Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Drenadar válasza KaiotEch (#2500) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem kis kezem van, így is megoldok mindent... de van hogy félek hogy amekkora tepsi szeles időben kiesik a kezemből... :P egy kézzel nem túl stabilan tudod fogni, ha az átellenes sarokban akarsz valamit...

(#2502) fi:zi'k válasza KaiotEch (#2418) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyáltalán nem silány a képminősége. De ha fontos a képminőség, akkor használj egy tisztességes fényképezőgépet. :U

(#2421) s4tch
A használt apple cuccok árazása a "rossz vicc" kategóriában található. Minap láttam egy kb 30-40e Ft értékű hardverral szerelt Mac-et 200e-ért hirdetve. Na jó, talán még az alu ház ér 15-20e-et.

(#2424) llaszlo
Vagy tanuljon meg fotózni. :P
Nézz be nyugodtan a Kezdő fotósok topikba. ;)

(#2474) llaszlo
Mert az EUR olyan jól áll.

(#2494) Drenadar
Már én is agyaltam rajta, pedig alapvetően nem is tetszik a mi4, kivéve a bambusz hátlapot. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2503) KaiotEch válasza fi:zi'k (#2502) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

GPS melegedést Te is tapasztaltál? :)

(#2504) s4tch válasza Drenadar (#2499) üzenetére


s4tch
veterán

Az LTE szerintem mobilon mókusvakítás. Kevés olyan helyzetet tudok elképzelni, ahol valóban szükség van olyan sebességre. Nekem a Mi4-ben a kisebb ház és az MHL támogatás tetszik.

(#2505) tDr1v3r válasza KaiotEch (#2497) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nagyjából ugyanakkora mint a Z elvileg.

Én mindig is rühelltem a nagy telefonokat, volt már többször is kezemben hosszabb időre (SGS3-4, HOX, Xperia Z Ultra, etc) ismerősök által, nem is volt begyere, de rohadjak meg ez az Mi 3 jóféle. Az Mi 2 utódját vártam sokáig (4,2"), nem jött (pedig az lett volna a legszebb One More Thing a legutóbbi Xiaomi keynote-on), aztán inkább vettem egy Mi3-at.

Nincsenek nagy kezeim, eddig is kis (3,2", bezel miatt inkább 3,5") telefont használtam, az is volt tervben váltásnak (Mi2s vagy az utódja, iPhone 5/c/s, esetleg Sony X1c - de a bezel elég nagy rajta meg a Sony szoftverfrissítési mizéria ugye) de jött ez és egész jól kezelhető számomra. Egy kis fogásváltás (picit csúsztatni a házon a tenyeremben) kell hogy el tudjam érni a tetejét meg nem annyira könnyű egy kézzel gépelni rajta de nem annyira rossz. Csak a zsebben hordás... :O De ezeken a kellemetlenségeken kívül elég patent készülék, a Samsung minden eladási rekordot megdöntene ha ezt a készüléket saját logóval kiadnák.

Az Mi 4 meg hasonló okból nem tetszik nekem se... nem rossz meg annyira nincs iPhone szájíze neki szvsz (fehérben legalábbis, de tagadhatatlan az elég nagy áthallás a két készülék kerete közt) illetve üdvözölendő a cserélhető hátlap, de a 3 GB RAM-on kívül más nincs ami megfogjon benne.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2506) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Kb. 3 hétig nem olvastam a topikot, de végre beértem.
Akkor közel 2 hónap után én is nyilatkoznék, hogy mik a tapasztalataim, de kíméletlen leszek. ;] Jelenleg a vagyula-féle 4.7.18-at használom, de tapasztalatok szerintem ettől függetlenek.

- A widgetek még mindig kifagynak bizonyos idő után és egyszerűen nem tudok rájönni miért. Próbáltam már minden engedélyt megadni ("autostart", "trust this app" is megvolt), de csak nem jó. Minden funkciójuk működik, de tartalmilag nem frissülnek. Amit jelenleg használok: Beautiful Widget, Widgetsoid, Gmail
Az újraindítás megoldja a dolgot, de akkor is bosszantó.

