nem is baj ha csinálnak ők is valamit ami a sajátjuk lehet. Nem árt a változatosság. Én ettől függetlenül örülök, hogy az SC kinőtte magát egy szimpla űrszimből. Én pont azt szeretem ha minél több lehetőség van egy játékban.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#102) Menthirist válasza Volfram42 (#101) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, ezek jogos felvetések. Lehet hogy a Star Citizent eleve nem tervezték ilyen hosszúra eleinte, és most már "nem értek rá" tovább, mert sajátot akartak és úgy érezték itt már nem élhetik ki teljesen magukat (nem feltételezem hogy CR nem dumál be mindenbe :D). A motor választásban pedig ténylegesen szerepet játszhat az, hogy az UE4 már ténylegesen ingyenes, forráskóddal mindennel. Ez kisebb cégeknek vagy csapatoknak nagyon szimpatikus választássá teheti a motort, a nagyobbak meg úgyis vagy saját motorral dolgoznak, vagy megvan az erőforrásuk hogy módosítsanak egyet, pl cryengine.

Szóval azon túl hogy egy kicsit bizonytalansággal csapott tarkón, azért nem aggódom túlságosan az SC sorsát illetően, és a descent-nek is örülök, mert sokat játszottam vele anno :P Az SC pedig imponáló hogy ilyen sokrétűvé és összetetté vált.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#103) Yllgrim válasza Menthirist (#102) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hogy miert leptek ki mindegy is amig a jatek fejlesztese olyan tempoban halad mint most :)

SC-t egy barati tarsasag otlete alapjan elkezdtek csinalni, tulnotte magat a projekt, paran ugy dontottek hog inkabb maradnak egy garazsprojektnel, ez mar sok nekik, tul sok elkotelezettseg ilyen tempoban fejleszteni, koltozni, sokszor tulorazni. Eleguk lett valoszinuleg.

Raadasul az eredeti csapat megtobbszorozodott, nem voltak mar annyira fontos elemei mint elotte, felhigultak, lehet az ego-juk nehezen viselte, mellozottnek, masodhegedusnek ereztek magukat.

SC most sok fejlesztonek nagy lehetoseg hogy tortenelmet irjanak, valami nagyon franko cuccot hozzanak letre, mivel ol halad a projekt, love is van jonnek a nagy fejlesztok, az ifju titanok... Mindenkinek jo, aki meg lelepett azok meg tudnak ujra egy kis garazsprojekten dolgozni, sajat otleteiket megvalositani es csak maguknak megfelelni. Most kilephetnek CR arnyekabol, mar ha ertitek ....

Teljesen ertheto ez is es nincs vele gond, raadasul igy nem kell haraggal elvalni.

Na, mikor jon 1.1????

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#104) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Drenadar, meg mindig esztergara vagy mit keresel?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#105) Drenadar válasza Yllgrim (#104) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát inkább valami irodai... De nekem át uk kicsit messze van :-D

(#106) Yllgrim válasza Drenadar (#105) üzenetére


Yllgrim
őstag

Itt nem kell offolni :) Irodai, milyen? Mihez ertesz? :) Vannak meg otthon ismerosok, dobj privit ha az jobb :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#107) mrfire


mrfire
őstag

Megjött az egyik eBayes csomagok, amiről ígértem képeket. :) Last of Us szobor, már majdnem két éve fáj rá a fogam, csak most jutottam el odáig, hogy rászánjam azt a pénzt. Jó kis játék volt, szerettem. Itt az összes kép

[ Szerkesztve ]

(#108) Menthirist válasza mrfire (#107) üzenetére


Menthirist
veterán

bocs hogy ezt mondom, de akivitelezés nekem kicsit gagyinak tűnik, mégha az anyagfelhasználás gondolom jó is (sűrű a cucc). Legalábbis Ellie arca annak.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#109) mrfire válasza Menthirist (#108) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, felkerülhettek volna rá a szeplői, de ha nem is egy teljesen profi cucc, sz'tem átlag minőség az ilyen gyűjtői játékokhoz mellékelt szobrokhoz képest. Én nem vagyok annyira kritikus ezekkel szemben, sokat dob a szememben a gyűjtői értéke is persze. Most nagyon nézegetem a Gaming Heads Mass Effect figuráit. Indítottak egy sorozatot, az első tagja Garrus. Viszonylag olcsón meg is lehetne szerezni (olcsóbban, mint az ottani áron), de ha már elkezdi az ember, akkor kéne az összes, az meg már egy elég durva összeg lenne, főleg, hogy valószínűleg jön még több is.

