Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44951) edgelaszlo válasza F-ECT$ (#44949) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

hát tegnap este olvastam c. Brigante tapasztalatait, azok alapján qrva jó akkuidővel bír...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44952) agabe válasza F-ECT$ (#44949) üzenetére


agabe
addikt

igen...tegnap reggel 5 óta van leszedve a töltőről ha jól emlékszem, hasnálva is volt (képernyő áűllítólag egy óra + valami gsp+telefon) ,sé most van 80% körül neki....

szerk: nem volt pontos amit írtam, de ITT a hozzászólás a tapasztalatáról. az is szép.

[ Szerkesztve ]

(#44953) Sógi válasza edgelaszlo (#44948) üzenetére


Sógi
addikt

Jesszokkély :)
Ma elviekben ráérek, úgyhogy nyomassad :)

(#44946) Leonardo91: void kernel :)

[ Szerkesztve ]

(#44954) zseko


zseko
veterán

Honnan lehet most legjobb áron megvenni a 32GB-os samsung memkártyát?

HR24.hu

(#44955) Leonardo91 válasza Sógi (#44953) üzenetére


Leonardo91
senior tag

echo? vagy van már valami más fajta void?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44956) edgelaszlo válasza Sógi (#44953) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

én valszín csak öt után...az még jó Neked?
plusz nem árt addig megtanulnom hogyan tudok a cuccokról TitBack-el menteni, visszaállítani...eddig csak nandroid mentésből melóztam, de észrevettem hogy úgy visszarak egy csomó szar szemetet a telefonra...(jól értettem wipe ROM, szóval kéne a mentés)

de ha előbb beüt a freetime, azonnal jövök, kereslek Bro! :DDD

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#44957) JUmbozorzje válasza Rotate (#44911) üzenetére


JUmbozorzje
tag

KOszi szepen az oldalt...
En meghosszabitottam 2 honappal a garimat es az oldalon is tokeletesen ez latszik: )

**Saumsung Galaxy S II**

(#44958) agabe válasza Sógi (#44953) üzenetére


agabe
addikt

ha ráérsz amúgy is, akkor ... na kültem PÜ -t :)

(#44959) agabe válasza JUmbozorzje (#44957) üzenetére


agabe
addikt

nyomtasd ki, mert a szervizfutár kérni fogja ha kell.

(#44960) Sógi válasza Leonardo91 (#44955) üzenetére


Sógi
addikt

Az echot használom, nincs újabb belőle...

(#44956) edgelaszlo: Lehet itt leszek 5 után, majd később kiderül...
Egyébként sokan/bárki tud majd neked segíteni bármiben :))
TBP nagyon hasznos, elég gyorsan vissza tudja állítani az appjaid full wipe után, és még tud pár dolgot....

(#44958) agabe: Repü :)

TBP használata (leírás)

[ Szerkesztve ]

(#44961) djapor96


djapor96
őstag

Egy kis off mára.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#44962) Richard! válasza trobi28 (#44932) üzenetére


Richard!
addikt

3 féle kernellel próbáltam...void,siyah és ultimate kernel.

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#44963) djapor96


djapor96
őstag

Ismételt kérdés: T-s készülékre, ha garira akarnám vinni, mi a legfrisebb ROM amire a KIES is frissít..... többen vannak itt akik nem customoznak..... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#44964) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!

Valaki egy villam velemenyt tud irni KL1 es KK5 kozott? Melyiket erdemesebb hagyni?

Koszi

(#44965) szpeki


szpeki
csendes tag

Sziasztok!
Látom beszéltetek erről a témáról segítséget kérnék!
SGS2-őm van és a 4.0.3 droidot akartam felrakni és amikor, a bacupot elindítom akkor
MD5 mismatch hibával leáll!

Ez alapján csináltam:[link]
Olvastam olyant, hogy valaki szóköz miatt írta ki neki de nálam nem áll fent ez a veszély! HELP HELP

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 5

(#44966) Sógi


Sógi
addikt

Szürke alu keret képek a telón:
[link1]+[link2]+[link3]+[link4]+[link5]+[link6]+[link7]+[link8]+[link9]+[link10]+[link11]+[link12]+[link13]+[link14]+[link15]

(#44964) joy_k: Mindkettő jó cucc, bár nálam a KL1 modem nem igazán jött be...KI4 modemet használok..

(#44963) djapor96: KI4

[ Szerkesztve ]

(#44967) Rotate


Rotate
veterán

nekem most ilyen lett gyárival, egész jó kijelző idővel :) egész nap ment a wifi, net, twitter, és pdf olvasás... 2mah aksi, gmail/naptár sync...

(#44968) Sógi válasza Rotate (#44967) üzenetére


Sógi
addikt

Ez teljesen korrekt! :K
Végül is akkor 2 napot elmegy 3 óra kijelzővel/nap!
Nekem ez volt a cél mikor megvettem a 2amperes akkut és szerencsénkre az új rom és kernel kombók is már egyre kevesebbet szívnak az akkuból :)

(#44969) tesopapa válasza szpeki (#44965) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Szar még az ICS, ne erőltesd.

