Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) duvi válasza Drenadar (#13750) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor majd sírunk? :DDD Valahogy csak elboldogul szegény motor a sivataggal is ;)
Vétek lenne kihagyni ekkora ziccert nekik! Ezzel a motorral nagyot durranthatnak a bolygó felszínekkel.
Sz:
Két évvel ezelőtt jött ki a Crysis 3. A mostani gépeken már röhögve fut max graffal. Ha csak a három crysis rész grafikáját kapjuk meg (szerintem jobbat kapunk a módosítások miatt), már akkor is be fogunk sz*rni a gyönyörtől. Egy űrszim se prezentált még hasonlót se :N .

[ Szerkesztve ]

(#13752) Drenadar válasza duvi (#13751) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem nem fogunk sírni de a lényeg az lenne hogy beszarjunk a látványtól :D

(#13753) Menthirist


Menthirist
veterán

nah ajánlom az emberek figyelmébe a mostani AtV-ből a "statok változásai" részt :D Mielőtt még skandallumot kiáltanának hogy mi az hogy x száz dollárért vettek egy hajót, és nenrfelték.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13754) Drenadar válasza Menthirist (#13753) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a lényeget leírhatnád ^^

(#13755) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Klassz ez az erdős bolygófelszín , én háklis vagyok rá ha nem csinálják meg rendesen az aljnövényzetet és csak pár kósza fű meg vmi gagyi talajtextúra van de ez elég pöpecül néz ki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13756) Menthirist válasza Szőrös  (#13755) üzenetére


Menthirist
veterán

milyen bolygófelszín amúgy?

@Drenadar: a hajó statjai változnak. tisztában vannak azzal hogy az emberek úgy vették a hajókat, hogy látták a statjaikat, de a statok akkor is változnak. Van amikor papíron jól néznek ki az adatok, de valamiből végül kiderül hogy túl sok van, vagy épp túl kevés irányhajtómű hogy manőverezzen, túl erősek a thrusterek, nem fér rá a modellre a fegyver, stb. Alakítottak a pipeline-on hogy ez a jövőben kevésbé forduljon elő, alapvetően igyekeznek megfelelni a leírásoknak, mégis fenntartják a jogot, hogy ha valami miatt borítíná az egyensúlyt, módosulni fog. Nem gonoszságból, nem azért mert szeretnek kiszúrni másokkal, és mindig okkal és indokkal változtatnak. Az itemek is változhatnak, amitől mások feleslegessé vagy túl erőssé változhatnak, stb stb stb.

Szóval szép dolog hogy igyekeznek az emberek belőni hogy mire lesz melyik hajó jó, de még felesleges ezt olyan mélységben csinálni, hogy el legyen osztva minden sloton lévő összes fegyver és item, mennyi súlya lesz, mennyi anyagot visz majd, stb. Mert bármi változhat (de persze azért nem drámaian, nem lesz a hornetből luxushajó :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13757) Szőrös  válasza Menthirist (#13756) üzenetére


Szőrös 
veterán

Óóóbazze...nem szóltam , átsiklottam a bevezetőn. Szóval AnythingFPS csinálta ...elég pöpec akkor is . :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13758) Drenadar válasza Menthirist (#13756) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

arról tudtunk, hogy lesznek rebalance ok... :P a lényeg nem fog változni...

(#13759) Menthirist válasza Szőrös  (#13757) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért mondom, mert én is csak azt láttam, és azt nem a CIG csinálta :)

Nekem mondjuk annyira nem jött be, a fények és a sok ugyanolyan szín miatt nekem elég fakó volt az összhatás.
Akkor már inkább ez (az in-engine anyagokat nézni, van benne pár jelenet). Na az a környezet beteg :D

@Drenadar: de nem csak rebalance miatt változhat, hanem mert bekerül vagy kikerül valami új item, de akár amiatt is, hogy whiteboxing közben kiderül valamiről hogy mégsem feltétlen fog úgy működni, ahogy a stat jellemzi. Tehát a rebalance csak az egyik ok, ami miatt változhat, és változni is fog. Nem a célja a hajónak (tehát a vadászokat továbbra is vadásznak fogják finomhangolni), de az egyedi statjai igen.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13760) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#13759) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak az Avenger orráról ne nerfeljék le a S5-öst... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13761) Smithy1986 válasza Szőrös  (#13757) üzenetére


Smithy1986
tag

Bakker AnythingFPS nem is valami belsős ember?
Eddig azt hittem, nagyon ott vannak a videói...

Akkor azok kamuk? Vagy most nem értem :F

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#13762) TESCO-Zsömle válasza Smithy1986 (#13761) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kamu, hanem Fan-Art.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13763) Szőrös  válasza Smithy1986 (#13761) üzenetére


Szőrös 
veterán

CE3-al bárki csinálhat ilyet akinek van kellő hozzáértése és türelme.