- Navigálás közben mintha egy kicsit pontatlan lenne a GPS.
Illetve amit nem tudok hova tenni, hogy időnként irányt vált. Pl főúton haladok egyenesen 90-nel, rendben mutatja az utat, majd gondol egyet és úgy veszi, mintha a másik irányba haladnék. Pár másodperc múlva helyre áll. Mondjuk ez konkrétan lehet alkalmazás hiba is.

- A fényerő szabályozást nem igazán értem. Alapvetően automatára van állítva, de ugye ott manuális csúszka is. Utóbbin az alsó 30%-on semmit ne változik a fényerő. :F Ezzel az a gondom, hogy este a sötét szobában, még az is sok. A Nexus S-en használtam anno a "Screen Filter" appot, amivel kvázi tovább lehetett csökkenteni a fényerőt, és így tök sötétben nem terhelte meg annyira a szememet. Ez sajnos nem működött, bár most jut eszembe, hogy a jogosultságokat nem néztem még.

- Időnként (kb. heti 1) vannak FC-k, de mivel 2-3 mp alatt végig megy a folyamat (hibaüzenet-report) és eddig nem okozott semmilyen kellemetlenséget, így annyira nem zavart.

- Amilyen jó volt a wifi az elején, most annyira furcsa. Simán látja 3 pálcásan a routert (WR1043N), de vmiért nem tud csatlakozni hozzá. Bár még tesztelni kell, hogy nem-e a router döglődik. :U

- Időnként panaszkodnak, hogy halkan hallanak a vonal túlsó végén.

Ezektől eltekintve elégedett vagyok a telefonnal.

A korábban olvasottakhoz pár dolog.
A Xiaomi powerbank jó cucc, de nagyon sok a hamisítvány, így vigyázzatok vele. Egy ismerősöm vett egyet nem rég, direkt rákérdezett az eladónál, hogy biztosan eredeti-e. Persze annak mondta, aztán mégsem volt az. Összehasonlítottuk az enyémmel és azért látszik a különbség. Persze használható, csak lehet gyengébb minőségű telepek és elektronika kerül bele, utóbbi meg akár komolyabb gondot is okozhat, mondjuk kigyullad.
Autós használathoz csak annyit, hogy én a Nexus S 1A-es töltőjét használom és simán tudja tölteni navigáció közben. Amit viszont nem bír, ha telibe süti a tűző nap. Amúgy is melegszik, bár nem vészesen, de ilyenkor a plusz hőterhelés miatt már bekapcsol a hővédelem és nem vesz fel töltést. Mondjuk érdekes módon sokkal toleránsabb még így is, mint a Nexus S volt. Meg ennek legalább nagy az akkuja is.

(#2503) KaiotEch
Igen, lásd fentebb. De ez tök normális dolog.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2507) Drenadar válasza fi:zi'k (#2506) üzenetére


Drenadar
veterán

én nem vettem észre, hogy bármi nyűgje lenne a wifi csatlakozással... elég gyorsan csatlakozik nekem és stabilan tartja a jelet, többféle routerrel

melegedést én is tapasztaltam... lehet nekem is rásütött a nap? mert mikor megérkeztem és megfogtam, akkor... nem kicsit volt k meleg...

[ Szerkesztve ]

(#2508) fi:zi'k válasza Drenadar (#2507) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha azt nézed, hogy teker a SoC, üzemel a GPS modul, a kijelző, esetleg még töltöd is, akkor ne is csodálkozz. Maga a napsütés is elég jól fel tudja melegíteni, pedig nekem világos tokom van.
Ellenben ezt meglehet fogni gond nélkül még így is, míg a Nexus S már határeset.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2509) zolikaDB válasza fi:zi'k (#2508) üzenetére


zolikaDB
veterán

Te pontosan hol vetted a Powerbankot?
Azon gondolkodom, h itt PH-n 7k-ért van, annyit megérne... Mert felmegyek az aliexpressre és van 700 találat...
Elvileg nálunk, Debrecenben átvehető az MI3:

[ Szerkesztve ]

(#2510) KaiotEch válasza Drenadar (#2507) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tulajdonképpen én a héten dobtam ki a nano pad-omat, ami a műszerfalra volt ragasztva, mert úgy megégette a nap, hogy szétfolyt, pedig nem a kínai gagyi volt. :N

(#2511) fi:zi'k válasza zolikaDB (#2509) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kínai Xiaomi boltban. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2512) zolikaDB válasza fi:zi'k (#2511) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ott most 24$ meg 11$ a legolcsóbb szállítás, az 7990 HUF ma.
Akkor ez mitől ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#2513) fi:zi'k válasza zolikaDB (#2512) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondom kínai Xiaomi bolt. ;)

Nem tudom mitől annyi, de az enyém pl fehér papír dobozban volt, nem ilyen műanyag vacakban.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2514) hunace


hunace
tag

Sziasztok,

valaki használ Spotify-t a Mi-3-ján ?

