Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Smithy1986


Smithy1986
tag

Mára kiestem, nekem az egész játékot akarja tölteni, és úgy hogy fent van 30Gb belőle, hát úgy nem fog neki menni. Mekkora egy ...... :W

Na majd jövőhéten... :(((

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#14252) Menthirist


Menthirist
veterán

nekem most az utolsó 8 megás patch-et akarja belegyúrni egy 14 gigás file-ba... :D úgyhogy még mindig apply-ol :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14253) duvi válasza vagabor (#14246) üzenetére


duvi
nagyúr

Csináltam egy coop hostot, ha valakinek van kedve lövöldözni. Az ID-t a hostoló kapja meg ha indít egy játékot. Ezt lehet privátban megosztani egymás között. Itt az enyém: TX1NAHZNQM

Ez még nem az igazi. Már ki is dobott a játékból :(

[ Szerkesztve ]

(#14254) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Hát ez remek még mindig nem müxik a joy. :(((

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#14255) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#14252) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vicc az egész. 6 órája szenvedek ezzel a vacakkal... Torrenttel gyorsítva volt a letöltés is és még mindig több, mint 1 óra, valamint 2 patch van hátra... Ennyi idő alatt steam-ről tokkal-vonóval lerántok 100+GB játékot. :W

sz: 25GB az egész mappa, 20GB-ot kezdett apply-olni, és vagy 3 órán át rágja...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14256) _Kondor_ válasza Szőrös  (#14254) üzenetére


_Kondor_
tag

Ellenben a TackIR kifogástalan(6DOF) FPS és AC módban is :C

[ Szerkesztve ]

(#14257) duvi


duvi
nagyúr

Még egy próba. Privát lövölde ID: 79SR8GRBSE

(#14258) Malibutomi válasza Szőrös  (#14254) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem nálad valami gond lesz.

Tuti nem a játékkal van a gond, mert mások játszanak sima meg pro x-52-vel is.

[ Szerkesztve ]

(#14259) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#14255) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem azért nem tartott eddig... nincs 4-nél több órája hogy töltöm és apply-olom.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14260) Szőrös  válasza Malibutomi (#14258) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hát ha minden más játékban müxik csak itt nem akkor kétlem hogy nálam lenne gond. A klienssel lehet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#14261) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#14255) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem kb. egy óra volt. Akkor jól jártam. Csak ma már nincs kedvem ma vacakolni ezzel. Holnap azért leszek.
Addig is jó mindent. Meg jónyóc mindenkinek.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#14262) Malibutomi válasza Szőrös  (#14260) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Valami összeakadás tuti van, de maga a játék müködik a hotas-al, csak nálad nem.
Driver reinstall esetleg?

(#14263) Szőrös  válasza Malibutomi (#14262) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem csak nálam , felnéztem fórumra és többen írják hogy náluk sem müxik ( X-52 / 55 , TM Hotas X ).

Na mindegy megyek aludni. Elvileg nemsokára jön rendes setup hozzá , hetek kérdése talán. :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#14264) Menthirist


Menthirist
veterán

Másnál ki lehet a settingsben jelölni a grafikai almenüt? csak mert nálam nem dob be menüpontokat, és elváltani sem enged.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14265) CSiPet2


CSiPet2
tag

Megjelent a 325a-m a hangárban a training 300i meg eltűnt. Ez normális? (Nem mintha panaszkodnék, a 325 gyönyörű!)
Ez a verseny mód meg nem semmi, eddig legjobb köridőm 1:34, így 6 kör után. Kíváncsi leszek mennyire lehet letolni. Úgy fest az egész arról fog szólni hogy tud az ember egyensúlyozni a black/redout szélén.

(#14266) _Kondor_ válasza duvi (#14257) üzenetére


_Kondor_
tag

2:2, ezt mégy gyakorolni kell :) , fixed fegyverrel nagyon nehéz célozni, az ütközések számát is lehetne csökkenteni :D
Most megyek, mert reggel megyek dolgozni, de visszatérek!
Köszi a meccset!

