Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Raulblanco válasza Volfram42 (#13598) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Neked megmarad az LTI, mivel biztosított eset volt, tehát a következő hajódat is LTI-vel kapod meg.
Viszont aki ellopta, az nem kapja meg vele az LTI-t is, mivel lopott.

És persze már említették 1-2 helyen, hogy ha esetleg a biztosítótársaság gyanús kárbejelentést kap, majd kivizsgálva kiderül, hogy mégsem lopták el a hajót, hanem ügyeskedve lett átjátszva, akkor ugrott az LTI-d és komoly összegbe fog kerülni kivásárolni (in-game) magad a bűnöző megjelölés alól.

[ Szerkesztve ]

(#13602) .tnm válasza TESCO-Zsömle (#13600) üzenetére


.tnm
addikt

igen. persze "elvileg", ha csaltok (Insurance fraud), akkor bukhatod az LTI-t

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13603) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13600) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

azt is olvastuk/hallottuk valahol hogy te lopott hajóra NEM fogsz tudni biztosítást kötni... érthető okokból...

(#13604) Szőrös  válasza Drenadar (#13603) üzenetére


Szőrös 
veterán

Feltéve ha nem szerzel egy legális hajó azonosítót és használod fel azt a lopott ladikodhoz.

Remélem ezeket a finomságok nem hagyják majd ki időközben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13605) Raulblanco válasza Szőrös  (#13604) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Csak aztán óvatosan azokkal az azonosítókkal, nehogy meg kelljen magyarázni, hogy hogyan lett Idris-ed a nyilvántartásban szereplő Aurorából.

(#13606) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13603) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kíváncsi leszek, hogy ez hajók roncsára, ne adj isten, lopott hajók roncsára is vonatkozik-e majd, vagy be lehet-e majd jelenteni az "állam" felé, hogy XY roncsot találtál, engedélyezzék az újbóli üzembe helyezést és az előélet törlését.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13607) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#13606) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ki kell flexelni az alvázszámot aztán kész is. :)

Eszembe jutott egy eset. Ismerős körből egy srác még régen amikor suhancok voltunk vett egy babettát. Ment a helyi örsre átíratni. Kérdik, alvázszám. A gyerek meg: "hát az meg mi". Elmondták neki hol van. Gyors kiszaladt a parkolóba leírni. Jön vissza mondja ott nincs semmi, ki van csiszolva. Na a rendőr vagy ki rendes volt meg hát kisváros. Szólt neki, hogy akkor te most nem voltál itt és én sem láttalak. Gyerek meg alig akarta megérteni, de leesett neki, hogy menni kéne. Hát mikor elmesélték én szét röhögtem magam rajta. :)

Azért kár akkor benéztem nagyon. Most már csak abban bízhatok, hogy sok kapzsi biztosítási csaló lesz. :)

Diopapa nekem még megvan a Gnosis is, lehet az is ér már valamit, jó régen nem játszottam már.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#13608) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én pl. tök szívesen lennék ürhajó/ alkatrész boltos a játékban, meg tuningolgatnám öket :)

(#13609) Drenadar válasza Malibutomi (#13608) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

remélem nagyon lesz ilyen is :) elég sokféle hajtómű lesz pl meg pajzs stb, csak félő hogy egy hajóhoz kettő... ez akkor lenne jó ha lenne több is, mindegyiknek más más előny/hátrány :)

de persze először működőre csinálják meg a játékot és utána tegyék bele a régi street rod 2 hangulatot.
(már kiderült hogy nem tizenévesek vagyunk itt a topicba remélem van akinek mond valamit az hogy street rod 2)

(#13610) .tnm


.tnm
addikt

hogyne, sajnos csak havernak volt akkor még PC-je, de nagyon jó volt.

teljesen élethű lenne, ha itt is napilapból kéne kiválasztani a használt hidrogen intake-et. ;]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13611) Raulblanco válasza Malibutomi (#13608) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Erre van lehetőséged, ehhez gyakorlatilag csak egy hangár kell, pénz, esetleg pár kapcsolat az ilyen roncsbegyűjtőkkel, vagy ne adj isten hajótolvajokkal akiktől felvásárlod a cuccokat, a hangárokban tarthatod az eladásra szánt hajókat. Tuningolni is lehet, gyakorlatilag annyi, hogy tartasz raktáron pl felfedezésre, kereskedésre, egyéb feladatokra teljesen felszerelt constellationt, stb stb, vagy a vevőd által kért felszereltséget állítod össze rögtön.

