Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45401) mZoleee válasza [DE2JAY] (#45398) üzenetére


mZoleee
senior tag

Na ez az ami kizart... Miota fent van ez a rom azota csinalja....

(#45402) pzstm válasza bajusz66 (#45400) üzenetére


pzstm
titán

:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45403) [DE2JAY] válasza bajusz66 (#45400) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

:DD Jön is lefelé!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45404) Laraxior


Laraxior
titán

használhatók egyáltalán ezek az icS romok? Mert eddig egynél sem olvastam, hogy... :D vagy ez mind beta? Milyen néven fog jönni a hivatalos? ( csakhog a keresőbe írva egyből megtaláljam, ha esetleg lemaradok róla :D )

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45405) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Engem is érdekelne, hogy milyenek? Érdemes kipróbálni?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#45406) [DE2JAY] válasza Laraxior (#45404) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Ha együtt tudsz élni 1-2 FCvel és elfogadod, hogy ez csak egy kiszivárgott nem kész verzió, valamint mindig szerettél mások előtt járni, akkor kötelező! :D

Ami látszik: A Samuéknál nagyon dolgoznak hogy az SGS2-re mihamarabb kész legyen az ICS. A funkciók 85%-a - ha mindenre kitérünk - már most hibátlan, valamint vannak előre mutató jelek, hogy nagyon jó lesz ez nekünk, ha teljesen kész lesz!

Mindennapi használatra csak akkor javaslom, ha ezeket a dolgokat elfogadod, egyéb esetben NEM! Mert csak a bajod gyűlik meg vele... és idő előtt megutálod!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45407) Laraxior válasza [DE2JAY] (#45406) üzenetére


Laraxior
titán

Már sikerült... azért várom a készt. De az elsők között voltam aki feltolta tavaly a 4.0.3-at :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45408) C.Brigante


C.Brigante
veterán

LP2, hogy szuperál?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#45409) [DE2JAY] válasza Laraxior (#45407) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Na annál azé' má' fényévekkel jobb a helyzet :D Nekem most van időm romolgatni...

C.Brigante: most bootol :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45410) C.Brigante válasza [DE2JAY] (#45409) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha erre azt mondjátok, h elviselhető(bb) akkor kipróbálom Artu romja elött!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#45411) [DE2JAY] válasza C.Brigante (#45410) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Hard reset után Kernel paniccal fogadott LOL :DDD

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45412) C.Brigante válasza [DE2JAY] (#45411) üzenetére


C.Brigante
veterán

öööööööö felrakom inkább Artuét! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#45413) nka


nka
csendes tag

Sziasztok
Lekem lenne egy olyan problémám a telefonnal kapcsolat hogy folyamatosan előugrig a Voice talk.Valaki tudna segíteni abba hogy hogyan kell kikapcsolni?

(#45414) pestibenji válasza nka (#45413) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ne nyomd meg kétszer egymásután a home gombot.

(#45415) [DE2JAY] válasza C.Brigante (#45412) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Valsz ez a hard reset se tökéletes, Mert most a restart után COOL! Na de nyomkodom tovább jöjjön aminek jönnie kell! Akinek FCzik ajánlom az kódos hard resetet!

teszt start 12:15
Böngésző
Szerintem a scrollozást kijavították. Nekem legalábbis nincs bajom vele.Már majdnem végig lehet pörgetni a mobilePH-t :D
Wifi
Sztem LP1nél jobb a jel az indikátor szerint... Majd kiderül.
GPS
Segédérzékelőkkel iszonyat gyors
Tárcsázó
Na itt volt egy restart :( :O

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45416) pzstm


pzstm
titán

nemt volt az LP1 nekem kis ideig, CF-root is. Azóta sárga háromszög jelen van, számláló 1-en áll, JIG nem használ neki, csak bejön a download mód...mi tévő legyek? ha régi bootloader kell esetleg akkor melyik? tudnátok linkelni? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45417) bajusz66 válasza pzstm (#45416) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Old Bootloader
Old bootloader

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45418) kali válasza bajusz66 (#45400) üzenetére


kali
legenda

ezért laktam be hajnalban az xxlp1 verziót? :DD
telefon töltődik, xxlp2 meg letöltődik! :)

[ Szerkesztve ]

(#45419) pzstm válasza bajusz66 (#45417) üzenetére


pzstm
titán

PDAba betalloz es ennyi?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45420) bajusz66 válasza pzstm (#45419) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Igen,utána elindul,kikapcs aksi ki/be és utána seggbedugni :)

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45421) [DE2JAY] válasza kali (#45418) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Dettó!
XXLP2: A 2. hard reset úgy látszik segített, kopp kopp! Ehhez mit szólsz Kali?
Ezt el sem hiszem véégre. Most izgulok ne jöjjön be semmi krahh :D

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45422) pzstm válasza bajusz66 (#45420) üzenetére


pzstm
titán

tökéletes...köszönöm szépen :R

úgy seggbedugtam, hogy teljesen official és sárga háromszögmentes mostmár R2 romja :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45423) kali válasza [DE2JAY] (#45421) üzenetére


kali
legenda

nálam re-partition kipipálásos felhúzás előtt és után is tirpla reset játszik, remélem az már elég; recovery alatt két wipe + menü alól (usb tár formázása kipipálva) + kódos!

