Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44051) DjBlero válasza Leonardo91 (#44050) üzenetére


DjBlero
őstag

DrBonci kollégánál érdeklödj Jig röl

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#44052) lefkosia válasza kali (#44046) üzenetére


lefkosia
őstag

Így jártam én is a xxkp8-al, de nálam behalt teljesen a telefon. Szervízbe ment

The Truth Is Out There

(#44053) kali válasza lefkosia (#44052) üzenetére


kali
legenda

nekem olyat nem mer(t) csinálni, hogy teljesen behal, de újabb firmware verziók alatt sanszos a jig...

(#44054) lefkosia válasza kali (#44053) üzenetére


lefkosia
őstag

Mindennel próbálkoztam, de nem reagált semmire, még jig-re sem. Szerencsére a samu megcsinálta gariba. Messze elkerülöm a xxkp8-at.

The Truth Is Out There

(#44055) kali válasza lefkosia (#44054) üzenetére


kali
legenda

nálad vélhetően nem az xxkp8 tehet róla - főként, hogy csak a modemet tetted fel -, legalább is nem direktben, hardveresen nem képes kinyírni a telefont, inkább a felhúzással volt a gond, vagy ilyesmi...

(#44056) lefkosia válasza kali (#44055) üzenetére


lefkosia
őstag

elképzelhető.. a lényeg, hogy most hasít :K

The Truth Is Out There

(#44057) Leonardo91 válasza DjBlero (#44051) üzenetére


Leonardo91
senior tag

DjBlero: Köszi
Erről mi a véleményetek? Aki két akksit használ "egyszerre" annak hasznos kis cucc sztem
Csak a hátlapnak kell bírni a gyűrődést.. :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#44058) joe2119 válasza Leonardo91 (#44050) üzenetére


joe2119
tag

Én itt vettem :

[link] :K

GALAXY S7 (SM-G930F)

(#44059) Drbonci válasza Leonardo91 (#44057) üzenetére


Drbonci
aktív tag

A hátlap bírni fogja , a századik levételnél mér nem kell akkora erő a levételéhez de még akkor sem lötyög rajta .

(#44060) Caaabi válasza Sógi (#44048) üzenetére


Caaabi
senior tag

nekem a betterbatterystatsban vmi elallitodott nem jelez semmit diagrammosan se mint eddig nemis tudom hol kell beallitani.. ez a cpuspy meg tetszetős :) felcsapom énis :)

mobilismből frissitettem mostmar azis jó :p
ami meglep h felraktam a cpu spy-t es egyböl tudja visszamenőleg a történetet... :D

[ Szerkesztve ]

(#44061) Spidee válasza ferike77 (#44021) üzenetére


Spidee
senior tag

Feltetted? Megy jól a TouchWiz?
Én is gondolkozok, hogy felrakom GO helyett.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#44062) joy_k


joy_k
tag

Dob valaki nekem egy linket az S3-rol? koszi

(#44063) Piwi válasza joy_k (#44062) üzenetére


Piwi
addikt

parancsolj: KATT

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#44064) belashx válasza Piwi (#44063) üzenetére


belashx
senior tag

:DD :DD :DD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#44065) Rimbri


Rimbri
tag

Sziasztok.

KIES-en keresztül már kijött az ICS?

(#44066) zooole válasza kali (#44049) üzenetére


zooole
senior tag

Tudna szólni, hogy mit mondanak szervizben? Gondolom gari bukta, de kiszúrják-e? Ugyan ez volt nálam, kijelző rosszalkodik, KK5-volt rajta, Stock, T-s fel, 3+1, repart, KIES. Nemsokára viszem szervizbe én is.

(#44067) klevente válasza Rimbri (#44065) üzenetére


klevente
tag

nem

(#44068) Rimbri válasza klevente (#44067) üzenetére


Rimbri
tag

Kb mikor fog lehet tudni?

