Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Oppenheimer válasza Drenadar (#1850) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Majdnem olyat írtam amiért végleg kiutálna innen mindenki. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1852) virkir válasza zolikaDB (#1825) üzenetére


virkir
veterán

Nem ok nélkül mondom, hogy refundot kérjünk aztán baccák meg a telefonjukat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1853) s4tch válasza virkir (#1852) üzenetére


s4tch
veterán

Refund? Mire fel?

(#1854) virkir válasza s4tch (#1853) üzenetére


virkir
veterán

Keress vissza.
Leírtam, hogy tegnap két hete adtunk le rendelést de még el se indultak a telefonok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1855) tupacamaru válasza virkir (#1854) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem gondoltam volna hogy ez lesz a vége... :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1856) virkir válasza tupacamaru (#1855) üzenetére


virkir
veterán

Én sem.
Ráadásul megint el telt két nap, ráadásul odaki már a harmadikat élik és a shop-ban még mindig nincs 16GB-os, német raktárból szállítással.
Namost így a héten se lesz semmi belőle de a társak mint jó birkák várnak a csodára csak nem tudom miben bíznak.
Borítékolom, hogy a "fájdalomdíj" fólia is majd valahogy elfelejtődik a csomagba kerülni ha talán karácsonyra meghozza a jézuska a telefonjainkat.
Nekem tököm tele és már inkább áfásan is megvenném bárhonnan csak lenne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1857) tDr1v3r válasza virkir (#1856) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor jobb is hogy nem rendeltem veletek első körben... :(

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1858) virkir válasza tDr1v3r (#1857) üzenetére


virkir
veterán

Nnna... reggeli infó. Elindult a tevekaraván. Jövő hétre tán meglesz a telefon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1859) zolikaDB válasza virkir (#1858) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hát na...
Ugy voltam vele, h akkor ma van szerda, ha ma se semmi, akkor refund.
Benne volt a pakliban, h ne ezen az 1-2 napon bukjon a dolog - nalam legalabbis.
Uh mostmar lassan beadom a nyugdijintezethez az Iphone 4 papirjait :DDD

(#1860) vfeco válasza virkir (#1858) üzenetére


vfeco
aktív tag

Xiaomishopból rendeltétek? Az a EU Directes izé?
A feketét pénteken én is onnan akartam, de láttam, hogy nem dobja a Germany Warehouse-t, ezért iBuygou lett. Tegnapra itt is volt. :K
Remélem mielőbb megérkezik nektek is.

(#1861) virkir válasza vfeco (#1860) üzenetére


virkir
veterán

Igen.
Azzal szívtunk, hogy a 16GB-os éppen ki lett fogyva míg ment a tökörészés a "nagyértékű" rendelés miatt.

Más.
Ha már úgy tűnik egyre többen leszünk tulajok nem lenne bajság egy jó kis első hozzászólást rittyenteni.
Egyrészt kéne ugye linkgyüjtemény a haladóknak, aztán egy szteppbájsztepp a kezdőknek root/cwm/romtelepítés ügyében mert a miui.hu-n is repkednek a hárombetűs szag kifejezések én meg csak fogom a fejem.
Aki otthon van a témában ha ráér összedobhatná ezeket én meg szépen összeraknám egy hozzászólásba.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1862) tDr1v3r válasza virkir (#1858) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ja, Laci írta már priviben hogy lett raktáron a 16-osból. De a második körre úgy néz ki hogy ketten maradtunk... már ha lesz addigra raktáron a készülékből. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1863) zolikaDB válasza virkir (#1861) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezt en is nagyon tamogatom!!!
Mert ugye mi is az a CWM, kezdjuk ott?! :DDD

(#1864) margithid


margithid
veterán

Szerintetek mi4 megjelenésével esik még mi3 ára?

(#1865) s4tch válasza margithid (#1864) üzenetére


s4tch
veterán

Indiában 230 dolláros áron vezették be a MI3-at, úgyhogy szerintem van még tartalék az árában.

