Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44301) malibu


malibu
tag

sztem a note nagy már. az már inkább tablet méret és semmiképp nem 1 kezes. s2 is határeset. használat közben pedig nem érezhető a különbség max ha írkálni vagy rajzolni akarsz a képernyőre ami szerintem elég ritka. próbálgattam már.

(#44302) Soound válasza Caaabi (#44300) üzenetére


Soound
tag

a törökből kiszedett apk-val szeirntem jónak kellene lenni, hiszen új jkay már nem csak apk-ból áll, ellenben titanium neked csak apk-t "cseszte el", jkay 13.4.1 többi részét elvileg nem bántotta.

(#44303) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Note nagyon nagy, telefonnak már semmiképp nem nevezném, el sem tudod tenni zsebre sem és szerintem a kijelzője is fakóbb mint az S2-nek, én biztos nem cserélném le, majd csak az S3-ra maximum :D

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#44304) Caaabi válasza Soound (#44302) üzenetére


Caaabi
senior tag

a törökböl kiszedettet egy uninstall után felraktam beállítgattam magamnak szépen ( sokkal jobban tetszik h igy menüpontokra van szedve a beállítás ) aztán backupoltam benne egyet ( ez is új számomra ) és mostmár a reboot és a recovery is ottvan a phone option dialog-ban :)
Köszönöm a segítséged, szép estét ! :)

(#44305) mZoleee


mZoleee
senior tag

tud nekem valaki mondani egy nagyon jó kiváló tökéletes ROM-ot amit feltehetek a telefonomra?

Új telefon jelenleg 2.3.6os Sima Android fut rajta:
~ Alapsáv verzió: I9100XXKI4
~ Kernel: XWKK5

Többen embertől hallottam hogy az alap ROM-ot nem szokták rajta hagyni :)
Javaslatokat várom előszeretettel...

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#44306) bence007 válasza killerjohn (#44297) üzenetére


bence007
tag

Én azt mondom semmiképpen ne gondolkodj a cserén ha nem zavar a mérete!sokszor jól jön a nagy kijelző!azzal számolj,hogy bárhol veszed is elő mindenki csak nézni fog,hogy mi az a kezedbe!

mZoleee; Az Illusion romot ajánlom!pár hsz.-el fentebb linkelte valaki!stabil,gyors,letisztult!

[ Szerkesztve ]

(#44307) mZoleee válasza bence007 (#44306) üzenetére


mZoleee
senior tag

1. kell hozzá rootolnom a telefont hogy feltudjam tenni?
2. illetve később áttudok állni más rendszerre is ha arról van szó?
3. magyar nyelvet gondolom nem lehet bele csempészni sehogy ugye? :(

edit: bocsi a sok kérdés miatt, csak próbálok tapogatózni mit lehet mit nem :)

[ Szerkesztve ]

(#44308) bence007 válasza mZoleee (#44307) üzenetére


bence007
tag

1. Igen, root kelleni fog hozzá!Cwmből feltelepíthető!
2.Igen,bármikor!
3.Természetesen a magyar nyelv is benne van!

A topik 1.Hsz-ben mindent megtalálsz a rootolással kapcsolatosan!
Egyébként ha a stock KK5-el elégedett vagy, nem sok értelme van váltani!Ami megfelelően működik, ahhoz nem érdemes nyúlni! :)

(#44309) kali válasza killerjohn (#44297) üzenetére


kali
legenda

nézegettem, próbálgattam, mert aránylag olcsóért lett volna új, de nagy, kényelmetlen már telefonnak - az s2 pont a határon mozog -, ezért nem csábultam el...

(#44310) Fail3D! válasza malibu (#44252) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem mind1ik verzio engedi a magyarositast, ill nem mind1iknel mukodik, 1.2 verzioig jo az tuti, es a mar felrakott gta konyvtarban kell kicserelni, nem pedig telepites elott.

(#44311) killerjohn válasza kali (#44309) üzenetére


killerjohn
addikt

igazából kb napi 15 percet használom telefonálásra :) viszont rengeteget netezek, játszom, pókerezek, fórumozok, remote desktopozok (na ott keményen jól jönne...).

Viszont ha (végre) kapható lesz, akkor úgyis beficcen egy Transformer Prime, és ennek fényében nem tudom, hogy kell-e a Galaxy Note...

