Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#51) Szőrös  válasza Yllgrim (#49) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mechwarrior Online meg RTW2.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#52) Menthirist válasza Yllgrim (#49) üzenetére


Menthirist
veterán

én is hasonlóan vagyok. Rendszeresen tolok LoL meccseket, Guild Wars 2-őt (nagyon light-osan), meg most én is Watch Dogs-oztam egy kicsi (én szeretek csak furikázni a városban), ezen kívül civ 5-öztem legutóbb meg walking dead-eztem. de keresem mit kellene tolni. Várhatóan felcsapom a steam-em és kitalálok valamit :) Brothers - A tale of two sons? Deus Ex 3? Final Fantasy 8? Gratuitous Space Battles 2? Wasteland 2? Vagy csak simán megint Dragon Age Inquisition-ozzam? :D
Nincs egy "göncöm" amivel játszak :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#53) Drenadar válasza Menthirist (#52) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Heroes of the storm.
Gyere

(#54) Menthirist válasza Drenadar (#53) üzenetére


Menthirist
veterán

nope... :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#55) Malibutomi válasza Yllgrim (#49) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sunless Sea
War Thunder
Toy Story 3 (ezt a gyerekekkel nyomjuk) :)

(#56) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nem erzem azt hogy megfogna barmelyik is :) Jo par megvan ezek kozul...

Lehet kioregedtem mar...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#57) Volfram42 válasza Yllgrim (#49) üzenetére


Volfram42
senior tag

War Thunder.
Total War Rome 2.
Jön a Starships ezért a Beyond to Earth is kipróbálásra került.
Total War Aréna, ha éppen van.
Borderlands 2.
Medieval Engineers.
Prison Architect.

Ezekkel játszottam a legtöbbet mostanában.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#58) Volfram42


Volfram42
senior tag

Dupla sry.
Amióta van off topic azóta nincs off, hogy van ez?

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#59) Menthirist válasza Volfram42 (#58) üzenetére


Menthirist
veterán

Most azért kezdjünk kényszerből offolni hogy ne legyen lassú ez a topic sem ? :D
Jó az hogy van hely ahova offolhatunk HA offolni akarunk :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#60) mrfire válasza Menthirist (#59) üzenetére


mrfire
őstag

Na majd belinkelgetem az új játékaimról/szerzeményeimről ide a képeket, itt nem zavar senkit. :) A hétre is várok két csomagot. :))

(#61) Yllgrim válasza mrfire (#60) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ajjaj, valaki nagyon gyujtoget :) Ha majd elkezdel koltozgetni leszoksz rola :) Sokaig gyujtogettem en is konyveket, aztan amikor elkezdtem koltozgetni rajottem, ruhabol annyo kell, ami belefer a turazsakomba, egy kis hatizsak meg a laptopnak, szemelyes targyaknak es ennyi :)

Mara mar megnovekedett ez a Gep-el, de mar fussa kontenerre, kocsira is :)

Lokd a kepeket, nezzuk mire ruhaztal be :)

Szerk: Nekialltam 2 projektnek, az elsot mar a ma elkezdem, erdekes dolog, lattam mar mashol hogy mukodik, a masikat meg a hetvegen ha minden jol megy, mindketto IT cucc, elegge erdekesek (nekem legalabbis :) ) majd tolok egy rovid osszefoglalot :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#62) mrfire válasza Yllgrim (#61) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, gondoltam már rá, milyen rossz lesz, ha egyszer arrébb kell mozdulni velük... de ez csak nem befolyásolhat, egy ideig amúgy sem lesz ez gond.

[ Szerkesztve ]

(#63) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nem tudom ezek a nepek minek pszkaljak Abu-t allandoan a forumon... Lehoz egy csomo hirt, reszletesen leirja mit miert... es mennek oda nyavajogni, trollkodni.... Komolyan, ennyi retardalt primitiv bunkot...

Nekem mindegy ki mirol ir, leir egy csomo erdekes dolgot, ami hasznos is, ezt kiegeszitve lehetne utanaolvasni mas oldalakon is, de nem, behanynak oda valamit aztan ha meg beszolnak nekik meg vannak sertodve...

Sok primitiv buta f@sz.