(#14267) Menthirist válasza CSiPet2 (#14265) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem tudom settingsből állítani a grafikát, viszont enélkül 15 fps-sel megy a verseny (motion blur meg gondolom very high, mert szokása volt az előzőnek is arra tennie). Persze a konzol parancsokat is megvágták, a tizede sincs már látható helyen.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14268) duvi válasza _Kondor_ (#14266) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is köszi a játékot! Lesz mit gyakorolni, de sokkal jobb mint a gép vagy idegenek ellen :K Csak ezt a fránya túlérzékeny joyt kéne valahogy megoldani :(

[ Szerkesztve ]

(#14269) Menthirist


Menthirist
veterán

Na azért nálam is pofás... Tetszik hogy NAGY. Mármint hogy végre van tér :D elveszik benne a kis 300i-m :D

01
02
03
04
05
06
07

ehhez képest a régi :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14270) duvi válasza CSiPet2 (#14265) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Nekem sincs már bent a hangárban 300i, csak a saját gépem (Avenger). Játék indításnál dobja csak fel a hajóválasztó ablakot (ahogy eddig is volt), ahol az eddig is repült hajónkat választhatjuk.

(#14269) Menthirist
Nagyon jó lett a Self-Land hangár :C Nekem jobban is tetszik mint az enyém, az Aeroview.

[ Szerkesztve ]

(#14271) _Kondor_


_Kondor_
tag

Még egy utolsó nekifutás mára:
Kipróbáltam az X52-m, működik. Controlsban ki kell választani a joyt, az alsó menüben pedig a tipusát.
Kategóriákkal jobb lett, de még mindig kicsit túl érzékeny.
TrackIR-hez egy kis érdekesség: a gimballed fegyver kis zöld célzó karikáját a trackIR irányitja, ha nem nyúlsz az egérhez, ergo "oda lő, ahova nézel". Finomitani kell még a szoftverében(szerencsére eléggé kiforrott program) az érzékenységét és szerintem állat lesz!

(#14272) _Kondor_ válasza duvi (#14270) üzenetére


_Kondor_
tag

Lefelé most már lehet hangárt váltani, ha jobban tetszik.

(#14273) duvi válasza _Kondor_ (#14272) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, tudom. Már le is cseréltem az Aeroviewt a Self-Land hangárra :) Amíg nem lesz szteroid, asszem ennél maradok.

(#14274) vagabor


vagabor
aktív tag

Nekem semmi nem működik, ha publicra megyek akkor egy 100as sorba rak majd a végén kiírja hogy host not found. privátnál nem tudok kódot kérni, esetleg valaki tudna csinálni egy privátot és azt ha megpróbálnám talán működne.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#14275) Diopapa válasza vagabor (#14274) üzenetére


Diopapa
addikt

szerk: Na jó, most feladom, nem tudok játékot csinálni. Holnap (ma) folyt köv... :(((

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14276) duvi válasza vagabor (#14274) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, mindjárt csinálok egy privátot. Privátban ha te vagy a host, akkor nem kell kódot kérni :N Csak indítasz egyet és kiírja középen a játékod azonosítóját. Kicsit várni kell, mert nagy a sorbanállás, de kb. 1 perc után él a Join gomb. A töltőképernyő alatt a jobb alsó sarokban is ki van írva kicsivel a játékod ID-je.

Na már 100-tól számol vissza a sor... Egyre többen indítanak játékot.

[ Szerkesztve ]

(#14277) vagabor válasza duvi (#14276) üzenetére


vagabor
aktív tag

Most viszont a hajó sincs a hangárban, akármelyik hangártípusra váltok. Biztos elhordták vasba :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#14278) duvi válasza duvi (#14276) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy látszik ennyi volt. Már nem lehet játékot indítani. Háromszor álltam végig a privát hostolást, de a végén csak nem engedett be. Nem nagyon bírják a szerverek ezt a hirtelen megnőtt terhelést :( . Egyre többen rakják fel az új patchet és egyből indítanak is privát játékot.

(#14277) vagabor
Elhordták a Méhbe, mert nem zártad a hangár ajtót :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14279) vaakuum válasza Menthirist (#14269) üzenetére


vaakuum
addikt

A villanyszámlád biztosan húzósabb lesz ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14280) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

akkor le se töltsem? nem foglalkoztam letöltő managerrel, és még mindig tölti (bekapcsolva hagytam a gépem)... és még azt írja hogy hátra van 2 patch,... soha nem lesz kész :D

de azért majd ha kész lesz nyomjuk majd it együtt a bagázzsal?

mondjuk kicsit kiábrándító hogy a privát match is főleg az ő szerverükön keresztül megy...
fejleszthetnének, hiszen ez várható majd ha kijön a játék is a jelenlegi architektúrával...