(#44312) malibu válasza Fail3D! (#44310) üzenetére


malibu
tag

GTA3 1.2-t raktam fel. ha utólag cserélem ki akkor marad angol. illetve utólag kell berakni telón de előbb gépen ki kell törölni apk-ból az american.gxt-t és úgy feltelepíteni aztán bemásolni a magyar american fájlt.csak így jó. már működik :) ha rendesen felrakom a játékot és utána kicserélem a fájlt, akkor marad angol.

(#44313) mZoleee válasza mZoleee (#44305) üzenetére


mZoleee
senior tag

más véleménye esetleg? :)

(#44314) fireman3 válasza Sannyy (#44296) üzenetére


fireman3
tag

Sannyy!

Mindig írd le a firmware verziót, mert másképp nehezen tudunk segíteni.

Szerintem nagyon régi az FW mindenképpen frissítsd. Egy évvel ezelőtt volt ilyen akku idő, most 2-3 nap, készenlétben (szinte nem használod) 4-5 nap.

<Xiaomi MI 9>

(#44315) PaFec válasza killerjohn (#44297) üzenetére


PaFec
aktív tag

Èn S2-t Galaxy Tab mellè vetem. A tabot lehet lecserèlem note-ra, pont most gondolkozok rajta, de az S2-t biztos hogy nem. Az S2 az S2. Marad egy darabig :)

PaFec

(#44316) nbukta77


nbukta77
addikt

Probaltatok mar a Tintin HD-t. Nagyon kiraly. A grafika valami fantasztikus.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#44317) nbukta77 válasza fireman3 (#44314) üzenetére


nbukta77
addikt

Ezt nem ertem,hogy itt 2-3 napokat irtok. Nekem meg egy okostelom sem birta egy napnal tovabb. Aki ilyet allit az vagy hazudik vagy nem hasznalja a telojat. Ha mennek a szinkronok es hasznalod is jo,ha 10-12 orat kibir egy ilyen androidos telo. Es itt nem csak az s2-rol beszelek.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#44318) pzstm válasza nbukta77 (#44316) üzenetére


pzstm
titán

Meglessuk;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44319) Sógi válasza Leonardo91 (#44286) üzenetére


Sógi
addikt

A cpuspy-al tudod ellenőrizni, hogy a procid melyik frekvencián mennyit ment a telefon elindítása óta az össz üzemidő alatt...Ezzel is ki lehet szűrni, hogy mennyit van ébren a telefon ill. a lényeg, ha irreálisan sokat van magas frekvencián...Esteleg a kernelek tesztelésénél is jól jöhet...
Tehát pl. a kijelzőhasználatod 1 óra és a cpuspy-ban jóval többett mozgott 200mhz felett, akkor vmi tekeri a procit, ahelyett, h alvómódban lenne...De ehhez szükséges még szerintem a bettebatterystat app is.
Itt egy kép a spy-ról: [link]

Más: Feltettem tegnap a Darkyromot, iszonyat gyenge a supercore kernel...Antutu jó eredményt mutat, de folyamatosan lagolgatott a tw+sms+animációk....Rádobtam a voidot és máris jó lett, smooth lett..
A darkyota nem egy nagy szám, azt majd ma tesztelgetem, kíváncsi vagyok mennyire lehet áttémázni a romot, elég sok funkció van benne egyébként...

(#44313) mZoleee: Ha igazán stabilat szeretnél amit lehet témázgatni is a saját kitchenjéből, akkor a Checkromot mondom, ezen kívül én nagyon kedvelem az illusiont és a slimromot, darkyval most ismerkedek, mert ő elég jó ebben a témában...

[ Szerkesztve ]

(#44320) [DE2JAY] válasza mZoleee (#44313) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

bocsi ezt ide akartam killerjohn:

Nekem is az, hogy az már nem telefon kategória. Hiába telefonálsz keveset, ha kell nem tudod úgy zsebre vágni mint az S2-t. Én lassabbnak is éreztem az S2nél.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#44321) Ironing


Ironing
tag

Tud olyat az SII (vagy az android), hogy lockolt állapotban bekapcsolható az "elemlámpa"? Ugyanis tegnap buliban 2szer meg tudtam csinálni, de nem emlékszem hogyan :) Gyári ROM, és ez a gyári pontozós lock screen. :))

(#44322) znagy69 válasza nbukta77 (#44317) üzenetére


znagy69
őstag

Lehet nem használom, de nekem CM9 alatt is elmegy 2-3 napot pláne hétvégén. Nem játszom. Hétvégén laptopon nézem a netet, de telefonálni telefonálok, igaz nem egész nap.