(#1866) margithid válasza s4tch (#1865) üzenetére


margithid
veterán

Most mennyi a legolcsóbb amibe nagy valószinűséggel nicns tréfa?
Az ibuygou?

(#1867) vfeco válasza margithid (#1864) üzenetére


vfeco
aktív tag

Szerintem még tartani fogja az árát egy darabig...

(#1868) vfeco válasza margithid (#1866) üzenetére


vfeco
aktív tag

74-76 között áll meg szállítással és biztosítással együtt.
Pénteken rendeltem Kedden itt volt. Fekete és Fehér van készleten.
Ajándék MiKey.
Néhány ezer Ft a különbség, bárhonnan rendelsz. Ennek előnye a megbízhatóság és a gyorsaság. (DHL kiszállítást válassz.)

(#1869) tDr1v3r válasza vfeco (#1867) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem is. Főleg hogy most pár hete (vagy hónapja?) volt az árcsökkentés...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1870) Fredy02 válasza tupacamaru (#1762) üzenetére


Fredy02
tag

Jól látom hogy fel mentek az árak elég rendesen? Ez elég szomorú lenne.

S23U

(#1871) tupacamaru válasza Fredy02 (#1870) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akciós volt egy darabig itt.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1872) Fredy02 válasza tupacamaru (#1871) üzenetére


Fredy02
tag

Tegnapig igen, ma meg nézem hogy már rendelném, erre meg a 64GB 100felett van hát @nyád :D

S23U

(#1873) WOT-H-A-C válasza vfeco (#1833) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia.Szeretnék segíteni mielőtt valki félre ért valamit a posztjaid végett...

tehát: " Nekem már 2x jött innen DHL-el, vámon simán átjött."

Azért "ment át mind2 simán" mert európai raktárból/ árúkészletből rendeltél....Eu tagállamban kifizetted az áfát így ithon már nem kell!!! Ez független a DHL től vagy csigapostától... Most nem fogom belinkelni az európai vámrendelet mert telorol vagyok ..... tehát a csomagolásról hiába tettél videót semmi jelentőssége...másrészt ha nem eu-s országból jön az árú akkor a DHL már akkor bekéri az "iratokat" mikor még ide sem ért a csomag!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1874) tupacamaru válasza WOT-H-A-C (#1873) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor halljunk szót vfeco-tól, hogy honnan jött a csomag?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1875) WOT-H-A-C válasza tupacamaru (#1874) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt megmondom neked én is .....spanyolországból....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1876) tupacamaru válasza WOT-H-A-C (#1875) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor tényleg nincs miről beszélni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1877) szaszii


szaszii
tag

Sziasztok!

Rendelni szeretnék egy Mi3-at az ibuygou-ról. A 64 Gb-os verziót néztem ki, kérdéseim a következők lennének: valóban Spanyolországból küldik, ha EU-ból rendeli valaki? Milyen tartozékok vannak hozzá? Fülhallgatóból érdemes megvenni az oldalon található Xiaomi fülest? Illetve ha EU-ból jön, akkor az 1 év garancia EU-s garancia?

Köszönöm!

(#1878) WOT-H-A-C válasza szaszii (#1877) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia!Az hogy honnan rendelik az senkit sem érdekel....Ha európai raktárból rendeled akkor onnan jön ha kínából akkor onnan...De arra figyelj hogy ha kínból jön akkor 98% hogy tréfát fizetsz úgyhogy kalkuláld bele az árba...illetve iboygou-nak van spanyol raktára is, onnan megtudod rendelni de előtte nézd/illetve kérdezd meg hogy van e raktáron mert ha nincs akkor feladják kínából és akkor áfa is lesz.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1879) vfeco válasza WOT-H-A-C (#1873) üzenetére


