Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45751) pzstm válasza tutubull (#45750) üzenetére


pzstm
titán

ez csak a javasolt eljárás. Nem feltétlen kell megcsinálni ezt, csak akkor esetleg ebből eredő FC-k és programhibák előfordulhatnak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45752) horseface77 válasza tutubull (#45750) üzenetére


horseface77
tag

Igen.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#45753) F-ECT$ válasza tutubull (#45750) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem jelenti, hogy a rom wipeos, csak azt, hogy érdemes wipeolni az install előtt.

Dive ever, work never.

(#45754) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Lehet wifivel a telefonról a gépre másolni anélkül, hogy a géphez kelljen nyúlni? Mert ezzel a Kies wifivel meg különböző androidos wifi-s programokkal csak gépen keresztül lehet másolgatni a dolgokat, én pedig a telefonon keresztül akarok pakolgatni.

(#45755) Mett válasza Sanci789 (#45754) üzenetére


Mett
senior tag

swiftp, ftpserver

(#45756) bajusz66 válasza HardRic (#45746) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Én speciel a PDA-ba tettem,meg pzstm is :K

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45757) Leonardo91 válasza bajusz66 (#45756) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem nem teszi vissza az old bootloadert akárhova teszem, és így nem megy a jig sem :(

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#45758) trobi28 válasza Leonardo91 (#45757) üzenetére


trobi28
addikt

Milyen az Illusion 1.6 az 1.5-höz képest? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#45759) bajusz66 válasza Leonardo91 (#45757) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Ezzel próbáld:
Old_bootloader
PDA-ba be,LP2-őn nekem működött :C
Mikor kész ujraindul kikapcs,aksi ki/be és akkor seggbedugni :K

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45760) Leonardo91 válasza trobi28 (#45758) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Az 1.5 fent sem volt :D Az 1.4.2 képest talán kicsit gyorsabb

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#45761) trobi28 válasza Leonardo91 (#45760) üzenetére


trobi28
addikt

A GPS + a Wifi érdekelne.Jobb-rosszabb ezzel az új modemmel vagy változatlan? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#45762) Leonardo91 válasza trobi28 (#45761) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Holnap majd leírom a tapasztalatokat :)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#45763) HardRic válasza bajusz66 (#45756) üzenetére


HardRic
addikt

ugyanúgy felismeri az odin hogy bootloaderről van szó, mindegy hova teszi az ember.

(#45764) F-ECT$ válasza trobi28 (#45758) üzenetére


F-ECT$
titán

Én semmit nem vettem észre, persze a change log sem hosszú.

Dive ever, work never.

(#45765) trobi28 válasza Leonardo91 (#45762) üzenetére


trobi28
addikt

Akkor holnap romolok egy kicsit főleg hogy R2 is ígért valami finomságot :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#45766) pzstm válasza trobi28 (#45765) üzenetére


pzstm
titán

R2 féle cucc nagyon finom lesz szerintem :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45767) duli válasza trobi28 (#45761) üzenetére


duli
tag

Pont délutàn tesztelgettem benne a gps-t nekem szuperul müködik. nettel kb 2 mp alatt talál még a szobában is jelet , net nélkül kb 7-8 mp. wifiben semmi extrat nem tapasztaltam. Jelerősség ugyan az nekem mint kl1 nél.

(#45768) HardRic


HardRic
addikt

El vagyok ájulva a Speedmod kerneltől. Hogy tudtam eddig Siyah-n élni?
Ja, csak egy gond van, Voodoo Louder nem megy. Melyik jófajta kernel támogatja még?
Yay, 19-test1-es frissítésben már van support. Speedmod win!

[ Szerkesztve ]

(#45769) F-ECT$ válasza HardRic (#45768) üzenetére


F-ECT$
titán

És mi tetszik az an kernelben?

Dive ever, work never.

(#45770) Mett válasza HardRic (#45768) üzenetére


Mett
senior tag

test3 1200mhz quadrant 4719 pont antutu 5084
kár, hogy nincs benne oc

(#45771) agabe válasza Mett (#45770) üzenetére


agabe
addikt

quadrant jo ertek, antut meg keves...ez fura. 6000folott szokott lenni antutu

elso tapasztalatok illusion 1.6-rol.
meg nincs belakva, de baromi gyors erzesre. majd holnap probqlgatom meg.