Szoval, legujabb hir :) Vulkan-ban latnak sokan fantaziat ami jo, mert vegre platformok kozott is van atjaras, es nekem mindegy hogy ki talalta ki (picit :) )de ha bevallik es nekunk jobb lesz akkor nincs gond.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#64) Menthirist válasza Yllgrim (#63) üzenetére


Menthirist
veterán

Annak ellenére hogy abban egyetértek hogy Abu néha kissé túl rózsásan látja a helyzetet, a hozzáértését egy pillanatig nem vonnám kétségbe. Amit pedig leír, azt egyrészt mások más helyről is megerősítik, másrészt saját tapasztalatom (illetve fejlesztői tweetek alapján) is ezt mutatja. Egyedül a ps4 fullhd@120 fps-ében nem értek vele egyet, meg hogy a morpheus olyan fényévekkel lenne az oculus rift előtt, mint ahogy hangoztatja :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#65) Yllgrim válasza Menthirist (#64) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem kell mindent egybol elhinni, az teny, leirja a hirt, aztan tesz bele par megjegyzest, az meg nem a vilag vege :) Nekem igazabol majdnem mindegy melyik ceg mit csinal, ki jon elo a jobb dolgokkal, szerencsere AMD-ben van kurazsi. Ha lenne penzem felvasarolnam oket a fenebe es lenyomnam mindegyik masikat, aztan feldaraboltatnam magamat es magammal versenyeznek, ha valamelyik mernokom meg elkezdene lazsalni mert most mar nincs verseny felnegyelnem :)

Na ennek fenyeben varom a szives jelentkezoket a Retaliatoromon az alabbi poziciora:... :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#66) Volfram42


Volfram42
senior tag

Volt egy játék terv régebben. Infinity - Quest for Earth címen. Elég jó videókat rakott ki a fejlesztő. Aki egy személy. Saját motort is írt. Aztán elmúltak a hírek és csak pangás volt. Utána jelentkezett, hogy még készól, de először inkább a motor-t akarja eladni. Szóval a játék jegelve. Ez is vagy egy éve volt. El is felejtettem már. Most viszont rakott ki megint egy videót. Gondoltam hátha érdekel valakit, mert érdekes, hogy átmenet nélkül lép ki az űrba egy bolygófelszínről. Illetve az egyik régi videójában egy aszteroidagyűrűbe megy bele ami szerintem még mai szemmel is bámulatos.
Link.: [link]
A régebbi aszteroidagyűrűs videó.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#67) mrfire válasza Volfram42 (#66) üzenetére


mrfire
őstag

A'szem láttam már régebben ezt a projektet. Bár még ott nem tart, hogy legyen rendes növényzet is a bolygókon, ne csak textúra. Nem is tudom mennyire lenne ez megvalósítható ilyen méretekben. Szép munka egy embertől. Mondjuk az aszteroidás rész nekem nem tetszett. Látszik, hogy a semmiből tűnnek fel azok a kavicsok.

[ Szerkesztve ]

(#68) Volfram42 válasza mrfire (#67) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen most újranéztem és már nem olyan jó az aszteroidás videó, de az eredeti az valamikor 2008-ban lett kirakva róla. Akkor durva volt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#69) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Abutol jott egy gyors valasz :)

Szia!

A Star Citizen esetében valószínűleg mindhárom új API támogatva lesz. Egyrészt a Mantle-re szerződésük van, és azt nem hiszem, hogy fel lehet bontani. A Mantle-ről pedig a Vulkan és a DX12 könnyű célpont a portolás tekintetében.
A Vulkan szerintem biztosnak tekinthető, mert Mantle-ről átportolni a kódot Vulkanba nem nagy ügy. Két hét alatt megoldható. Ez pedig kell a Linuxhoz.
A DirectX 12 abból a szempontból is biztos, hogy a GDC-n Alistair Brown DX12-n és egy R9 290X GPU-n mutatta be az új effekteket. Valszeg ezeket portolni lehet a másik két API-ra.

Ezt a privátot akár be is másolhatod a topikokba, ha akarod.

Üdv.: Abu

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#70) Drenadar válasza Yllgrim (#69) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És ezt miért az off - ba?

Azt hittem ki lesz fejtve hogy mi micsoda és milyen hatásai lesznek.

(#71) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#70) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elégedjünk meg annyival, hogy lesz. Gépfejlesztés szempontjából ez már így is tökéletesen jó hír, nekünk meg van 1000+1 más SC-es dolog, amivel foglalkozhatunk, nem feltétlen kell pont ebbe elmélyülni, mikor nyakunkon az FPS modul meg a Retaliator meg péntektől free flight everything.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#72) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#71) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát akkor várjuk ezeket.

