Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Digger válasza lakata (#450) üzenetére


Digger
senior tag

Én is RT-N16-ot használok. Nekem az Asus a ROUTER, én nem vennék mást. Az előző WL-500-gP -volt. A kis wifi és drótos sávszélesség miatt váltottam a nagyobb testvérére. Én egy 650-es winyót raktam rá. Sambán osztja a tárterületet és mióta Sony tv-t vettem azóta beüzemeltem a DLNA szervert is rajta. Jól teszi a dolgát, de sajnos néhány formátumot nem játszik le a tv-n, bár ez inkább a tv hibája. Házi NAS-nak, médiaszervernek használni egy ilyen routert jó dolog, hatalmas előny a kis fogyasztása, 24 órában mehet rajta a torrent is, de tudni kell róla, hogy USB 2.0-át használja a winyó csatlakoztatására és ez adja a nagyon szűk keresztmetszetet, a lemezműveletek nagyon lassúak! Én sokáig csak egy 16-os pendrájvot dugtam rá. Itt tartottam a Thunderbird munkakönyvtárát és így mindegyik gépről akár Windowson, akár Linuxon lehet levelezni.

Hatalmas dolog lenne, ha valaki kifejlesztene egy olyan router-NAS kombót, ami kicsit erősebb processzort és SATA interfészt tartalmazna!

(#452) lakata válasza Digger (#451) üzenetére


lakata
csendes tag

Szerintem annyira nem lassu. Ugye az usb 2.0 elmeleti max. sebessege 480Mbit korul van. Ennek a 2/3-a is boven elegendo lenne szerintem, de ugye a router hardvere ehhez keves. Nalam egyebkent a max sebesseg ugy 6-7MB/s ha minden "all" csak a sambas megosztason masolok Win 7 alatt TC-vel. Ha megy a torrent 300+-al (kb 8-10 letoltes a tobbi seed) akkor ugy 3-4MB/s marad,a tobbi elmegy a letoltesekre. Ekozben akadas mentesen megy vezeteken a full HD-s filmek tobbsege ugy kb 20GB-ig (MKV-M2TS).

(#453) konyi79 válasza lakata (#450) üzenetére


konyi79
addikt

Nem voltál túl hosszú, sőt....
Most aztán belekavarodtam, mert eredetileg egy toshiba canviot akartam még mellérakni tárolónak, meg a bravia mellé kötelezőnek médialejátszó asus oplayhd2. Igaz itt eszközök szolgáltatásban fedik egymást, de ez van. Viszont amit ajánlottál az közelít egy nashoz, és ami extra, hogy úgy látom usb-ről kezené hálózatinak a nyomtatót, ez nyűgöt venne le a nyakamról, mert nem mindig ugyanazon a gépen dolgozok. Mellesleg mehetne a p2p is rajta. Ezeket alapból tudja, vagy hekkelgetni kell hozzá? A 1043-at informatikus barátom ajánlotta, jól sikerült darab, többet is használnak 0-24 és nincs velük gond.
Ezeknél a rutereknél, ha ugye usb2 csati van rajta, a rákötött adattárolóval hálózaton ugyanazt az adatmozgatási sebességet érem el, mint ha közvetlen a gépre dutam volna? (Bocs ha hülyeséget kérdeztem)

[ Szerkesztve ]

(#454) Digger


Digger
senior tag

Délután frissített a Sony! (KDL-32EX520)
Meg lehet tudni, hogy vajon mi frissült?

(#455) Digger válasza konyi79 (#453) üzenetére


Digger
senior tag

Az én ismeretségi körömben volt gond az 1043-al! Ki is kellett cseréltetni. Előnye ennek a routernek az olcsóság, az n-es wifi és a gigabites switch, hátránya a kevés memória! Nekem hiányozna a második USB csatlakozó is! Vajon HUB-al lehet egyszerre több eszközt is csatlakoztatni?
Egy időben nekem az Asuson két pen volt. Az egyiken (2 Giga) a Firmware és a swap volt, a másikat (16 Giga) használtam a megosztásokhoz. Közel két évig ment hiba nélkül. Szereztem egy 650 Gigás 2,5"-os winyót, csak azért vettem le róla a stickeket. Egyébként azóta is hiba nélkül működnek, nem tette tönkre a sűrű írás!

