Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43752) #45997568


#45997568
törölt tag

Este foglalom az asztalt, aki meg ugy gondolja, jelentkezzen 16-22 kozott lesz foglalva az asztal, ha van mas otlet a vegevel kapcsolatban, szoljatok :)

Eddig 12 fo-nel jarunk, raszamolok meg 2 helyet majd a foglalasnal keson ebredokre is gondolva :)

Egy kis emlekezet frissites

Sziasztok!
A nyari jol sikerult balatoni talalkozast tovabb gondoltuk paran, es elorelathatolag November 19-en tartanank egy szolid-konzervativ kocsmas-kajalos talalkozot valahol Pesten. :DDD

Szombat du 4-tol ugy ejfelig attol fuggoen ki hogy er ra, hogy tud jelen lenni.

A kiszemelt hely a Dzsungel Cafe.

Helyet lefoglalom a jovo heten elore igy egy nagyjaboli letszamot jo lenne tudni, jelezzetek nalam privatban ki jonne.

Udv, rupsz

[ Szerkesztve ]

(#43753) pgabor26


pgabor26
tag

(#43754) pgabor26


pgabor26
tag

(#43755) #45997568


#45997568
törölt tag

Szep munka fiuk! (forditok!)

Picit mas :Esperia Prowler November 18-an lesz bemutatva, ezzel kapcsolatban van egy verseny kiiras, reszletekert katt ide.

[ Szerkesztve ]

(#43756) vaakuum válasza pgabor26 (#43753) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
És egy újabb potenciális állandó küldetés háttértörténetét olvashattuk. Imersi-ON!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43757) vaakuum válasza pgabor26 (#43754) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszönöm a fordítást! :R
Tényleg jó, viszont először éreztem úgy, mintha a google fordító is bedolgozott volna. :B Vagy csak éppen nagyon fáradt volt, aki fordított. Megszoktam, hogy mindig profi munkát látok tőletek, ezért kicsit meglepődtem. Pl. az első bekezdésben az utolsó előtti mondat nem fehér embernek való szerintem.

Itt is volt némi hiányérzetem a mondatértelmezésnél:
hogy segítsen a pilótáknak az olyan mélyűri radarok javításának
A többit majd este elolvasom.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43758) pgabor26 válasza vaakuum (#43757) üzenetére


pgabor26
tag

Erre gondolsz?
"Amíg a Szenátus aggódni látszik, források szerint, a félelem, hogy felülvizsgálják az Egyenlő Esély Határozat be nem avatkozási politikáját, hogy megoldják a helyzetet, nem szándékosan, de olyan precedenst teremtene, ami aláásná a határozat hitelességét."
Valóban tekervényes, de érthető, bár valószínű marha álmos voltam, mikor készült.

A másodiknál nem tudom mire gondolsz.
Légyszi', legközelebb privátban jelezd a hibákat! De természetesen köszönöm!

(#43759) pgabor26


pgabor26
tag

(#43760) Menthirist


Menthirist
veterán

Közben úgy hallani hogy a Crytek-ben nem igazán adtak fizetést 3-4 hónapja az embereknek, így lehet megint lecsurran némi fejlesztőkapacitás a CIG-hez. De persze lehet hogy csak egy régi hír röppent fel ismét.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43761) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#43760) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jól is jönnének a DX12/Vulkan implementálásához....

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43762) pgabor26


pgabor26
tag

(#43763) #45997568


#45997568
törölt tag

November 19-re megvan a program

Delutan 5-kor kezdunk a Dzsungelcafe-ban, 8-ig a Bar reszen szocializalodunk, majd 8-kor atulunk az asztalunkhoz es lehet falatozni is ;) 15 fore foglaltam az asztalt, igy maradt meg 2-3 szabad hely, illetve ha meg tobben jonnetek akkor gondolom azt is meg tudjuk oldani majd :DDD

Mindenki akkor jon amikor jo neki illetve oda tud erni, a nyugati palyaudvarhoz kozel van a hely, jo a tomegkozlekedes.