(#13612) Malibutomi válasza Drenadar (#13609) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Volt annál jobb is.
Motorcity Online, de ezt tuti hogy nem ismeritek. Sajna még a betárcsázós idökben volt úgyhogy hamar lelötték, pedig azóta is emlegeti aki játszott vele. Na ott lehetett komolyan koholni a verdákat.
Keressetek rá, YT on vannak videók fent.

(#13613) Szőrös  válasza Malibutomi (#13612) üzenetére


Szőrös 
veterán

Annak volt vmi offline része is vagy külön játék amit magyarok csináltak , nem ?
Vagy ez nem az ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13614) Drenadar válasza Malibutomi (#13612) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

azt tényleg nem ismerem, a sr2 jobban elterjedt volt, meg talán öregebb is? :P

Nah megnéztem! :)
street rod 2 release date: 1991!
Motor City Online Release date October 29, 2001

szóval laza 10!!!!4444!!!!! év különbség van a két játék között. így igen elvárható is hogy a MCO kicsit komolyabb legyen ^^

(#13615) .tnm válasza Malibutomi (#13612) üzenetére


.tnm
addikt

nadehát ez 3D-s, akkor már a StreetRacing Street Legal is jó volt

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13616) Volfram42 válasza Drenadar (#13609) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hogyne imádtam. Voltam vagy nyolc éves, akkor kaptam az első pc-t és ez is járt hozzá. '94 volt szóval késésben voltam vele. A versenyzés akkor se érdekelt, de a garázsban mókolást nagyon imádtam.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#13617) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#13608) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor dolgozhatnánk egymás keze alá, mert én meg roncsmentésre/felújításra akarok ráállni egy Surveyor-ral. Bár az Avenger is tuti marad, mert megtetszett ez a töltöttpulyka. Ha lesz rá mód, majd átgyúrom felfedezőre, roncsot keresni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13618) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13617) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

azt ha találsz egyet gyorsan logoff aztán roncskeresővel odarepülsz hátha abba az instába kerülsz ahol a roncsok vannak? juj ez így eléggé szerencse alapú lesz ^^

de persze még felesleges azon kötekedni amit nem is tudunk hogy lesz ^^

egy két év és kiderül! :) addig marad nekünk az alpha lövöldözős repkedő gyorsulási verseny ^^

[ Szerkesztve ]

(#13619) Malibutomi válasza .tnm (#13615) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A fö különbség hogy az MCO elég hardcore volt.
Nem stage1-2 tuning kit mint a mai játékokban, hanem licenszelt Weiand meg Edelbrock vezérmütengelyek eredeti adatokkal, aztán hajrá építsd a motort. :)

(#13620) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13618) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal a játékosok vannak instákba osztva, nem a tárgyak. Értelem szerűen nem friss húsról beszélek.

Aztán eljátszható az is, hogy az Aventeg egy instance-on legyen a Surveyor-ral, akkor meg csak hívni kell és kész. Az összedokkolás lesz csak kérdéses, de nem hiszem, hogy egy akkora hajónál nem lesz megoldva valahogy, hisz az árú helyben történő átrakodását is meg kell oldani, akár Surveyor-ról, akár Orion-ról van szó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13621) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13620) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mondjuk a Caterpillar adatlapját nézve nem értem hogy lehet annak akkora a raktere... a taurus raktere semmi ahhoz képest!

meg írtad hogy a tauruson nincs fegyverzet... hát oké nincs alsó ágyú, de sztem a freelancerrel elbánik. rengeteg rakéta is van rajta, de persze ki tudja hogy mit ér a fricci tornya és a taurusé... de ha fogadni kellene én a taurusra fogadnék.

(#13622) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13621) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Taurus raktere 1900 egység, és egy általános célokra kialakított, multifunkciós hajóról beszélünk.

A Carepillar gyakorlatilag egy űr-uszály. A linkelt képen ott van alatta a Frici, össze lehet őket hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13623) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13622) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Caterpillar meg 3200... majdnem a duplája.

(#13624) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13623) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De a Caterpillar-on más sincs, és hely sincs neki. Az nem más, mint egy adag raktér, ami mögé egy hajtómű-egységet tettek, az oldalára meg odakapcsoltak egy legénységi modult és csá.

A Cat minden tekintetben gyengébb a Taurusnál. Kisebb reaktora van, feleannyi hajóműve, fegyverzetben úgy vannak nagyjából egálban, hogy a Taurusról tudjuk, az egy lecsupaszított budget hajó.

