Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44601) agabe válasza Kiskino (#44599) üzenetére


agabe
addikt

Nem artana egy JIG. Budapesten vagy?

(#44602) Varszegig válasza agabe (#44598) üzenetére


Varszegig
veterán

az első frissítésem alatt 5x állt meg az odin, engem is kivert a víz.
Azóta a feleségem pc-jét használom frissítésre, azt én raktam össze, az stabil. A laptopom egy Acer Aspire 8940-es core i7 procival már 3x járt szervizben, és még mindig egy fos, de már nincs kedvem megint szervizbe küldeni, mert biztos megint egy újabb hibával kapom vissza. Legutóbb nem ment az usb, most megy, de instabil. Inkább hanyagolom... A klavija geciszar, állandóan ismétel, az első szerviz azért volt, mert leesett a backspace róla pár hónaposan :Y :Y Visszasírom a korábbi dellemet :W

[ Szerkesztve ]

(#44603) Favilla válasza Kiskino (#44599) üzenetére


Favilla
tag

Kies-t megfrissítetted? Legyen a legfrissebb (2.1.111.24_17) + próbáld utána másik usb portba.

[ Szerkesztve ]

(#44604) Varszegig válasza Kiskino (#44599) üzenetére


Varszegig
veterán

download mód van? (hangerő le, home, és bekapcs nyomvatartva egyszerre, majd hangerő fel, amikor bejön a robot. ekkor kiírja, hogy downloading. Ez megvan? Mert akkor no para:)

(#44605) Kiskino válasza agabe (#44601) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Siófok!

(#44606) Kiskino válasza Varszegig (#44604) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Megvan a robot!
Azt hittem most fogok visszaszoknia cigire!

(#44607) agabe válasza Varszegig (#44604) üzenetére


agabe
addikt

ha ivy megy, akkor nincs para, de akkor mar odin kell hozza.

(#44608) bajusz66 válasza Kiskino (#44599) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Nézd meg van-e download módod és tolj rá odinnal egy másik romot.Ajánlani tudom az 1. hsz-t.

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44609) agabe válasza Kiskino (#44605) üzenetére


agabe
addikt

no azt most nem vallalom be :)

(#44610) Kiskino válasza agabe (#44609) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Megértem

(#44611) Varszegig válasza Kiskino (#44606) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor most 1. hsz-t olvasd el, kress egy megbízható gépet, usb-t, és tolj fel egy gyári romot.
Utolsó KIES által támogatott az XWKI4, azóta jött még ki XWKI8, XWKK5, ez utóbbi a legjobb, de azzal szervizbe nem viheted.

[ Szerkesztve ]

(#44612) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

Lehet hülye kérdés,de meglehet valahogy csinálni hogy wifin keresztül lehessen mobiltv nézni?vagy alapba hogy müködik a mobil tv?elöfizetek,és lekell szedni valami alkalmazást?Mondjuk a wifis érdekelne ha van olyan mivel ingyen lenne és ahova megyek szinte mindenhol van wifi:) Köszi..

(#44613) Kiskino válasza Varszegig (#44611) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Olvasom!

(#44614) bajusz66 válasza Kiskino (#44610) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Ezt szedd le benne van minden és 3 fájlos csomag.
XXKI3
Pass:samfirmware.com

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44615) agabe válasza Varszegig (#44611) üzenetére


agabe
addikt

ha nem akarja most rogton szervizbe kuldeni, akkor mindegy mit tesz fel ra.. es 2nap utan azert nem lesz ez szervizigenyes.

(#44616) bajusz66 válasza agabe (#44615) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Majd bele jön,mink is így kezdtük,minden kezdet nehéz :)

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44617) agabe válasza bajusz66 (#44614) üzenetére


agabe
addikt

odin is van benne? .. abbol korabban az 1.85-ost hasznaltam, de a gyari allapot visszaallitasahoz az 1.83-as kellet amit kali csomagolt be a rom melle, bar gondolom siman elerheto mashonnan is.

(#44618) bajusz66 válasza agabe (#44617) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Az van benne,1,83,pit-tel,teljes csomag.Én mindig ezt használom ha tiszta alapot akarok :) mindent gyalul. :DD
Szerk:mert miben másabb mint az 1.85?

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44619) Kiskino


Kiskino
csendes tag

1.85-ös Odint tettem fel, az nem jó akkor?

(#44620) agabe válasza Kiskino (#44613) üzenetére


agabe
addikt

a kies elvileg felrkata a szukseges drivereket.
meg mielott elkezded hasznalni az odint, dugd az usb-re a telot(kies ne fusson veletlenul se) , hogy a szukseges drivereket telepitse a windows (download modban eddig meg nem csatlakoztattad gondolom, es ahhoz asszem 2 drivert meg feltelepit a win).
miutan ezek megvannak, mar indithatod az odint, es ha megjelenik a kapcsolatot jelzo sarga jelzes, akkor abszolut no para.

