Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) greenmelon94 válasza bozarjoska (#1199) üzenetére


greenmelon94
tag

Kár, hogy eddig nem tudtam az ibuygou-ról, inkabb rendeltem volna onnan 400 dollárért egy 64 gigásat mint itthon egy 16-osat ugyanennyiért... :D

(#1202) Drenadar válasza greenmelon94 (#1201) üzenetére


Drenadar
veterán

egy biztos nekem nagyon bejön hogy 64GBos a cucc, nem nagyon kell figyelnem a tárhelyet :D

de persze eljön az az idő mikor ez is kevés lesz...

(#1203) fi:zi'k válasza Drenadar (#1202) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor pedig csak le kell törölni a régi xxx-eket. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1204) greenmelon94 válasza Drenadar (#1202) üzenetére


greenmelon94
tag

Én viszont piszkosul meg vagyok lőve a tizenhattal... Csak a zenéim nyomnának annyit, így szelektálnom kell, felteszek melléjük két komolyabb játékot és tele is van. :(

(#1205) Drenadar válasza greenmelon94 (#1204) üzenetére


Drenadar
veterán

mikor én kaptam nem volt nagy árkülönbség köztük...

próbáld lecserélni egy 64esre :)

állítólag kelendő telefon. keress rá vevőt és lehet a végén nem is leszel nagyon mínuszban :)

(#1203) fi:zi'k: nekem nincsenek olyanjaim :D

[ Szerkesztve ]

(#1206) greenmelon94 válasza Drenadar (#1205) üzenetére


greenmelon94
tag

Igaz, ezt szerintem így zsírúj állapotban 80 körül el tudnám passzolni, és ha ibuygoun tényleg nem vámolnak, akkor ~90-ből bent lenne az is.

(#1207) Drenadar válasza greenmelon94 (#1206) üzenetére


Drenadar
veterán

egy tanács: minél előbb lépd meg, minél többet vársz annál többet buksz rajta, ha meg nem léped meg, folyton bánni fogod...

vagy vegyél egy jó nagy net csomagot és tárold a zenéidet cloudban

(#1208) greenmelon94 válasza Drenadar (#1207) üzenetére


greenmelon94
tag

Na hát a netes dolgot inkább kihagyom, pár havi csomag árából meglenne a különbözet. :D
De köszi, körül is nézek ha-n, hogy milyen árban tudnám elpasszolni.

(#1209) Cimi86


Cimi86
tag

Sziasztok!
Spanyol ibuygou Eu-n belülről szállít? Tehát áfamentesen?

(#1210) vagyula válasza Cimi86 (#1209) üzenetére


vagyula
senior tag

Én régen beszéltem erről az ibuygouval, akkor azt mondták semmi közük a spanyol oldalhoz...

miui.hu

(#1211) Drenadar válasza vagyula (#1210) üzenetére


Drenadar
veterán

viszont a kérdése nem ez volt...

Ha valóban EU-n belülről küldik a cuccot, akkor nincs áfa.

(#1212) Cimi86 válasza vagyula (#1210) üzenetére


Cimi86
tag

Akkor szerinetek honnan, hogyan érdemes 64gb MI3-at vásárolni? Vagy lesz ebből is valami S-el kiegészített modell, amire érdemes várni?

(#1213) Drenadar válasza Cimi86 (#1212) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem mindig lesz valami jobb, én ezért nem vártam... ha várnánk akkor sosem vennénk semmit

(#1214) vagyula válasza Drenadar (#1211) üzenetére


vagyula
senior tag

És rendelt már onnan valaki?
Tudod, hogy onnan eredetit kapsz-e?
Csak a mihez tartás végett...

miui.hu

(#1215) Drenadar válasza vagyula (#1214) üzenetére


Drenadar
veterán

foggalmam sincs :D az már egy másik kérdés... de az áfa kifizetésére ami a kérdése volt, arra egyszerű a válasz. persze örülhet hogy figyelmezteted hogy fenntartásokkal kell kezelni azt a webshopot

(#1216) bozarjoska válasza Cimi86 (#1212) üzenetére


bozarjoska
őstag

ibuygou.com-ról érdemes vásárolni szerintem! Nekem eddig nem volt áfa és dhl 3 nap alatt kihozta!

(#1217) llaszlo válasza Cimi86 (#1209) üzenetére


llaszlo
veterán

Én kb 2 hónapja megkérdeztem tőlük. Kínából szállítanak.

Ha tutira akarsz menni, akkor a xiaomishop.com-ról. Keress valakit akivel együtt megrendelitek és, akkor már csak 33-35USD a szállítási költség. Három főnél 33USD kettőnél 35USD, de vannak bizonyos létszámok, amikor aránytalanul drágul. Nézd meg a kosarat, tegyél bele egyre több telefont.
Ők EU-ból szállítanak és nincs vám.