(#456) lakata válasza konyi79 (#453) üzenetére


lakata
csendes tag

Nem kerdeztel hulyeseget, az altalad leirtakat tudja: nyomtatomegosztas (ell. kell hogy tamogatott-e a konkret tipus), p2p-t! Ehhez hekkelni kell, mind2 tipust, de a 1043 sok torrentnel keves lehet (mem. miatt is)!
Az usb sebesseg nalam halozaton nagy file masolasanal max 6-7MB/s(ext3 file rendszerrel, elvileg ntfs-nel ez kicsit gyorsabb, de en azt nem probaltam a linux miatt)!

(#457) m3gtr


m3gtr
senior tag

üdv Mindenkinek
Ma végre beüzemelhettem a Sony KDL-46HX923 3D LED LCD TV-met. Eddig egy 42-es Panasonic Full-HD tévénk volt, ami a maga kategóriájában nem volt rossz vétel. De ez a Sony valami ég és föld. Egy UPC HD műholdas vevőn jön az adás ami ugye nem szokott a legjobb minőség lenni a sima felbontásban, de ezzel az új szerzeménnyel abból is, az előzőhöz képest valami hihetetlen jó képet ki lehet hozni. Az igazi persze a PS3 képe ami tökéletes, egy Denon 1911 erősítő társaságában. Még a 2D-3D konvertálás is nagyon kielégítő, de a legjobb persze a Blu ray 3D.
Nagyon meg vagyok elégedve és nagyon ajánlom mindenkinek ezt a TV-t.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#458) junior11 válasza m3gtr (#457) üzenetére


junior11
veterán

Gratulálok az új tévédhez, szerintem jól döntöttél, mikor a HX920-ast választottad, használd sokáig egészséggel! :)

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#459) Akra_hu


Akra_hu
tag

Üdv,

Szeretnék kis segítséget kérni 3D LED tv vásárlás ügyben. Elsődlegesen PS3-hoz használnám és 32"-ban gondolkodom. Max 300k huf ár értékben. Kis szobába lenne falra feltéve. Eddig Sony KDL HX751et sikerült élőben látnom,de olvasgatom itt a topicot,hogy input lagot figyelembe kell venni. Nos nem tudom,hogy hx751 milyen értéket produkál. HX753-ról már olvastam,hogy 80ms :(
Mindenre nyitott vagyok csak élvezhető legyen a ps3 :) Másik LCD topicban már kaptam kis választ,hogy felejtsem el a 32"-t. 40-ben gondolkozzak vagy onnan felfelé.Igaz tv-t nem mondtak hozzá. Dejó :D
kb 4,5m-es szobában lenne a falon a tv.
Keresgéltem kicsit 40" KDL NX720-ról mi az input lag tapasztalat? Jó lenne PS-hez? Néztem tesztet róla persze a lényeg nem volt benne.
Ennyire ne lenne 32"ban normális tv :(

köszi :R

(#460) lakata válasza Akra_hu (#459) üzenetére


lakata
csendes tag

Szerintem 30 altti input lag mar elvezheto!!! A tv valasztast meretben ugy erdemes nezni hogy a tv meretenek a 2-2.5x-e adja azt a tavolsagot ahonnet elvezheto a fullHD elonye. Ezzel "csak" azt mondom , hogy lehetni lehet szubjektiven nezni a dolgot, de ennel a tavolsagnal messzebbrol a szem mar nem kepes kulombseget tenni a full es a "fel" HD kozott! A PS miatt szerintem csak Pana es Sony johet szoba! A lenyeg hogy a tv-n legyen olyan Gaming mod ami elosegiti az alacsony input lag-ot!
32" : Panasonic VIERA TX-L32ET5E valos 100Hz, 3D, 4DB Pasziv szemcsi, az ips miatt egesz jol eltuntettek a felhosodest, stb...Max 150K Huf.