Ugye bug-mentes, és a miui-nak nem okoz gondot ?

Köszi

(#2515) tDr1v3r válasza hunace (#2514) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szia,

Én igen. Nálam 4.4 alatt többször force close-ol (nem tudom hogy minek a hibája mondjuk), akkor újra meg kell nyitni és zavartalanul folytatja a tevékenységét, kb. ennyi a problémám vele meg annyi hogy a lockscreen-en csak irányítani lehet, a játszott dal címét és borítóját nem rakja ki.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2516) llaszlo válasza fi:zi'k (#2511) üzenetére


llaszlo
veterán

Az melyik? Mert én nem a xiaomishop.com-ra gondoltam, mint zolikaDB. Ott minden drágább.

[ Szerkesztve ]

(#2517) llaszlo válasza hunace (#2514) üzenetére


llaszlo
veterán

Vannak benne kisebb bugok. Pl a képernyőlezárásnál van, hogy megakad a zene.
Egyébként a locksreenen lehúzom a notifyt és ott van a zene, tudom váltani is.

[ Szerkesztve ]

(#2518) hunace válasza llaszlo (#2517) üzenetére


hunace
tag

jó akkor nem áll le azé tízpercenként és használható

köszi a választ

tDr1v3r & llaszlo

(#2519) KaiotEch válasza zolikaDB (#2512) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Itt eredetit kapsz.

(#2520) llaszlo válasza hunace (#2518) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem tapasztaltam ilyet. Viszont kivették a léptetés funkciót. Én csak véletlen lejátszást tudok elindítani.

(#2521) hunace válasza llaszlo (#2520) üzenetére


hunace
tag

az vsz. azért van mert nincs prémium előfizetésed

végül is úgy döntöttem hogy ali-ról rendelem a chigon-os duty free megoldással a telót

(#2522) llaszlo válasza hunace (#2521) üzenetére


llaszlo
veterán

Igen azért van, de szerintem ez bunkó dolog volt, épp elég volt, hogy reklámokat kellett hallgatni, nekem megfelelt.

Az melyik postázás? A 60 napos? :Y
Szerk: Ja a fedexes.

[ Szerkesztve ]

(#2523) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

EU raktáros mi3 hol van még antén kívül? nekik épp elfogyott.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2524) KaiotEch válasza Mr.Csizmás (#2523) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Extreme digital, bár ott a mait már elvitték :)

(#2525) llaszlo válasza Mr.Csizmás (#2523) üzenetére


llaszlo
veterán

nálam :)

(#2526) fi:zi'k válasza llaszlo (#2525) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt püben nem lehet? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2527) Mr.Csizmás válasza llaszlo (#2525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

~1 hét?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2528) virkir


virkir
veterán

Valaki mintha érdeklődött volna a crt-off effekt után.
Na a megoldás, hogy ki kell bányászni a service.jar fájlt a 4.7.18-as romból és belerakni az újabba és utána flashelni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2529) morfondőr


morfondőr
őstag

Úgy látszik hamarosan válogathatunk majd a romok között: [ROM] CM-11 -Mi3W ALPHA 1.0 by Cofface :K

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#2530) llaszlo válasza virkir (#2528) üzenetére


llaszlo
veterán

Engem az érdekelne, hogy ezt hogyan lehet kikapcsolni? Nekem nem tetszik.