vfeco
aktív tag

Nos akkor:
Shenzenből jön a csomag! (Kína)
A remek csomagolás miatt jön át a vámon. A kutya sem foglalkozik vele. iBuygou már úgy csomagolja, hogy ne legyen vele probléma. A DHL pedig gyors és a sima "Air Mail" (no tracking) utáni legjobb alternatíva. Persze semmi garancia nincs rá, hogy véletlenül mégis megfogják, de ha itt a fórumon visszakeresel nagyon sok sikeres vásárlásról számolnak be a kollégák. Én is ezért vállaltam be ezt a kis kockázatot.
Még egy videót is készítettem nektek a csomagolásról, ne sajnáljátok letölteni:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1880) djula válasza vfeco (#1879) üzenetére


djula
aktív tag

Nem biztos, hogy ezt itt ennyire reklámozni kéne, mert ha így is van, nem sokáig lesz így...

(#1881) vfeco válasza djula (#1880) üzenetére


vfeco
aktív tag

Szerinted Kínából hány ilyen csomag érkezik? Gift és kamu számla 10-20 dollárokról.... Képtelenség mindet megfogni. Ráadásul nem én írom meg először, én is itt olvastam erről plusz a Kínai cégek honlapján is ki van írva, hogy ők mindent megtesznek...

Arról is érdemes lenne beszélni, hogy az EU raktárból hogyan tudunk szinte ugyanennyiért rendelni Mi3-at, ha épp készleten van? Valószínűleg megfizették utána a sarcot.... hát persze....

[ Szerkesztve ]

(#1882) WOT-H-A-C válasza vfeco (#1879) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nos ha ez kínából jön akkor megkövetlek bár a 2 nap és az áfa 0 nem erre utal de te rendelted nyilván te tudod!!!Viszont az biztos hogy nem a "remek" csomagolásnak köszönhető.....ugyanis egy DHL zacsi + "szülcsi-napcsis" csomagolopapírban a telefon doboza minden csak nem remek csomagolás.... nagyobb a valószínűsége hogy a NAV még nem állt rá erre a webshopra és nem figyeli az onnan érkező csomagokat és ezért eshettél bele abba 2-4% os áfamentes dhl rátába....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1883) bozarjoska válasza djula (#1880) üzenetére


bozarjoska
őstag

mert a vámosok ezt az oldalt olvassák :-D főleg a németek :-D (mert kínából a németekhez megy először és ott lép be az euba tehát ott kéne megfizetni a vámot ha jól tudom) nekem 3bol 3 simán átjött!

(#1884) djula válasza bozarjoska (#1883) üzenetére


djula
aktív tag

Ez nem így van, nem az számít hol lép be az euba, a magyar vámosok kezelik, a magyar dhl kéri be az igazolásokat, magyar áfát fizetsz ha kínából jön.
Azt mondjuk nem tudom, hogy a magyar dhl mi alapján kér vagy nem kér be igazolást, amikor a csomag még kínában van. Mert már akkor kérni szokták, ha kérik.

(#1886) WOT-H-A-C válasza djula (#1884) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1887) tupacamaru válasza tupacamaru (#1827) üzenetére


tupacamaru
veterán

Elindult az én telóm is Kínából, péntekre van megkérve a Fedex-es szállítás Angliából, és elvileg hétfőn ér ide. Kiváncsi vagyok mi lesz. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1888) llaszlo


llaszlo
veterán

Ha valaki rendelne Mi3-at vagy másik xiaomi telót, az írjon egy pm-et nekem. Keresnénk egy harmadik embert a rendeléshez, hogy szétosszuk a postát.