(#14281) Szőrös  válasza Malibutomi (#14262) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egyébként az az egészben a legfurcsább hogy a gázkaron lévő ministicket ( vagy mi az az egérbaszás ) érzékeli mert ha azt pöckölgetem mozog a kurzor és AC-ban a hajó is. Szóval a kliens azt látja de a joy többi részét nem.
Majd ha lesz több időm nyomok rá egy clear installt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#14282) Smithy1986


Smithy1986
tag

Hibás telepítésnél:

1, Nézd meg, hogy mit töltött le a \StarCitizen\CitizenClient\patchdata.Data\ könyvtárba.
a, Ha Data_412to457.z01 akkor csak patchel, elvileg nem lesz gond.
b, Ha Data_-1to458.z01 akkor rosszul tölt mint nekem, tehát az egész gamet tölti, és nem tudja telepíteni.

b pont esetén:

2, Mentsd ki a \StarCitizen\CitizenClient\patchdata.Data\ egész tartalmát valahova.
a, Uninstalláld a játékot, a \StarCitizen\uninst.exe-vel
b, Töltsd le újból a telepítőt (kb.: 32Mb-t)
c, Indítsd el, had patcheljen, majd ha eljut a 20Gb-os patchig, állítsd le, hisz már letöltötted, vagy részben letöltötted.
d, Pause után indítóból kilép, \StarCitizen\CitizenClient\patchdata.Data\ mappába bemásolod a mentésedet Data_-1to458.z01-től .z11-ig mindent, majd indítod újra az indítót.
e, Applying van (ssd esetén vagy 5 percig) és kész.

Remélem segít...

[ Szerkesztve ]

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#14283) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, éjjel még sikerült nyomnom egy versenyt és egy Vanduul swarmot, és azt kell mondjam, tetszik! A verseny jobban szórakozat mint vártam, a swarm meg sokkal nehezebb lett számomra, de nem bánom! 300i-n végre a szárnyon levő fegyverek fixek, nehéz is eltalálni bármit, az orrban levő meggymagköpő maradt gimbalos. Jobb a hud, radar még mindig minek. Változott a robbanás effekt, végre nem akad meg egy pillanatra robbanáskor. Logikus a 6 dof is. Eddig csak egérrel próbálkoztam. Jobb a sebességérzet, a repülési modell, az irányítás. Szép lassan fejlődik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14284) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#14285) Diopapa válasza Malibutomi (#14284) üzenetére


Diopapa
addikt

:( Őszinte részvétem.. Ha lesz kis időnk, a Liberós embereknek van kedve coop swarm / Murray Cup-ot megnézni private match-ben?

Más... Ezt remélem javítják.

Végignézegettem a hangárokat, mindegyik nagyon tetszik, a Business talán kevésbé.. OFC a szteroid a leghangulatosabb. Ami zavar kicsit, hogy szörnyen levették a LOD-ot, ha elnézel a hangár túlvégébe látod, meg gyakorlatilag előtted 5 méterrel cserél modellt a motor.. Gondolom az optimalizáció után a LOD-ot feljebb tudják állítani, felteszem most az volt a cél, hogy ne akadjon. Murray Cup startnál 25 fps-em van, elég ijesztő. :D Na mind1, szerintem jó az irány, most bizakodó vagyok. :) Így tovább RSI.. :C

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14286) vaakuum válasza Diopapa (#14285) üzenetére


vaakuum
addikt

Akkor ez nemcsak nekem tűnt gyanúsnak. Bár megesküdni nem mertem volna rá, mert az Aurora egyébként is akkorákat rángat, mintha gumikötéllel lenne kormányozva.