(#44069) Rotate válasza Rimbri (#44068) üzenetére


Rotate
veterán

nem dolgozunk ám a Samsungnak... Q1 végére Q2-re ígérik... ez kb március/április.... :)

(#44070) Rimbri válasza Rotate (#44069) üzenetére


Rimbri
tag

Na akkor arra várhatok.

(#44071) kali válasza zooole (#44066) üzenetére


kali
legenda

a víz miatt a gari bukta lenne - annak a nyomát eltüntetni nem nagyon lehet -, de tőle csupám annyit kértek, hogy amennyiben a telefon bekapcsol, úgy eredeti t-s állapotban legyen, és cserélik neki - további részletekre nem voltam kíváncsi... :U
megjegyzem; aránylag jól megúszta a vizes történetet, csak a kijelző képe hullámzott néha, más hibát nem nagyon vettem észre!

(#44072) djapor96 válasza Rimbri (#44068) üzenetére


djapor96
őstag

2012Q2

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#44073) Rotate válasza Rimbri (#44070) üzenetére


Rotate
veterán

a többi gyártó sem ígéri hamarabb... talán a Razr ha megkapja majd hamarabb, de ott is csak amiatt, mert hasonló a hardver a Galaxy Nexushoz... azért nem egyszerű egy teljesen másik hardverre átportolni egy komplett rendszert... csodákat ne várjunk azért :)

(#44074) Rimbri


Rimbri
tag

:R

(#44075) BéHGT


BéHGT
senior tag

Én a Froyora is annyit vártam Telenoros létemre, hogy az nem igaz... Kiváncsi vagyok, T mikor adja a szendvicset...

(#44076) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, nekem egy eleg bugyuta kerdesem lenne :D olyan widget erdekelne ami egy kis emlekeztetőcetli és a főképernyőre kitudok rakni, talan gyariba volt ilyen tw ben, bar nem sokaig volt a telomon..

(#44077) Rotate válasza Caaabi (#44076) üzenetére


Rotate
veterán

gyáriban van ilyen :) de sztem marketen is találsz :) valami memo widget vagy ilyesmire keress marketen :)

(#44078) kali válasza Caaabi (#44076) üzenetére


kali
legenda

a gyáriban a jegyzettömb is kitehtő widget formájában, olyasmire gondolsz?

(#44079) Rotate válasza Caaabi (#44076) üzenetére


Rotate
veterán

kapásból ilyeneket találtam, sasold meg :)

Memo Widget (Note Widget)
ColorNote Notepad Notes
GO Note Widget

(#44080) agabe válasza BéHGT (#44075) üzenetére


agabe
addikt

Ha kiadja!

(#44081) kali válasza agabe (#44080) üzenetére


kali
legenda

muszáj lesz!

(#44082) nbukta77 válasza Rotate (#44079) üzenetére


nbukta77
addikt

A color note az jo. En is hasznaltam.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#44083) agabe válasza kali (#44071) üzenetére


agabe
addikt

hol van ez az engedekeny szerviz? hatha valamikor jol jon meg ;)

(#44084) kali válasza agabe (#44083) üzenetére


kali
legenda

egyrészt; akkor sem írnám le, ha tudnám! :U
másrészt; biztos megfelelő helyen - és szinten - van ismerőse! :)

(#44085) agabe válasza kali (#44049) üzenetére


agabe
addikt

hmmm...azert nem unatkozol sokat te sem azoo a nullazasok hogy mennek JIG nelkul?
Ugy tdtam a szamlalot csak azzal lehet 0-azni, de ezek szerint vannak alternativ megoldasok is :)

(#44086) agabe válasza kali (#44084) üzenetére


agabe
addikt

no akkor be kell szerezni ismerost a varatlan helyzetek kezelesere ;]

(#44087) kali válasza agabe (#44085) üzenetére


kali
legenda

mint korábban - az általad is hivatkozott hozzászólásban is - leírtam, egy régi tévéből kiszedett 3 darab 100k-s ellenállásból készítettem jig-et, és azzal nulláztam a csaj telefonján a számlálót!
más kérdés, hogy megelítettem, nekem nincs szükségem nullázásra, mert csak "gyári" firmware verziókat használok!

szerintem kevés olyan ember van, aki soha nem élt még (akár vissza is) bárhol, bármilyen formában egy rokon/ismerős "segítségével"...