Bar ha van ra 300K akkor en nagyobbat vennek ugyan ebbol a tipusbol: 37", 42", 47", 55".

(#461) Akra_hu válasza lakata (#460) üzenetére


Akra_hu
tag

Értem. Sonytól az általam kinézett modelről vélemény? :R

(#462) konyi79 válasza Akra_hu (#461) üzenetére


konyi79
addikt

Én most vettem pont ilyet csomagban ps3-al. Nem vagyok nagy játékos, de azért kipróbáltam nfs-, nem volt nekem észrevehető sem input lag, sem utánhúzás. De ismétlem, nem vagyok se játékos, s enem egy fps-t próbáltam. Azért gondoom, ha nem lenne jó játékra, nem árulnák együtt.

(#463) Akra_hu válasza konyi79 (#462) üzenetére


Akra_hu
tag

Hol vettél NX720-at PS3-al együtt? Ha nem vagyok tolakodó :) :R

(#464) Tegla80 válasza Akra_hu (#463) üzenetére


Tegla80
addikt

[link]

én ezt találtam,

Sony® & PlayStation®

(#465) m3gtr válasza junior11 (#458) üzenetére


m3gtr
senior tag

köszi :)

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#466) m3gtr válasza Akra_hu (#459) üzenetére


m3gtr
senior tag

Oda már minimum 42-es kell.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#467) konyi79 válasza Akra_hu (#463) üzenetére


konyi79
addikt

Jaja, jól linkeli a kollega, hx751-et vettem.

[ Szerkesztve ]

(#468) konyi79


konyi79
addikt

Még mindig nincs senkinek ötlete, a hx751-el lekódolt winyót miképp tudom visszaszerezni a windows számára? (A tv-ről a regisztrációját töröltem)

(#469) ztibor válasza konyi79 (#468) üzenetére


ztibor
senior tag

egyszer már én is csináltam ilyet, ha jól emlékszem, akkor lemezkezelőben töröltem róla pár particiót, amit a tv csinált, és aztán újra formáztam.

(#470) Tegla80 válasza konyi79 (#468) üzenetére


Tegla80
addikt

abszolúte , nem vagyok szaki a témában,de
szerintem valami linux disztóval tuti látnád és visszafoglalhatnád.
pl:
a ps3 linux alapú
az AverMedia "kütyüm" linux alapú
sztem a sony tv is lehet linux alapú (okos tv,ugyi,és ezeknek meg minimál a rendszerigényük,mmiint a linuxoknak )

linux mint et használok,és nem látott a gépem még olyan adathordozót amit nem ismert volna fel.
havernak adtam mútkor penen filmet, azt sem látta a win7,h mekkora a pen :N ,nem hogy mi van rajta :DD
csak hát kukim tudta ,h ilyen butus a win7.

,ha gondolod ezzel kipróbálhatod
felrakod penre ezt [link] majd beilleszted ezt [link]
és 1 laptopon penről futtatható virtuálisan ,telepítés nélkül a linux mint 11 . (1gb on elfér!!)

youtube tele vidivel a mikéntjéről.
talán segítettem

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#471) Dudusom


Dudusom
csendes tag

http://euronics.vko.hu/szorakoztatas/3d_televizio/sony_kdl40hx720baep-p11964.html

ezt a kellemes ajánlatot találtam az ebben az elektronikai csodaáruházban.
Elég olcsónak tűnik,ráadásul idén nem is lehet nagyon máshol hozzájutni.