(#110) Menthirist válasza mrfire (#109) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, ezek marha durvák, de hát 100k-t nem adnék ki egy bábúért (még Tali-ért sem :D), még nem keresek annyit :P

btw kis érdekesség, épp nézem a 200 giga feletti ssd-ket, és emiatt megnéztem, hol tart a saját 120-asom. Előkerestem a garanciapapírját, 3 év van rá és 2013 novemberében vettem, tehát benne van kb 15-16 hónap használat. Ez alatt írt 6.39 TB adatot a kis 120-as. A tesztek szerint a 840 Evo-k (amik ugye ráadásul TLC-sek, tehát a legkisebb élettartammal rendelkeznek) 250 és 450 TB közé tehető írást bírnak (és nálam a SMART alapján a wear leveling is 100-ból 96 még). Szóval ha ilyen tempóban használom, cirka 45 évig még biztos működni fog :D

Csak hogy féljünk-e a limitált élettartamtól :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#111) Diopapa válasza Menthirist (#110) üzenetére


Diopapa
addikt

Én most ilyet nézegetek az egyik 120-as helyett. Van aki itt ért az ssd-khez? :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#112) mrfire válasza Diopapa (#111) üzenetére


mrfire
őstag

Most szeretnétek vásárolni? Nem csak nyár körül várható áresés?

(#113) Menthirist válasza Diopapa (#111) üzenetére


Menthirist
veterán

hát az ssd-kben az a jó, hogy van egy-két kategóriája (pl az egyik 250/250 körül ír/olvas, a másik meg 500/500 körül), és innentől fogva viszonyag kicsi köztük a különbség. Tehát az hogy az egyik 45000 IOPS-ot tud, a másik csak 38000-ret, igazából hétköznapi körülmények közöttt mindegy, mert nem veszed észre ha 1 tized sec-kel korábban vagy később jön meg az adatod :) Tehát valami olyasmit kell keresni ami bírja a 450-500 / 450-500 per sec írás/olvasást, onnantól pedig jöhet bármi (max utánaolvasol pár tesztnek :D)

ez az intel pl az említett 500/500 körüli kategória, de nem lennék meggyőződve arról hogy gyorsabb mint ez. A garancia annyira nem számít, lévén ezek általában csak akkor mennek tönkre 1 év után, ha lejár az életciklusuk, ami NAGYON sok írás után következik be. De a 840/850 Evo-k is jók.

Szóval ezekben nem nagyon lehet szart venni :P Legalábbis én így tapasztalom.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#114) Diopapa válasza Menthirist (#113) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, lehet igazad van... Van 2db 120-as Adata a gépemben és nagyon szeretem, gyorsak, lehet ez is az lesz.

@(#112) mrfire: Igazából nem létszükséglet, így is van 2db ssd, meg 4db hdd.. :D De az SC-nek kezd kevés lenni a 120-as, a test kliensel több mint 50GB már most az SC könyvtár, még az Elite: Dangerous kuporog mellette :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#115) Menthirist válasza Diopapa (#114) üzenetére


Menthirist
veterán

én is egy 256-ossal szemeztem, bár még a márkáját nem döntöttem le... lehet 850-es lesz (a 840-esem bevált), lehet valami újat próbálok. a 850-es talán azért lehetne jobb, mert használhatná ugyanazt a magician szoftvert mint a 840-es :)

Amúgy épp olvasom a 850-es tesztjét, a hivatalos garantált élettartam 75 TB, de ez egy iszonyatosan óvatosan megbecsült érték, valójában ennek legalább kétszerese, de inkább háromszorosa minden valós teszt eredménye :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#116) Yllgrim válasza Menthirist (#115) üzenetére


Yllgrim
őstag

Vegyetek sokat es nagyot :) Csak ne most, mennek majd le az arak, jonnek uj technologiak, modellek, ha nagyon kell, akkor Samu-bol vegyetek PRO-t, azokrol nem jottek felemas hirek, van 840-es EVO-m is, az is rendben van.