Ha muszáj látnod, akkor itt linkelte egyik fórumtársad az utolsó 3 fájlos verziót, ezt odinnal simán fel tudod pakolni.

Jól bevált Stock vagy custom gingerrel sokkal jobban jársz.

(#44970) Rotate válasza Sógi (#44968) üzenetére


Rotate
veterán

én is hasonló okokból vettem a nagyobb aksit, meg ha mondjuk van egy hosszabb sulinap, akkor nyugodtan netezhessek kb egész nap, vagy tudjak tanulni telefonról is... szerintem nagyon megéri :) jó biztos lehet ennél jobb időket is csinálni, de gyárihoz képest szerintem ez nagyon jó, és nekem elég is így :)

(#44971) djapor96 válasza Sógi (#44966) üzenetére


djapor96
őstag

Nagyon gondolkozom, hogy visszadobok rá valami gyárit csak teszt miatt, mert mindenki dicséri az Illusion-t, nekem is nagyon teszik,jól fogyaszt de naponta egyszer 1x fagy.... általában egy bejövő hívásnál rányomok, hogy felvegyem és ott megáll...., nem tudom felvenni, majd fc-ik egy android phone-t és nem is indul reboot-ig a telefon rész, de a reboot-ba is belefagy, tehát csak akku ki, be segít...

Most visszavettem 1,2 re a procit, hátha az a gond...., mert amíg nem indítom újra van egy 15-20% battery drain is......

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#44972) bence007 válasza Rotate (#44967) üzenetére


bence007
tag

milyen rommal sikerült ezt az időt produkálni?úgy látszik érdemes egy 2amperes akksiba beruházni!

(#44973) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Valaki tud nekem egy new bootloadert linkelni?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44974) Zsolaf válasza Sógi (#44966) üzenetére


Zsolaf
addikt

ezt a keretet honnan lehet megszerezni?? nekem a képernyő külső keretén repedések vannak azzal lehet valamit kezdeni, tudja valaki esetleg?

(#44975) agabe válasza Sógi (#44960) üzenetére


agabe
addikt

Köszi :)

Asszem nekem nagyok az igényeim a mikrofonnal kapcsolatban.

Az alu keret egész jó. Egyedi az tuti. Nem hajlamos karcolódásra ?

(#44976) Sógi válasza djapor96 (#44971) üzenetére


Sógi
addikt

Mondjuk az 1.4.2-őt még nem tettem fel, de az előtte lévő verzióknál nem tapasztaltam hasonlót, csak stabilitást!
Amit írsz az nagyon nem stimmel...Beleolvastál már az xda-s topicba, hátha írnak erről, mert, ha nem akkor újra kéne tenned full wipe-al...
Lehet a procihúzást nem bírja, elképzelhető...
Én most a slimrommal tolom és nagyon elégedett vagyok vele és a proci is meg van húzva 1,4-re full stabil, semmi fc, semmi reboot, minden megy szépen napok óta...
Az akkuideje is jó...Most vagyok 1nap 13 óránál, 1,5 óra kijelző és 1,5 óra hanghívás, 54%.
Sokat nem nyomkodtam most...

(#44974) amuba: e-bayről: Link - ez a silver, nem a grey...

(#44975) agabe : Nokia után furcsa lehet a mikrofon minősége, én nagyon sokszor megkérdezem a vonal túlvégén levőktől, h jól hallanak-e? és mindig azt mondják, h igen, sőt azt is szokták mondani, h tökéletesen :)
A keret nem karcolódik, legalábbis, ha közelről megnézem nem az a karcolódós típus...Látszik, h nem az a "fényes" fém...

[ Szerkesztve ]

(#44977) Rotate válasza bence007 (#44972) üzenetére


Rotate
veterán

sima gyári XXKI4 :) rootolva, és némi felesleges folyamat fagyasztva...

más téma...

az app quarantine felrakása óta itt ott beakad a telefon, szóval most épp TB mentést csinálok a fontosabb app-ekből, és aztán tolok egy gyári visszaállíást... gyors meg minden, de egyszer csak megakad, és kell pár mp mire reagál... és ezt eddig nem csinálta... viszont mikor letöröltem az app quarantine-t az sem segített... nem is fagyasztottam semmit amit nem lenne szabad, szóval most próbálok rendet rakni :D

a terv az, hogy gyári visszaállítás sd törlése nélkül > programok visszaállítása, és elvileg minden olyan lesz mint most, csak olyan lesz mint mikor még minden jó volt :)

(#44978) F-ECT$ válasza Rotate (#44967) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a 6+ óra kijelző pontosan mikkel jött össze? Net, film, játék, más?

Dive ever, work never.

(#44979) agabe


agabe
addikt

richie900812 írta PÜ-ben, hogy ne gyűjtsek hozzászólásokat.
én ezt nagyon nem vágom miről van szó, de ha rámutatnátok (akár egy admin) milyen szabályokat nem tartok be igazán, akkor hálás lennék.

szerk: nem tom ki a fenének lenne a mániája "gyűjtögeni" a hozzászólásokat. mit számít ?