Jó lenne ha a retaliator is tudna repülni

(#73) Yllgrim válasza Drenadar (#70) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezt kaptam na, most miert kerdezel tolem ilyeneket? :)

Reti majd nyaron repul, addig be tudjuk lakni.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#74) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#71) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez tök jó, csak én pont arra nem kaptam választ, hogy a jelen tendencia szerinti SC készítés alapján merjek-e venni egy 290x-et, amivel nagy gondjaim lennének hűtés tekintetében, vagy gondolkodjak egy belépő 980-on, ami most is gyakorlatilag mindenben erősebb 1440p-ben. Ráadásul hűvösebb is. Ráadásul ugyan az alap 980-ak sem házból kifújósak, de ugye alapból hűvösebbek...
Értem azt is, hogy vegyek valami olcsót most, aztán később majd eladom, és veszek újabbat...de most vegyek egy erősen melegedő kártyát, ami telefűti a gépházat? Ellenben ha az SC alatt kijönne az architekturális előnye az AMD-nek, (beérne az a sok-sok fejlesztés, és újdonság, ami miatt az AMD-t lehet innovatívnak tartani) akkor lehet elgondolkodnék rajta, hogy 290x-et vegyek.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#75) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#74) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem PU alfáig bőven ráérsz még ezen gondolkodni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76) Yllgrim válasza vaakuum (#74) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat ez jo kerdes, annyira nem lehet surgos hogy most vedd meg, nyaron jon a 390X, var meg azt es inkabb azt vedd meg akkor mar. A kerdes mennyi penzed van, mennyire surgos... Nekem 290X-em van FX procival, most nem nyulok hozza, majd jovore, korabban mar kifejtettem miert is.

290X-bol ne a referencia hutesest vedd meg, hanem mondjuk olyat ami nekem van, melegszik ez is, de nem veszes. Milyen a konfigod? (nincs az adlapodon)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#77) vaakuum válasza Yllgrim (#76) üzenetére


vaakuum
addikt

Misiből meg tudnám venni a 290x-et, csak hiszem és tudom, hogy ez függőleges lamellázás egy halom szutyok még akkor is, ha jobb, mint a gyári.
Annál nem nehezebb, mert az meg atomszutyok.
Ez a kártya álló toronyban ventikkel lefelé, vízszintesen fekszik. A ventik a kártya felső és alsó élénél fújják ki a meleget...illetve fújnák, mert az alaplapnál semmit nem fújnak sehová, csak visszakeveredik a meleg a venti elé, ahonnan ismét beszívja.
Szóval értem én, hogy faszák ezek a hűtések, mert jobbak, mint a gyári, meg hogy így vapor, meg úgy lightning. de azok is a hűtési alapelveket tekintve pont ilyenek, az én mérnöki szememmel nézve azok is sz@rok... ....na, csak leírtam.
Azok csupán azért hatékonyabbak a kétventis megoldásnál (ami a felépítése miatt ugye két venti felső felével hűt, az alsó fél ventifelületekkel meg visszakeveri saját magának a meleget), hogy ezek 3 félventi felülettel hűtenek. Ezek a hűtések akkor lennének igazán jók és hatékonyak, ha az alaplap nem forgatná vissza a meleget a ventikhez: önmagukban lévő, ventivel lefelé fektetett kártyák esetén, ahol mindkét élnél tud felfelé áramolni a kilépő meleg levegő, alulról meg kapja a frisset.
Vagy raknának rá [ilyet kicsit designosabb formában, pontosan méretezve]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#78) mrfire válasza vaakuum (#77) üzenetére


mrfire
őstag

Én direkt gyári hűtésest vettem, mert úgy gondoltam jobb ha kifújja a házból a levegőt. De rossz érezni, hogy milyen meleg jön ki belőle, hogy nem tudja rendesen hűteni és a határszintig felmelegszik a kártya mindig. Inkább vennék legközelebb egy ilyen hiper-szuper hűtésest és majd a házban megoldom, hogy legyen rendes légáramlás. A ház tőlem lehet meleg, a kártya ne legyen az. Ha ezt jobban el tudom érni azzal, hogy egy ilyen hűtés kerül rá, cserébe melegszik a ház valamennyit, és a proci is (ami melegedhet még, mert annak sokkal nagyobb hűtője van és sokkal jobban is bírja az ilyesmit), akkor ezt választanám inkább, mert a végeredmény a fontos, hogy a kártya ne melegedjen túl. Sz'al legközelebb egy ilyet próbálok ki, ha nem vízhűtést.