(#44323) kali válasza killerjohn (#44311) üzenetére


kali
legenda

net nálam is nagyon sokat megy, és ez az s2 esetében még pont kivitelezhető akár egy kézzel is, de nagyobb telefonon már nem! meg szemre/látszatra is nagy a note, nem csak fogásra, részemről már az ízlés határán felül van, nem az a telefon, amit bárhol és bármikor simán hurcolászhatok - főleg majd nyáron, amikor lengébben/alig öltözik az ember -, és csak úgy előkaphatok...
az igazat megvallva, s2 után inkább lépnék méretben kicsit lefelé, hogy a kényelem is maradjon!
nehogy i4s legyen... :DD

(#44324) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Chat!On programot használja valaki? Megoldódott már a Telenor-os válasz sms megküldése? Még karácsony nem működött... :F :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#44325) vadalma65 válasza Ironing (#44321) üzenetére


vadalma65
tag

Nekem a home gomb nyomva tartásával megoldható, de lehet hogy ez a funkció rom, és (vagy) elemlámpa program függő.

[ Szerkesztve ]

(#44326) JUmbozorzje


JUmbozorzje
tag

Sziasztok,

Az Illusion ROM-ba ugy emlekszem, hogy alapbol a GO Launchert hasznalja ugye?

Valahogyan ezt ki lehet kapcsolni, hogy az eredeti launchert hasznalhassam?

Koszonom elore is: )

**Saumsung Galaxy S II**

(#44327) Sógi


Sógi
addikt

Darkyrom (KL1), KP8 és KL1 modemmel is egyfolytában szakadozott a hívás és sokszor elment a térerő is :W
Feltettem a jó öreg és megbízható KI4 modemet és minden ok vele :)

(#44326) JUmbozorzje: Igen, go launcher van benne alapból...Felteszel egy másik launchert és törlöd az alapértelmezést a go launchernél...De ha felteszed a romot, akkor az elején rá is kérdez, h melyik legyen az alapértelmezett launcher, már, ha van benne a gyári is...

[ Szerkesztve ]

(#44328) F-ECT$ válasza Sannyy (#44296) üzenetére


F-ECT$
titán

Frissítetted a romot? (Legalább KIES-sel?)

Ha igen, akkor kb ezt kellene tudnia:
-idle állapotban 1-2% / óra fogyasztás
-internet: óránként 20-25% fogyasztás
-telefonálás: óránként 15-20% fogyasztás

Ha ennél többet eszik, akkor ahogy írták is: valami eszi a procit a háttérben.

Dive ever, work never.

(#44329) JUmbozorzje


JUmbozorzje
tag

Lenne egy kerdesem.

Egy ROM-on belul melyik fajlt(kepet) kell megvaltoztatnom, hogy megvaltozzon a hivas kezdesenel/kozben lathato alapertelmezett kep?

Remelem erthetoen fogalmaztam.

Ennek a kepnek mekkora a felbontasa?

**Saumsung Galaxy S II**

(#44330) JUmbozorzje válasza Sógi (#44327) üzenetére


JUmbozorzje
tag

Koszonom szepen a valaszt. Franko kis forum ez:)

**Saumsung Galaxy S II**

(#44331) Ironing válasza vadalma65 (#44325) üzenetére


Ironing
tag

Igen, áttúrtam én is most a beállításokat. Kiderült hogy rázásra :K Na hát abban volt tegnap része neki :DD :DD

(#44332) Cobb válasza Piwi (#44202) üzenetére


Cobb
tag

Szia!

Felraktam ezt a ROM-ot, nagyon elégedett vagyok vele!! De: a menüben a nem rég használt, de már elvileg bezárt alkalmazások ikonjára egy kis piros pöttyöt rak, ez mit jelent? Ugye nem azt hogy a háttérben ezek továbbra is futnak!!??