(#1889) vfeco válasza WOT-H-A-C (#1882) üzenetére


vfeco
aktív tag

Találgatni lehet, hogy miért... a lényeg, hogy működik és gyors.
Kínából jön. DHL track:

Aki akar rendel, aki nem nem... :P

(#1890) WOT-H-A-C válasza vfeco (#1889) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Csak nehogy te legyél majd az "utálatos kép" amikor sorra megfogják a csomagokat amiket a te ajállásodra rendeltek!!! :P
Viszont az utóbbi mondatod jogos!!! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1891) vfeco válasza WOT-H-A-C (#1882) üzenetére


vfeco
aktív tag

És ne feledkezz meg a számláról sem. DHL-nek már a Mediaplayer 20$ van leadva csomagtartalomra.
DHL cimkén is ez van.
Ha a NAV csak 2-4%-ot nem fogna meg az igen érdekes lenne.
A melóban nap mint nap küzdünk az olcsón (hát persze hogy vám és áfa mentesen) beérkező modell termékekkel. (RC modellezés területen dolgozom) Többszáz dolláros csomagok jönnek be simán...

Van ismerős modellező, minden héten rendel 4-500dollárokért alkatrészeket (szervízelésből él) , minden 5-6. csomagjára fizet csak. Én is rendeltem pár hónapja egy komolyabb távirányítót, gond nélkül hozta a futár...

[ Szerkesztve ]

(#1892) WOT-H-A-C válasza vfeco (#1891) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Számlát nyugodtan kidobhatod...van ilyenem nekem is pár darab.A NAV nem fogllkozik a számlával mármint gondolj bele te elhinnéd a millió 20$ os csomagot? ne nézd már hülyének őket.Valószínű a postai vámkezelésnél hibáztak...Olvass bele a külföldi rendelések topikba...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1893) vfeco válasza WOT-H-A-C (#1892) üzenetére


vfeco
aktív tag

Annyira nem fogok elmerülni benne. A lényeg, hogy átjön...
Alapos munkát csak úgy tudnának végezni, ha válogatás nélkül, minden Kínából érkező csomagot bontanának. Amíg ezt nem teszik meg, át fognak jönni csomagok. Hogy miért nincs ez így? Szerintem kapacitáshiány...

[ Szerkesztve ]

(#1894) zolikaDB


zolikaDB
veterán

xiaomishop FB oldala szerint a 16Gb-os MI4 320$ :DDD

(#1895) Drenadar válasza zolikaDB (#1894) üzenetére


Drenadar
veterán

szokjunk le a 16gigás eszközökről :P aki azt mondja hogy az neki bőven elég, pár hónap (vagy annyi sem) rájön hogy tévedett...

(#1896) tupacamaru válasza zolikaDB (#1894) üzenetére


tupacamaru
veterán

A Mi3 is annyiba került megjelenéskor, de mennyiért is lehetett kapni az elején? :B ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1897) greenmelon94 válasza Drenadar (#1895) üzenetére


greenmelon94
tag

Itt egy jelentkező! ;]

(#1898) zolikaDB válasza Drenadar (#1895) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az lehet, bar 10GB szabad hely van 1 eve a Nexus 7-esen a szabad 13-bol, meg 1GB a szabad 6GB-bol az Iphone 4-esen...

(#1899) Drenadar válasza zolikaDB (#1898) üzenetére


Drenadar
veterán

nem is azt mondom hogy a 16 gigás alkalmatlan...
én is elfértem a 16gigás előző telefonomon, de nem jelenti azt hogy nem sokkal jobb a 64es mi3-on "lakni", ahol nem kell figyelnem mi mekkora, mi fér éppen fel vagy mi nem... mert pont lexarom :D

nagyon jó érzés ám! :)

és voltak már e topic falai között páran akik megváltak gyorsan a 16ostól.

(#1900) s4tch válasza Drenadar (#1899) üzenetére


s4tch
veterán

Az egyiket pont én vettem meg. És mivel van rendes fényképezőm, az autóban pedig iPod, tehát sem zenével, sem fotókkal nincs teletömve a telefon, bőven elég a 16GB. Az előző telefonom is ekkora volt, egy percig nem éreztem hiányát a tárhelynek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.