Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Milestone2 válasza vagyula (#2400) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ráadásul két egymásnak ellentmondó infót is kaptam.

Official devices:
Xiaomi MI3/MI2/2S/2A / MI 1/1S/ Mi Pad/Galaxy Note II / Galaxy S3/ HTC ONE X/Galaxy S2/Galaxy Nexus/Meizu MX2/Oppo Find 5/Galaxy S4 i9500/HTC One/Nubia Z5s mini/Nexus 7 II/Google Nexus 5/Galaxy Note 3 N9000

There are official devices that will no longer be updated by Xiaomi/MIUI team: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Meizu MX2, Samsung Note 2, HTC One X, HTC One, Oppo Find 5, Nubia Z5S mini

Az egyik szerint lesz olyan készülék, ami megkapja a v6-ot, a másik szerint pedig nem kap többé (de lehet, hogy az a v5-re vonatkozik???)

Izgalmas lesz. Gondolom elindulnak a portolások is, mert folyamatosan keresnek továbbra is PORTING TEAM-be fejlesztőket/érdeklődőket.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2402) djula válasza vagyula (#2400) üzenetére


djula
aktív tag

A szerencsések próbálgatják, a többiek meg csak nézegetik képeken meg beszélnek róla. Így nagyobb az izgalom ;)
Redmi 1S-re szerinted megjöhet még idén? Ha egyáltalán?

(#2403) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek nem tudok választani melyik szín legyen :N

(#2404) virkir válasza KaiotEch (#2403) üzenetére


virkir
veterán

Férfiembernek?
Kizárólag fekete, az nagyon büntet.
Ha van némi feminin beütés akkor még az ezüst talán szóba jöhet.
De egy fehér már akár lózsaszin is lehetne férfikézben.
Szvsz

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2405) KaiotEch válasza virkir (#2404) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezüst kiesik, mert egy ismerősnek az van, így ugyan olyat nem veszek. Hát nézd a mostani Nokia telefonom is fehér, és nem vagyok "más" :D

(#2406) Milestone2 válasza KaiotEch (#2405) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A sötétszürke az átlagos, a fehér elegáns, olvass vissza, valaki azt írta a szürke kissé gyűjti az ujjlenyomatot.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2407) KaiotEch válasza Milestone2 (#2406) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Most hogy mondod, rákerestem és látom, hogy a fehér az nem matt :(

(#2408) s4tch válasza KaiotEch (#2407) üzenetére


s4tch
veterán

Pont azt akartam írni, hogy a fehér fényes felület, és ha ugyanaz az anyag, mint ami a Hongmin van, akkor az tényleg hamar begyűjti a zsírt és az izzadságot a kézről. Nekem ezüst jutott, és bár tetszik, kifejezetten pofás darab mások szerint is, alighanem feketét vennék.

Az ezüst kissé tényleg gyűjti az ujjlenyomatokat, és a hangsúly a "kissé" szón van. :) Alig látszik rajta valami. Emiatt ne zárd ki az ezüstöt.

[ Szerkesztve ]

(#2409) Milestone2 válasza KaiotEch (#2407) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor én olvastam (emlékeztem) rosszul, ezek szerint a fehér gyűjti az újjlenyomatot.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2410) KaiotEch válasza s4tch (#2408) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az ezüstöt nem emiatt zárom, ki hanem: Ezüst kiesik, mert egy ismerősnek az van, így ugyan olyat nem veszek. Történetesen akitől ellestem az Mi3-mat.

Egyébként mennyire minőségi - így a célegyenesbe megkérdem már - az anyaga? Recsegé, ropogás? Hátlap gondolom nem fém.

[ Szerkesztve ]

(#2411) s4tch válasza KaiotEch (#2410) üzenetére


s4tch
veterán

Ismerősét fogdosd meg, olyan. Nem fém, hanem műanyag, viszont a fém váz miatt elég masszív. Recsegni nem fog a napi használatban; ha megcsavargatod, hangyányi zizzenést ki lehet belőle tekerni.