A választ előre is köszi! :R

performance, cool and quiet

(#44333) F-ECT$ válasza Cobb (#44332) üzenetére


F-ECT$
titán

De azt.

Dive ever, work never.

(#44334) Cobb válasza F-ECT$ (#44333) üzenetére


Cobb
tag

És hogy tudom úgy beállítani hogy ha kilépek egy programból akkor bezárja és ne fusson a háttérben?

performance, cool and quiet

(#44335) dancsuri


dancsuri
veterán

Illusion-xT v1.4.2 - XWKL1 2.3.6

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#44336) zeroo5ux válasza malibu (#44252) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

így nem fog sikerülni soha, nyisd meg az eredeti apk-t winrarral (nem kell átnevezni semmire simán csak társítsd hozzá)

majd töröld ki a kivánt gxt-t és zárd be a winrart.
telepítsd fel a telefonra az apk-t majd a magyarosított gxt-t (azon a néven amin kitörölted az apk-ból) tedd az Android/data/com.rockstar.gta3/files/GTA3/TEXT mappába

(#44337) F-ECT$ válasza Cobb (#44334) üzenetére


F-ECT$
titán

Úgy, hogy nem használsz androidot.

Dive ever, work never.

(#44338) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Asszem rekord időt értem el nálam.:D 2óra 15perces kijelző.
Keveset volt nyomkodva az utóbbi héten.

[ Szerkesztve ]

(#44339) scapegt válasza SzlobiG (#44338) üzenetére


scapegt
senior tag

Dzsízösz! Ez nem semmi :D 2000-es akkuval?

(#44340) SzlobiG válasza scapegt (#44339) üzenetére


SzlobiG
félisten

1650-es. Közbe volt rajta vagy kettő kernel update is.:D

(#44341) KoNZoLik@ válasza SzlobiG (#44340) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem is ennyiket szokott kibírni ha nem használom :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#44342) Leonardo91 válasza SzlobiG (#44338) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Milyen kombóval sikerült ez?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44343) C.Brigante


C.Brigante
veterán

srácok, illusion elött kell neki a stock KL1 a telefonra? Vagy mehet custom kk5-re egyből?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#44344) Leonardo91 válasza C.Brigante (#44343) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én a KK5 után raktam alá egy stock KL1-et utána wipe és mehet rá

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44345) C.Brigante válasza Leonardo91 (#44344) üzenetére


C.Brigante
veterán

jah, én is így tartom korrektnek a dolgot. köszi

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#44346) SzlobiG válasza Leonardo91 (#44342) üzenetére


SzlobiG
félisten

Deodexed Wanamlite XWK5+XXKP1modem+Siyah kernel (verzió az a 2.6.1 volt azt azt frissítettem kétszer most még a 2.6.5 van, feltölti azt megy fel a 2.6.6)

De ez mondom kb csak telefonálásra volt használva, meg néha netezésre, ha pl gta-t vagy mc3-at nyomtam volna akkor ugyan úgy meríti rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#44347) killerjohn


killerjohn
addikt

ez az Illusion ROM... nagyon nyomatjátok. Jobb mint a CheckROM? Nekem az utóbbi, Siyah 2.6.6-al újabban dúrván szívja az akksimat... És az ExynosExtreme 9-el kapcsolatban tudtok valami jót/rosszat mondani? Kipróbálnék most valami újat a Check után...

szerk: ha gariba kicseréltetem a kijelzőt, hogy a beégés legapróbb nyoma se legyen rajta, plusz visszarakom a gyári ROM-ot, akkor szerintetek 2000-es akksival mennyiért lehet reális áron eladni az S2-t? Maradna itthon a feleségem S2-je, nekem meg a Note :)

[ Szerkesztve ]

(#44348) C.Brigante válasza killerjohn (#44347) üzenetére


C.Brigante
veterán

ez a baj, hogy pontosan nem tudom mit mutatna csekrom után. már én is azt használom egy ideje és hiányzik egy kis változás..... Sógi kolléga azt mondja szerinte kk5-nél gyorsabb ez az illusion. B@ssza a csőrömet :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#44349) Leonardo91 válasza killerjohn (#44347) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Gyors, stabil, letisztult , jól néz ki, akksival is egész jól bánik.. mi kell még? :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44350) KoNZoLik@ válasza killerjohn (#44347) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, sokkal jobb szerintem!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.