(#2531) Oppenheimer válasza morfondőr (#2529) üzenetére


Oppenheimer
veterán

nem latja a teljes 2GB memória cimtartomanyt. ez még nagyon tákolt sajnos, meg kell varni a driverek meg a kernel forraskodjat.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2532) morfondőr válasza Oppenheimer (#2531) üzenetére


morfondőr
őstag

Azért nem látja teljes 2 gigát, mert nem gyári kernelt használ! A CM saját kernele (kexec?) foglalja le a hiányzó 147 mb-ot, de ezt le is írtam a linkelt fórumban...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#2533) Oppenheimer válasza morfondőr (#2532) üzenetére


Oppenheimer
veterán

ja, ennyire meg sem neztem, csak olvastam h nem latja a teljes memoriat. azt hittem lat kb 1gb-ot.

akkor kerdes, hogy mennyire stabil, mikor lesz benne rendes kamera, es mennyire merul.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2534) morfondőr válasza Oppenheimer (#2533) üzenetére


morfondőr
őstag

Mivel nem nyitott a forrás ezért a custom kernelbe úgy kell összekalapálni a drivereket! Ezért lehet, hogy nem működnek dolgok. Ha megnyitják a telót, onnantól van esély teljes értékű és hibamentes romokra. Így is megoldható, csak sok idő kell hozzá! Az előző telefonom egy Motorola Razr volt, ahol ugyanz volt a helyzet: folyamatosan javítgatták a hibákat, de egy megoldás új bugokat hozott elő és így tovább. De egy idő elteltével sikerült egész használható romokat csinálni, de azért 1-1 hiba mindig akadt!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#2535) virkir válasza llaszlo (#2530) üzenetére


virkir
veterán

Azok alapján amit írtam 18-as utáni romból kell áthegeszteni a .jar-t abba amit használni szeretnél.
De vigyázat a 4.3-4.4 kompatibilitás nincs próbálva.
Vállalkozó kedvű guruk előnyben :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2536) Milestone2 válasza morfondőr (#2534) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez sajnos így van. Remélhetőleg a Mi4 megjelenésével együtt vagy után kiadják a Mi3 forrást...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2537) Oppenheimer válasza Milestone2 (#2536) üzenetére


Oppenheimer
veterán

mi2s forrasat mikor adtak ki? nem csak miutan a mi3 elterjedt?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2538) tupacamaru válasza virkir (#2528) üzenetére


tupacamaru
veterán

Le lehet tölteni még ezt a ROM-ot mert én már letöröltem, de az effekt az tetszett. A bekapcsoláskor lejátszott az hol lehet? Az kellene amikor a MI logó átmegy arany szinübe. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2539) Drenadar válasza fi:zi'k (#2506) üzenetére


Drenadar
veterán

nah ma kipróbáltam elég hamar talált műholdat én az ingyenes waze vagy mivel néztem, egyetlenegy kereszteződést rontott el amikor azt hitte tovább mentem közben lekanyarodtam, kb 2 másodperc alatt javította is...

amúgy ez a waze vagy mi elég idegesítő, nem mindig szól előre, hogy mi kellene ... van mikor egy kilóméterrel előre szól, van amikor már csak annyit mond hogy forduljak balra, közben külső sávban vagyok és amúgy se nagyon tudnék olyan hamar mások veszélyeztetése nélkül kapcsolni...
persze ez a progi hibája és nem a telefoné :)

(#2540) tDr1v3r válasza Milestone2 (#2536) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a baj, hogy elvileg már megjelent az Mi4... egy vanilla Android L-re marhára befizetnék, jelenleg eléggé begyere a a rendszer, Xiamiauék igazán csinálhatnának GPE telefont az Mi3-ból.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2541) s4tch válasza tDr1v3r (#2540) üzenetére


s4tch
veterán

nem érdekük, éppen a miui miatt kapod nyomott áron a komoly hardvert.

(#2542) llaszlo válasza Drenadar (#2539) üzenetére


llaszlo
veterán

Én csak sima GPS tesztelő applikációval próbáltam és mozgó járműben kb 10sec alatt csatlakozott is az egyik műhódra. Szóval semmi panaszom nincs egyelőre a GPS-re.

tDr1v3r: Nálam az eléggé közrejátszott, hogy gyárilag MIUI van a telón. Persze a külső miatt is vettem ilyen telefont. De néztem a többi csúcsgépet is és a MIUI sokat nyomott nálam. Persze nem kizárt, hogyha esetleg évekkel később belassul mondjuk a V8-as, akkor váltanék CM-re. Viszont nekem maga a sima google felület nagyon nem tetszik. Annak sem nagyon örülök amikor bizonyos appoknál visszaköszön az a felület.