Bar szerintem szinte mindegyik jo tud lenni, par tesztet azert erdemes megnezni es annak fuggvenyeben valogatni.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#117) vaakuum


vaakuum
addikt

Ez a netes vásárlásos extra hadisarc csak a kézzelfogható cuccokat + szoftvereket érinti, vagy akkor is kalkulálni kell vele, ha majd mondjuk ingame pénzt akar venni az ember?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#118) Yllgrim válasza vaakuum (#117) üzenetére


Yllgrim
őstag

Van megoldas arra a hadisarcra, mindjart ki is probalom. Ha mukodik, jelzem :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#119) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Ezt néztem ki szerintetek?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#120) Yllgrim válasza 77.PX_Drebil (#119) üzenetére


Yllgrim
őstag

Szerintem jo lesz, nekem 840-es EVOm is van, semmi gondom vele. Mondjuk en nem neztem hogy lassul-e egy ido utan, forumozgasd meg, irj be SSD topikba, ott elmondanak mindent amit tudni erdemes.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#121) PodMAN válasza 77.PX_Drebil (#119) üzenetére


PodMAN
senior tag

Szerintem teljesen rendben van, csak arra figyelj, hogy megadják az 5 év garit ahol veszed.

(#122) Menthirist válasza Yllgrim (#120) üzenetére


Menthirist
veterán

Nálam sem lassult be a 120-as, de amúgyis elvileg firmware javítással már elhárították a gondot.

Szóval teljesen jó lesz az az evo

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#123) Yllgrim válasza Menthirist (#122) üzenetére


Yllgrim
őstag

Elvileg, ujra vizsgaljak mert par embernek visszajott :)

Ez jo cucc, kivancsi leszek mikor lesz ebbol komoly buli :) Szepen fejlodik a technologia.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#124) Drenadar válasza Menthirist (#122) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem 540 pro van ezzel sem volt semmi gond :-P max az ára

(#125) Menthirist válasza Yllgrim (#123) üzenetére


Menthirist
veterán

Amikor már nem csak a naperőművek türkrei előtt elszálló madarak sülnek meg röptükbe, hanem bárki aki egy ilyen sugár útjába kerül? :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#126) mrfire válasza Yllgrim (#123) üzenetére


mrfire
őstag

"Űrállomás fedélzetén gyűjtik és használják is az energiát, azt azonban sehogy nem tudják továbbítani a Földre."

Persze... töltött akksikat kéne ledobálni. :DDD

(#127) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Köszi a megerősítéseket. Áprilisban megtréfálom magam egy ilyen Samsung "csodával". Szeptemberben meg bejátszik egy 27colos monitor.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#128) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#127) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Miért pont akkora monitor?

(#129) Yllgrim válasza 77.PX_Drebil (#127) üzenetére


Yllgrim
őstag

Milyen monitorod van, en mar elvagyok a 24-es IPS-el, a kovetkezok mar 4K-sak jovore, nem annyira eri meg sztem most monitort venni, csak ha valami kaki van.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#130) Menthirist válasza Drenadar (#128) üzenetére


Menthirist
veterán

Mert a még nagyobb már drága :D :D

Nekem is kellene majd még egyet venni, majd ha meglesz az új vga (a mostanira túl drága lenne rádugni). Csak úgy a riftig :) De a fontossági sorrend: új vga, új ssd, és a végén egy monitor valamikor :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#131) mrfire


mrfire
őstag

Én most gondolkodtam rajta, hogy be kéne újítani 3db 21-24"-os IPS-t... Miért ne érné meg most venni? Anno nem volt ilyen jó ajánlat IPS monitor téren, most meg már 35-40-ért is kapni.