A procihűtőt rátenni tök jó dolog lenne, ha csak egy kártya kell. Sőt én már arra is gondoltam, hogy az egészet be kéne tenni egy nagyobb dobozba (mint a gyári hűtőket) a procihűtővel együtt, akkorába, hogy rá lehessen tenni 3db nagyobb ventillátort, kettőt oldalra egyet hátra +1db negyediknek valahogy kéne hely a házon kívülre de a PCI fedőlapokon túl (nyilván le kéne venni őket), hogy az is kifelé tessékelje a levegőt, és akkor ezzel így összesen elég jó eredményt lehetne elérni sz'tem.

[ Szerkesztve ]

(#79) Yllgrim válasza vaakuum (#77) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nalam ez ugy van megoldva, hogy kap alulrol meg a kartya vege felol a haz elejerol tuszkolom be a levegot, a haz vegenel ki vannak szedve a lamellak, ot ki tud menni az elso hullam, a kartya felett van 3 venti a procihuton az elhuzza a levegot hatra ki, ha meg mindig marad meleg azt meg a felso 3 venti kirantja.

Sok meleg jon ki, kell huzatolni de mukodik. a Kovetkezo korben levizezem a fenebe az egeszet, hazon kivulre rakok egy viztornyot es ennyi.

Amugy meg nem veszes szerintem, de ez mar egyeni kerdes, kinek mi az. Kepzeld el amikor FX meg a 290X egyszerre porog huzva 100%-os hasznaltsagon...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#80) vaakuum válasza mrfire (#78) üzenetére


vaakuum
addikt

Én most azon agyalok, hogy kiszedek mindent a gépházból, és a klíma alá rakok egy polcot, arra lesz felrakva az alaplap meztelenül, meg mellette a táp+vinyó. A kinézete soha nem érdekelt, a funkcionalitáson volt a hangsúly. Ott fent meg amúgy sem igen látszik . A bekapcsolót meg lehozom az asztal környékére. Nyáron ha nem is hűt a klíma, a venti funkciója működik, tehát lenne levegőmozgás rendesen a gép környékén. De gáz, hogy ilyen megoldásokhoz kell folyamodni. Nekem egy ninja figyel a 3570k procin, ami ugye 77Wattosnak van méretezve. Namost ha a hűtés méretét lineárisan növelem a teljesítmény arányában, a VGA-ra igencsak kellene egy kéménytégla méretű hűtés...
Vagy spórolok még, és veszek egy Palit :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#81) Malibutomi válasza vaakuum (#77) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szar nem szar, a 290X MSI megáll 75 fok körül egy normális házban, ha meg a házadban van 2-3 venti ami szellőztet, akkor nem marad bent a meleg.

[ Szerkesztve ]

(#82) mrfire válasza Malibutomi (#81) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, én is így gondolom. A jó VGA fújja le magáról a meleget, ahogy tudja, a ház meg fújja ki magából. Ha a VGA gyengén kifújja magából (egyben a házból), de nem elég hatékonyan, akkor a házhűtésnek gyakorlatilag nincs szerepe = rossz kihasználtság. Amúgy, nem csak a melegedés rossz, de annak a kis ventilátornak az erőlködését is rossz hallgatni, hogy állandóan maximumon pörög.
Max több VGA-s rendszernél választanám azt, hogy mind kifújja a házból a levegőt, mert úgy, hogy 2-3 ilyen termeli maga köré a meleget, már nem biztos, hogy az jó eredménnyel jár, de ki tudja, lehet még az is jobb. Olyan ház kell akkor viszont, aminek jó helyen vannak a ventilátor felszerelési pontjai, és oldalra a VGA magasságába is el lehet helyezni párat, hogy rögtön lehúzzák róluk a meleget.