(#472) junior11 válasza Dudusom (#471) üzenetére


junior11
veterán

A HX720 tavalyi modell. Szerintem jó képminőséggel rendelkezik, de természetesen mindenki más színvilágot kedvel. Ha a megvásárlásán gondolkozol, szerintem mindenféleképpen ellenőrizd, hogy új, bontatlan darabról van szó (mert simán lehet kiállított darab is, ami egész évben ment, vagy valaki által becserélt).

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#473) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Van egy SONY KDL-32EX650 tv-m.Meg lehet valahol nézni menüjében,hogy mennyit volt használva eddig?

A logikában semmi sem véletlen!

(#474) Myra23


Myra23
csendes tag

Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni ! Most kaptam egy Sony Bravia tv-t ( KDL-40 EX 520 ), és az lenne a kérdésem és a problémám, hogy amikor be van kapcsolva a készülék mindig megjelenik rajta valami demo-szerűség. Már szét nyomkodtam az összes beállítást de sehogyan sem tudom eltüntetni. :-(
Meg tudná valaki mondani hogyan lehet eltüntetni ?
Köszönöm előre is a segítséget

(#475) Shadowfax válasza Myra23 (#474) üzenetére


Shadowfax
addikt

A TV jobb oldalán hátul van egy "HOME" gomb, azt kell addig nyomva tartani (kb. 5 mp), amíg ki nem írja, hogy "demo (mode) off".

(#476) Myra23 válasza Shadowfax (#475) üzenetére


Myra23
csendes tag

Nagyon köszönöm a segítséget :R

(#477) Shadowfax válasza Myra23 (#476) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szívesen! ;)
Ha van kedved/időd, majd számolj be arról, hogy milyen.

(#478) fanci


fanci
tag

Valaki meg tudná mondani hogy a sony kdl40nx720-nak mennyi az inputlag-ja?Jó ez a tévé játékra?

(#479) Shadowfax válasza fanci (#478) üzenetére


Shadowfax
addikt

33ms játék módban. A 30 alatti érték a jó, de ez nagyon közel van hozzá, szerintem jó lesz játékra is.

(#480) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, T-Home-tól rendeltem egy Sony KDL-32EX650 LCD TV-t, de a Sony oldalán nem látom a tartozékok között, hogy HDMI fel lenne tüntetve. Jár hozzá?

(#481) Gubek-Einste válasza #41133696 (#480) üzenetére

Tévéhez nem szokás HDMI kábelt adni így valószínűleg nem lesz a dobozban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#482) #41133696 válasza Gubek-Einste (#481) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, és ehhez a típushoz jó az ezüstös HDMI kábel is vagy finnyás és aranyozott kell?

(#483) konyi79 válasza #41133696 (#482) üzenetére


konyi79
addikt

[link]

Én erre jutottam.

(#484) Tegla80 válasza konyi79 (#483) üzenetére


Tegla80
addikt

ez így igaz.

2hiba létezik a HDMI kábelnél:
-szemcsés,de kegyetlenül a kép
-nincs kép

jelenleg 1 tacskós 1500ft ost használok és tökéletes(jah és ez is aranyozott)
(7990 ért volt előtte, csili vili,de azt adtam öcsinek,mert tökmind1 és Őneki az tetszett jobban, persze külsőre :) , az szövet borításos stb-stb. )
akkor még nem tudtam azt amit és...................
de most ennyit adtam érte :) és nem bántam meg,mert 1500ért ua :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#485) #41133696 válasza konyi79 (#483) üzenetére


#41133696
törölt tag

Emiatt a post miatt, kérdeztem, amiben ez lett megfogalmazva:

"Teljesen jogosan ezt a Vevőre hárítják. Főleg, mert van/volt olyan TV, amivel hiába kötöd össze pl az STB-t HDMI kábellel, az finnyás dög, és csak aranyozott drága HDMI-vel hajlandó üzemelni."

