Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) Szőrös  válasza #45997568 (#42950) üzenetére


Szőrös 
veterán

Persze mert a Cutlass egy glasscannon, nekem ezzel nincs gondom mert cserébe eléggé agilis és a tűzereje is elfogadható. Viszont úgy tetszik ahogy van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#42952) Volfram42 válasza Szőrös  (#42951) üzenetére


Volfram42
senior tag

Pedig ha jól tudom akkor változni fog. Kész lett a Drake stíluskönyvtára a Caterpillar-al és a Cutlass nem illik bele. Azaz hagy kívánalmakat és ezért át is lesz alakítva. Én így olvastam. nem is olyan rég.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#42953) Szőrös  válasza Volfram42 (#42952) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az új Cat-et nézve, már amennyi látszik belőle egészében, nem tudom mi nem illik bele.
Kisebb módosításokkal nincs gond de az eredeti elrendezés maradjon meg.
Na mindegy majd meglátjuk pár hónap múlva. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#42954) pgabor26


pgabor26
tag

(#42955) pgabor26


pgabor26
tag

Húúú basszus, de jól fog kinézni az új ui és mobiGlas.
És húúú basszus, de sokára fogjuk még megkapni.

(#42956) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Uj lobby nagyon fasza

(#42957) #45997568


#45997568
törölt tag

(#42958) Menthirist


Menthirist
veterán

Ez a gif szerintem baromi jól összefoglalja a jelenlegi állapotot :D Hihetetlen ahogy még a mobiglas is ki van dolgozva, de hát vannak még problémák :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42959) pgabor26


pgabor26
tag

(#42960) PhilBrick válasza Menthirist (#42958) üzenetére


PhilBrick
őstag

És az is igen jellemző a fejlesztésre, hogy természetesen már át is dolgozták! ;] Hercegnőmegmentés

A repülési modellről pedig múlt héten felbukkant egy ilyen kétes eredetű táblázat az Evocatiról. Biztosan nem végleges, de vannak benne meglepő értékek. Hornet jobban fordul mint egy Sabre!?

[ Szerkesztve ]

(#42961) PhilBrick válasza Menthirist (#42958) üzenetére


PhilBrick
őstag

bocsi, dupla

[ Szerkesztve ]

(#42962) Volfram42 válasza PhilBrick (#42960) üzenetére


Volfram42
senior tag

Poén küldetésnevek. A Burn the HQ-n jót mosolyogtam.

Miért ne lehetne jobb a roll-ja a Hornetnek. Az a tengely körüli forgást jelenti. Engem meg is lepett, hogy ezekkel is szöszölnek. Annyira gyorsan tudnak itt a hajók forogni olyan kis körben, hogy nem is emlékszem használtam-e valaha olyan manővert amihez kell a tengely körüli forgás. Egy repszimben elengedhetetlen, de itt még nem éreztem szükségét. Na, de majd remélem fog kelleni. Jó lenne.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#42963) pgabor26


pgabor26
tag

(#42964) PhilBrick válasza Volfram42 (#42962) üzenetére


PhilBrick
őstag

A pitch, roll, yaw, afterburner értéke is magasabb a Horneteknek. Gyakorlatilag agilisebbek a Sabre-nél.

Az SCM értékeket pedig lényegében mindenhol lefelezték. Elméletben tetszik koncepció, talán kevesebb lesz a ramming.

(#42965) vaakuum válasza PhilBrick (#42964) üzenetére


vaakuum
addikt

Mi az az scm meg ramming? :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42966) PhilBrick válasza vaakuum (#42965) üzenetére


PhilBrick
őstag

Sebesség módbol több is van:
- PRE: precíziós, max 50 m/s finom manőverekhez, ezzel szálsz fel
- SCM: space combat mode, általános használatra, max sebesség 150-250 m/s
- CRU: cruisin' mode, gyors, de lassan fordul, 400-900 m/s

A fentiek a jelenleg érvényes értékek. A táblázat szerint az általánosan használt SCM mód max sebességét erősen csökkentették, csak utánégővel érhetjük el a mostani értékeket. Ezáltal lassabb lesz az űrharc, jobban lehet manűverezni, kevesebb lesz az ütközés, legázolás, azaz a ramming.