(#44621) agabe válasza Kiskino (#44619) üzenetére


agabe
addikt

tedd fel azt inkabb ami a csomagban van, mert azzal tuti.

(#44622) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kis akku infó: telefonáltam 33 percet, ez 4%-ba került. (Itthon vagyok wifin, így gondolom a hívás 2g-n ment.)

Dive ever, work never.

(#44623) bajusz66 válasza Kiskino (#44619) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Vagy takarítsd le a kiest és tedd fel ezt:
USB driver

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44624) Kiskino válasza agabe (#44620) üzenetére


Kiskino
csendes tag

100kb/s-el szedi a csomagot, kb 20-25 perc. Driverek ok! Ha összekötöm usb-vel odinban ott a sárga COM4! Közben akkor leszedem a Kiest és felrakom én a drivereket.

[ Szerkesztve ]

(#44625) agabe válasza bajusz66 (#44618) üzenetére


agabe
addikt

nekem 1.85 -el a gyári szoft nem ment fel a telóra...pontosabban felment, de utána nem bootolt be.
ezután ugyanazt feltettem 1.83 -al, és hibátlanul ment.

(#44626) bajusz66 válasza agabe (#44625) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Én az 1.85-el csinálok mindent :)

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44627) agabe válasza Kiskino (#44624) üzenetére


agabe
addikt

akkor rendben a kapcsolat. Ha 1.85 -öt használod akkor lehet, hogy bootképernyőnél nem jut tovább...bár ez csak saját tapasztalat azzal a szofttal ami egy régebbi mint a KI4 -es, ezért inkább javaslom azt az odint ami a csomagban benne van.

korábban nekem sem volt bajom 1.85-el...lehet, hogy a repartolás funkciója máshogy működik mint ami ahhoz a régi softhoz kellett, és lehet, hogy repart nélkül nem is csinál az se galibát ( azzal pakolgattam a romokat repart nélkül én is), és elvileg a repart szügségtelen, mert a partíciók nem változnak, nincs több fajta partició mint pl. sgs1-nél volt.

(#44628) Kiskino válasza agabe (#44627) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Ok, a csomagban lévőt használom majd!
Még egy kérdés: a rootolás garivesztéssel jár?

[ Szerkesztve ]

(#44629) agabe válasza bajusz66 (#44626) üzenetére


agabe
addikt

régi romot reparttal tettél már fel ? 2.3.2 -est (vagy nem is tudom milyen) nem akarta úgy.
most, hogy irogatom egyre jobban az az érzésem, hogy annál a repart kavarhatott be. ha az nincs, akkor nem hinném, hogy az 1.85 -ös rosszat tenne.

(#44630) agabe válasza Kiskino (#44628) üzenetére


agabe
addikt

csak ha rootolva adod be a szervizbe :)
szerviz előtt újra fel kell tenni egy 3 file-os gyári romot odinnal (ami után viszont kell egy JIG is, ha custom kerneleket is tettél fel, viszont a root legegyszerűbb modja egy rootolt kernel feltrakása, szóval ha rootolsz, akkor a custom kernel számláló már nem 0-án fog állni, és azt JIG-gel kell visszaállítani/ nullázni), és az már nem lesz rootolt akkor.

ITT van kali leírása a gyári állapot visszaállításáról, persze olyan szolgáltatói rom kell amilyen a tied alapból, de ha független, akkor elég az első öt lépést megcsinálni,

[ Szerkesztve ]

(#44631) zooole


zooole
senior tag

TC oad-vissza veri Astro-t szerintem. Bár aki a rácsos intézőt szereti, inkább Astro, de én már régóta TC-t használok, kész megváltás. Megvalósítás meg csillagos ötös.

(#44632) agabe válasza Kiskino (#44624) üzenetére


agabe
addikt

ha nem fut a kies, akkor nem csinál galibát, és a drivereket az is feltelepítette jól, ezért csak emiatt leszedni nem szükséges...a driverei nem hibásak.

(#44633) klevente válasza milanmylo (#44600) üzenetére


klevente
tag

Nah erre nem tudok válaszolni :S

(#44634) klevente válasza Kiskino (#44619) üzenetére


klevente
tag

Az a sárga háromszög.a gép és telefon ikonnal azt jelenti, hogy elcsesződött a firmware. Ha be tudod tenni download módba (kikapcs, majd hangerő le + home+ bekapcsológomb) ha más képernyő van akk odinos frissítés ha ugyanaz van akk se ggbe kell dugni.egy jig-gel ;)

(#44635) Kiskino válasza klevente (#44634) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Köszi, már töltöm a romot, ha az megvan akkor nekiállok!