(#2412) Milestone2 válasza KaiotEch (#2410) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor kizárásos alapon fekete (sötétszürke)...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2413) virkir válasza KaiotEch (#2410) üzenetére


virkir
veterán

Igazából nincs olyan, hogy hátlap.
Van egy unibody tepsi amibe bele van rakva a fémvázra szerelt minden és az előlap üvege zárja le.
Tehát a recsegés, ropogás az ismeretlen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2414) KaiotEch válasza virkir (#2413) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem köszönöm mind3matoknak a segítséget. Kérdés még. Olvastam a tesztet, de az a kamera nem csinál vmi jó képet. Azóta ugye jött új rom is. Változott a minőség jó irányba? Illetve a hangszórót sem dicsérték nagyon. Valóban gyenge?

Mi4 ahogy látom jön hamarosan(bár egy dolog, hogy nem tetszik túl iPhone-os), de gondolom akkor esni fog az ára. Érdemes még most venni?

[ Szerkesztve ]

(#2415) s4tch válasza KaiotEch (#2414) üzenetére


s4tch
veterán

Kamera tényleg nem egy ász; ha fontos lett volna nekem, vélhetően más telefont veszek. LG G2 jobb képeket készít; a tükörreflexes gépem még jobbakat, részemről ennyit ér az egész téma.

Hová essen még az ár? :) Egy átlagos középkategóriás telefon áráért kapsz egy olyat, ami majd' mindenben csúcs. Még 30-40 dollárral esetleg mehet lejjebb az ár, de én nem várnék tovább, ennyiért is bőven best buy a telefon.

(#2416) bozarjoska válasza KaiotEch (#2414) üzenetére


bozarjoska
őstag

A mi4 MAJD jön. Nem hinném hogy nagyon esne az ára még
Szerintem jó képet csinál, persze nem este

(#2417) llaszlo válasza KaiotEch (#2405) üzenetére


llaszlo
veterán

Az ezüstnek a hátlapja matt vagy fényes?

Téma:
Lehet valahogy a témákat kombinálni, mint a korábbi MIUI-n? Külön lockscreen, ikonok, notibar stb. Más más témákból összeállítva.

(#2418) KaiotEch válasza llaszlo (#2417) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az inkább matt ahogy láttam.

(#2415) s4tch: Olcsóbbra jönne ki, mint a boltban megadott ár, de még így sem egy olcsó kategóriás. Anno ennyiért vettem 3 éve a Defy-t és most kb szart sem ér. Nem vagyok egy nagy fotós, de azért jó lenne ha nem silány minőséget produkálna ha megyek kirándulni :)

[ Szerkesztve ]

(#2419) bozarjoska válasza llaszlo (#2417) üzenetére


bozarjoska
őstag

téma app - kategóriák - téma szerkesztés

(#2420) zolikaDB válasza KaiotEch (#2418) üzenetére


zolikaDB
veterán

A fekete az matt, semmi nyiszeges, allat. Anyag olyan, mint egy Lumia 920-nak peldaul. De stabil nagyon, itt tapogatom es semmi nem latszik rajta.
Honnan rendelsz?

(#2421) s4tch válasza KaiotEch (#2418) üzenetére


s4tch
veterán

3 év után nem lesz mobil, amit értelmes áron el tudsz adni, ez nem az a műfaj. Első ránézésre az iPhone-ok tartják az árukat, de azok olyan qrvadrágák újonnan, hogy nem meglepő, ha 2 évesen is érnek valamit.

Nem pocsék a kamera, ne értsd félre, egyszerűen nem a csúcs. Amíg ilyeneket ki lehet belőle tekerni, addig silánynak nem mondanám.

(#2422) KaiotEch válasza s4tch (#2421) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezek valóban tényleg jó képek, csak ezek olyan nagyon nagyon beállított dolgok lehetnek, 1-1 kép lövése között 20x átállítva a fél gépet :D

Ami még kérdés felmerült(bár vissza is olvasgattam), valóban nagyon melegszik a telefon? Pl egy hosszadalmasabb GPS-ezés után? Mobilnet nélkül milyen gyors a kapcsolódás? Napsütésbe mennyire olvasható a kijelző? Csak Defy-hez tudok hasonlítani, az mind3-ban katasztrófa.