Mondjuk arra emlékszem én is mintha felvették volna CR-ék aztán lehet csak urban legend volt ez is.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13764) .tnm válasza Menthirist (#13759) üzenetére


.tnm
addikt

persze SW szép, de hogy fusson is előre renderelt QTE lesz. :)

@(#13763) torz on borz

én azt hiszem, csak ajánlottak neki állást, de nem tudta/akarta vállalni.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13765) Menthirist válasza .tnm (#13764) üzenetére


Menthirist
veterán

Meglátjuk :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13766) .tnm válasza Menthirist (#13765) üzenetére


.tnm
addikt

afene ;] <= ilyen smiley-t akartam az előző hsz-be

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13767) duvi válasza .tnm (#13764) üzenetére


duvi
nagyúr

Kár érte! Pedig nagyon tud a srác(?)! Megörültem, hogy ez már a hivatalosan készülő anyagból lett bevágva :(

(#13768) Menthirist válasza .tnm (#13766) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem tudom milyen gép hajtotta, de nekem kell egy így kinéző játék :D Majd valamikor veszek hozzá gépet is, de kell :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13769) Diopapa válasza Szőrös  (#13763) üzenetére


Diopapa
addikt

Eric konkrétan munkát ajánlott neki, de nem fogadta el.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13770) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

De nagy a hallgatás... Vihar előtti csend?

Tudom unjuk már a témát és sokak szerint felesleges is, de ha kijön az együtt repkedős mód, akkor van igény TS3-ra? A skype és egyéb megoldásokat hanyagoljuk a közösség érdekében!

Eleinte elég lenne bárhol egy szoba is, aztán alkotunk valami maradandót, ha az derül ki, hogy van értelme. (Ha sokunkat a multi ellenére sem köt le a repkedés akkor biza nincs értelme komolyabb TS-be feccölni)

Vélemények? javaslatok?

(#13771) Smithy1986 válasza Drenadar (#13770) üzenetére


Smithy1986
tag

Szerintem ez a jó megoldás.

100/100-as net megfelelne egy TS szerónak?
Egy ilyen netet tudok biztosítani, amin nincs forgalom
(otthoni nem használt netem, fater telója van csak fent a wifin)

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#13772) Drenadar válasza Smithy1986 (#13771) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és van ott egy otthoni szerver ami 0/24-ben be van kapcsolva és be tudsz lőni egy TS-t rá? :)

(amúgy kisebb sávszél is elég az a lényeg hogy gyors elérés legyen a szerverhez és ugyebár a sebesség nagysága nem mindig arányos a latencyvel, de gondolom az is szuper rajta)

nekem itthon csak 100/50-es netem van de nincs itthoni kis szerver gépem...

(#13773) Smithy1986 válasza Drenadar (#13772) üzenetére


Smithy1986
tag

Van egy ION-om, száraz kondenzátoros atom procis, nem egy nagy valami, de 24/7-ben mehet.

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#13774) Diopapa


Diopapa
addikt

Eyesis linkelt korábban TS-t, az miért nem jó, amíg nem lesz (ha lesz) saját?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13775) .tnm válasza Diopapa (#13774) üzenetére


.tnm
addikt

teljesen jó az, már van is rajta Star Citizen szoba

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13776) Drenadar válasza .tnm (#13775) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Akkor először legyen amit Eyesis linkelt, és ha kell TS és a kolléga tényleg akar otthonról szervert üzemelni és jobb a saját TS akkor próbáljuk meg azt.

(#13777) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Összefoglaló hsz-be esetleg bele lehetne tenni ezt a ts elérést ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13778) Drenadar válasza Szőrös  (#13777) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

próbáltam keresővel meglelni azt az IP-t de sehogy se találom...

Nem értek hozzá, de meg lehet oldani hogy a starcitizen.hu domainre előjön a TS? :P

(#13779) Drenadar válasza Drenadar (#13778) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

(#13780) Eyesis válasza Drenadar (#13779) üzenetére


Eyesis
őstag

Majd lehet megváltoztatom a jelszavakat arra, ami csak az organizációban fog majd látszani, hogy csak illetékesek gyűlhessenek :)
Amúgy valamikor rápróbálhatnánk egy kis szövegelésre... Bemelegítésnek egy jó kis budapesti kézművessörözéshez :)

Eyesis

(#13781) Drenadar válasza Eyesis (#13780) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Persze és szegény vidékiek érezzék kirekesztve magukat?

amúgy benne vagyok...
Tényleg Tamás barátunknak még tartozok egy két sörrel mert a paypalt bénán töltöttem ki... bocsi! :B

(#13782) Volfram42 válasza Eyesis (#13780) üzenetére


Volfram42
senior tag

Épp onnan jöttem haza. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#13783) Malibutomi válasza Drenadar (#13781) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

(#13784) Harlekin77 válasza Eyesis (#13780) üzenetére


Harlekin77
csendes tag

Mi holnap megyünk kézműves sörözni.LEGENDA for ever :R A kedvencem Black Jack aztán egy Tántorgó Paripa ezek után meg amit éppen megkívánok:)

Istenem adj türelmet a hülyékhez!Ha erőt adsz megölöm őket.