(#486) #41133696


#41133696
törölt tag

Na Akkor pár kérdés: A WIFI-t eddig élbl kapcsolgattam kifele a routeren, de most ez a tévé meghozta hozzá a kedvet, szóval ezen még tapasztalatot kell gyűjteni :D

Addig tiszta, hogy be van építve a WIFI, de kell hozzá kis USB-s adapter vagy sem? Mert itt ezt írja:

ASUS RT-N10+ Router-el akarnám összehozni a kapcsolatot, DD-WRT-n keresztül.

WEP-et emleget, de így is működne?

Na most 5Ghz-et emleget de az N10+ 2.4 -et tud. De a topicban valaki 2.4 -el is próbálkozott.

A legjobb az N-es lenne, de lehet, hogy mixed-et kellene beállítani?

A leírásban nem láttam a wifi-re részletes specifikáció ismertetőt.

(#487) #41133696


#41133696
törölt tag

Elég friss FW van hozzá, majdnem 100 MB, majd kitolom az Creative Zen Nano Plus-ra, és felfrissítem vele :)

A Skype-hoz USB-s bill kell gondolom, meg a WIFI jelszó megadásához :)

(#488) #41133696


#41133696
törölt tag

Ja most látom Ghz -t írtam GHz helyett :D

158 k

(#489) Gubek-Einste válasza #41133696 (#486) üzenetére

Filmek stream-eléséhez jobb a kábeles kapcsolat, wifi-n nem biztos, hogy összejön.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#490) Thronks.90


Thronks.90
tag

Üdv!
Tv vásárlás előtt állok, néhány vélemény érdekelne a kiszemelt "áldozatról", esetleg ebben a kategóriában egy másik televízió készülékről. a TV egy Sony KDL32EX650 lenne, 144ezer kemény magyar valutáért, csomagban, adnak hozzá egy D-Link DIR-605L Cloud routert, egy hdmi kábelt, és ami miatt kellene a csomagos megoldás, egy falrarögzítő egységet. Köszönöm a segítséget! :))

https://www.twitch.tv/thronks_

(#491) #41133696 válasza Gubek-Einste (#489) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kábeles kapcsolat lesz, holnap jön régi jó barátom és 10 méter UTP-t átvezetünk a TV-hez a Routerből. Amúgy poén, hogy az ADSL abban a szobában lép be a lakásba amelyikben a TV lesz. Csak hát a TV előre nem volt betervezve. Eddig egy CRT volt ott. Pár hete kábeleztem át a T-Home-al a lakást, szóval érdekes szitu, onnan jön át az ADSL két szobán keresztül az itteni modembe és routerbe, most egy lan kábel megy is a routerből majd vissza a TV-be :D

(#492) Gubek-Einste válasza #41133696 (#491) üzenetére

Nálunk meg a Matáv-ról UPC történő telefon váltás után a modemből jön a telefon vezeték is, addig kb 3 méter telefon kábel volt, most pedig vagy 20, hogy ugyan oda eljusson a jel ahol eddig volt az egyik készülék de a legjobb az egészben, hogy elég lenne 5 méter is ha nem lenne lezárva a a lakás előtti elosztó doboz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#493) #41133696


#41133696
törölt tag

Helyi EU sok csillagos boltban kétféle HDMI kábel van. Egy 1.5 méteres aranyozott, ami őrülten nagy márka HAMA.

A honlapon nincs reklámozva, hogy hányas verzió, csak annyi, hogy STANDARD, meg hogy aranyozott. 1399 Ft, de még egy védő kupak sincs a végén, de még zacskóba sem teszi a gyártó.

1.2-es. Az a durva, hogy ott a helyszínen csak a STANDARD HDMI Cable feliratból gyanakodhatsz. Az, hogy verziószám vagy sebesség lenne rá írva? Ugyan már...

A másik verzió az 4200 Ft aranyozott, Hi-Speed kábel, az már jó lehetne, de annyit nem akarok érte adni, holnap megnézem a Tescoban is.

Amúgy ez lehet: Hama 43084 TL high speed HDMI kábel, aranyozott, 2m

Ja UTP kábel... Belvárosi számtech bolt zárva van leltár miatt... EURonicsban, csak 2 és 3 méteresek vannak. Nekem 10 kellene minimum. Vidéken szép az élet!