A gyorsutazást is erősen megkavarták: a legnagyobb hajók a leggyorsabbak. Van benne logika, mégiscsak nagyobb motorok vannak bennük, egyenes vonalban igenis száguldjanak. Viszont így minden helyzetből elmenekülhetnek hacsak nem kell nagyon-nagyon sok idő a max. sebesség eléréséhez.

Csak viszonyításképp: 100 m/s az 360 km/h.

(#42967) vaakuum válasza PhilBrick (#42966) üzenetére


vaakuum
addikt

Ezeket az értékeket nem a végleges fúvóka és generátor függvényében kellene kiszámolni? Mert szerintem egy lvl1 manőverező egységgel csak lassabban fordul egy adott jármű, mint ha felkerül rá egyel jobb mindenből. Vagy ezek a vásárláskori adatok, tehát mondjuk kis szerencsével ezeken az értékeken még lehet javítani némi upgradeléssl?? :F ?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42968) PhilBrick válasza vaakuum (#42967) üzenetére


PhilBrick
őstag

A fúvókákból, hajtóműből a lehető legnagyobb van minden hajóban alapértelmezetten. Ezzel kalkulálnak.
Tunningra és finomhangolásra valamikor majd lesz lehetőség, de én azt úgy az 5.0 körrnyékére várom.

(#42969) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Kotaku Star Marine story
Avagy miért is nem jelent meg már két éve az fps modul

(#42970) #45997568 válasza PhilBrick (#42969) üzenetére


#45997568
törölt tag

Jo kis olvasmany, logikus is, am az eredmeny azt igazolja hogy vegre ugy nez ki felnott a CIG szervezetileg is a feladathoz, van eleg ember, sok mindent hazon belul csinalnak meg, CR elvarasait es folyamatos valtozasait le tudjak rendesen kovetni, van ra esely hogy baromi jo jatekot kapunk a vegen. :C

(#42971) vaakuum válasza PhilBrick (#42968) üzenetére


vaakuum
addikt

Valahogy bennem az volt, hogy az aurorámban ezeket simán lehetne egyel nagyobbra cserélni... lehet akkor az ágyúkkal kevertem meg.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42972) GypsFulvus2 válasza PhilBrick (#42966) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Thx. És a pitch, roll, yaw értékek azt mutatják, hogy hány fokot mozdul az adott manőverrel 1 sec alatt?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42973) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Volt mar a Sean Tracy interju?

[link]

(#42974) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#42975) pgabor26


pgabor26
tag

(#42976) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Kotaku riport, utolsó rész

Kedvenc mondataim:
" I can’t think of a single other game project that has had to wrestle with all the challenges of development while also dealing with someone whose main purpose in life appears to be to discredit it."
- Nem tudok még egy játékfejlesztést mondani, ahol ennyi akadállyal kellett volna megküzdeni miközben valakinek életcélja, hogy ellehetenítse azt.

"... Roberts and Cloud Imperium Games might have been better off if Star Citizen hadn't seen such vast crowdfunding success in the earliest days. If it had raised $2-4 million, perhaps its scope would have been contained. Perhaps it would even be finished by now."
- CR is a CIG talán jobban járt volna, ha nem lett volna ekkora sikere a kezdetekben. Ha pár milliót gyűjtött volna, talán a földön maradtak volna a célokkal. Talán már el is érték volna őket.

A crownfundingos részt pedig egy az egyben bekeretezném! :R

[ Szerkesztve ]

(#42977) TESCO-Zsömle válasza PhilBrick (#42976) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A bashing legnagyobb részét pont ezért is kapják amúgy. Hogy akik anno Kickstarter-en összedobták a 2 millát, azoknak egy 2 millás játék kellett volna 2014-re és nem egy 200 millás 2020-ra...

sz: Kb ez az egyetlen elfogadható érv kontra. Eléggé szűk látókörű, de logikailag elfogadható.

Mondjuk már nem sokáig, mert idő közben jött/jön két marék ilyen 2-3 millás űrszim azon a szinten, úgyhogy a fenti érvet hangoztatók mehetnek oda és STFU...

sz2: És hogy-hogy nem, az összes ilyen 2-3 millás játékot bash-elik, hogy "Bezzeg a SC"...