Persze szerintem ez így van rendjén. Egy multifunkcionális hajó ne legyen olyan jó szállítónak, mint egy kifejezetten erre tervezett/gyártott céljármű.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13625) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#13624) üzenetére


Diopapa
addikt

Cater mellé kelleni fognak kísérőgépek, nem vitás. Viszont elvileg a fenntartási költsége is kevesebb lesz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13626) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13624) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

lehet valamit félre néztem, de a taurus mindenben megegyezik (fegyverzet tekintetében) mint az alap connie csak az alsó tornya hiányzik, (PAXos vidiben az alsó torony volt pl a leghaszontalabb) ami mivel moduláris, simán vissza is tehető majd, ha végre tudunk a hajókkal szórakozni.

szóval?

(#13627) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#13625) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván, ha mindenből kisebb/kevesebb lesz benne, de nem is nagyon fog időérzékeny fuvarokat vállalni, hacsak nem a közbenső modulok nélkül, mert ahogy nézem, a tömege negyedét-harmadát szépen le lehet majd csatolni, ami biztosan gyorsít a hajón.

Drenadar: Szóval a Taurus-t még lehet is fejleszteni fegyverzet terén, a Cat-et meg nem.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13628) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13627) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

tévedtem :( a taurusnak nincs meg az a nagy rakéta rack, csak az oldalán kinyíló kis vackok... lehet az csak tűzijátéknak lesz jó.

hol vagy már retaliator? Persze lehet feleslegesen reménykedem hogy ha megcsinálják a retalitor reklámot újra elérhető lesz megvételre...

(#13629) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13628) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amikor a retaliator-t csinálják meg, akkor tuti elérhető lesz megvételre.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13630) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13629) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

kérdés mennyiért... nem rémlik mennyibe került mikor lehetett venni, de valami 350usd rémlik... redditen meg 415-ért árulják... hát nem olcsó...

mindegy várunk ^^

(#13631) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#13630) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Addigra veszel még 2 Taurus-t és beolvasztod őket. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13632) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#13631) üzenetére


Diopapa
addikt

Mind1, két szintes lesz a hajó, szóval nekem kell egy.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13633) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#13631) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

azért annyira már nem kellene ... de ki tudja... jah lehet az lesz!

(#13634) tkondor


tkondor
tag

amúgy szerintetek az nem szemétség, hogy a különböző modulokért még pénzt kérnek?

Star Citizen nick: Horus

(#13635) _Kondor_ válasza tkondor (#13634) üzenetére


_Kondor_
tag

Én nem érzem annak. A pénz, amit most fizetsz támogatás a fejlesztéshez, cserébe a végleges játékot nem kell majd megvenni(bár ez már a pledge csomagban benne van).
Egyébként meg nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#13636) Volfram42 válasza tkondor (#13634) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem sem. Nem kötelező. Illetve jó sokáig nem kellett ilyet is venni. Amikor elfogytak az slotok akkor írták, hogy aki mégis be akar férni annak ez a késedelmi díj. Illetve ebből lesz nagyobb szerverkapacitás.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#13637) Diopapa válasza tkondor (#13634) üzenetére


Diopapa
addikt

Igazából aki jobban beleugrott az "ismeretlenbe", vagyis "puszira" adtak pénzt CR-nek a nagy semmire mert bíztak benne és támogatták, azoknak próbál kedveskedni, pl az LTI-vel, vagy hogy minden további befizetés nélkül kipróbálhatod az összes modult. Folyamatosan kommunikálták, hogy ez véget fog érni és aki "ingyen" akar a többi modullal játszani, az vegyen slotot amíg tud. A későn jövők, akik már a biztosabb játék ígéretekor vették meg azok meg fizessenek. Legalábbis ők így gondolják. Viszont megvan a játékod amiért többet kell majd fizetni, ha elkészül.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13638) Drenadar válasza Diopapa (#13637) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de jó, hogy mi még időben jöttünk, mi? :P

(#13639) Menthirist válasza Diopapa (#13637) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, ez így szokott lenni a legtöbb projektnél. Egyrészt hajtóerő, +1 meggyőző érv a backernek hogy mi lett volna, ha, másrészt kedveskedés a támogatottól a kezdeti lendületért és hitért. Aki korábban elkezdett hinni a programban és a csapatban, és segítettek az indulásban, azok ilyen köszönetet kapnak. Nem akkor merészség hinni egy projekt létrejöttében, amikor már majdnem kész, hanem még az elején. Csak ez időben és szakaszosan elnyújtva (tehát akik nagyon nagyon korai backerek, több mindent kapnak mint én, aki csak 406k környékén kaptam meg az id-met, bár ezzel még tudtam alfás pakkot venni valamikor az év elején.