[ Szerkesztve ]

(#2543) fi:zi'k válasza Drenadar (#2539) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azzal nekem sincs gondom. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2544) tDr1v3r válasza llaszlo (#2542) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam is, én is a kinézet és a felület miatt vettem (mai napig nem értem hogy a Samsung miért nem tud ilyet kiadni), csak szeretnék valami változatosságot is.

No meg kicsit el van most baszkurálva az egész... félreértés ne essék, bőven használható, de most hogy belenyúltak egyes grafikai elemekbe elvesztette a koherenciáját a felület. A RAM-kezelést meg még nem is említem inkább... van egy olyan érzésem hogy a MIUI V6 nagyon nem fog tetszeni nekem, core szinten meg nem lehet majd belenyúlni a felületbe valszeg, illetve a RAM-kezelést is lehet hogy majd az Mi4-hez fogják majd igazítani. De ne legyen igazam... mindenesetre akkor is szeretnék vanilla droidot a telefonra, az L cseszettjól néz ki szvsz.

(#2528) virkir: Én voltam, köszi. Amúgy az új frissítésnél a képernyő felélesztésénél lévő shade animációt is kivették. :D

Amúgy nálam most így néz ki a homescreen.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2545) llaszlo válasza hriska (#2448) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezeket feltettem. Viszont úgy tűnik, hogy csak root joggal fog működni. Tehát ezek szerint nem tudok témát telepíteni csak marketről? :(

(#2546) racerx


racerx
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne (ui ez a telefon a köv. tervezett vétel), hogy mennyire muszáj romolgatni, custom fw, kernelt stb stb használni ennél a telónál? Mivel az androidos pályafutásomat Desirével kezdtem :), és anno annál igencsak kellet mókolni hogy használható legyen (s-off, custom particiók, rom hegyek stb.) És ebbe ku..ra belafáradtam és időm se nagyon lenne már rá. Most egy Ascend P6 osom van, ami viszont az ellentettje, semmi se nagyon van hozzá, de nem is kell nagyon, bőven használható, smooth lagmentes.
Szóval mennyire kell ezt a telót buherálni , vagy a gyári dolgaival is bőven használható?
Nagyon nem olvastam még vissza, bocs ha lett volna már ilyen kérdés.

(#2547) llaszlo válasza racerx (#2546) üzenetére


llaszlo
veterán

Ahhoz képest (desire) álom telefon. Egyébként annál is csak meg kellett találni a számodra megfelelő romot és kész. Na az ott is a MIUI volt nálam. Ennyi. :)

(#2548) racerx válasza llaszlo (#2547) üzenetére


racerx
őstag

Ott megtaláltam :) (de asszem Te neved is rémlik a Desi topicból :) )

(#2549) tDr1v3r válasza racerx (#2546) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak ha magyar nyelv kell és/vagy gyári Play támogatás (vagy gyakori OTA frissítés, itt tudom ajánlani a kínai ROM-okat a többi régióéval szemben - ehhez külön tölthető Google csomag a Mi Store-ból ha nem volt fent előzőleg piacspecifikus ROM), egyéb haszna nincs jelenleg.

Gyárilag tök jól használható, annyi hogy a szabad RAM kevés (<500mb nálam) 4.4 alapú ROM alatt ha rendesen belakod (amúgy 1 GB szabad ha újraindítom, csak használat közben felzabálja a cache szerintem).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2550) llaszlo válasza tDr1v3r (#2549) üzenetére


llaszlo
veterán

Én még egyszer sem indítottam újra szándékosan. Csak egyszer amikor lemerült. És semmi RAM problémám nincs. Igaz én 4.3at használok. Minden fut, gyors és kiválóan teljesít. Nem tudom nekem nem mániám a RAM-ot lesni. Minek nézegessem, hogyha jól működik?
A múltkor megnéztem egy 2 órás filmet amíg haza utaztunk. Az akku alig merült.
Egyébként fent van minden programom ami a másik telón is volt. Úgy kb 90. Navit még nem tettem rá, de azon kívül minden fent van és nincs panaszom a sebességre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.