[ Szerkesztve ]

(#44980) tesopapa válasza Leonardo91 (#44973) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ha jól tudom akkor a gyári KK5-ben benne van külön a modem csc pda mellett apboot néven.

(#44981) kali válasza agabe (#44979) üzenetére


kali
legenda

biztos arra gondolt, hogy a szerkesztési időn belül (5 perc) írsz egymást követően több hozzászólást, mint például itt; link
lásd; alapelvek (Jótanácsok, további szabályok -> ha hozzászólsz)

[ Szerkesztve ]

(#44982) Rotate válasza F-ECT$ (#44978) üzenetére


Rotate
veterán

irtam, net+pdf olvasás, konstans wifi kapcsolat... azt hogy mennyi volt a net mennyi a pdf azt nem tudom megmondani... kb fele-fele...

(#44983) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv irjatok itt a nagyobb aksit, a 2k aksihoz is uj hatapot kell felrakni vagy ez meg az eredetihez belefer? illetve hol lehet ilyet venni es mennyiert?

(#44984) Rotate


Rotate
veterán

beállítások/védett adataim/gyári adatok visszaállítása töröl sd-t? ugye nem?

(#44985) agabe válasza kali (#44981) üzenetére


agabe
addikt

no igen...erre egyszer már figyelmeztettek, és próbálom is betartani ... nem mindig sikerül. Ígérem jobban igyekszem :R
nem szoktam még meg, hogy különböző témákra egy hsz-ban válaszoljak :B , de rajta vagyok.

szerk: többször volt már olyan, hogy írtam egy szerkesztést (pár mondatot), és mire a végére értem addigra lejárt az 5 perc, szal nem is tudom mindig használni amikor akarnám, és ezért sietni is kell vele, nincs idő gondolkozni. ettől függetlenül ha ez a szabály, akkor ez a szabály.

[ Szerkesztve ]

(#44986) pzstm válasza Rotate (#44984) üzenetére


pzstm
titán

belső SD-t csak akkor, ha bepipálod a következő ablakban ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44987) tesopapa válasza Rotate (#44984) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Az nem, csak a kódos reset.

(#44986) pzstm Jaja, jól mondja :DDD

(#44983) Fail3D! eBolt 7.598 Ft

[ Szerkesztve ]

(#44988) lefkosia válasza Fail3D! (#44983) üzenetére


lefkosia
őstag

Itt találsz gyári 2000mah akkumulátort. Kapsz hozzá hátlapot is.

The Truth Is Out There

(#44989) Rotate


Rotate
veterán

no már mennek is vissza a progik a backupból :)

(#44990) scapegt


scapegt
senior tag

Működik valakinél a Tiltólista? Beletettem egy telefonszámot, mert zaklattak a topshoptól. Másnap csörög, azt hittem egy ismerősöm aki külföldről jött haza, mert hosszú szám volt és +21 akármivel kezdődött. Felvettem..én hülye...megint ők voltak, és utána néztem, ugyanarról a számról...hogy lehet ez? Rátettem egy itthoni telefonszámot a listára, felhívtam magam róla, és ugyanúgy kicsörög...mi értelme ennek?? Korábban volt Wave-em és D600-am, Omnia 2-m is, mindegyiken működött, még az smseket sem kaptam meg attól, akit letiltottam, de ezen most nem megy...mi lehet a gond?

(#44991) pzstm válasza scapegt (#44990) üzenetére


pzstm
titán

nálam. De nem elég tiltólistára rakni. Miután arra raktad, belemész a menü>hívás>hívás elutasítása és az Autó elutasítási módnál bejelölöd, hogy csak tiltólista.

Ha ezt is megtetted akkor mennie kell. ;)

tesopapa: ment PM

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44992) scapegt válasza pzstm (#44991) üzenetére


scapegt
senior tag

Áááh, köfi :D Ezzel a részével nem foglalkoztam korábban, mert nem kellett tiltólistára tenni senkit. Kipróbáltam, működik :) Thx még 1x!

(#44993) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Tegnapi kérdésem:

OTG kábelen keresztül milyen bill működik, mert mi 2-t próbáltunk, és nem ismerte fel...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#44994) Leonardo91 válasza tesopapa (#44980) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Hát én nem találom :F

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44995) tesopapa válasza Leonardo91 (#44994) üzenetére


tesopapa
aktív tag

A sokfájlos samfirmware-s KK5-ben benne van. Mindjárt felteszem datára.

KK5 bootloader

[ Szerkesztve ]

(#44996) Rotate válasza kecsetihunor (#44993) üzenetére


Rotate
veterán

nekem 1-el jó volt, egy másiktól restartolt a telefon...

(#44997) Leonardo91 válasza tesopapa (#44995) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Köszi, én csak az 1 fájlosat találtam

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44998) tesopapa válasza Leonardo91 (#44997) üzenetére


tesopapa
aktív tag

(#44995)- ben van. De tudod, hogy ezután nem megy a JIG?

(#44999) Leonardo91 válasza tesopapa (#44998) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Pont ezért kell az új, mert már felraktam a régi bootloadert , "JIG-eltem" :D és most rakom vissza az újat

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#45000) tesopapa válasza Leonardo91 (#44999) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Akkó' zsír :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.