[ Szerkesztve ]

(#1218) Crytek válasza llaszlo (#1217) üzenetére


Crytek
veterán

Valamit elnézhettél szerintem!

1 db esetén 57$ a szállítás EU direktből (Mi3 16GB-osat beraktam 5 db-ot a kosárba) és így csak $67.90 a szállítás magyarán 57$ helyett csak 13.58$ /fő.

Az igaz hogy még midnig el kell juttatni a másik x embernek de mégis csak ~kb 10ezer ft megtakarítás ha többen állnak össze!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1219) llaszlo válasza Crytek (#1218) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem néztem el én semmit sem. Te nem vetted észre, hogy rosszul működik a honlap. HIába választod ki az EU direkt szállítást nem azt az árat állítja be a kosárnál, hanem hagyja az alap DHL-en. Kivéve, ha beállítod a szállítási címet.

Fogadjunk, hogy nem állítottad be, hogy Hungary a szállítási cím?? Betettem 5db telefont és 170USD a szállítási díj. Lehet számolni, hogy ez mennyi egy főre vetítve, akkor 34USD.
Viszont 6db-bál már 273USD a szállítási díj. Erről beszéltem, hogy nem arányosan növekszik a szállítási díj.
5-öt megéri rendelni, de 6nál már jóval több a szállítás.
Screenshot 5db
Screenshot 6db

A telefon ára, viszont lejjebb ment 10USD-vel. Egyre inkább innét éri meg megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#1220) tupacamaru válasza llaszlo (#1219) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már van German Warehouse-os szállítás is 38$-ért és az is vámmentes ha jól olvasom.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1221) Crytek válasza llaszlo (#1219) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel rendeltem már onnan alapból a Hungary van belöve.
Akkor bugos vagy akármi...

Next PC Upgrade: 2022

(#1222) llaszlo válasza tupacamaru (#1220) üzenetére


llaszlo
veterán

Nálam csak a 48USD jelenik meg. És ha növelem a darabszámot, akkor 5-ig 33-34USD-vel növekszik, viszont 6-nál van egy nagy ugrás.

Sehol nem látok Németo.-ot. Csak egyetlen EU warehouse van az EU direkten belül.

Screenshot

Szerk: Nagy nehezen megtaláltam. Ott tényleg olcsóbb.
Viszont hiába adom meg, hogy onnan akarom rendelni és hiába változtatom a darabszámot, csak a Spanyolnál számolja rendesen. Érdekes. Bugos.

[ Szerkesztve ]

(#1223) zsola21


zsola21
csendes tag

Sziasztok.

Tegnap óta én is a tulajdonosa lettem egy ilyen telefonnak.Nagyon tetszik. :)
Rögtön lenne is egy kérdésem/kérésem.
4.4 volt rajta is raktam rá egy 4.3 stabil verziót.Minden tökéletesen működik csak Play Store-t nem tudok rá varázsolni.
Ezzel a módszerrel próbáltam,fel is telepítette,de ahogy rányomok a telepített ikonra csak villan egyet a képernyő és nem történek semmi. :(
tudnátok linkelni esetleg egy működő módszert?

Előre is köszönöm. :R

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1224) hriska válasza zsola21 (#1223) üzenetére


hriska
aktív tag

Mielőtt cselekszel,ne a youtuberól okosodj.
Ezt az oldalt olvasgasd át:
http://miuiandroid.hu/forum/index.php

Bocsi,de mobilról vagyok.

Legfőképpen a kk-ról jb-re vissza részt,és a cwm-et.
Honnét töltötted le a romot?

Mert azt innét érdemes:
http://miuiandroid.hu/
,vagy az előbb említett oldalon is van stabil vagyulától.

De előbb olvasgass

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#1225) Drenadar


Drenadar
veterán

Nálam kB csak a Facebook messenger az ami rosszul adja a led jelzést... Nálatok?
4.4 van fent... Ezt hogy lehet rom mokolas nélkül megoldani?

(#1226) zsola21 válasza hriska (#1224) üzenetére


zsola21
csendes tag

KK-ról JB-re alapján csináltam.ott volt link és onnan szedtem a ROM-ot is.
Köszi akkor keresek tovább mert ott még nem találtam külön Gapps-ot.