[ Szerkesztve ]

(#494) m3gtr válasza #41133696 (#493) üzenetére


m3gtr
senior tag

Ha kábel kell én innen veszem. [link]

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#495) Ati 666 válasza m3gtr (#494) üzenetére


Ati 666
tag

-Én innen:
[link]

-És ilyennel vannak összekötve a cuccaim:
[link]

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#496) m3gtr válasza Ati 666 (#495) üzenetére


m3gtr
senior tag

Semmi jelentősége hogy Sony vagy bármilyen.
[link]

"Na de most akkor tényleg, milyen kábelt vegyek?

Egyszerű házimozigépészként a legcélravezetőbb az, ha megveszed a megfelelő méretű kábelből a legolcsóbbat. Ha nem működik, akkor nyugodtan vágd az eladó fejéhez, hogy hibás darabot kaptál, amúgy meg ne rágódj túl sokat a kérdésen."

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#497) Ati 666 válasza m3gtr (#496) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv.

-Azok az olcsó kábelek csak arra jók ,hogy az ember ki tudja próbálni,hogy jól működik-e a rendszer, ha picit igényesebb és a minőségre is hajt akkor szerintem inkább áldozzon pár ezer forinttal többet a kábelekre. :U
-Én pont ezért vettem ezeket az általam linkelt kábeleket, mert régen én is arra mentem ,hogy jó lesz az óccó 2-3 ezer Ft-os is,aztán vettem egy kicsit drágább jobb kábelt és lám sokkal jobb tisztább lett a kép és kitisztult a hang is jobban kijött a térhangzás :C ..

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#498) #41133696


#41133696
törölt tag

A kábel már megvan :) Kettő is. A fentebbi Gigabyte aranyozott, a 6850-eshez adták. Nagyon nincs ráírva semmi, de ha lehet következtetést levonni abból, hogy milyen HDMI csati van a 6850 -esen akkor elég jó :)

A kártya is ,csak a Tévé nincs még itt :D

(#499) m3gtr válasza Ati 666 (#497) üzenetére


m3gtr
senior tag

Elolvastad a cikket, ha nem akkor segítek.
"Azt írja a zinternet, hogy ha megveszem ezt a drága kábelt, akkor szebbek lesznek a színek, nagyobb a kontraszt. Tényleg?
Drága és olcsó kábel közötti különbség - a marketingesek szerint

Nem. A HDMI kábelen csak nullák meg egyesek rohangálnak: ha a kábel jó, akkor épségben odaérnek a túloldalra és ugyanazt a végeredményt kapja az ember bármiféle kábel esetén."

Húzd ki a homokból a fejed, és rájössz hogy feleslegesen költöttél több ezret kábelre.
Ezt nem én találtam ki.

Amúgy milyen rendszered van?

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#500) Ati 666 válasza m3gtr (#499) üzenetére


Ati 666
tag

-Persze,hogy elolvastam,de ott is írják azt amit én írtam mégpedig ,hogy van jelentősége annak ha jobb minőségű a kábel és most nem az árára gondolok.
-Abban egyetértek ,hogy a kereskedelemben sokszor túláraznak dolgokat ami nem mindig fedezi a minőség arányát.

-Nekem:
Sony KDL-40EX500-as LCD-m ,Sony BDP-S360-as Blueray, Sony STR-DH820-as HM erősítő ,Sony SS-FCR 6000-5.0-ás hangfal szett kiegészítve Sony SS-1000-s hangfal párral mivel 7.2 csatornás az erősítő.
-Mélyládát majd mostanában fogok venni az is Sony lesz.
-A CD játszóm és a Deck-em JVC és van egy Yamaha DVD-s663 lejátszóm is.

-Amint látszik én Sony mániás vagyok és valószínűleg az is maradok.. :R

Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.