A kör bezárul. :D A lényeg, hogy lehessen elégedetlenkedni. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42978) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#42979) pgabor26


pgabor26
tag

(#42981) Menthirist válasza Stilinski (#42980) üzenetére


Menthirist
veterán

A gép pedig csak zakatol tovább :R :R :R

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42982) pgabor26


pgabor26
tag

(#42984) Diopapa


Diopapa
addikt

Good old days... Majdnem 3 éve...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#42985) #45997568 válasza Diopapa (#42984) üzenetére


#45997568
törölt tag

Bevallom oszinten egyet nem lattam vegig (emlekeim szerint) valahogy nem ragadott meg a csoka, ettol meg nagy erdemei vannak a projekt elindulasaban, le a kalappal elotte.

(#42986) vaakuum


vaakuum
addikt

Újra előszedtem a novellaíró versenyre készült anyagokat, és még mindig nagyon tuti olvasni őket... Esetleg készülhetnének újabb részek mondjuk a "Seventh Heaven"-hez is, az szemlátomást nincs befejezve. A felszíni események egy kiadós lezárásért kiáltanak, meg persze azt is jó lenne olvasni, hogy mit sikerül összehozni a túlélőknek nyereségként, és mire költik :K
Szóval ha lehet kérést hivatalosan benyújtani, akik írtak a versenyre, és van bennük még ötlet, folytassák pls!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42987) #45997568


#45997568
törölt tag

9.-re ne csinaljatok programot, CitCon :DD

[ Szerkesztve ]

(#42988) Stilinski válasza #45997568 (#42987) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Én már a 8-i programomat is átpakoltam későbbre :D Sőt a hétfőt is megpróbálom majd kivenni szabinak, de az nem biztos, hogy sikerülni fog :(

star-citizen.hu

(#42989) SkyS1gn válasza #45997568 (#42987) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mikor lesz helyi idő szerint? mert egész hétvégén meló, vasárnap is sztem késő este érek.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42990) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Készül a BritizenCon, ha valaki esetleg azon a kis szigeten éldegélne és érdekli, akkor szavazzon az időpontra!

(#42989) Cris99: valaki mondott olyat, hogy vasárnap éjfélkor kezdődik a lényeg, az előadás :)

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#42991) SkyS1gn válasza Stilinski (#42990) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az jólenne! :)

(#42993) Diopapa

Még mindíg szakadok az aláíráson... :DDD egyik Mustang csomagot amit nyertem redditen havernak adtam azóta is baszik rám meg a játékra... vicc. :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42992) pgabor26 válasza Stilinski (#42990) üzenetére


pgabor26
tag

Igen, helyi idő szerint vasárnap éjfélkor, tehát valószínűleg hétfő 0:01-0:30 között valamikor, a technika miatt.

(#42993) Diopapa válasza #45997568 (#42985) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem csak Wingman.. de ment az ökörködés, hazy thoughts, Gold Shirt Guy meg a többi... :DDD Jó volt..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#42994) PhilBrick válasza Diopapa (#42993) üzenetére


PhilBrick
őstag

Hiányzik. :(
Kicsit amatőr fílingje volt az egésznek, de Wingmant sokkal szívesebben hallgattam mint Bent.

(#42995) vaakuum válasza #45997568 (#42987) üzenetére


vaakuum
addikt

Maratonváltót futok ...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42996) Szőrös  válasza PhilBrick (#42994) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hja a mostani AV informatívabb de Wingman stílusa nekem is hiányzik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#42997) Menthirist


Menthirist
veterán

Mondjuk én inkább már Wingman végén csatlakoztam, de akkor is visszanézve videóit, nem voltam különösebben oda a fickóért.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42998) Menthirist


Menthirist
veterán

9-én jön a Polaris Concept hajó 750 dolcsiért LTI-ben. Nem lesz darabszám limitált.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42999) #45997568 válasza Menthirist (#42998) üzenetére


#45997568
törölt tag

Jol mondod :K

(#43000) glovasi válasza Menthirist (#42998) üzenetére


glovasi
tag

750-ért vigyenek amennyit bírnak :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.