Jovore mar egy hivatalos SC meetinget is le fogunk szervezni, ahol megprobalunk majd hivatalos arcokat is elcsalogatni, de az meg a jovo zeneje :K

(#43764) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#43765) #45997568 válasza Malibutomi (#43764) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat igen, az ur veszelyes, SC-ben sem lesz ez maskeppen :DDD

(#43766) pgabor26


pgabor26
tag

Felfedezve #04 huncut07 jóvoltából, hogy teljes legyen a kép, és ne hiányozzon a 161. cikk. Köszönet érte! Dobjatok egy like-ot neki! :C

[ Szerkesztve ]

(#43767) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Uj ATV
[link]

(#43768) Menthirist válasza Malibutomi (#43767) üzenetére


Menthirist
veterán

Ó a jó öreg JIRA :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43769) vaakuum válasza Malibutomi (#43767) üzenetére


vaakuum
addikt

Az mitől függ yt videóknál, hogy az egérrel a scrollbár adott pontjára mutatva felhozza-e kis képben azt, hogy adott ponton éppen mit tartalmaz a videó? :F :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43770) pgabor26


pgabor26
tag

(#43771) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Lehet venni Super Hornetet, akár csomagban is. Csak kp. esetén kedvezmény is jár.

star-citizen.hu

(#43772) PhilBrick válasza Stilinski (#43771) üzenetére


PhilBrick
őstag

Egész jó áron van a csomag. Sőt, a subscribers Starfarer is! Még akkor is, ha hozzáveszem a 10 dodó előfizüt! :K És annál nem látom a storecredit tiltást.

[ Szerkesztve ]

(#43773) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#43774) PhilBrick válasza PhilBrick (#43772) üzenetére


PhilBrick
őstag

Vásárlási tanácsadó rovatunk következik:

Aki nagyobb hajóval rendelkezik, vagy azzal tervez, az a 10% kedvezményes Starfarer-ekkel most spórolhat kicsit: store creditből is vásárolható 270-ért, de upgradenél 300-at ér majd(Gemini 306-ról 340). Ha egy hónapra előfizetsz(fontban!) akkor is nyertél 20-26 dollárt.

Egy év subscription után pedig jár egy 10%-os kupon(max 500 dollárig), ami store credit esetén is használható. Ha most fizetsz elő egy évre(fontban olcsóbb), akkor megkapod a kupont is. Szóval 80-85 dollárt azonnal visszakapsz ha már benne vagy összesen 500 dollárral. A maradék pedig már nem is olyan rossz ár a további subs. előnyökért.
Persze a kedvezmények nem összevonhatóak, tehát ma beolvasztottam mindent, vettem belőle valamiket kuponnal(már régebben kaptam), aztán a 24 óra múlva olvasztom ezeket és 50 dollárral több a creditem, amiből vehetem a kedvezményes Starfarert, amit majd upgradelhetek ha úgy alakul.

A SH csomagban is 15 dollárt kérnek az SC+SQ42-ért együtt, az sem rossz dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#43775) PhilBrick válasza PhilBrick (#43774) üzenetére


PhilBrick
őstag

Pontosítok: két lépésben sem sikerül összevonnni a kedvezményeket.
Akkor csak egy hónapra érheti meg befizetni, egész évre nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#43776) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#43777) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Monthly Studio Report

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43778) pgabor26


pgabor26
tag

(#43779) PhilBrick válasza Szőrös  (#43777) üzenetére


PhilBrick
őstag

Új gépeket telepítettek fejleszteni és tesztelni:

ASUS X99-A Motherboard
ASUS STRIX 1080 GPU
Intel i7-5820 CPU
64 Gig Corsair Vengeance RAM

Ez a konfig lehet akkor az ajánlott gépigény... ;]

(#43780) Szőrös  válasza PhilBrick (#43779) üzenetére


Szőrös 
veterán

No és ezzel mi van: Intel 750 Series 1.2 TB PCI-Express SSD provided by Intel? :DDD
Amúgy nem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43781) SkyS1gn válasza PhilBrick (#43779) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezen is 30fps-el futna :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43782) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#43783) pgabor26


pgabor26
tag

(#43784) aerosmith válasza PhilBrick (#43774) üzenetére


aerosmith
őstag

Uramatyám van aki nagyban tolja, 140000 forintért hajót. :Y

Arra tudsz valamit javasolni hogy csóró új beszállóként mit érdemes venni?