Direkt próbáltam kerülni hogy azt mondjam, hogy akkor hinni, amikor még kevesebb tény és több az elképzelés, mert szerintem most több a scope mint amikor eleinte meghirdették :DD :DD

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13640) Drenadar válasza Menthirist (#13639) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah... én pl nem szoktam sokat költeni egy játékra, de ennek a hangulata megfogott... a legtöbb játékom ilyen humble bundleból van meg ... erre meg össze se merem számolni hogy mennyit költöttem már!
De én sem költésnek, hanem támogatásnak fogom fel, amiért cserébe kapok valamit :)

(#13641) Menthirist válasza Drenadar (#13640) üzenetére


Menthirist
veterán

Mint már párszor kifejtettem, nálam a közösségi finanszírozás máshogy megy mint egy másik játéknál. Itt arra fizetek előre, hogy lehetőleg megvalósuljon egy olyan játék, ami érdekelne. Ami kellően merész, ambíciózus. Ezért sem szoktam az "átlag" játékokat finanszírozni, viszont nem is úgy nézem hogy összedől a világ ha nem valósul meg. Az esélyt segítek megteremteni, hogy elkészüljön valami olyan, ami nagyon érdekelne, de más körülmények között esély sem lenne.

Bolti játékoknál pedig vagy olyat veszek ami a hibái és limitációi ellenére érdekel annyira, hogy megérje azt az árat amit épp akkor fizetni kell érte (pl leárazás) :) 10 dollárért pl az új Tomb Raidert, vagy épp az XCOM androidos verzióját 3000 Ft-ért telefonra/tabletre. Tipikus AAA játékoknál csak nagyon ritkán rendelek elő egy címet (eddig talán csak a Guild Wars 2, Magic the gathering 2014-nél és a Diablo 3-nál fordult elő)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13642) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Egyetlen dolog érdekel... Hackek, glitchek vannak-e, hogy látjátok mennyire lesz ez a játék tele csalókkal? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13643) Diopapa válasza ViZion (#13642) üzenetére


Diopapa
addikt

Amíg nincs játék erre nem lehet válaszolni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13644) Menthirist válasza ViZion (#13642) üzenetére


Menthirist
veterán

Ez még nagyon korai, de nincs játék, ami ne tudna lenni tele csalókkal. Szerintem ez inkább abba a játékkategóriába esik, ahol foglalkoznak kiadás után is a játékkal, úgyhogy ha lesznek, igyekeznek majd tenni ellenük, mint a többi olyan multi játéknál ahol foglalkoznak a játék sorsával még később is.

Glitch-ek pedig vannak persze, mert egy alfa stádiumú játék :) A Greyhound-om félig a földbe ágyazott kerekekkel kezd :D Ha van glitch-ed, az ellenfélnek is :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13645) Volfram42 válasza ViZion (#13642) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jelenleg nincs ertelme csalni. Illetve annyi a bug, hogy fel se tunne.:-)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#13646) Menthirist válasza Volfram42 (#13645) üzenetére


Menthirist
veterán

Its not a bug, its a feature! :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#13647) ViZion válasza Menthirist (#13644) üzenetére


ViZion
félisten

Remélem tényleg az lesz, mert a BF széria pl. tipikusan az, ami valamilyen szinten kész, kiadják, jöhet a DLC, azt meg keményen leszarják, h milyen a játék IRL.

Durva volt, amikor BF fórumon a fejlesztő nem is értette miről beszélünk, nem tudtuk megmagyarázni mi a hiba. Láthatóan nem is játszott vele, neki csak egy rakás kód. :(((

Nah, várom én is, nagy freelancer és űrszim fanként. Angels Fall First nem lett, hátha ebben majd lehet jókat hentelni kereskedni. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13648) Drenadar válasza ViZion (#13647) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

sztm kár egy BF-hez hasonlítani a játékot :)

de majd meglátjuk! gyere vissza 2 év múlva! :C

Illetve az is biztos/valószínű hogy itt nem nagyon lesznek DLC-k... remélem...

(#13649) Szőrös  válasza ViZion (#13647) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nos itt a devek már most is nyúzzák a játékot . ;)

#13648 Drenadar : SQ42-höz biztos hogy lesz "mission disk" ( régi jó oldschool megnevezés :) ). Szóval lesz dlc , szerintem SC-hez is de mintha úgy rémlene hogy alfásoknak ez ingyé' van.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13650) Volfram42 válasza ViZion (#13647) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hat a bf az futoszalagtermek. Itt meg elvileg nem lesz sc 2, mert amolyan mmo fele lesz.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.