[ Szerkesztve ]

(#83) Volfram42


Volfram42
senior tag

Nekem eléggé zárt a ház és hangszigetelt is. Féltem, hogy nem lesz elég szellős, de két ventilátor az elejébe beszívásnak. A hátuljába egy kimenetnek. Alsó tápos így az külön szív be és fúj ki. Így egyáltalán nem melegszik a gépem szerencsére, bár én nem is húztam soha.
Bár a VGA egyik hűtője szerintem már csapágyas. Ezért félek, hogy idő előtt kell cserélnem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#84) Diopapa válasza Volfram42 (#83) üzenetére


Diopapa
addikt

A leírásodból egyből tudtam, hogy 550-es Silenciod van mint nekem. :) A gyári házhűtők nekem nem bírták kitolni a 280x hőjét. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#85) Volfram42 válasza Diopapa (#84) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem gyárilag csak egy volt benne elöl ezért kapott oda még egyet. Így a kettő már sokkal hatékonyabb. Hátul egynek van csak hely, de elégnek bizonyult. Illetve akkor még AMD 955BE volt benne. Azt lehűtöttem egy arctic cooling freezer 7-el. Ami annyiban nem vállt be, hogy lefelé nézett és a levegő nem jól áramlott. A mostani CPU-m viszont gyári hűtéssel is elég hűvös illetve azóta a VGA sem melegszik annyira, mert most jó a levegő áramlása. Kicsit féltem az elején ettől a háztól, de nagyon nem bántam meg. Eddig ez a legjobb amim volt. Nagyon megkedveltem és küllemre is szép.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#86) Diopapa válasza Volfram42 (#85) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem egy volt elöl és egy hátul, de ezek ilyen 700-as fordulatú nagyon csendes hűtők, a 280x meg dönti a meleget (SC alatt a rendszer össz fogyasztása 300w felett van), szóval a hátsó CM ugrott, az elsőt lejjebb raktam és előre / hátra ment egy-egy Coolink Swif2, ezek 1900at pörögnek, meg beszereltem egy fordulatszám szabályzót, így ha kell csöndes, ha kell nagyon hűt. :) A ház megy gyönyörű jah, én is nagyon szeretem és csöndes. :) A procin egy CM EVO 212 van, gyakorlatilag nem sok dolga van a 3550-el. .:D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#87) Volfram42 válasza Diopapa (#86) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én is hasonló ventilátorokat vettem bele. Ugyan ezt csináltam. Előre egy ilyen meg a gyári és hátulra is egy ilyen. A gyári hátsót meg átdobtam az ex-em gépébe. Fordulatszám szabályzót nem vettem bele. Így sem hallani őket különösebben. A CPU maradt gyári, de nincs vele gond. Húzni nem tervezem. Tényleg csak a VGA hangos sajnos. Régen alig volt hanjga, most meg szeret felsivítani és néha hallani a fordulatszámesést is az egyik ventijén. Így tuti, hogy csapágyas lett sajnos. Csak kibírja amíg jönnek az új AMD-k, ha nem akkor legfeljebb kipróbálom a prociba rakott APU-t vagy mit.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#88) Diopapa válasza Volfram42 (#87) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, a V2-vel nincs ilyen gond hogy csöndes, ha Star Citizen fut, akkor olyan hangok jönnek belőle ami semmikor máskor... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#89) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Srácok , régi Descent megvan ? Ha igen és szeretted akkor itt a helyed.

Wingman a CEO :D

Ja és ami nekem fura hogy Rob Irving is itt van . Valakinek van infója hogy mit keres itt ? Kilépett SC projektből vagy párhuzamosan nyomja ?

szerk : sőt még jó pár (ex?)SC arc van itt.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#90) Menthirist válasza Szőrös  (#89) üzenetére


Menthirist
veterán

igen, elég sokan vannak az sc-ből ott, túl sokan hogy elbocsájtásra gondoljak. pláne ilyen lead engine architect... bár ki tudja, elvégre most vettek fel egy rakás crytek-es arcot.