[ Szerkesztve ]

(#45772) kriszpowa


kriszpowa
tag

Sziasztok!
Tegnao vasaroltam hasznaltan egy ilyen keszuleket. Gyari rajta minden. A gondom az, hogy nem tudom frissiteni 2.3.5-re. A kies azt irja, hogy ezen a keszuleken nem lehet kiessel frissiteni, a teloban meg a szoftverfrissites nem talal ujat...
Mi lehet a gond?

(#45773) kaisers válasza HardRic (#45768) üzenetére


kaisers
aktív tag

Amennyiben csak a hangerő kevés, akkor próbáld ki az audioboost alkalmazást. csalódni nem fogsz, és nem kernel függő.

(#45774) F-ECT$ válasza Mett (#45770) üzenetére


F-ECT$
titán

Quadrantot felejtsétek már el, egyáltalán nem ér semmit az általa adott pont. Volt olyan siyah kernel, amivel 8000 pontot is el lehetett benne érni.

Dive ever, work never.

(#45775) Mett válasza F-ECT$ (#45774) üzenetére


Mett
senior tag

az rawr tuning volt csak

[ Szerkesztve ]

(#45776) agabe válasza kriszpowa (#45772) üzenetére


agabe
addikt

olvasd el eloszor az elso hozzaszolast, majd ismerkedj meg az odinnal, kiest felejtsd el, es nemsokara barmilyen romot ra fogsz tudni tenni.
Odin elvileg eleg lehet csak a rootolashoz, de kesobb is jol johet 3 file-os romok feltetelenel.
Ha mar megvan a root ( a megfelelo kernel odinnal tortent felrakasaval) utana mar cwm recovery-bol fogod tudni telepiteni a legtobb romot... meg a gyariak kozuk is sokat, de jelentos gyorsulast ne varj, mert sgs2 mar 2.3.3-al is boven eleg gyors volt.
Amit esetleg erdemes feltenni az nehany fozott rom, mert azok kinezetre masok, tobb es kulonbozo lehetoseg, extra van bennuk. Ha mar volt mas androidos telod, akkor nem lesz kinai minden, es hamar belejossz, de ha teljesen uj meg neked, akkor sem fog par oranal tovabb tartani amig atragod magad azokon a leirasokon amik szuksegesek, hogy ne csak allj a kies elott(az ugysem csinal sok mindent)
No es ami fontos, hogy gari miatt kell majd egy JIG- et szerezned, mert ha fozott.romot, vagy csak rootolt kernelt teszel fel, akkor a custom kernel szamlalo jelzi, es a szervizben ezt egy mozdulattal intezik el: garipapirt ervenytelenitik, szoval ha gariztatnod kell, akkor tudnod kell elotte azt is mit kell csinalni a visszaallitashoz (nem bonyolult, csak megvan a metodus amitol nem erdemes elterni.

[ Szerkesztve ]

(#45777) HardRic válasza F-ECT$ (#45769) üzenetére


HardRic
addikt

Az, hogy nem hittem volna, de érezni, hogy gyors. Siyah már szenvedés volt. A készítő félverzióként hozzáad 3000 új governort meg mindig másikat választ ki alapértelmezettnek, a többit meg széttweakeli, hogy a korábbi ondemand véletlenül se viselkedjen úgy mint a mostani.
A speedmod meg van, működik, folyamatos. az Opera süvít, mint az állat ahogy a Go Launcher is. Siyahnál ezeknél már adódtak gondok.

OC meg mi a halálnak? tökéletes így ahogy van. Hova kell nagyobb sebesség? Egy hülye benchmark programhoz? az aztán valami. ez alapján megítélni egy kernelt vagy akár egy telefont, hogy "mennyit dob Antutuban". Az én tesztprogramjaim azok, amiket használok és itt tökéletesre vizsgázott most ez a kernel.

[ Szerkesztve ]

(#45778) Rotate


Rotate
veterán

tényleg kurvajó ez a Google navi... főleg, hogy Komárno-ban ezt írja, hogy ezen a helyen nem elérhető :D sőt, amikor jöttünk idefele, akkor sem ismerte Komárno-t, azt írta, hogy ide nem lehet navigálni :D

úgy nézem Szlovákiának még nem jár ez a szolgáltatás...

(#45779) agabe válasza HardRic (#45777) üzenetére


agabe
addikt

csirkeben siyah eleg jol teljesit... sot aztem illusionban is az van, es nem nez ki ugy, hogy visszafogja.