(#2423) llaszlo válasza bozarjoska (#2419) üzenetére


llaszlo
veterán

A kevert lesz az. :) Először nem esett le. :) Köszönöm.
kép

Van olyan téma aminél lehúzni kell a hívás fogadáshoz a kijelzőt? Ilyesmire gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#2424) llaszlo válasza KaiotEch (#2422) üzenetére


llaszlo
veterán

Szerintem nagyon jó képeket lehet készíteni beállítgatás nélkül is. De ha űber király képeket akarsz, akkor vegyél tükörreflexes gépet. :)

Ismét Téma:
Van olyan weboldal/fórum aminél össze vannak gyűjtve a témák? Ezek a csingcsung témák eléggé érdekesek, de leginkább nem az európai embernek valók szerintem. :)
Kerestem, viszont egyelőre nem találtam ilyen oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#2425) bozarjoska válasza llaszlo (#2424) üzenetére


bozarjoska
őstag

itt van pár téma :)

az beállítás kérdése h jobbra balra vagy fel le kell felvenni, így kell beállítani: telefon app - menü gomb - beállítások - telefonnál a további beállítások - hívásfogadás módja

(#2426) virkir válasza llaszlo (#2423) üzenetére


virkir
veterán

A bánatba full magyar nálad? Nekem tiszta csirkelábas.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2427) llaszlo válasza virkir (#2426) üzenetére


llaszlo
veterán

Mert én király vagyok. :) Biztos nem full lefordított verziót használsz. Az angol nyelvnél nekem is vannak pálcikák. Érdekes, hogy a magyarnál meg magyar.

bozarjoska: Nagyon szépen köszönöm. Így már könnyebb lesz. :)

(#2428) djula válasza virkir (#2426) üzenetére


djula
aktív tag

Próbálj a beállítások\alkalmazások\témák-on egy adatok törlését nyomni.

(#2429) virkir válasza djula (#2428) üzenetére


virkir
veterán

Jessz, ez megoldotta köszönöm.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2430) llaszlo


llaszlo
veterán

Letöltöttem ezt a lockscreen.
Amikor telepíteni akarom, akkor kiírja, hogy nem a marketről származik és töltsem le onnan. Ez mitől lehet? Másnál is ezt írja ki?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2431) llaszlo válasza llaszlo (#2430) üzenetére


llaszlo
veterán

Ami az érdekes, hogy másik témát amit innét leszedtem azt simán tudom használni.
Amúgy ennek az oldalnak nincs mobilverziója? Mert az asztalinál érdekes dolgok vannak.

(#2432) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A philippines ROM mellé felraktam a kínai developert, megmaradt a Play meg minden más Google-related cucc. :C

De flatesedett a felület. :O

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2433) tDr1v3r válasza tDr1v3r (#2432) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hogy állíthatom be azt hogy a Weather app-ban az accuweather-től szedje az információkat?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2434) PHARD


PHARD
tag

Sziasztok!Két telefon között agyalok.Az egyik a Sony Z1,a màsik pedig Mi3. Milyen jelentős külömbség van köztük,ill volt ,van valakinek mindkettő?

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#2435) migabi24 válasza PHARD (#2434) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezen nem agyalnák, az MI-3 köröket ver a Z1-re

(#2436) KaiotEch válasza llaszlo (#2430) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bepipáltad azt, hogy Ismeretlen forrásból is telepítsen?

(#2437) tDr1v3r válasza tDr1v3r (#2433) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hogyan kapcsolhatom vissza a képernyőlezárás animációját?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2438) virkir válasza PHARD (#2434) üzenetére


virkir
veterán

Az azért szerintem túlzás, hogy köröket ver a Z1-re de szvsz lényegesen jobb annál.
A Z1 kijelzője egy TFT amit próbáltak trükkökkel elfogadhatóra tuningolni inkább kevesebb mint több sikerrel és csak 11GB körül használható a belső tárhelye ami a kitkat-nál már nyomós ellenérv lehet.
Aztán a sony híresen szar szoftverek terén mert minden frissítés tud hozni náluk egy-egy újabb bugot a kijavítottak helyett, amit esetleg a következőben javítják míg meg nem unják aztán marad a telefon ahogy éppen sikerült.
Volt sony-m, szerettem is de nem kéne még egyszer nagy brand telefon.