(#44636) Fail3D! válasza Varszegig (#44602) üzenetére


Fail3D!
addikt

jo aron megveszem toled ezt a xart:D

(#44637) ERPY válasza lajosx (#44612) üzenetére


ERPY
őstag

Meglehet. SPB TV appal pl.

(#44638) mZoleee


mZoleee
senior tag

1. Nincs valami progi, amivel eltudom távolítani azokat a fölösleges fileokat-mappákat, amiket előző OS programjai tettek fel? Vagy azok minden Full Wipe-nál eltűnnek az SD kártyáról automatán?
2. Quadrantba elértem 3900 pontot az Illusion-xT v1.4.2 OS-el alap beállításokon (tuning nélkül), az jónak számít?
3. Mivel programmal tudom megnézni a Telefon részletes információit?

[ Szerkesztve ]

(#44639) bajusz66 válasza agabe (#44629) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Ezt amit linkeltem reparttal csináltam az 1.85-el és nem volt gond :DD
Jöhetne már valami frissebb 4.0.3,már romolhatnékom van :DD

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44640) agabe válasza bajusz66 (#44639) üzenetére


agabe
addikt

Lehet, hogy a régebbi rommal volt csak gond..pontosabban a régebbi rom, és az 1.85 -ös kombóval. Ezt nem tudjuk meg, de nem is akarom újból kipróbálni ha nem muszáj :)

ICS negem is érdekelne már...valmi normál módon működő verzió, de lehetőleg TW nélkül ;]
Natívban jobban tetszik. Remélem CM9 hamar jó lesz...vagy a végleges verzióban (ilyet is valahol olvastam) lehet, hogy választható lesz a launcher, mert a google kikötötte, hogy az alapnak is benne kell lennie (vagy valami hasonlót láttam).

[ Szerkesztve ]

(#44641) Varszegig válasza bajusz66 (#44614) üzenetére


Varszegig
veterán

mondjuk ennél van frissebb rom, és mivel XX-es a product kódját is átírja. biztos ezzel kéne kezdeni? ha már nem kies standard rom, akkor XWKK5.

(#44642) Kiskino


Kiskino
csendes tag

Na megvagyok!Kb 2 perc volt odinnal. Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!!!

(#44643) bajusz66 válasza Kiskino (#44642) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Zuhanyozz le,mert biztos kivert a víz :)
Még az EFS mappát azért lementeném :K

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44644) Kiskino válasza bajusz66 (#44643) üzenetére


Kiskino
csendes tag

:R :C

[ Szerkesztve ]

(#44645) bajusz66 válasza Varszegig (#44641) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Erre tehet bármilyen 1 fájlos combot,a produkt az KOR lett,
* # 272 * IMEI # Product kód helyreállítása
és kész is,itt megint csinál egy full gyalut és tiszta a teló :DD
Nálam az XWKK5 nem vált be 2 naponta állandóan ujraindulgatott :o

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44646) Rotate


Rotate
veterán

pajtások, EFS-t mivel mentetek? :)

nem fogok romolni, de ha már rootolva vagyok, inkább lementem én is...

ezzel jónak kéne lenni nem?

(#44647) bajusz66 válasza Rotate (#44646) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Root explorerrel :K

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#44648) yoleeka


yoleeka
tag

Visszakaptam a telefont a Szervizből! 11 db csavar, érintőkijelző, előlap, LCD csere valamint szoftverfrissítés amit elvégeztek rajta. Király, szép, okos, de valahogy ugyanaz a problémám mint volt régebben, custom romot nem tudok rátenni... hihetetlen, volt már ilyen multkor is! Stock rom felmegy, CF-root megy hozzá, indul a telefon, recoveryből telepítés custom romot, ujraindul, és boot animációnál megáll! mintha folyamatosan bootolna. Nem tudom mit csináljak.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#44649) agabe válasza Kiskino (#44644) üzenetére


agabe
addikt

jaja...bármi más rom feltevése előtt rootold a telót, mentsd az EFS-t, és utána nem igazán lehet problémád.
A Kies-t meg nem érdemes erőltetni ha nem jött be....talán másik gépen működne (nekem pl egy WIN7-esen nem ment, de egy XP-sen meg igen), de ha nem muszály (és nem az, mert ott az odin), akkor ne erőltesd.

Én már régebben apró lépésenként kezdtem romokat pakolgatni különböző telókra, de egy hete szervíz előtt hasonlóan éreztem magam mint te, mert nem igazán találtam a megfelelő file-okat, és már az sem ment a végén ami pofonegyszerű pedig...és itt én is megkaptam a segítséget.

(#44650) Rotate válasza bajusz66 (#44647) üzenetére


Rotate
veterán

root browserrel már találkoztam a mappával, szal az megvan, hogy hol keressem, csak azt hittem van valami spéci módja... akkor csak kimásolom és annyi?

yoleeka:
mondjuk használj gyári romot, szerintem ez megoldaná a problémádat :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.