[ Szerkesztve ]

(#44088) agabe válasza kali (#44087) üzenetére


agabe
addikt

aha...azt nem tudtam, hogy vegul mukodott az ellenallas, mert csak annyit olvastam, hogy nem akarta download modba tenni, de ezek szerint az old boot-tal mar sikerult a hazi jig -geles:)

(#44089) kali válasza agabe (#44088) üzenetére


kali
legenda

igen, úgy már sikerült! :K

(#44090) Caaabi válasza kali (#44078) üzenetére


Caaabi
senior tag

igen ilyenekre gondoltam :) köszönöm szépen, nekedis öcsi :) meglesem mind a 3at ;)

tsf shell 3D ről valami hir?

go note marad végül :)

[ Szerkesztve ]

(#44091) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Vkinek tapasztalat siyah 2.6.5-tel? Vagy melyiket ajánljátok? Mondjatok valamit plz, mert most szeretnék felrakni másik kernelt

[ Szerkesztve ]

(#44092) Mett


Mett
senior tag

2.6.6 hamarosan kint lesz. [link]

ez csak egy vicc ugye, hogy a jóváhagyás opció átkerült a jobb oldalra ics-ben?!

[ Szerkesztve ]

(#44093) kali válasza Mett (#44092) üzenetére


kali
legenda

szokatlan, de átkerült!

(#44094) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Tudtok mondani nekem egy keveset fogyasztó időjárás és óra widget app-ot egyben?

[ Szerkesztve ]

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#44095) klevente válasza Rimbri (#44068) üzenetére


klevente
tag

első negyedévet írtak

(#44096) Kapanyél válasza Caaabi (#44090) üzenetére


Kapanyél
őstag

A TFS Shell 3D hamarosan elkészülhet szerintem, mert a weboldalukon még Karácsonykor is adtak ki hibajavítást a beta tesztelőknek.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#44097) Richard! válasza Spidee (#44094) üzenetére


Richard!
addikt

go launcher-ben van mind2 :U ajánlom :K

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#44098) piszmogi


piszmogi
csendes tag

Sziasztok!

Karira érkezett az S2 (k. független, nincs rootolva), imádom. Van 1 problémám vele, mégpedig a visszhang, remélem tudtok segíteni:

Üzembehelyezéskor azonnal tettem rá egy szilikon tokot (Xquisit). Aztán sokan panaszkodtak, hogy visszahallják magukat, ha velem beszélnek. Utánajártam hazai és külföldi fórumoknak és nagy meglepetésemre azt olvastam, hogy a tokok! okozzák ezt a visszhangot. Magam is teszteltem és valóban, ha hívás közben leveszem a tokot, megszűnik a visszhang, ha felteszem, azonnal visszajön.
Boltban teszteltem más tokokat is, keményet, puhát, ugyanez a helyzet.
A fórumokon igazi megoldást még nem olvastam. Volt aki azt írta, hogy minden egyes hívásnál ki kell kapcsolni a zajcsillapítást (elég macera minden hívásnál), és volt olyan fabrikálás, hogy az egyik, zajcsillapításért felelős mikrofont a tok alatt valahogy letakarta (pl. celux-szal). Ettől persze romlik a hangminőség, de nincs visszahang. Elég gagyi megoldás egy ilyen áru telónál.

Van valakinek ötlete, tapasztalata, megoldása? Azt esetleg ki tudjuk szűrni, hogy mindenkinél van-e ez a jelenség, aki tokot használ? Vagy csak a k.függetleneknél?

Köszi előre is.

(#44099) pzstm válasza piszmogi (#44098) üzenetére


pzstm
titán

sima szilikontokot használok, de kifogástalan a hívás minősége. Milyen ROM van a telón jelenleg? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44100) trobi28


trobi28
addikt

Valaki tud adni egy Turkbey V26 letőltő linket ? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.