Épp azt néztem milyen durva monitor tartó leárazások vannak az Amazonon ebben a Duronic márkában: [link]. De a szállítás eléggé megdobja az árát... :((( Németországból jobb lenne venni, de ott meg nem akciós. :(

[ Szerkesztve ]

(#132) Menthirist válasza mrfire (#131) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, hát én a 27-es MVA paneles benq-kat 50-60k körül vettem (50 a sima, 60 a hdmi-s)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#133) 77.PX_Drebil válasza Drenadar (#128) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Hely és költség tényezőkből kifolyólag ezt dobja ki a gép. megtartok mellé egy 19 est egyenlőre aztán ez lesz a második amikor áttérek 4K ra. :D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#134) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#133) üzenetére


Menthirist
veterán

Az a baj hogy jelenleg a megfelelő sebességű és méretű 4k-s ips vagy hasonló kategóriás monitorok még nagyon drágák.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#135) Yllgrim válasza Menthirist (#134) üzenetére


Yllgrim
őstag

4K monitort vagy ev vegen amikorra mar lesz eleg jo minosegu szerintem, bar inkabb jovore, akkor meg eltolom az ossze mindent jovore, a masodik 24-es IPS-t is eladtam inkabb ocsemnek, most eleg egy arra amira kell, de a kovetkezok 4K-sak lesznek. Most nincs jo a piacon, minimum 60Hz-es IPS-t kell venni, nem dragan.

(#136) mrfire: Jovore, es 490X :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#136) mrfire


mrfire
őstag

4K... :( Én távol vagyok még attól, hogy azokat nézegessem. Nincs betervezve két 390x... :(((

(#137) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Én meg má' nem veszek új monitort , amit arra költenék azt inkább tartalékolom a búvárszemüvegre ( OR ) . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#138) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#133) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Érdemes olyan monitort venni? Ahhoz kell egy durva gép is ami nem döglik meg alatta...

(#139) mrfire válasza Szőrös  (#137) üzenetére


mrfire
őstag

Az OR nekem is ki van nézve, olyan 75 körüli áron számítok rá nyár végén, aztán lehet még akkor sem lesz belőle semmi. 3 monitoron meg el sem futna az SC olyan kategóriájú VGA-n, amilyet én szeretnék. Év végén vennék max egy új VGA-t 100 körül, ha eladom a 670-et akkor 130-140, de még egy olyannak is sok lenne a 3 monitor highon sz'tem. Az OR-nek viszont elég lesz remélem. De ez is olyan, hogy inkább várnék az SC tényleges megjelenéséig, csak hát az OR-hez meg kellhet valami jobb lehet. Majd eldől... A 3 monitor nem játékra kéne, el lennék nélkülük, de mégis kényelmesebben elférnék. Most van egy BenQ xl2420t-m, 3D vision-nel, aminek semmi hasznát nem veszem, ha kijön az OR, így árulom ezerrel már most, és annak az árából vennék 2 olcsó IPS-est, max még melléjük dobok egy harmadikat.

[ Szerkesztve ]

(#140) Menthirist válasza mrfire (#139) üzenetére


Menthirist
veterán

hát az a 75k szerintem lesz 100-120k (áfa miatt kb 400 eur), és nem gondolnám hogy nyárra lesz belőle bármi... leghamarabb ősz, de inkább karácsony.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#141) Yllgrim válasza Menthirist (#140) üzenetére


Yllgrim
őstag

Akkor is erdemes varni utana meg a visszajelzesekre, en azt fogom tenni. Kell a cucc, raadasul diptris kell majd, elesben fognak kiderulni az egyeb approsagai, aztan talan lesz jovo nyarra oszre egy rev 2 valtozat is, meglassuk.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#142) Menthirist válasza Yllgrim (#141) üzenetére


Menthirist
veterán

hát köv nyárig biztos nem akarok várni vele... akkor már inkább veszek egy Vive-ot (is) :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#143) Yllgrim válasza Menthirist (#142) üzenetére


Yllgrim
őstag

Engem ez a HoloLens izgat fel, nagy fantaziat latok benne, az otletben. Miota lattam a filmet agyalok rajta :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#144) mrfire válasza Yllgrim (#141) üzenetére


mrfire
őstag

Annyit alakítottak már így is rajta, már most is az X-edik verzió van. Ha kijön nem akarok látni semmi rev2-őt utána a közeljövőben... :(