(#45424) bajusz66 válasza [DE2JAY] (#45421) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Ezt is megértük :DD :DD
Hoppá
ROOT XXLP2

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45425) pzstm válasza kali (#45423) üzenetére


pzstm
titán

én a helyedben kivenném a belső SD kártyát is szereléssel és gépbe berakva leformáznám Windows alól is ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45426) pzstm válasza bajusz66 (#45424) üzenetére


pzstm
titán

nekem LP1-hez való CF-root folyamatosan fagyott és FC-zett a TW :(

nem értettem miért...;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45427) bajusz66 válasza pzstm (#45426) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Azért keresnék én is másik kernelt,+ amikor visszaraktam az eredetit eltünt a CWM :o

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45428) C.Brigante


C.Brigante
veterán

végre normális rom van a telefonon, ezt nevezem tiszta, szépen csúszó nem akadozó romnak!! Én is köszönöm Artu kollégának a romot!!! :R

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#45429) kali válasza pzstm (#45425) üzenetére


kali
legenda

annyira azért nem... :)
most nézem, xxlp2 alatt is xxlp1 modem van.
akartam kérdezni, melyik odin használatával húztátok fel?
xxkpa mellé a régebbi 1.83 verziót tették, én a két xxlp esetén is azzal doglozok.

[ Szerkesztve ]

(#45430) [DE2JAY] válasza kali (#45423) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Ugy latszik kalinak lesz igaza. Mert kapott egy restartot a gép most megen akad és visszajöttek a wifi kodok a KPA romból!!!!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45431) bence007


bence007
tag

XXLP2-höz milyen PIt.-et kell betallózni?

(#45432) kali válasza bence007 (#45431) üzenetére


kali
legenda

csak ez van; u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit

(#45433) zooole


zooole
senior tag

Vettem USB OTG kábelt, de semmit nem akar felismerni. USB debug módot kikapcsoltam, eredeti 2.3.4-es T-s fw

(#45434) kali válasza [DE2JAY] (#45430) üzenetére


kali
legenda

van olyan funkció, hogy engedélyezed a wifi...stb jelszavak mentését a google szerverére, az neked nem aktív? mert amennyiben igen, és engedted a szinkronizációt, úgy esetlegesen onnan is visszaállíthatta...
ettől függetlenül, szerintem ajánlott az alapos nullázás!

(#45435) pzstm válasza kali (#45429) üzenetére


pzstm
titán

En 1.85el huztam fel....az szamithat???

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45436) GuruZone válasza zooole (#45433) üzenetére


GuruZone
őstag

hasonló nálam is a történet, csak az egeremet látja

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#45437) [DE2JAY] válasza kali (#45434) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Te hogy végzed ezt a nullázást? Mert ha mindig felkel a rendszer újra létrehozza a fileokat, stb. Aksikivétellel?

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#45438) DarkByte


DarkByte
addikt

Srácok, LP2-t melyik ODIN-al érdemes feltenni? Kb. fél éve nem szenvedtem ROM-olással de ezt most kipróbálnám. Illetve milyen kódos reset-ről beszéltek? Kell ez egyáltalán? Az ODIN repart-al nem gyalul le mindent? :F

(#45439) kali válasza [DE2JAY] (#45437) üzenetére


kali
legenda

nem vettem én ki az akkumulátort, max akkor, amikor a sim kártyát és a memóriakártyát visszatettem a firmware felhúzása és a nullázások után!
szerintem nálad aktív a google mentés és automatikus visszaállítás...

pzstm; én ugyan a régebbivel tettem fel, de nem hiszem, hogy probléma lenne az új használata! a mentés és az automatikus visszaállítás is aktív, illetve a google fiók első beállításakor engedélyezted a funkciókat? automatikusan kipipálja, hogy igen, de én törölni szoktam az engedélyt!

DarkByte; a belső memóriát biztosan nem formázza a re-partition, és ha oda is voltak elmentve alkalmazásos állományok...stb, az esetlegesen okozhat gondot az új rendszer alatt!

[ Szerkesztve ]

(#45440) pzstm válasza kali (#45439) üzenetére


pzstm
titán

nálam is aktív és se alkalmazásokat nem állítja vissza, sem pedig wifi jelszavakat nem jegyzi meg... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45441) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Sracok, CSC-t olyat rakok fel amilyet akarok?

(#45442) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mi a Samsung normal alap fontjanak a neve? Feltettem ezt az illuzioromot, de a font ugy szar ahogy van. Bongeszoben olvashatatlan. :(

(#45443) kali válasza horvathkrisz (#45441) üzenetére


kali
legenda

csak bizonyos keretekn belül! amennyiben nincs adott csc által támogatva egy product code, ami alapban a telefonodé/rendszeredé, úgy módosítani fogja az új csc a product code azonosítót! továbbá, ha olyan csc kerül fel, amit a pda/modem állomány nem támogat, akkor komolyabb problémák is adódhatnak, például el sem indul a rendszer!

(#45444) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Hogy tudok külső SD-re telepíteni játékot? Mert a belső már tele van, és onnan nem akarok törölni.

(#45445) Piwi


Piwi
addikt

Illusion-xT v1.5.0

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#45446) pzstm válasza kali (#45439) üzenetére


pzstm
titán

igen. legelső indulásnál engedélyeztem már. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45447) C.Brigante válasza ForRedGlory (#45442) üzenetére


C.Brigante
veterán

illuzió helyett tedd fel Artu romját. én most gyalultam le azt a mocskot. a font engem is idegesített, tényleg nem lehetett olvasni a böngészőben.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#45448) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Miért nem birom visszamásolni a kedvenceket,kiírja hogy restore komplett,de nincsenek ott ?

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45449) Spidee válasza C.Brigante (#45447) üzenetére


Spidee
senior tag

Én is fel akarom tenni Illusion helyett R2 romját, csak még nem küldte el a letöltő LINK-et hozzá. :F

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#45450) C.Brigante válasza Spidee (#45449) üzenetére


C.Brigante
veterán

sztem amint gép elött lesz, neked is elküldi!! :K

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.