Másik észrevételem, hogy miután a gimballed fegyver és irányítás végre eltűnt, a középső szekcióban a kis irányító-célzó köröcske 3 centis sugarú (!) körben (majdnem az aurora első síkablakának területe) történő mozgatása semmit nem mozdít a hajó mozgási/célzási irányán. Utána viszont akkora lendülettel megindul a hajó orra, hogy a kisebb aszteroidákat nem egyszerű így kilőni, mert átlendül rajtuk.
Csak az Auroránál van ez így, annak szellemében, hogy teherhajó, és nem lehet vele finom mozgásokat végezni, vagy egyszerűen az irányítás finomságát szabták el úgy általában?
Mert a régi rendszerben a CTRL-F fixed módban azért nem volt ennyire dullllva.
A helyzet ugyanis az, hogy az egér érzékenységét már 3-asra vettem le a játékban, az egéren meg szintén a minimumra, de a helyzet nem javult. Menüben viszont izomlázas leszek, mire áthúzom a kurzort a képernyőn ezzel a beállítással :Y .

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14287) Diopapa válasza vaakuum (#14286) üzenetére


Diopapa
addikt

Én csak a 300i-t tudom kipróbálni, az nem rángat vészesen, érezni, hogy a thrusterek dolgoznak, de már nem olyan béna mint a 0.8-ban. Jelenleg jobban tetszik az "fizika" mint E: D-ben. Tényleg durva, hogy ha oldalazol, megáll a hajó, de ezt tuti javítják. Mondjuk érdekes, hogy' nem tűnt fel nekik :D Egér.. Igen, így nem túl szerencsés már irányítani, a középső részen ugye nem modzdul a hajó, ott irányítod a gimbalos fegyvert, viszont emiatt a fix, nagy tűzerejű fegyverek iránya sem mozdul. :) Ki kell tapasztalni. Valamikor megnézem hotas-al is. Most egyelőre élvezkedek a szteroid hangárban :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14288) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na már applying patch..huhuuu

(#14289) Menthirist


Menthirist
veterán

Látszik hogy kijött ez-az (pl a szteroid hangár), megint "besikerült" 150k dollár, pedig a nap felében még a patch sem volt meg :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14290) vaakuum válasza Diopapa (#14283) üzenetére


vaakuum
addikt

A versenyt kipróbálva az első tíz méteren totál lezúztam a hajót, mert folyamatosan a CTRL-F-et próbáltam nyomkodni. :DDD

Logikus, vagy te is jobbnak érzed ezt a megvalósítást? Mert nekem ez fényévekkel ésszerűbb, mint a régi. Amikor korábban pampogtam az irányítás miatt, kb. ezt akartam. Nem is értem, miért mondták, hogy nem lehet összehozni a valós fizikával. Egyedileg irányítható, és rányomva a coupledet a hajó mozgásvektorát szépen hozzáirányítja a hajó orra szerinti irányhoz. Eltekintve attól, hogy oldalazni és előre menni még mindig gázos kicsit, szerintem javítás után ez tuti megoldás. Ráadásul a hajók egyedivé tételét is lehet vele szépen szabályozni: több fúvóka-gyorsabb pozicionálás. Erősebb de kevés fúvóka: gyorsabb, de darabosabb és rángatóbb pozicionálás. És még némi IFCS computer teljesítményt is bele lehet keverni.
Nagyot csalódtam volna, ha ezt nem javítják ki, és hagyják a régi megoldást.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14291) Diopapa


Diopapa
addikt

@vaakuum: Egyértelműen jobbnak érzem az irányítást. Nyilván én is odavágtam párszor, de ha jól bánsz a boosterrel, akkor azért ritkább. :) Először nyomtam egy solo-t a versenypályán de számtalanszor eldurrantam. Következőben 1v1-ben valakivel, akkor hibátlanul végigmentem a 3 kört, majd a célban durrantam.. :) (így veszítettem 3mp-el) Szóval még olyan fakezűeknek is mint én is tanulható / szokható.

Yarr! :)

Végre természetes környezetében.. :C

szerk: Mi is volt az Eyesis-féle TS jelszava? :)

szerk2: @(#14293) vaakuum: Azt is lehetne ami pl az E: D-ben van, hogy a gimbalos fegyverek a képernyő középső kis részén rátartanak a célra.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14292) Menthirist válasza vaakuum (#14290) üzenetére


Menthirist
veterán

de akkor már örülsz végre? :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14293) vaakuum válasza Diopapa (#14287) üzenetére


vaakuum
addikt

Mondjuk azt megoldhatnák, hogy a gimballos fegyverektől mentes hajókon ez ne okozzon már irányítási anomáliát. Illetve a gimballos fegyvereknél is remélem azért lesz olyan lehetőség, hogy előre fixál...azoknak, akiknek nincs track-IR.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14294) vaakuum válasza Menthirist (#14292) üzenetére


vaakuum
addikt

Mint majom a farkának. :DD
Csak most meg felmerült bennem, hogy a gimballos fegyókhoz tényleg célszerű lesz a track-ir, ami nekem meg nincs. nem lehet minden funkciót 10 ujjhoz rendelni, pláne nem úgy, hogy ezeket egymástól függetlenül és sokszor egyszerre kell használni.