(#140) Menthirist
100k... remek :(((

(#145) Yllgrim válasza mrfire (#144) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat valami 200 dollarra lehet szamolni a pletykak szerint, de majd kiderul, en 200£-al szamolok itt a szigeten, bar jovore mar ki tudja... :) Igazabol eszak-amerikaba jo elni ezek miatt, jobb aron lehet hozzajutni a dolgokhoz :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#146) Menthirist válasza Yllgrim (#143) üzenetére


Menthirist
veterán

Amióta láttam a hololens-t, azóta azon agyalok hogy mekkora része az igazság és mekkora a google glass-szerű koncepció... Mert az ami a videón látható volt, szvsz képtelenség így, ebben a formában. Akik próbálták, azoknak tetszett, de messze nem ilyen betonstabil a vetítés, és várhatóan ha a szokásos "beállított" körülmények közül kihoznánk, akkor messze nem működne még ennyire sem. Érdekes olyan szinten hogy mindenképp kövessem a történetét, de nem hinném hogy jelenleg ilyen erőforrásokat, ilyen technológiát akksival, procival, gpu-val mindennel normálisan be lehetne építeni egy szemüvegbe. És akkor a kézi irányításról nem is beszélve (a videókon a kinect is milyen jól működik, az életben meg... nos nem :D)

Szóval részemről ezt ott tartom, ahol a google glass videója is volt. Koncepciónak jó és érdekes, de az életben mégsem ilyen. Legalábbis a google glass nagyon nem olyan volt :P

A Vive-ról viszont megintcsak nagyon jókat mondtak, plusz ott már van némi kontroller is. Mégis a rifttel jobban szimpatizálok...

Én az árát 400 dolcsira tenném majd (hiába mondja a facebook is hogy nem akar rajta nyerészkedni, de 300-350 dolcsi volt eddig az ár, és nem hinném hogy olcsóbb lesz). Szóval szerintem 400 dolcsi lesz, ami nálunk áfával meg minden mással 400 euró körülre csúszik. Az 120k.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#147) Volfram42


Volfram42
senior tag

Nagyon nyomott áron akarja adnia Facebook, mert a szolgáltatásokból remél sok bevételt. Ehhez viszont a minél jobban el kell terjednie.

Egy interjúban volt is róla szó, hogy annak aki eredetileg volt a tulaj nem is tetszik, hogy a FB csávó mennyire le akarja vinni az árát.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#148) Szőrös  válasza Menthirist (#146) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha beindul a tömeggyártás akkor olcsóbbnak kéne lennie a mostani árnál , nem drágábbnak. Szóval szerintem mindenképpen 200 dodó felé tendál az ár főleg hogy most már a riválisok is megjelentek , így kénytelenek belemenni az árversenybe.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#149) Yllgrim válasza Volfram42 (#147) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem eleg lenne a nyers vas, ha tele lesz reklamokkal meg ilyen buzisagokkal akkor nem lesz, az tuti. Inkab fizetek tobbet es csak a vas kell meg a vezerloszoftvere, a tobbi trasht adjak azoknak akik kevesebbet fizetnek erte. Mondjuk ugyis szet hackelik a fenebe szerintem a cuccot, lesz majd franko verzio belole. :)

Maga a vas eleg lenne, a tobbit majd szepen raheggesztjuk.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#150) vaakuum


vaakuum
addikt

Szerintem a szemüvegekkel az a legnagyobb baj, hogy a társadalom nem fejlődik olyan gyorsan, mint a technológia, és ezek lehet azért fognak bukni, mert nem vagyunk felkészülve a velük való életre...
Többek között én megdöbbentem pl. azon is, hogy a google szemüvegét mekkora ellenszenvvel fogadták, meg hogy kitiltottak embereket vele étteremből, stb.
Számomra nagy kérdőjel, hogy felül tudunk-e ezen kerekedni, mint annó a bunkofonon, vagy tényleg akkora ellenállásba ütközik, hogy el sem fog tudni terjedni...bár ha már a katonai cuccok között, meg a technikai sportoknál-hobbiknál sikerül megvetni a lábát, akkor lassan azért majd átszivároghat a hétköznapi életbe is.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.