(#1227) zsola21 válasza hriska (#1224) üzenetére


zsola21
csendes tag

Na már fennt is van vagyula féle stabil. :)
Köszi az infot. :R

(#1228) hriska válasza zsola21 (#1227) üzenetére


hriska
aktív tag

Nincs mit

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#1229) hsbrlg


hsbrlg
csendes tag

Ha két évre tervezek a következő telefonommal, akkor szerintetek mit tegyek?

1 - megrendelem most az Mi3-at
2 - megvárom, hogy megjelenjen az Mi3s és újonnan drágábban megvásárlom
3 - megvárom, hogy megjelenjen az Mi3s és így az olcsóbbá vált Mi3-at vásárlom meg

(#1230) bozarjoska válasza hsbrlg (#1229) üzenetére


bozarjoska
őstag

1.
fölösleges várni, ha nem vagy nagy játékos kétlem hogy két év múlva bármi hátránya lenne ennek a telefonnak
szerintem nem lesz már azért sokkal olcsóbb a mi3

(#1231) greenmelon94 válasza bozarjoska (#1230) üzenetére


greenmelon94
tag

Azért én azon is pislognék, ha egy 800-as snapi bármilyen telefonban is kevés lenne két év múlva legalább egy közepes grafikához a legújabb játékoknál.

(#1232) Drenadar válasza greenmelon94 (#1231) üzenetére


Drenadar
veterán

hát nem igaz az hogy ez is benne van már a TOP5 leggyorsabb cucc között? :) mi kell még ennél is gyorsabb? :)

(#1233) hriska válasza Drenadar (#1232) üzenetére


hriska
aktív tag

Egy Bugatti Veyron.... ;)

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#1234) greenmelon94 válasza Drenadar (#1232) üzenetére


greenmelon94
tag

Dehogynem igaz. :) Egyelőre csak a 801 meg a 805 a gyorsabb nála.

(#1235) skylinerold


skylinerold
tag

Szerintem amilyen ütemben fejlődik a technológia félévente jelennek meg újabb telefonok és procik! Ha mindig a legújabbra várna az ember soha nem érne véget a várakozás! :K Úgy gondolom azt kell eldönteni mire akarja használni a telefont az ember. Én most már végig próbáltam nagyon sok telefont és arra jutottam hogy ha csak telefonálni kell és internet akkor elég egy közép kategóriás LTE-képes telefon. A praktikus kialakítás és méret még lehet fő szempont. A tapasztalatom az hogy az 5" feletti teljesen szögletes és nehéz telefonok zsebben hordása kényelmetlen. Hangsúlyozom ez csak én véleményem és nem vagyunk egyformák! (hála istennek, milyen unalmas lenne ez a világ akkor!)

Az emberekre néha rámutatott ujjával a szerencse, csak később derült ki néhányuknál, hogy a középső ujja volt...

(#1236) Crytek válasza skylinerold (#1235) üzenetére


Crytek
veterán

Legalább jönnének halomba a komolyabb grafikájú játékok ,mert nasa-t dekódol már olyan a tudásuk azt semmire nem jó mert nincs mi kihasználja.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1237) Drenadar válasza skylinerold (#1235) üzenetére


Drenadar
veterán

Lte... Lte... Minek? Neked úgy általában mekkora savszelesseg kell telefonon? Extrém szuper HD poreszt töltesz telefonon vagy wtf?

Szerintem totál indokolatlan... Nekem 8-10mbps általában a sebesség ez sztem tökéletes :-D

(#1238) Crytek válasza skylinerold (#1235) üzenetére


Crytek
veterán

LTE hova minek amikor 100MB-os csomagért elkérnek pofátlanul 1000ft-ot és visszalassitáskor 22-32kb-al kell szüttyögni....

Telefonon a netért a max amit fizetnék 1000ft/1GB ,de ilyen nincs sehol olyan kivitelben hogy csókolom nekem simkártya kell only nettel 1000ft/1GB-ért.

Next PC Upgrade: 2022

(#1239) Drenadar válasza Crytek (#1238) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem se 1000ft, hanem 1200 2GB :-D
Bocsánat nem hagyhattam ki :-D

[ Szerkesztve ]

(#1240) Crytek válasza Drenadar (#1239) üzenetére


Crytek
veterán

De pont ezt mondtam lenni kell hozzá valami előfizetésnek mert így sehol nem adnak netet, hogy bemész neked sim kártya kell only nettel 1200ft/2GB/1GB nem adnak így nincs. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#1241) Drenadar válasza Crytek (#1240) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez szörnyű... Kell hozzá rendes elofizetes is :-D
Nem értem mit akarsz, én céges flottaban vagyok összesen kB 3000ft havonta

(#1242) Crytek válasza Drenadar (#1241) üzenetére


Crytek
veterán

Mit mit olcsó netet minden földi halandónak. De ez nem adatik meg itthon csak ha rájuk iratod a házadat.