tDr1v3r
Hogyan kapcsoltad ki? :D
Meg mi is mert ilyet én nem is látok, hacsak nem arra a retró hangulatú crt kikapcsolás effektre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2439) PHARD válasza migabi24 (#2435) üzenetére


PHARD
tag

Tényleg?Teszteket olvastam,pontszám stb.,de az nem igazán érdekel,inkább a használhatóság,szervizháttér,ilyenek.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#2440) bozarjoska válasza tDr1v3r (#2433) üzenetére


bozarjoska
őstag

Az alapban sehogy , a weather bz-ben be tudod, fent van playen

(#2441) PHARD válasza virkir (#2438) üzenetére


PHARD
tag

Nekem is Sonym van jelenleg egy P.Csereérett lett,de már unom kicsit a Sonyt,plusz kijelző fényerejében még mindig ott van a P az új Sonyk előtt szerintwm.A mi3-ból a 16,vagy 32 gb a jobb vétel,ill a 16gb mire elég?

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#2442) floratm válasza szkorhetz (#1680) üzenetére


floratm
senior tag

Megjott a powerbank és a link alapján nézve ugylátom hogy nem hamisitványt vettem. Mult héten a piston füles is ideért amivel szintén jót huztam.
Az a fülhellgató győzött meg hogy ilyen telefont kell vennem. Jól szól persze, egy equalizerrel olyan hangokat hallottam amiket eddig nem, de nem is ezért hanem hogy mennyire figyelnek a részletekre, pl a jackdugo megvan ugy csiszolva hogy az nem csuszkál a kezemböl és rácsodálkozok hogy :Y vagy a tokja ami egy mellékes dolog csak egy gumidarab amire rálehet tekerni a zsinort és beletenni a füleseket, de még az is dizájnosan van kidolgozva és látom hogy minőségi anyagbol van megcsinálva még a tartó is.

Ugyhogy megvárom az öszt meg az mi4 et mert az kissebb tepsi.(ha csak valaki nem akarja nekem elkótyavetyélni az mi2öjét :DDD

(#2443) s4tch válasza PHARD (#2441) üzenetére


s4tch
veterán

Nincs 32GB-s Mi3, "csak" 16 és 64. El tudod dönteni, van-e szükséged a nagyobb tárhelyre. Én szintén P-ről jövök, nekem elég volt a 16GB.

A P fényerejét a Mi3 sem tudja. Tűző napfényben a P a bajnok, ez nem is kérdés. Egyébként minden másban sokkal jobb a Mi3: sebességben, funkciókban, felületben, akksiidőben, sőt, összességében a kijelző is ütősebb. Ja, kamerában kb. egál a helyzet, mindkettő használható valamire.

(#2444) bozarjoska válasza PHARD (#2441) üzenetére


bozarjoska
őstag

Neked kell eldöntened hogy elég e a 16gb ezt csak te tudhatod amúgy nincs 32es csak 64es
Ja megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#2445) tDr1v3r válasza virkir (#2438) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Sehogy, az új dev ROM-on ki van kapcsolva.

Arra gondolok, most animáció helyett szimplán csak elfeketedik a kép.

(#2440) bozarjoska: Akkor ez hardcoded? A philippinese ROM-ban alap az accuweather...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2446) zolikaDB válasza floratm (#2442) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hol vetted a powerbankot es mennyibe allt meg?

(#2447) PHARD válasza s4tch (#2443) üzenetére


PHARD
tag

Értem,köszi a segítséget!

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#2448) hriska válasza llaszlo (#2431) üzenetére


hriska
aktív tag

Ahhoz,hogy ismeretlen forrásból (ami nincs fent a theme marketen) származó témát tudj használni,két dolog kell....
Először ez!
Aztán ez....
Ha ezek megvannak,akkor bárhonnan származó téma működni fog! :K

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#2449) bozarjoska válasza tDr1v3r (#2445) üzenetére


bozarjoska
őstag

Azt hittem te a miuiandroid.com-os romot használod annál van úgy ahogy írtam, ami most neked fent van azt nem ismerem.

(#2450) PHARD válasza s4tch (#2443) üzenetére


PHARD
tag

A 16- ból mennyi marad meg?Mennyi használható?A p- nél 11 gb volt a használható,szabad mem.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.