(#45780) Mett


Mett
senior tag

neak kernel brutál jó, csak kár hogy nincs ebben sem oc. quadrant 4600 körül, antutu meg 6200

Hova kell nagyobb sebesség? - ez évben 1600mhz lesz az alap. nekem kell, hogy egy "takk"-ra induljon minden ill smooth legyen

[ Szerkesztve ]

(#45781) kriszpowa válasza agabe (#45776) üzenetére


kriszpowa
tag

Koszonom!
Eletem elso androidja, igazabol az egesz most nagyon bonyolultnak tunik, es felek attol hogy teglat csinalok a telefonbol:/

(#45782) F-ECT$ válasza agabe (#45779) üzenetére


F-ECT$
titán

Illusionban nem siyah van ;)

Dive ever, work never.

(#45783) bence007 válasza HardRic (#45777) üzenetére


bence007
tag

Nekem is speedmod kernel van tényleg iszonyatosan jó!eddig ennek a legjobb a fogyasztása is!

(#45784) Mett válasza bence007 (#45783) üzenetére


Mett
senior tag

az én beállításaim lejjebb vannak voltban. ennek a kernelnek még jobb lehetne a fogyasztása

(#45785) F-ECT$ válasza HardRic (#45777) üzenetére


F-ECT$
titán

És milyen i/o illetve cpu governor van benne?

A gyorsaság mellett mennyire fogyaszt jól?

Én most tettem fel 1.6-os illusiont: 68-ról 13%-ra ment le az akku 7 óra alatt, amiből 3 óra volt a kijelzőhasználat (net és játék), ez szerintem nem rossz :) (2A akku.)

Dive ever, work never.

(#45786) agabe válasza F-ECT$ (#45782) üzenetére


agabe
addikt

na akkor mar keverem a csirket az illusiont meg R2 ronjat :D

(#45787) tajcsi


tajcsi
senior tag

Beteg nép ez itt! Pár napig nem néztem be 1200 új hozzászólás :D Na, kicsit off, aki fog rendelni ebayről valami egyszerű fekete szilikon tokot, az kérem szóljon, nekem is kéne egy! :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#45788) killerjohn válasza Mett (#45780) üzenetére


killerjohn
addikt

OFF: most hogy írogattátok az antutu eredményeket, gondoltam megnézem a Note-on.
1600Mhz, semmi melegedés, 7441 (internal SD-vel tesztelve) :DDD underclock mellett :)

sorban lefelé ezek a pontok:
119
2245, 1782
277
1182
465
(13.2 MB/s) 132
(20.4 MB/s) 189
1600 Mhz
7441

(#45789) Mett válasza killerjohn (#45788) üzenetére


Mett
senior tag

s2 7562 1600mhz :D

1162
2246
1777
298
1238
485
21 mb/s 150
>50 mb/s 206
1600mhz
7562

amúgy mennyi a vége a procinak?

[ Szerkesztve ]

(#45790) killerjohn válasza Mett (#45789) üzenetére


killerjohn
addikt

az igen :)

Én most lehúztam a töltőről, felhúztam maxra a CPU-t (1704 MHz - ennyit enged a voltage control), és várom az eredményt... na:

1266
2387
1894
141
1087
545
(27,6 MB/s) 150
(45.5 MB/s) 196
1704 MHz
7666

Ebből a 141 (2D) és 1087 (3D) sokal rosszabb, mint az S2, de mondjuk ha azt veszem, hogy az S2 = 384.000 pixel, míg a Note 1.024.000, akkor nem is olyan rossz hogy a végén ugyanolyan pontszámmal vannak :)

[ Szerkesztve ]

(#45791) Mett válasza killerjohn (#45790) üzenetére


Mett
senior tag

az előző tesztedben jobb volt a 2d, 3d eredmény. ez a vége? ennek mennie kellene 1800-on is

[ Szerkesztve ]

(#45792) killerjohn válasza Mett (#45791) üzenetére


killerjohn
addikt

voltage controlban ez a max, majd még próbálkozom. most alvás :) :) :)

(#45793) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Üdv népek!

Nem szoktam ilyet tenni, de most még is megteszem...
Hozzászólok a fórumhoz, nem csak olvasgatom... :D

Na a lényeg. Egy ideig nem volt rá módom, hogy ROM-t cserélgessek. Pár hete eljött a lehetőség, felszabadult egy kis időm és nekiláttam ROMolgatni...
Szinte mindent felraktam amit értem.