(#43785) TESCO-Zsömle válasza aerosmith (#43784) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Avenger vagy Reliant, ha belefér. Ha nem, akkor Mustang.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43786) Szőrös  válasza aerosmith (#43784) üzenetére


Szőrös 
veterán

Várj az évfordulós vásárra, remélhetőleg megint lesz occsóért csomag.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43787) pgabor26


pgabor26
tag

(#43788) myckey válasza Szőrös  (#43786) üzenetére


myckey
veterán

Én is erre várok, hátha bedobnak valamit. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43789) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Mehh offba akartam. :O

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43790) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az volt mar hogy ide ingyenesen beregisztralva lehet nezegetni 3D modelleket, es van rengeteg SC datamined cucc?
Pl a komplett Terra Prime landing zone WIP

Nagyithato-forgathato-nezegtheto.

Bele lehet zoomolni a Terra towerbe, ott az atrium is megvan belul.

[ Szerkesztve ]

(#43791) pgabor26


pgabor26
tag

(#43792) pgabor26


pgabor26
tag

(#43793) vaakuum válasza pgabor26 (#43791) üzenetére


vaakuum
addikt

:R Köszi a fordítást!
Ez egy komplett tanmese. Nem tudom, ki találta ki, hogy ilyeneket is vegyenek bele az IMMERSION miatt a játék világába, de számomra ez sokkal többet jelent, mint amit maga a szöveg rejt. Talán a játék ilyen történetein keresztül könnyebben lehet nevelni, oktatni a jövő nemzedékét. :U
Hatlmas respekt érte az írójának, ötletes, és ügyesen tartalmazza a sorok közötti olvasnialót is :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43794) aerosmith válasza Malibutomi (#43790) üzenetére


aerosmith
őstag

OMG szép találtat, sketchfab van Riften is állatjó lenne ha VRben megnézhetném ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#43795) pgabor26


pgabor26
tag

(#43796) vaakuum válasza pgabor26 (#43795) üzenetére


vaakuum
addikt

Próbálom értelmezni, de nekem a sztoriban sántít egy részlet: Ha a vanduulok olyan erőszakos fosztogatók, akkor nemigen lehetne utánuk érintetlen élelmiszer-raktárat találni. :U
Az rendben van, hogy más faj, nyilván más élelmiszert fogyaszt, de hogy semmire ne tudják használni a talált emberi kaját... ha másnem alapanyagnak, miközben másfajta ételt csinálnak belőle.
Pl. ha oroszlánoktól rabolnék, tutira elhoznám a gazellakészleteiket. Nyilván nem nyersen eszem meg, de további felhasználásra alkalmas, a semminél mégiscsak több.
Vagy rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43797) GypsFulvus2 válasza vaakuum (#43796) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Szerintem igazad van. Korábban többször is említették, hogy a vanduul aratógépek válogatás nélkül mindent bedarálnak, az alapkőzetig csupaszítják le a bolygók felszínét. Egy fosztogató csoport miért hagyná akkor ott a fémeket, élelmiszert, egyéb felhasználható cuccot? Mire kellenek nekik az emberek? Eddig nem említették, hogy a vanduul tartana rabszolgákat; kinyírnak mindenkit, aki szembe jön.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#43798) _Gugu_ válasza vaakuum (#43796) üzenetére


_Gugu_
tag

Ha csak x szállítókapacitásod van, akkor inkább a hasznos, drága cuccokat viszed mint a löncshús konzervet

(#43799) GypsFulvus2 válasza _Gugu_ (#43798) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

És az emberek beleesnek ebbe a kategóriába? Inkább csak a gond van velük.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#43800) ttamashu válasza GypsFulvus2 (#43799) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Vagy az ember kell a vanduul-löncshúsba.

Tea az élet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.