De a következő 3 hónapos tervben először monitor csere, mert az 1650*1080-ból kilóg oldalt egy csomó minden. Kicsi a képtere sajnos :O . Utána meg asszem majd lehet VGA-ra gyúrni, hogy a pixelek is elég gyorsan kint legyenek a nagyobb monitoron :O :O :O :O

Szerk. 14291-re: lehetne, és ebbe beleférne egy olyan opció, hogy célzásrásegítő computer, aminek szintén lehetne több minőségi szintje. Értelem szerűen a drágább-jobb, gyorsabb, pontosabb és nagyobb területen működik.
Éééés ez egy újabb bevételi forrás nekik (vagy lélekölő farmolási cél a playereknek) hiszen egy újabb dolog, amit elbuknak, ha pukkan a hajó, tehát ismét venni vagy farmolni kell.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14295) Diopapa


Diopapa
addikt

szerk: kivágott..

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#14296) Menthirist válasza vaakuum (#14294) üzenetére


Menthirist
veterán

Látod hogy mennyi minden változik, szerintem még felesleges azon agyalni, hogy mi fog kelleni a gimbalos fegyverekhez, illetve hogy egészen pontosan melyek is lesznek azok :)

Ha már költés: elkezdett haldokolni az LG ips monitorom, néha kikapcsol, újrabekapcsol, és ezt ismételgeti egy ideig, máskor meg be se lehet kapcsolni (bekapcsol, látom a logót, de amint a jelre kellene váltani megint kikapcsol). Úgyhogy lehet hogy nekem is még egy 27-es benq lesz a dologból? :D

Amúgy a grafika állíthatósága nálam nagyon kellene, mert a murray cup elején konkrétan kb 15 fps-em van, és ezt még súlyosbítja a motion blur. konzolból viszont nem lehet ezeket kikapcsolni, legalábbis tabbal kilistázta az adott betűhöz tartozó utasításokat (pl r + tab-ra az összes olyat mint r_MotionBlur és társai, de most már csak a r_DisplayInfo és még valami van. Megnézem majd ini-ből :)

Dio: Nice :) Érdekes amúgy hogy screenshotban mennyire más mint élőben, élőben azért egy hangyányit kevésbé csap oda a látvány, főként az AA miatt.

Közben látom hogy kijött egy launcher patch is éjszaka óta.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14297) tkondor


tkondor
tag

na, upgradeltem egy 300i-re, és talán majd később egy 325A is sorra kerül, még meg kell szokni az irányítást, megyek pár vaandul swarmot, aztán jöhet a cucc co-opban is :)

Star Citizen nick: Horus

(#14298) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Nagyon szép az új revel&york hangár, de sokkal jobban akad, de nagyon... lehet veszek egy cutlasst, hogy megnézzem milyen a asteroidás hangár :) (de a taurus jobban néz ki a hangárban...)

Majd este kipróbáljuk többen a privát repkedést? TSen, stb? :)

(lehet csak a hangár akad de mint állat, a repkedést most nem próbáltam ki!)

(#14299) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Fura mostmár nincs a controlsban külön joy meg hotas csak egy joy/hotas.
De müködik. Mondjuk amíg az oldalazást nem tudom beállítani a hat switcre addig nem igazán használható vele.
Meeg, most nincs a hangárban az aurora LX-em furamód. Csak a tréning hajó.

(#14300) Diopapa válasza Menthirist (#14296) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát nemtom.. Lenézek a szteroid hangár padlójára és besz@rok milyen részletes...

Vagy a Deluxe-ban..

Szerintem ingame is ütős, sőt...

szerk: @Tomi: Nekem pl a gagyi hangárban nem látszik a Cutlass... :) De sokan írják, hogy nem jelennek meg hajóik a hangárban, pl Super Hornet stb..

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.