Végeredményként két véglet, és egy köztes ROM, legalábbis számomra.
Nálam az utsó: Török bármelyik verziója. Instabil, laggol, fc, stb és ráadásul még csak nem is tetszik.
A második: Wanamlite, bármelyik 2.3.X-es ROMja. Atom stbil, néha modemet kell cserélgetni alatta, mert nem igazán találja el a legjobbat, sallangoktól mentes, legközelebb áll a gyári ROM-hoz. Témázni kell, ha nem bejövős a gyári kinézet.
És számomra a mindent vivő, legjobb: Illusion-xT v1.6. Kész. Ez a ROM, stabil, gyors, (emlékszik még valaki a Lite'ning ROM-ok sebességére? na ez még annál is jobb), a modemje frankó, fogyasztása már kezd alakulni, de ugyebár bejáratós a ROM ééééés valami eszméletlen szépen össze van rakva a témája...

Fentiek, szubjektív véleményemet tükrözik. Nem kívánok vitába szállni senkivel akinek a Török ROM-ok jönnek be.

Még egy személyes megjegyzés. Most hogy már jó ideje SGS II-m van most egy érdekes és fura jelenségre figyeltem fel a minap.
Lassúnak tűnik a notim. (HP 2540p i5 540m, 8GB, 7200-as SATA, stb...) Egyszerűen a telót többet használom. Rászoktam arra, hogy elindítok valamit és nincs várakozás. Ehhez képest az egyébként egyáltalán nem lassú notim-on elindít valami és várakozik pár másodperc... Jó nem sír a szám, mert vágom, hogy ez és az összehasonlíthatatlan egymással. Nem is a technológiai körítést akarnám itt összevetni, és ugyebár másra és másra használom a két gépet, de az érzés, nos az akkor is érdekes...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#45794) agabe válasza killerjohn (#45792) üzenetére


agabe
addikt

betegek vagytok :D
viszont ami tenyleg durva, hogy sgs2 mind 2D-ben, mind 3D- ben lenyomja a note-ot minden esetben, pedig ha mar a note a mostano csucs, akkor nem kene.
Azt viszont ne felejtsuk, hogy a note nem melegedett, az s2-es viszont tuti.

DonDragonka:
a noti lehet, hogy megerett egy "romcserere" :)) ha ujrahuzod a windowst, akkor elvileg nem kell varakozni a progikra hogy elinduljanak.

[ Szerkesztve ]

(#45795) pzstm válasza DonDragonka (#45793) üzenetére


pzstm
titán

Illusiont tényleg sokan dicsérik. Sajnos törökről én is leszoktam 29.x-től kezdve...bár FC bajom nem igazán volt vele. Csak hát jött R2 a romjával és teljesen jól össze van rakva. Az van benne és úgy ami nekem kell. :R

Szóval ez itt nem a reklámhelye, de én meg merném kockáztatni, hogy R2 romját berakni Illusion elé vagy Illusionnel akár egyvonalba ;) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45796) pzstm válasza agabe (#45794) üzenetére


pzstm
titán

Azt viszont ne felejtsuk, hogy a note nem melegedett, az s2-es viszont tuti.

A legelső firmware-ek idejében. Viszont nagyon hamar javították/orvosolták (teszem hozzá nekem nem volt vele ilyen bajom)

Mire a NOTE kijött nyilván már a frissebb firmware-t kapta meg. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45797) agabe válasza pzstm (#45796) üzenetére


agabe
addikt

nekem s2-es barmilyen hardverigenyes progi eseten melegedik kissebb/nagyobb mertekben. minden telonal ez normalis, csak az s2 vekonysaga, es vekony hatlapja miatt eleg jol erzodik.
volt mar rajta par fajta rom, es nem kulonboztek ebbol a szempontbol.

(#45798) Sógi válasza DonDragonka (#45793) üzenetére


Sógi
addikt

Dettó! Illusion a nyerő, most az 1.6 kibaszott jó lett! :K
Nálam másik nyerő még a slimrom, az is nagyon stabil és gyors, egy hétig volt fent...
Checkrom meg elfelejtett frissíteni... :W :)

(#45712) F-ECT$: Fogalmam sincs mi a kettő között a különbség, régebben is ezt használtam, mert akkor smoothabb lett...

[ Szerkesztve ]

(#45799) pzstm válasza agabe (#45797) üzenetére


pzstm
titán

nalam anno KI4 modem volt az ami a többihez képest 5-6 fok mínuszt jelentett hardverigényes proginál is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45800) Favilla


Favilla
tag

Pénteken vettem ilyen tokot az SGS2-höz:

http://www.mobiltokshop.hu/cikk-12900-HUAWEI-Red_Bull_Mobile.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.