Céges csomagba vagyok de a netet leszarják itt. 100MB/990FT 500MB/1490 1GB 2500.
Rengeteg mindegyik képtelen vagyok a 100MBssal bohóckodni.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1243) Drenadar válasza Crytek (#1242) üzenetére


Drenadar
veterán

Keress egy vállalható céges flottát ami publikus... Mit lehet mondani erre?

Én leirtam hogy ez lehetséges, ki lehet fogni jó flottát

(#1244) skylinerold válasza Drenadar (#1237) üzenetére


skylinerold
tag

Igazából én arra gondoltam az LTE-vel kapcsolatban akinek nem elég a telefonjában elhelyezett, most már általánossá vált 16gb és nem bővíthető ezért a dolgait felhőben tartja és onnan tölti le! Egyébként igazat adok neked! :R

Az emberekre néha rámutatott ujjával a szerencse, csak később derült ki néhányuknál, hogy a középső ujja volt...

(#1245) Drenadar válasza skylinerold (#1244) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszi :-D

Felhős tároláshoz szerintem minden kevés... Mind adatforgalom mind sebesség.
De leginkább az adatforgalom...

[ Szerkesztve ]

(#1246) zsola21


zsola21
csendes tag

Sziasztok

Találkozott már valaki olyannal hogy a kijelzo egyik része kicsit sárgás, mintha nem lenne rendesen megvilágítva?lehet már csak én képzelem be de sajnos szerintem nem így van. :(
Képek nem tudom mennyire adják át.

[ Szerkesztve ]

(#1247) fi:zi'k válasza zsola21 (#1246) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Van ilyen jelenség sajnos.
Be tudnád jelölni, hogy hol sárgul, mert a gyenge minőség miatt nem igazán kivehető. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1248) zsola21 válasza fi:zi'k (#1247) üzenetére


zsola21
csendes tag

A bal alsó sarkából indul kb 2-3 cm magasan végig a jobb sarokig.

[ Szerkesztve ]

(#1249) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv mindenkinek!
Mától én is beléptem a klubba egy fekete Mi3 16G-vel. Nagyon tetszik a készülék! Kicsit szenvedtem az elején, mert felraktam a stabil angol/kínai romot, és a play store nem akart elindulni, csak felvillant és bezárt. Nagy nehezen sikerült működésre bírni, de pl. a google kontaktokat nem szinkronizálta meg egyéb kisebb problémák voltak. Nekem úgy tűnt az a rom nagyon a kínaiakra van szabva. Úh. ment rá a legújabb multilang, amivel minden szépen működik. Eddig más telefonokon sok portolt MIUI romot használtam, amik tele voltak pakolva plusz dologgal, amit eddig ebben nem találok. Gondolok pl. az automata háttérvilágítás manuális hangolására, különböző appokhoz különböző színű led villogást rendelni az értesítésekkor, stb.
Már egy ideje olvasgatom a fórumot és tájékozódom, de azért két kérdésem lenne: van olyan aki nem használ semmilyen tokot? Kicsit karcolódósnak találom a hátlapot, mi a tapasztalat hosszabb távon? Nagyon nem szeretem a tokokat, mivel pont az egyedi formatervet tünteti el vele az ember.
A másik, hogy valaki tud egy jó szürke-kék témát? Sötét háttérrel a világos helyett. De a témáknál is pl. nincs olyan lehetőség, hogy több témából válogassam össze a kinézetet. Az előző készülékemen a portolt romon ezt lehetett.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1250) hriska válasza morfondőr (#1249) üzenetére


hriska
aktív tag

Szia!
Olyan sokat nem olvasgattál ezek szerint...... :N

Az utóbbi időben töbször is szó volt a romokról,úgy a stabilról mint a multiról.
Én vagyula stabilját használom,és minden rendben működik.
A 4.4-es kk alapú nekem túl búgos,bár egy ideje már nem próbálgattam.Igaz is,lehet felteszem system 2-re.

Szóval!
Ha Stabil romot akarsz,akkor előszőr innét töltsd le a stabilt, majd tedd rá innét vagyula fordította stabil romot.

DE!!!

Mivel a multi 4.4-es KK alapú,a stabil viszont 4.3-as JB,így visszafele romolni nem fog simán menni!!!!!

Előbb valahogy ÍGY kell eljárnod!!

Javaslom még EZT is elolvasni,meg úgy általánosan a többit is :K

Értesítő led:
-Beállítások/Jelzőfény/......

Autómata világítás:

-Értesítési sáv lehúz,majd fényerőt beállít

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.