Mindenesetre szerintem "mellékes" munka.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#91) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Vagy szimplan csak ki akartak problani magukat, mire kepesek CR nelkul. Meglassuk, sikeruljon nekik, minden jatekot szivesen latunk :)

ui: johetne az 1.1 :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#92) Menthirist válasza Menthirist (#90) üzenetére


Menthirist
veterán

Mondjuk most ahogy nézem, Jason Spangler csaok októberig volt a CIG CTO-ja, azóta a descenten dolgozik. Irving-nél még a CIG van beírva mint lead designer, Wingman és Morlan ugye már egy ideje nem CIG tag. A többiek közül pedig egyedül a nő rémlik még...
Irving is elment már

No mindegy, ahogy a topicban is írták, játékfejlesztésben nem ritka hogy valaki leteszi a munkája java részét és megy tovább. Azért sajnálom őket.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#93) Yllgrim válasza Menthirist (#92) üzenetére


Yllgrim
őstag

En azert kivancsi lennek mi van a hatterben, azert SC meg jo par evre adna melot, nem gondolom hogy most akarnak hirtelen onmegvalositani az almaikat... :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#94) Menthirist válasza Yllgrim (#93) üzenetére


Menthirist
veterán

hát ugye eddig ketten mentek el az "őscsapatból", wingman és rob. maradtak még...

Sosem tudjuk meg mi minden volt a háttérben (gondolom nem csak egy dolog), lehet költözés, nem azonos munkabírás vagy minőség vagy határidő tartás vagy sima nézeteltérés/nem azonos irány elképzelése, fene tudja. Az tény hogy most jobban szervezettnek tűnnek mint eddig bármikor.

tőlünk is most tömegével mennek el az emberek, PM-ek, fejlesztők, de kb mind más miatt...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#95) Diopapa válasza Szőrös  (#89) üzenetére


Diopapa
addikt

Mondtam, hogy valami nem kerek abban a történetben, ahogy Wingman eljött.. Meg Mike Morlan is, gyanús volt. Rob "Vampire" Ervingről nem tudtam, de gyanúsan csöndben van az austini stúdió.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#96) Menthirist válasza Diopapa (#95) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem tudom, Austin tudtommal a PU csapat. A monthly report alapján annyira nincsenek csendben, illetve most hétvégén lesz elvileg valami PU bemutató az sxsw-n. A monthly report alapján Skeltonék és Zurovec-ék dolgoznak rajta serényen.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#97) Diopapa válasza Menthirist (#96) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem tudom, hány fős az austini stúdió, de a képekről nézve legalább 4 ember jött onnan (bár Mike inkább a videós részt intézte, nem tudom mennyire tekinthető "fejlesztőnek" bármit is jelentsen ez), nekem soknak tűnik. Nyilván nem azt mondom, hogy megszűnt az iroda, csak innen új megvilágításba kerül, hogy Wingmannek ugye elvileg "kötelező" lett volna LA-be költöznie CR-hez (amit akkor sem hittem el) és emiatt váltak el barátilag. BTW az is jópofa, hogy még véletlen sem a Cryengine-t használják a Descenthez.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#98) Menthirist válasza Diopapa (#97) üzenetére


Menthirist
veterán

nem tudom hogy Jason Spangler melyik irodában dolgozott... Mondom, szerintem ő már akkor mocorgott tovább, amikor megvettek jó pár crytek-es arcot. neki mindegy volt, mert a cryengine is várhatóan új volt, neki (az EA-nál meg a bioware-nél dolgozott, ott tudtommal nem ezeket nyomták), meg az UE is az...
Irwinget nem hiszem hogy érdekelné a motor fajtája
Ahogy Mike-ot sem. Szóval ezek azok a technikai kérdések amik szerintem Jason Spangler döntésén múltak.
Ki a negyedik?

de mondom, ezek spekulációk. A PU team amúgysem biztos hogy annyira nagyon a cryengine-t használja, elvégre a szervereken erre dedikált app megy majd, ami csak küldi az adatot a cryengine-nek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#99) Diopapa válasza Menthirist (#98) üzenetére


Diopapa
addikt

Wingman, Mike Morlan, Rob Irving, Jason Spangler. Az engine-t csak érdekességképpen vetettem fel. Nekem furcsa, hogy egy projekt kezdetétől ott levő emberek lépnek le amíg nincs kész a meló, hogy kb ugyan azt csinálják tovább csak külön.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#100) mrfire válasza Diopapa (#99) üzenetére


mrfire
őstag

Hát, mi változott? A kezdeti elképzelés csupán egy Dogfight játék volt, nem? Aztán egy ilyen Entropia Universe felé közelítő MMO-vá kezdi kinőni magát, és most már olyan nagy a közösség, hogy olyan emberek véleménye is számít, akiknek az alapötlet nem is igazán fontos. Lehet ez nem tetszett nekik, hogy túl sokat akarnak markolni, és ők maradnának inkább egy egyszerűbb vadászgépes szimulátornál.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.