(#13785) Eyesis válasza Harlekin77 (#13784) üzenetére


Eyesis
őstag

Nekem a Grabanc a kedvencem, és a Fóti Zwikl, a Kolibri, Távoli Galaxis, Jokerface Pale Ale, na de nyitott vagyok a jó kézműves sörökre, és bátran vallom, hogy attól, hogy valami kézműves, még nem biztos, hogy jó :)

Eyesis

(#13786) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Üdv, történt valami 320 hsz óta? :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13787) Diopapa válasza SkyS1gn (#13786) üzenetére


Diopapa
addikt

Meglepő módon nem adták ki a 13.0-s patchet. Más semmi.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13788) tkondor


tkondor
tag

azért arra számítottam, hogy egy egész hetet mégsem fognak csúszni :O de sebaj, addig megcsinálom a szakdogát :D

Star Citizen nick: Horus

(#13789) _Kondor_


_Kondor_
tag

ARENA COMMADER V.9 STATUS UPDATE

"players can now race their pledge ships", tehát akkor megy minden hajó amit csomagban lehet megvenni?

(#13790) Sotyks94 válasza _Kondor_ (#13789) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Valamit nem értek. Elvileg ez ealry alpha, és mi azért vagyunk hogy teszteljünk.
Erre azzal a szöveggel csúsztatnak mindig hogy nem akarnak kiadni egy teszteletlen verziót, és ezért csúszik.
Akkor most mi is van? O.o
Ők maguk nem alphának tekintik? Bár gondolom azért mert sokan akik beruháztak rá azt se tudják mi az az early alpha, és hogy mire való, és ha kijönne halál bugosan, félig játszhatatlanul akkor mindenki ezerrel sírna a fórumon, de ez a mentalitás hogy addig nem adnak ki egy "alpha" buildet amég le nem tesztelték, ez így fura nekem...

(#13791) duvi válasza Sotyks94 (#13790) üzenetére


duvi
nagyúr

Attól, hogy "ealry alpha" még nem érdemes úgy kiadniuk, hogy az alapfunkciók se működnek elfogadhatóan. Pl. mit csinálunk egy versenypályán, ha még végig se lehet rajta repülni? Nézegetjük? Azzal nem sokra mennének ők se, mi se.

(#13792) _Kondor_ válasza Sotyks94 (#13790) üzenetére


_Kondor_
tag

Ez a közösségi finanszírozásból és az üzletpolitikából származó sajátosság. Minél szélesebb körben kell értékesíteni egy, még töredékeiben sem kész játékot. Valamennyire működnie kell, hogy az emberek azért érezzék, hogy kapnak valamit.

(#13793) duvi


duvi
nagyúr

Erre viszont sokan vártak már, az AC Hornet uralom miatt: "Private Matches: Tired of being matched with random players in AC? Private matches will let you play with friends!" :C

(#13794) k4rL^ válasza _Kondor_ (#13789) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ctrl+F: Avenger. :(

1.0-ban benne lesz már vajon, vagy csak annak valamelyik késöbbi számozásában? Tudtommal 1.0-ra igérték az összes egy üléses gépet.

[ Szerkesztve ]

(#13795) _Kondor_ válasza k4rL^ (#13794) üzenetére


_Kondor_
tag

Itt arról beszél a szemüveges fickó, hogy a 0.9ben javitva lesz az avenger bug(kerék, nem nyilik az ajtó), de hogy bekerül-e a játékba, az nem tiszta.Talán szerdán kiderül.

(#13796) Drenadar válasza Sotyks94 (#13790) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Megfogalmazom máshogy mint elődeim tették:

Nagyon fontos egy ilyen projektnél, hogy mikor leülsz tesztelni, inkább szórakoztasson, mint idegesítsenek a crashek, a bugok, stb.

Nagyon nem mindegy hogy egy átlagember aki fel sem fogja, hogy ez még nincs kész és csak "tesztelő" ne azzal keltse fel a szomszédokat üvöltve saját haját kitépve:

"és én erre a szarra adtam pénzt?"

Nos ennyi... soha ne a magad felfogásával számolj, hanem az átlag parasztéval, merthogy nem csak azokat kell meggyőznie a játéknak hogy érdemes még pénzt fektetni bele akik érett felfogással tekintenek a pre alpheara, hanem mindenkit!

"minden megvett hajó mehet a racingre"
Persze, hogy aztán rágyere hogy nagyon lassú a hajód és hogy amint csak tudsz vegyél egy versenygépet...

(#13797) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13796) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13798) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13797) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

He he...

más: racing...

vajon gondolnak a fejlesztők a NFS rajongókra, és a tuningra, mármint amit szerencsétlenek annak hívnak? Vizuális tuning mindenfelett?

(#13799) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13798) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Avenger már most is szépen világít... :DDD

De én remélem, hogy a festésen túl nem lesz semmi. Bár, ha lenne M50-em, szívesen levágnám azt az idióta szpojlert róla... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13800) Diopapa


Diopapa
addikt

Én kizártnak tartom, hogy minden hajó mehet racingre. Ez valami félreértés lesz. Egy helyen írja is, hogy az M50 és az R50 repülhető. Avenger szvsz legkésőbb az 1.0-ig bekerül. (patch 14)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.